Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
6. apr 2009

Bejca Babka:::xixixixi, aj manžel raz dostal, že nesie vnuka... xixixixi On potom poriadne vynadal tomu chlapíkovi z ulice....xixixixi
No, nič, Bejca, ber to rezevou...nič s tým nenarobíš...Alebo povedz druhýkrát ,nech ide k očnému... 😀 😀

annika
6. apr 2009

Ozi, máte už prilbu pre malých na bicykel???

bejca
6. apr 2009

Lara no teda suseda tiez teda sikulka 😅 a aj ja som pribrala cca 30 kg 😝 a ale 10 kg mam stale na sebe 😝 😅 😠 a dik za pochvalu 😵

Anika no teda tak pomalu vsetky mame super zazitok s detmi a dedkami a babkami 😅 😵 a muzik dobre spravil 😀

prilbu 😅 no ja zatial nad nou ani nedumam 😅

vladkaz1
6. apr 2009

Ahojte bola som s malou vonku taka je zla doma, doki povedala ze ked nema teplotu tak moze ist von.
Nad prilbou ties este neuvazujeme 🙂
Inak Annika ake bolo to stretko ucitelske..???

janka_fr
6. apr 2009

Ahojte,

Vladka skore uzdravenie vam prajem.

Konecne som vsetko poprala a ked maly zaspi idem zehlit. Dnes bolo u nas krasne a teraz je paradna burka a super hrmi. Ja mam rada burku. Tasky sme ani neodkladali, lebo v piatok zase balim a ideme na Fr. rivieru. Dufam ze bude pekne a bude sa ist dat trosicku na plaz.

Annika ja mam bicykel u svokrovcov, teraz ideme k nim a chcem ist malemu kupit tu sedacku na bicykel a aj prilbu. Som zvedava ci si ju bude chciet nechat na hlave.

Beji teeeda to nevidi ci co??

Annika no inac parada, take cakanie u lekara. Tu nastastie sa vsade objednava a nestalo sa mi este ze by som dlho cakala. Max 10-15min.

Este som zabudla, kocky fotky som este nedala na picasa, lebo teraz naozaj nestiham, dufam ze do piatku sa mi to podari a ak nie tak to dam az ked prideme.Ospravedlnujem sa.

Pekny vecer

annika
7. apr 2009

Ahojte!
Ja len preto píšem tú prilbu, lebo práve včera sa bicyklovala moja dcérka tu v ulici s malým a vedľa nich polícia, zastavila ich a vysvetlovala, že sa prilba musí a tak. No a ja v bráne stála a srdce mi bilo ako neviem čo.... Tak dnes ideme do hypernovi, asi tam som videla také maličké prilby a kúpime si jednu. A neviete do kolkých rokov to treba? 12 alebo 15?????
Vladka, učitelské stretko bolo fajn, len som tančiť nevedela s tou mojou nohou ešte, ale bola som tam do polnoci, manžel ma potom taxíkoval domov.

bejca
7. apr 2009

ahojte 😵

dnes je u nas nadherne slnecne ranko 😵

JAnka 😉 no asi bola slepa 😀 a fajn ze si sa ozvala som rada ze ste v pohode prisli domov - z fotiek si tazku hlavu nelam 😵 ved ked budes mat cas pridas 😵

Anika ja ked idem niekam tak k dokimu tak sa radsej na hodinu objednam a radsej zaplatim 😅 😉 ako cakat ...

