Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
29. apr 2009

Mrkla som, zlatulinka 🙂 🙂

vladkaz1
29. apr 2009

ze je to taka mala potvorka chichi inak teraz spi chvalabohu , nejaky basisti nam cistia ihrisko sa bojim aj otvorit okno.. sa tu obsmrdaju 😒

marta09
29. apr 2009

Ahojte dievčatá, konečne som sa dostala k písaniu, čítať som vás stíhala 😉 . My sme po celé dni vonku, Simonka je opálená ako keby bola pri mori, celý deň je v piesku, večer ju len vyprášim a rovno do vani 😀 😀 😀 , naučila sa chodiť na trojkolke, no zbojník je 😉 😵 😀 . Maťu prijali na obe školy, tak do zajtra má čas na rozmyslenie, zajtra už ideme na zápis. Šimon zase zajtra ide hrať futbal za školu, na budúci týždeň má plavecké preteky, medzitým má matematickú súťaž, tak to aby som sa nenudila 😀 😀 😀 . Pozrela som si všetky vaše foto, detičky vám rastú ako z vody, no všetky sú zlatučké. Už sa chystám aj ja urobiť nový album, dúfam že sa k nemu dostanem cez voľno, zajtra mám dovolenku.

vladkaz1
29. apr 2009

marti no konecne super ze sa vam dari , mi sme dnes neboli nikde strasne fuka Lucku nejako poboliavaju uska tak sa bojim aby nemala prievan, ale moze byt ze si nechce dat vycistit ucho tak aj preto. Drzim palce nech vam vsetko dobre dopadne, tesime sa na album 😀

mima07
29. apr 2009

cauko
vladka mala je krasnucka a vlasatucka 😉
aj tu fukalo ale vonku sme boli inak by ma porazilo 😉 maly spadol a ma oskrete cele lice vyzera jak keby sme ho bili ☹
inak ja mu davam teraz pre istotu ciapku aby mal zakryte usi lebo sak vlasov mame stale malo tak nech mu nenafuci
marti sikovne mas deticky mozes byt pysna 🙂

vladkaz1
29. apr 2009

dakujem moja si ma potesila, no aj ja davam malej satu ma ju cez usi takze jej nefuka capice nechce to su jedy...
No chuda male ,ved sa zahoji neboj este bude urazov , Lucka si odrazila kustilincek zo zubu akurat jezis nemozem dojt na to meno v strede hore prve dva vychadzaju noooo.. fakt neviem som natvrdla 😀

bejca
29. apr 2009

Vladka krasne fotky 😵

vladkaz1
29. apr 2009

Dakujeme beji nemam fotak padol o zem 8 tis v cudu ,tak fotim s telefonom 😖

lubii
29. apr 2009

Ahojte 😉

Vladka,pekné fotky. Lucka je strašne zlatá, aké má husté vlasy 😵 . Sam má iba také páperko.
Ja mu väčšinou na hlavu dávam kapucne, lebo tiež nechce nosiť čiapky.

Mima, aj náš malý - predvčerom mu neuhlo pieskovisko a má oškretý lakeť a včera zas testovali s Dankou v Baumaxe takú drevenú podlahu na vonku, naháňali sa, tak si obil bradu.

vladkaz1
29. apr 2009

Lubi si zlata dakujeme ,no vlasky ma huste po tatinovy moj muz ma inu hrivu 😀 , daj nejake foto nech sa mrknem na maleho mas tam len 4 a neni ho moc dobre vidiet ale je zlatucky,ozaj satku este pouzivas?

lubii
29. apr 2009

No dala som jednu, dnes som testovala môj nový mobil 😉

Šatku jasné že používam 😉 Už mám štvrtú 😀 , ale dve som už predala 😉

vladkaz1
30. apr 2009

a neni ti tazky uz do nej ? Fotky peknucke maly je slniecko 😵 😵

mima07
30. apr 2009

cauko
lubi pekny psik 😉 otestuj mobil este raz a ukaz nam aj samka

vladkaz1
30. apr 2009

😀 😀 😀

bejca
30. apr 2009

Mima dobre 😉

Lubi veru pekny psik uz len Samka aby sme videli z blizsia 😉

Vladka kto bol sikovny s fotakom 😅 to teda potesi 😠 😠

Pedro spinka, ja varim , som nejaka chora 😝 a aj Petko ma sopliky , a je umrncany ... asi stolicky 😅 no co uz .. uz aby sme mali zubadla von 😉

vladkaz1
30. apr 2009

NO kto asi Lucinka 😅 😠 , uzdrav sa cim skor 😀

nika07
30. apr 2009

Ahojte kočky, ako sa máte,

idem poprečitovať čo je nové, som Vás zanedbávala, ale nič nestíham ☹

Annika ako dostala sa dcera na školu, môj synator ano, takže už máme pokoj ale zároveň začína nová fáza jeho života 😉

azuzi
30. apr 2009

Bejca tak sa co najskor vyzdrav.
U mna vsetko klasika stale malujeme 😀 😀 , stale sa mi o tom sniva. A este nieco tu v Podkoniciach uz asi stvrty den rozvazaju mocovku a stale je vonku otrasny smrad ani Martinko tam nemoze vonku spavat, boze kedy to uz skonci 😠 😠 .
Lubii mate pekne pieskovisko, aj my budeme nieco musiet vymysliet 😉 😉 .

