Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
22. apr 2009

Kde ste kto sme az na konci temi....

annika
22. apr 2009

Joj, ja nejak nestíham, detičky, lietam po doktoroch, vybavujem si to predoperačné vyšetrenie...sa mi nechce, ale dúfam, že po tej operácii budem už lepšie na tom...
Azuzi, hej, máme kemping, keď máš stan, kludne prídte k nám, sme na 100 metrov od kúpaliska. 😉 😉 😉 /Aj izba máme, keď nechceš pod stan.../
A veru aj sezóna sa pomaličky začína....juj, sa bojím toho leta!!!!

mima07
22. apr 2009

cauko
ja sa hlasim citam vas stale ale nejako som lemrava na pisanie alebo nemam co velmi pisat
tak teraz zhrniem vsetko dufam ze to nebude slohova praca
sme polochori maly zacal strasne kaslat a strasne sople zo dna na den a k tomu teplota 38,2 tak som nabehla k lekarke a vraj nejaka viroza tak sme dostali lieky na kasel a na sople zajtra ideme na kontrolu a vyzera ze je to ok dnes sme boli cely den vonku najhorsie na tom bolo ze maly aj ked mal vyssiu teplotu lietal tu jak besny nechapem kde bral energiu ja som sa len utesovala ze mu chuti jest sak cela maminka 😀

a sme cely dotlceny som len cakala co mi doktorka povie lebo na jednej strane cela ma modrozelenu modrinu a druhu stranu ma celu krvavu no co s nim

a idem precitat co ste popisali dnes

mima07
22. apr 2009

tak vela ste nepopisali 😀
annika kedy ta caka ta operacia?

lubii
22. apr 2009

Ahojte. Detto ako Mima.Čítam vás, ale akosi nestíham reagovať. My ešte stále máme pneumokoka, ale už iba v nose, v hrdle už nie. Ale malý už ani nekašle ani nesoplí a pribral, lebo v jednom kuse papá. 😉
Annika, držím palce na tú operáciu.

janka_fr
22. apr 2009

Ahojte,

v nedelu vecer sme sa vratili z dovolenky a v pondelok a v utorok sme este behali po uradoch a vybavovali sme papiere.
Dnes som bola s malym v jaslickach na zapise a v utorok ideme prvykrat na skusku na hodinku a pol a potom aj v str., stv., pia., v piatok by tam uz mal ostat sam na tu hodinku tak uvidime. Dnes ked sme tam peisli, hned sa rozbehol za detmi a ja som isla vyplnit vedla papiere, ani si ma nevsimal ale po 1à minutach ked zistil ze som tam neni, tak spustil taky hrozny plac. No som zvedava ako nam bude dlho trvat adaptacia.

Mima hehe aj Jullian ma nohy sama modrina a nad jednym okom ma tiez jednu peknu modrinu a pod druhym ma zase krvavy flak ako sa poskrabal.

Lubii prajem skore uzdravenie a Annika tebe tiez nech to mas cim skor za sebou.

Vsetky vas zdravim.

vladkaz1
22. apr 2009

Ahoj Jani a ako ste sa mali? som aj na teba myslela... ze si tu dlho nebola 😉
Anni dzrim palce moja cim skor nech si zdrava a bez problemov 😉
Lubi ja vam posielam dobru eneriu , nech ste cim skor fit, malinkemu veeelkuuu bocku 😀 😵
Mima a idu vam zuby ,alebo co? preco teplota? Aj vam posielame cmuuuuk 😵 a vlasne vsetkymmmm 😀 😀

annika
23. apr 2009

Díky kočky, že mi držíte palce, veru mi to zíde, dnes som skončila o pol štvrtej u doktorov...ja sa asi zbláznim do toho.... ☹ ☹ ☹ ☹
Aj ja na Vás myslím, tí, čo sú chorí, nech sa rýchlo uzdravia, a Janka, nech ti malý šikovne zvykne na tie jasle! Pevné nervy ti prajem!!! Ja sa už teraz bojím čo bude so škôlkou o rok....uff! Pri dcérkach som bola práve ja, kto najviac trpela....

vladkaz1
23. apr 2009

ahojte dzrim palceky Anni no musis to prekonat!!!!
ja som prave doupratovala, hodila som par novych foto tak sa mrknite 😉

majka221
23. apr 2009

vladkaz1-ahoj ako sa mas? 🙂 a ako sa ma malinka

vladkaz1
23. apr 2009

😵 Ahoj ja sa mam fajn, celkom to ide ,len som dost vycerpana 😉 mam toho vela a chcem mat vsetko hned spravene tak som troska nervozna...
Maji a pozname sa? Neviem si na rychlo spomenut... 😵

majka221
23. apr 2009

asi sa nepozname som tu nova ale to vadi?prihlasila som sa tu lebo som tiez tehotna.sme si tu vsetky blizke 🙂
a bud v pohode vsetko sa da stihnut ked sa chce 🙂 hlavu hore 🙂

vladkaz1
23. apr 2009

Nie nevadi jasne 😉 , a v ktorom tyzdni si? napis si to do pasu vedla foto. Som nevedela. Ako znasas tehulkovanie, som moc zvedava co ???? co cakate dievcatko chlapceka? drzim palce 😵

bejca
23. apr 2009

caute kocky 🙂

nejdem citat nestiham ☹ ale dufam ze sa mate fajn a ked niekto je chorucky zelam skore uzdravenie a posielam cmuky cmuk 🙂

my sa mame fajn , vsetko v pohode , len som stale unavena ako pes 😀 sme stale vonku pokial sa da tak asi to bude tym ze ja som KO viac asi ako Petko 😀