Vladka a ty v pohode uz mozes chodit von ???

vladkaz1
7. apr 2009

ano ja sa citim fajn len som slaba.

azuzi
7. apr 2009

No volajako Vas nestiham, stale rozmyslam ako vymalovat co najskor ten nas dom a radila som sa ako opravit tu jednu pokazenu izbu, v obchode my poradili jednu bielu podkladovu farbu blbo a ta tam narobila garazdu, tak zajtra chcem zacat dalsiu, ale znamy mi povedal, ze pokial mam cas, tak aby som jeden nater urobila a cakala na dalsi den, tak to bude hotove az max o tri dni 😀 😀.
A to odkolkych rokov musia mat deticky pribu na bicykly? Ci odkedy sa vedia vozit?
Janka Ti zavidim tu rivieru a more, akurat som citala ze vsetky cestovky davaju zlavy, tak kebyze nemame ten dom tak by som urcite isla k moru 🙂 🙂.
A este som sa pobavila Bejca na tom vnucikovi, no mne sa to este nestalo, ale niezeby som tak mlado vyzerala, mozno som mala len stastie 😀 😀

vladkaz1
7. apr 2009

Ahojte boli sme kupit majej tenisky sme natrafili na perfektne adidasky cierne so zlatymi pruzkami ale ta cena ze 49 eur., aj ja som si kupila nakoniec som ich kupila aj malej aj ked sa mizdali drahe muz mi vynadal ze na malej setrim tak sme ohukali 200eur len taky fukot.
Azuzi ja vas obdivujem v takem teple prerabat natierat a tak... ,ale zasa robite si na svojom. 🙂

bejca
8. apr 2009

ahojte 😵

Vladka som rada ze ti je lepsie 😵 a obcas si treba spravit radost 😉 inak teraz maju akciu v Daichmane na tenisky a ceny su okolo 30 uero ... ja dumam tiez ze pojdem kupit aj Petkovi lebo tie nase NIke mu uz budu male za chvilku 😅 a moj muz je tiez taky ze mi len hovori ved mu kup ... no ale mne to je tiez luto na " chvilku " tolke prachy dat 😅 😉 ale obcas tiez povolim 😉

Azuzi ja ti to tak zelam aby ste uz konecne vsetko dokoncili a mohli byvat vo vlastnom a aby si si uz aj trosku oddychla 😵

JAnka ja chcm ist tiez k moruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😖 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 veeeeeeeeeeeeelmi zavidim 🙂 ale v dobrom jasne 😉

uz sa tesim ze pojdeme von pooobede znovu sa ukazuje krasne pocasie 😵 ono asi naozaj JAnka nam tu jar priviezla 😉

annika
8. apr 2009

Ahojte!!!
Janka, príjemnú dovolenku pri mori. 😉 😉 😉
My tento rok vyzaríme len na Balatón, už som si rezervovala aj chatu v jednom kempingu, uvidíme ako bude tam...
Vladka, tie ceny mi nespomínaj, včera som aj ja len "skočila" do mesta... no a nechala som tam kopu peňazí....ufff!!!!
Azuzi, my sme Robka už vozili minulý rok v septembri, mal len 11 mesiacov ale krásne sedel v sedačke. No a teraz už sa skoro pociká, keď uvidí na dvore pristavený bicykel, tak sa rád vozí na ňom...
A prilbu treba od 0-15 rokov... Kuk do albumu, akú sme včera kúpili! Je to v albume Zlatko... 😅 😅 😅

bejca
8. apr 2009

Anika nemas link na tu chatu kam idete ?? a fotky su uzasne Robko fesak 😵 prilba super 😵 chcem sa opytat aj ked je len na trojkolke a ja ho tlacim musi mat prilbu ?? 😨

kocky nemate nejake dobre tipy na dovolenku nieco blizko - chata a tak 😉 dik za linky 😵

vladkaz1
8. apr 2009

Ahojte tak uz som dorazila z mesta ,v maxe v garfielde som malej kupila platenky na ihrisko 😀 perfektna cena 9 euro sa mi zadarilo a sebe som si kupila tricko. Inak nikde nic nemaju som chcela pokupit veci ale nic nic nic..
Annnika Robko super prilba mu sveci a hlavne ze spravi svoj ucel 🙂
Beji diki, 😉 muz je ties marnotratny a ja skor ta co rozmysla chapes tie tenisky jej do strku sem na ihrisko nedam lebo by boli hned znicene a budu nam dobre mozno do jesene.
V sobotu mam stretko zo strednej tak sa rozhodujem ci ist sa mi moc nechce... 😅

annika
8. apr 2009

Bejca, mile rada, tu ho máš moja:
http://www.balatontourist.hu/balaton/egyseg.php...
My ideme do chatky "Marcela" pre 4 osoby a stojí to cca. 400 eur na týždeň. ale je to priamo v kempe, pri brehu, na kúpalisku a je to tam pekne, príbuzní tam boli minulý rok, tak som aj ja zvedavá. A hlavne, že je tam piesočnatá pláž pre Robka. uvidíme...