vladkaz1
30. apr 2009

Ninka ahoj kocka , no super ze uz mate vsetko za sebou , neboj to si mozes hovorit kazdy rok ze zacina nova faza zivota , dnes bola umna kamoska a Lucka sa tulila len k nej ani ma nechcela a pusinkovala ju mne nechcela dat ani kumne neisla vobec si ma nevsimala , bola som stoho hotova, no normalne som sa citila zle... ☹

vladkaz1
1. máj 2009

Ahojte tak uz mam golfky doma , v celku fajn az na male detaily ktore sa daju odstranit, som na zrutenie mala mi spadla z kuchynkeho stola ja neviem jak sa tam vystverala nestihla som ju zachytit ja som taka krava ze som nedavala vacsi pozor, strasne padla tak na nas myslite , nech je vsetko v poriadku ak nie ideme hned na pohotovost do nemocnice neplakala len sa stazuje na nozku a bojim sa aby nemala nic s hlavou padla fakt strasne som uplne vyklepana.... teraz zaspala po 2 hodkach tak len chodim prikukat ci je vsetko ok a potom ju zobudim nech vazne viem ze jej nic neni strasne sa bojim baby ☹ 😢 😢 😢 😢 😢

nika07
1. máj 2009

Vladi držím palce, nech je všetko OK,

hlavne daj vedieť ako ste na tom 😢 😉

vladkaz1
1. máj 2009

Lucka je vpodriadku aspon zatial sa zda , dakujem za opytanie, no uvidime do zajtra zatial je vsetko ok ,ale mne je zle ja som sa tak lakla ze ma boli zaludok a hlava

bejca
1. máj 2009

kocky dik 🙂

Nika som rada ze aj tebe syna zobrali v pohode 😵 a kam ide ?? 😉

Vladka a nejdes radsej na pohotovost aspon pre istotu ?? ja by som isto isla 😅 a fotecky super ako vzdy mala je kocka 😵

vladkaz1
1. máj 2009

ja neviem pojdem zajtra mala ma len hrcu ,ja viem ze to netreba podcenit , nechaju si nas tak ci tak na pozorovanie aspon na 4 dni...

azuzi
2. máj 2009

Vladka tak ako sa mate, mne raz Samko ked sa udrel na hlavu tak zvracal, tak to bol otras mozgu a boli sme asi dva dni v nemocke. Aj Martinko predvcerom spadol z nasej postele a udrel si hlavku na perinak, tiez som sa bala a pozerala nanho, ale uz su dva dni a v pohode. 😉 😉

vladkaz1
2. máj 2009

Azuzi, malej nic neni ja som skor vyplasena, uz sa jej straca aj hrca... ja neviem ci mam ist tomu dokimu radsej pojdem pondelok nech nas poslu na neurologiu ale kam sa posiela, ale nic jej neni..
Beji Mnam jake torty ty pecies by som si dala...
Azuzi dakujem za opytanie je mi luto co sa stalo tvojmu Samkovi volakedy no ja uz by som bola na prasky keby vracala...

vladkaz1
2. máj 2009

jeezis to som ani nedocitala pozorne aj Martinko? posielame pusku!!!!!! 😵 😵 😵 malinke moje

annika
2. máj 2009

Ahojte mamulienky!!! Hlásim sa , žijem, fungujem na 70 %, koleno opuchnuté, nálada všelijaká, kondícia v mínuse..... 😒 😒 😒 ale sa nevzdávam, som tu s vami a som rada, že to mám už za sebou....Problém je v tom, že tie lieky a analgetiká, ktoré som dostala od doktora, mi nevyhovujú, sú asi silné, neviem. No a teraz neviem, čo mám brať namiesto nich?? 😖 😖 😖
Ale som vás čítala cez telefón aj v nemocke, len som nevedela reagovať, nejak ma nenechá sa zaregistrovať ten internet cez mobil.... 😠 😠 😠
Vladka, malej Lucke posielame s Robkom pusinku!!! Nech sa rýchlo zmizne tá hrča!!! cmuk! Aj MArtionkovi posielame božteky!
Bejca , ty sa rýchlo uzdrav, moja! Torty pozrem až neskoršie, o.k.?
Nika, gratulujem synátorovi, aj my sme zapísané na zdravotku, uvidíme ako sa bude páčiť dcére. Zatial je v pohode, tri spolužiačky sa chystajú tiež do tej školy, tak sa ukludnila aj ona, že tam nebude sama.
😀 😀 😀

vladkaz1
2. máj 2009

Annika tak dzim palce nech si cim skor fit!!!! 😵
Lucka je v poho cakame na tata a pojdeme von....
Ale sa nepoucila stale robi to iste , barove stolicky sme zlozili a schovali teraz sa jej paci stol v obyvaceke ,aspon ze je nizsko a drevenny chodim za nou a kontrolujem ju a ona sa len skeri jak taky maly skero... 😀

marta09
2. máj 2009

Ahojte dievčatá, tak som pridala nové fotky, konečne uffff... 😝 som sa dostala k tomu. Vladka pofúkaj za nás Lucke bibinko, Anika, prajem ti skoré uzdravenie, tak aj my sme boli s Maťou na zápis na zdravotke, vybrala si cirkevnú, lebo aj na základnú chodi na cirkevnú, takže jej to nevadí. Azuzi, tak aby ste to už čím skôr dokončili, je toho dosť na teba čo? 😉. Nika na akú školu ide synátor? Lubi, malý nerozoberá havinka, Simka by ho rozobrala na súčiastky, vôbec sa nebojí zvierat a naša mačička je chudák pri nej, lebo ju stále ťahá za chvost 😨.´Bei, pozdravujem Pedra 😀 😉, Mima aj u náš fučí vietor už asi tretí deň ☹.....