Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
18. feb 2009

Ahojte,

Beji gratulujeme, vsetko naj, naj Petulkovi prajeme a posielame mu velikanske pusinky 😲 -to su akoze tie pusinky 😀 . Beji uz mas kontrakcie???

Annika ja mam zatial len 8 nohavickovych plienok a 24 stvorcov ale este si chcem objednat, pretoze sa mi to velmi paci a aby som nemusela kazdy den prat. Da sa to aj u vas kupit, ja som si to sice objednavala z UK tam ma to aj s postovnym vyslo lacnejsie ako vo Fr. Jedna kocka to ma v internetovom obchode a vyjde to ako v UK takze to mate na SVK fajn a mate aj na vyber slovensku vyrobu a zevraj su velmi dobre.

Dakujeme za pochvalu a Azuzi ani nasho nebavia normalne hracky ale Franck potreboval robit nieco na pc a maly tolko otrvaoval ze ho strcil do stolicky a dal mu jeho notebook a na pocudovanie tam dokazal s nim dlho sediet. Obcas sa s nim hra a tancuje pri nom, lebo mu tam muzika vyhrava a blikaju tam svetielka. Ma tam aj normalnu mysku a s nou ked beha hore dole tak podla toho mu svetielkuje displej. Toto bola dobra kupa.

Marti teda vy budete mat super rok a skoro same okruhle vyrocia 😵

Annika drziim moc moc palce. Len si davaj velky pozor, lebo ked sa ti raz urobila voda v kolene, moze sa ti to opakovat. Nechcem strasit, ale ja to poznam a preslo to az po operacii odvtedy mam pokoj. Pred tym mi z nicoho nic ruplo koleno, len tak som si cupla a uz to bolo.Tak si davaj velikansky pozor.

bejca
18. feb 2009

Janka dakujeme x) nie este nemam rano mi dali klystir a dali nejake tabletky do vnutra a cakame 😉 o 14:50 mi pichne vodu a uz budem len na infuziach a lezat sem tam ma pusti si pochodit a osprsit 🙂 az do porodu 🙂

annika
18. feb 2009

Bejca!!! Gratulujeme k úspešnému zvládnutiu 1. rôčika a posielame velikánsku pusinku Peťkovi aj rodičom!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annika
18. feb 2009

Marti, aj môj manželík bude mať v júli 40!!! Ale sa ešte nerozhodol, či chce velkú oslavu... 😉 Vy budete určite spolu oslavovať, že?
Janka, viem, ako je to s takým kolenom, moja segra to má už roky, ale nechce ísť na operáciu. :-

marta09
18. feb 2009

Bei gratulujeme k 1.rôčku, posielame veľa pusiniek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 . To už ti bolo pred rokom o takomto čase veselo, čo? 😀 😀 😀

marta09
18. feb 2009

Anika, tak to vyzerá, že budeme asi oslavovať spolu, že to bude trošku väčšia oslava. A ako sa má koleno, už lepšie troška. Tvoj mužík je tiež lev či ešte rak?

bejca
18. feb 2009

dakujeme kocky 😵 jaaaaaaaaaaaaaaaaj uz je to rok 😅 ako to uletelo 🙂

Anika setri sa 😵

nika07
18. feb 2009

Ahojte,

Beji Peťulkovi prajeme veľa, veľa šťastia, lásky, zdravíčka,cmuk, cmuk, cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 bošteky od Lindušky, papa

azuzi
19. feb 2009

Bejca gratulujem k 1.rociku a vela zdravia, lasky a nech sa Vam splnia vsetky snicky a hlavne malemu Petkovi.

annika
19. feb 2009

Beji, veru uletelo.... a zistíš to len na deťoch... 😀 😀 😀
Marti, veru lev je drahý a ja strelec, no a fakt niekedy ho zastrelím so svojimi nápadmi... 😀 😀 😀
No a koleno...hm...je to v riti, ešte tri týždne v tej ortéze, až potom sa uvidí ako ďalej... 😝 😝 :-
Bejca, ako sa má mamička? už lepšie?

azuzi
19. feb 2009

No Annika zelam vela trpezlivosti v tej orteze, neviem si sice predstavit ako to ta orteza vyzera 😒 😒 .
No ja sa dnes rozculujem s bankami zobrali sme jedn uver na vyplatenie dvoch mensich, dali nam vyhodnejsie podmienky a z jednej banky mantaci poslali peniaze spat ked im tam nabehli - a teraz skumaju ze preco a nevedia mi povedat dovod, mam taky pocit, ze niekedy je system proti ludom a nie aby im pomahal.
😠 😠 .

annika
19. feb 2009

http://www.slovprot.sk/4-7.jpg
takúto mám, len v čiernej farbe...
a tie banky... hm...ja ti verím, fakt sú niekedy mimo...

azuzi
19. feb 2009

No Annika tak si uz viem predstavit v com to chodis 😒 😒 . A tiez si to davas na vrchne oblecienie, alebo to mavas pod nohavicami?
Malemu sa asi konecne prerezava jeden spodny zub, uz tam vidim ciarku, ale si to uzivame 😠 😠 vecer nie a nie zaspat.

bejca
19. feb 2009

Nika , Azuzi dakujem 🙂

Anika no nezavidim ti to dievca 😅 hruza len ked to clovek vidi nie to este mat na nohe 😅 a aj tutuli mutuli je asi tazsie teraz 😉 🙂