annika
8. apr 2009

Joj, a na trojkolku neviem či treba, ale asi nie. veď ho tlačíš ty, nie on sám.... 😉 😉 😉

janka_fr
8. apr 2009

Ahojte

u nas prsi takze dnes ostavame doma, ale Jullian mi tak strasne zle spava v noci, skoro kazdu hodinu je hore a ja mam pocit ze vobec medzi tym nespim. Som K.O, no a poobede neviem spat. Ked sa vratime z dovolenky, tak asi zacnem odvykanim od kojenia v noci. Dam mu poslednykrat o deviatej vecer a o polnoci ale potom skusim vynechavat.Dufam ze to nebude dlho trvat a zvykne si.

Annika paradna prilba a Robko je fesacisko. U nas neviem ci je to povinne ale tak kvoli bezpecnosti je lepsie ak maju deti prilbu.

Beji s chatou ti velmi neporadim, ale ja som bola dvakrat na jednej chate, sice to bolo v zime a boli sme tam lyzovat ale bolo tam krasne. Ten chalan, odkupil par domov v kopci a ponuka ich na prenajom. Boli kompletne zariadene a v jeden rok co som bola tak kupil aj kone a isli sme na konoch po zasnezenom lese. Bolo to paradne. Neviem ako je tam v lete a Petko je malicky. Bolo to nedaleko Demanovskej jaskyne.

janka_fr
8. apr 2009

On tie domy ponuka na prenajom pre turistov, som to nejako zle napisala.

vladkaz1
8. apr 2009

Jani prajem krasnu dovolenku 😀 😵 😵 😵
Mi sa tento rok nikam nechystame
☹ ale isla by som niekam k vode , pojdeme len na ryby na Bukovu.
Inak na Balatone som bola je tam super ja som bola strasne spokojna.....

bejca
8. apr 2009

Anika dik vyzera to tam super 🙂 a tie ceny - je to tam po madarsky 😅 a ja neviem ani mekke fň 😀 a ani tie chaty tam akosi neviem co ktora a ako .. skusim zistit kto by isiel a das mi potom vediet ked tam boli znami 😉 tak maju aspon trochu prehlad 😵 a ja by som rada k vode 🙂

JAnka my chodime do Terchovej uz cc a6 rok 😅 a uz tam mam vsetko prechodene a ja som ryba ja milujem vodu a plavat a byt vo vode 😀 😀 😀 😀 😀 voduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 a prsanie nechcem 😅 u nas hlasia od soboty ze bude prsat 😝

Vladka ale ved aj Bukova vyzera uz lepsie ako kedysi 😉

a inak aj ja osm bola dnes v Maxe 😉 sme sa potom minuli 😅 a pojdem zajtra kuk tie tenisky co si kupila 😉 asi kupim aj ja lked budu mat malinke 😵

bejca
8. apr 2009

no ja vas budem znovu otravovat 😅 prihlasila som nas do sutaze - teda Petka 😉 ak chcete tak za nas hlasujte 🙂 ale prosim co najmensiu znamku ak chcete 1 tku - nakolko ja som sa sama pomylila krava blba a dala som nam 5 bodov a to je najhorsie ☹

http://www.aquathermal.sk/v2/fotosutaz.php?jazy...

takze hlasujte jednotkou 😀 😉 dakujeme 🙂

janka_fr
8. apr 2009

Beji zahlasovane 😵

Vladka na Bukovej som bola raz po maturite, sme tam isli na stanovacku 🙂

My este neviem kam pojdeme na dovolenku v lete ale dufam ze na SVK urcite.