Anika recept poslem len mi prosim napis IP a ja ti potom odpisem 🙂 😉 dakujem 🙂

a vdaka za pochvalu torty 😵

bejca
23. apr 2009

Anika dufam ze ti ta operacia super dopadne a tie vysetrenia su veru hroza ale treba to tak vydrz moja 😵

JAnka super ze ste sa ukazali 😉 a drzim palce na jaslicky 😵

Vladka trosku aj oddychuj 🙂 😉

vladkaz1
23. apr 2009

Beji diki aj ty!!! 😉

azuzi
24. apr 2009

Vas pozdravuje, Vladka foto doplnim ked sa dokopem k tomu aby som to nafotila.
Annika dakujem za pozvanie, ale tento rok budem rada ked sa prestahujeme cestovat neplanujeme, ale neskor preco nie 🙂 🙂 .
Chorym tiez prajem skore uzdravenie, aj moja mama je chora, takze dne nemozem ist na velku Luku ako som planovala, ale len na chvilu, este by som chcela stihnut kadernicku. 😀 😀

vladkaz1
24. apr 2009

oki Azuzi som zvedava 😵

annika
24. apr 2009

Máš aj nový účes, Vladka! Pristane ti! Kočka si! A Lucka je zlatičká ako vždy!!! Ani neverím, že by ťa zlobila... 😅 😅 😅
A z tej operácii neviem, či bude niečo, lebo mi našli vyšší cukor , 7,4 ráno nalačno, tak dnes som musela ísť na opakovaný odber, no a celú noc som nespala, nervy, decká, nervy ma nenechali...neviem,aký budem mať zase ten výsledok, ale lepší určite nie... uvidíme až pondelok... 😒 😒 😒

vladkaz1
24. apr 2009

☹ Annika tak ti dzrim pallecky neboj vsetko sa spravi!!!!!
NO Lucka jeduje 😅 😅 dnes aj dostala po zadku...
Dakujem za pochvalu uz som musela nieco zo sebou robit a inak pochvalim sa mam 7 kilo dole 😀

annika
24. apr 2009

A to si mala nejakú špeciálnu diétu, Vladka??? Aj mne by zišlo pár kíl dať dole...ale neviem ako...

vladkaz1
24. apr 2009

nie sa nahanam jak pes , asi tak ale co ja viem mama mi povedala ze to name tak vidiet neni ze urcite som schudla ale ze az taky rozdiel nieje , to asi musim schudnut 20 kilo aby si to niekto vsimol 😀 😀

annika
25. apr 2009

Hlavné je, že sa cítiš lepšie vo svojej koži, nie? 😀 😀 😀
My dnes sa chystáme k segre, a večer ideme voliť primátora mesta. Annka je na súťaži, koníčkuje op 106!!! Už jej nestačí dvakrát do týždňa ísť na ten ranč, už aj tento týždeň bola vonku 4krát...
A Gabina zas je v dileme, lebo ju zobrali na obidve strredné školy a pondelok ideme na zápis...len ešte nevieme kam... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

vladkaz1
25. apr 2009

Jee Anni tak gratulujeme k uspechom... 😵 😉
No to chudnutie nieje zdrave, mam to z vycerpania ,ale sak vecra som si povedala ze sa budem setrit a vsetko kaslem... hehe
A ako sa citis?

annika
25. apr 2009

Ja ani neviem...neviem, či sa mám pripravovať psychycky na tú operáciu, lebo možno, že nakoniec skončím na diabetológii... ale tiež kašlem už na všetko, teším sa z maličkostí cez deň... napríklad, včera sa malý naučil chodiť po schodoch sám, aj hore, aj dole už vie. Len pri takých výkyvoch skoro odpadnem od strachu, či nespadne, ale pekne to vie už korigovať. tak sa opatrne, potichu vytešujem z toho...

vladkaz1
25. apr 2009

super Anni no hlavne na to nemysli a bude vsetko ok neboj.... 😵
Aj malej sa zacina zozvazovat jazycok povie havo, kako, auto pomalicky sa ucime inak na rozpravanie je leniva, ale zasa pohybovo parada 🙂 keby sa sem dali vlozit aj videa nieco vam sem dam ako tancuje..

annika
26. apr 2009

No, Vladka, si to tak vyzerá, že sme ostali samy dve... Zase sme na druhej strane...Kde ste mamičky???
Ináč ani Robko nechce velmi rozpávať, radšej ukazuje všetko rukami, nohami. Ale za to v byte nepozná prekážky...všade vylezie, všetko ho zaujíma a keď sa nedotiahne, tak tam zatlačí autíčko a postaví sa na to a už má pohárik, nôž, vidličku atď....v ruke...

vladkaz1
26. apr 2009

😀 😀 no super je sikovny!!!!§
Ja sem pisem nakukam cely den a nikde nikto ☹

vladkaz1
26. apr 2009

NO nechcem tomu uverit ze cely bozi den nikde nikto ☹

bejca
27. apr 2009

ahojte 😵

no ja sa priznam dost to flakam ☹ ale ked je tak pekne tak sme co najviac vonku 🙂 a ked je vikend tak sa tesim ze sme aj s tatkom a vacsinou v sobotu sme cely den u svokrovcom a sme tam cela rodina 🙂 takze vas tu zanedbavam 😅 😉

Anika drzim palce neboj isto sa cukor upravi a na operaciu drzim palce 😵 dcera chce ist viac na ktoru skolu ??? 😉 a mne sa inak tiez pacia koniky 🙂

Vladka super uces 😉 Lucke odkazujem aby ta trosku setrila a nechudni prosim ta tolko lebo sa nam sratis 😅

inak mne by stacilo takych cca 12 kg dat dole 😀 😀 😀