Azuzi no banky to je ina kapitola 😝 drzim palce 😅 a gratulujeme k zubku 🙂

no a mama uz lepsie , porobili jej vysetrenia a vraj nema ziadne rozsiahle poskodenia , nasadia tabletky budu ju kontrolovat bude chodit na kontroly , bola som dnes aj za doki takze tak ... a mozno v pondelok alebo utorok ju pustia domov 🙂

marta09
19. feb 2009

Ahojte, Bei, tak som rada že je mama ok. Azuzi, veľa trpezlivosti 😒 , Anika, tak ti nezávidím v tej ortéze aj za malým behať ☹ , no aj ja som lev/ica/, môj mužík je blíženec...to že vraj k sebe pasujú tie znamenia 😅 . Ja som konečne bola u kaderníčky, mám vlasy nakrátko, už ma to nebavilo s tou hrivou, ale ked som prišla domov, Simka ma chytala za hlavu aj vlasy mi hladkala 😅 asi ma nespoznávala, aj farbu mám inú...

annika
20. feb 2009

Bejca, super, že sa má mamka lepšie! Teším sa! 😵 😵 😵
Azuzi, nosím ju pod nohavicami, lebo sa to šmýka na vrchu.... 😠 No, tuti, muti len bez tej príšery a veeeeeelmi opatrne...xixixixi
Azuzi, gratulácia k prvým zúbkom!!!! 😀 😀 😀
Marti, fotkuuuu!!!!!! AJ ja idem pondelok tiež nakrátko! A akú farbu máš, moja?

annika
20. feb 2009

Dala som nové fotky do albumu "Zlatko..." 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima07
20. feb 2009

dobre ranko
annika robko uz aky velkac 🙂 a druhy raz upozornit ze je na fotkach jedlo ☹ uz som zase hladna 😠 😀
bei super ze mamina je v poriadku
azuzi gratulujem k zubku uz len 19 a bude pokoj 😀

janka_fr
20. feb 2009

Ahojte,

Beji super ze mamke je lepsie a teda ze ju uz pustia domov.

Ja som skorpion a MM je blizenec a zevraj to nie je az taka najidealnejsia kombinacia ale ze ak su tieto dve znamenia spolu tak maju vaaasnivy vztah 😵 😵 😵 .

Azuzi pevne nervy, nech to uz mate fakt vsetko za sebou.

Marti ak kde je foto??

janka_fr
20. feb 2009

Annika, Robko aky je uz veliky 😵 a zda sa mi ze je ako tatko a inac mas sympataka manzela 🙂

Azuzi a vy nas asi predbehnete so zubkami.

bejca
20. feb 2009

Anika Robko aky velky fesak a tusim je cely tatino 😵 a aj dcera krasne cvala na konikovi 😉

Marti cakame na fotto noveho ucesu 😵

Mima no tak to ale aj ja vzdy ked vidim nieco take mnam v albume ma hned hlad prepadne 😀

Janka tak vasnivy 😉 😀 super 😉

a dik kocky ste zlate 😵 aj ja sa tesim ze jej je lepsie 😵

azuzi
20. feb 2009

Janka to vy este nemate zubok? No Martinkovi zatial tam vidno len ciarku a zubok len ja citim ale esteho velmi nevidno.

annika
20. feb 2009

Držte sa ľudia, my už máme 12 zúbkov.....xixixixi a posledné 4 ani neviem kedy a ako.... zato teraz sú na rade očné, a veru tie sú najhoršie.... 😒 😒 😒
Janka, vášnivý vzťah...och!!!! to znie zaujímavo!!!
A veru malý je celý tatko a teraz je aj ostríhaný....a rastie zo dňa na deň, už máme 84 cm a 12,5 kíl!!!!

mima07
20. feb 2009

annika to j teda dlhan aj moj ma 84 a 12,5 😀 😀
azuzi a nezabudni si nieco kupit na seba ked si nasla prvy zubok aj ciarka sa pocita ak strngne o lyzicku

azuzi
20. feb 2009

No podla horoskopov ja som vahy a muz je vodnar sa k sebe hodime ale niekedy to nevyzera tak kazdy si presadzuje svoje, lebo obidvaja sme prvorodeny a to nie je dobra kombinacia. 😒 😒
No Annika a my sme asi pred dvomi tyzdnami mali 9300 gr. a vysoky je tiez vela, bol tam jeden rocny chlaocek a ten mal asi tak ako Martinko.

nika07
20. feb 2009

Ahojte,

u nás je to zo znameniami tiež super, ja som baran a muž ja blíženec 😀 , ale podľa numerologie vraj k sebe pasujeme 😀 😉

azuzi kupujú sa nové šaty 😅

nika07
20. feb 2009

annika, Robko má také krásne veľké okále, 😉 😎

lubii
20. feb 2009

Aj ja som baran a muž je blíženec 😀 😀 😀

Beji,pozdrav mamku, že sa tešíme. 😉

Dobré miery majú Vaše detičky 😕 , Sam nemá ani 10 kg.

Idem pozrieť fotky.

nika07
20. feb 2009

lubii super kombinácia 😀

Beji aj my budeme mať tortu zajtra 😉 sa teším, potom povieš či ti chutila

annika
20. feb 2009

Aj my chceme tortuuuuuuu!!!!!! Mňami! Ale oslavovať budeme len budúci víkend, mamka bude mať 70!!!!
Nika 😉 veru Robko má oči ani neviem po kom.... 😅 😅 😅
Azuzi, aj vy máte pekné miery!!! 🙂 🙂 🙂
U nás zase snežííí... 😠 😠 😠 Bože, ja už nechcem sneh!!! 😖