vladkaz1
8. apr 2009

Jani ja som na Bukovu chodila od malicka moj tato je rybar strasne velkyyyyy hehe no a ja som tam v podstate vyrastala 😀 .
Volakedy to tam bolo fajn kino,pekaren lod ,to vlastnila Karpatia,potom sa to zacalo rozkradat a strasne ani zachody nefungovali.
Mi chodime do karavanu moji rodicia vlastnia, ale chodili sme aj do chaty ale to uz je davno este s byvalým oni tam mali chatu az 2 a to som zboznovala.
Moj manzel neni dovolenkovy typ , coz je skoda ja by som labzovala,on mi povie aby som isla s malu sama ale co tam budem sama to si ani neodpociniem.
Tak ti tisko zavidim ,ale v dobrom..... 😉 😀

azuzi
9. apr 2009

Kocky vy ste toho popisali, ja nestiham, beham na stavbu, muz je stale v praci robia nejaky dolezity program, malovanie stien ma bavi len keby to tak dlho netrvalo.
Janka mne sa tiez Martinko tento tyzden budi castejsie, ja si myslim preto ze je spln 😀 😀 .
A ja mam pocit, ze ani nespim medzi tym v noci ked ho kojim a som K.O. 😒 😒 .
Ja este budem kojit a nechcem prestat. 🙂 🙂 .
Annika prilba perfektna a ja sa tesim ked uz nas Martinko bude bicyklovat, dufam , ze jeho to bude bavt viac ako Samka, Samko teda na bicyklovanie velmi nebol 😀 😀 a stale ani nie je.

annika
9. apr 2009

Bukovú poznám aj ja, z gympla sme tam boli na brannom výcviku... 😉 😉 😉 😉 ale to bolo dávno... 😅 😅 😅 pred stomi rokmi asi... ale bolo tam fajn!
Bejca IP. 😉 😉 rada ti pomôžem,keď viem.

bejca
9. apr 2009

Anika dik za IP 😉

dakujeme za hlasy 😵

dnes sme boli s Petkovou krstnou v Senci - jaaaaaaaaaaaaaaj sak len bolo uzasne 😵 a mozete hlasovat za novu fotku lebo mam pocit ze to musi byt fotka zo Senca 😉 tak ak sa vam chce tak prosim hlasujte jednotkou 😉 a mozte za obidve ak sa vam chce 😀 😉

Anika este mi povedz ako je vybavena ta chatka komplet ?? dik 🙂

bejca
9. apr 2009
mima07
9. apr 2009

cauko kočky
bei fotky super to ste mali uzavrete len pre seba? 😀 😀 😀
my len labzujeme a medzitym vyvaram a uzivam si synatorov 😉 este ze je tak pekne vonku a vecer som uplne grogy 😀 aj teraz rozmyslam ze by som uz zalahla 😉
citam vas kazdy den len ked chcem na nieco reagovat tak sa alex zobudi a hned ho niekto musi brat z postielky cize ja 😀 😀
tak si uzite sviatky kto chce sibacov a kupocov nech ma kto chce pokoj nech ma tiez 😉

mima07
9. apr 2009

bei sak pri tej druhej nie je vidiet ze nie je zo senca 😀 😀 😀

vladkaz1
10. apr 2009

Ahojte krasnu sibacku prajem, u nas sa nesibe moj muz povedal ze jemu nesibe hehe chvalabohu, nasi isli lyzovat tak ani nemame komu ist sibat.
Prave som poupratovala cely byt pojdem varit nieco nemam este sajnu co....
Zacala som dietovat tak som zvedava ci nieco schudnem kamoska schudla 18 kilo tak mam inspiraciu hehe.
beji pojdem zahlasovat za Petka este som nemala cas.
Inak aj na www. minibazar.sk ma Lucka foto je v sutazi tak nam zahlasujte ak chcete...
Dnes pojdeme s malou von kupili sme jej auto na odrazanie tak sa uci jazdit len este nevie kormantovat.