Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
4. máj 2009

Normal klasika zeleninova ,zajtra chcem sosovicovu mliecku plus smotanove posuchy piect .
No mam pocit ze mi to povoluje, dnes rano som bola u doki ,ale aj s malu vobec ma nezobrala bolo tak asi 50 ludi ,tak som si isla vybavit zubarku, lebo moze to byt aj so zubov a ta zasa ze k nej uz nepatrim ,tak musim hladat novu ,tak som sa nato po 3 hodinach aj s malu vykaslala, lebo tam plakala jak besna...
NO dufam ze to fakt nieje nejaky zapal ,vcera som ani pusu nemohla otvorit ani jest , dnes uz mozem rospravat ale zut, jest nieco nie....
Dam si ibalgin a uvidim co zajta...
Idem mrknut foto.... aka si ina na tej fotke som ani nevedela ze si to ty...

vladkaz1
4. máj 2009

jeeee Lubka prihodila foto!!!! maly je nadherny 😵 😵 😵 😵 😵 a aky ma krasny usmev 😵 😵 by som ho spapkala cmuk 😀 mame nadherne deti 35 tky 😀

mima07
4. máj 2009

vladka 😀 😀 😀

vladkaz1
4. máj 2009

😀 😀 co????, Mimi som smiesna? 😀

vladkaz1
4. máj 2009

Mima foto 30 je uplne skvela , hodna sutaze!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 vsetky su pekne, nudim sa mala zasa spi ja neviem co sa jej porobilo 😅 😕 😕 😕 no co bude robit v noci neviem... 😝

annika
4. máj 2009

Ahoj, Katinka!!! Gratulujem k malému!!!! Asi to bude darček na narodky, že???
Vladka, aj Robko zbožňuje polievky, dobré husté. Druhý chod ani nechce. A tá sánka aj mne zvykne bolieť, a to z prievanu. A pomôže mi fakt len Ibalgin, nič iné...
😒 😖 😖 😖 😖
Lubi, idem kuk fotky!

annika
4. máj 2009

Lubii, ste zlatíííííí!!!!!! Malý tiež zbožňuje segru, čo???? Robko doobeda len chodí po izbách a hladá Gabinu a Anku...Nechápe, kde sú, prečo nie sú doma.... 😀 😀 😀 😀

sinty
4. máj 2009

Ahojte mamičky,snažilky,tehulky.Ja mám doma dve dievčence a ešte by som chcela tretie bábo mám 36 môžem sa k Vám pridať?

mima07
4. máj 2009

sinty kludne sa pridaj 😉 tesime sa
vladkano comu tej 35 😀
maly tiez spal od 16-17 ale o teraz sa mu to rozhadzalo ked je chory snad o 20 zalahne
aj alex je polievkovy ale vlastne my vsetci

sinty
4. máj 2009

ďakujem jéééj mima ty máš taký istý vekoví rozdieľ ako aj ja 😀 tiež si už aj babička? 😀 😀

vladkaz1
4. máj 2009

no ja mam do tej 35 este casu chichi ale nie ze by som sa posmievala ste najvacsom rozkvete 😵 😵 ja este 9 rokov a budem ties mudrejsia 😀 ,ja polievocky mozem ale muz neznasa mala zje co jej das 😀 😅 takze tak....
Ahoj Sinty 😉 pekne sa tu usalas medzi nami kam by si isla?.... 😀

sinty
4. máj 2009

vladkaz1 ďakujem baby idem kúpať ešte sa stavím pa zatiaľ 😉

vladkaz1
4. máj 2009

papa a pekny vecer ,moja krpana uz je namne nalepena chcela som robit tie smotanove balese juj ale nechce sa mi teraz uz zarabat cesto , spravim az zajtra..

mima07
4. máj 2009

sinty nestras 😲 snad ani tak skoro nebudem
tak ja som dieta uz ulozila ma teplotu snad mu po nurofene klesne a co to sa vyspi

mima07
4. máj 2009

sinty mala je zlata a ty aka kočka som si myslela ze na poslednej fotke je dcera s malou 😲 😲

vladkaz1
4. máj 2009

juj Mima posielame boztek 😵
Sinty ty si uz babka? 😕 🙂

sinty
4. máj 2009

mima07 nie som to ja z mojou mladšiou 😉ja som rada babkou 😀
vladkaz1 áno som babka 😀
Malá už ležká v postieľke dúfam,že každú chvíľu zaspí 😔

vladkaz1
4. máj 2009

super !!! 😀 idem mrknut tvoje foto muz ma vyhana nechcem ho pustit je nasraty 😀

sinty
4. máj 2009

😀 😀 môjho to naštastie nezaujíma a dcéra ma hore svoj vlastný 😵 😵

vladkaz1
4. máj 2009

no ja som mu povedala ze keby isiel radsej kupat malu a nefrflal a isiel mam na 15 min klud chichi 😅

vladkaz1
4. máj 2009

mas nadhernu malicku a daj foto aj dcerky a jej drobca , ale ty si riadna kocka!!! 😀 😉

sinty
4. máj 2009

Dám foto Zoe 😉 Miškine fotky v PC ja nemám ona sa mi ani nechce dávať fotiť za posledné 3 roky má asi 4 fotky a to tehu 😠 😒

sinty
4. máj 2009

Idem pozerať panelák pá

marta09
4. máj 2009

Ahojky, idem kuk foto, čaute nové maminy, kati a sinty, super že z Košíc 🙂 , z vychodu ta ne??? 😅 Mima, super foto na nicku 😉

bejca
4. máj 2009

caute 😵

Lubi ,Mima krasne fotky 🙂 😵

Mima super zmena fotky v pase 😉 a Alexikovi pusinky letia aby mu uz bolo dobre 🙂 dufam ze teploty zmiznu 🙂

Vladka skore uzdravenie aj tebe 🙂

Sinty vitaj 🙂 mas krasnu dcerku 😵 a teda si kocka babicka 😵

marta09
4. máj 2009

Lubi, malý je zlatý, sekne im to s Danielkou 😵 , Anika, Robko je tiež taký smejo 🙂 , maródom skoré uzdravenie 😉 , Vladka Lucke už robíš copíky, ja Simku dávam strihať každý druhý mesiac, lebo ona má kučierky a zle sa češú....Sinty teda na babku fakt nevyzeráš 😉 .

vladkaz1
4. máj 2009

Dakuje Beji 😉
Marti Lucka je ties strihana kazdy mesiac uz mala po lopatky vlasky teraz sme ju dali do postupna pod uso a vzadu to ma dlhsie pod plecka, mala ma dost huste vlasky a ked jej to vyfukam ,muz sa smeje ze Majka z gurunu 😀 inak je podarena kazdy vzdy obdivuje ake ma huste vlasy no mo muzovi 😉
Inak este nasa mala krpana nespi , sa prespala o 6 a teraz spekuluje ...
😀

annika
5. máj 2009

Ahojte!!! DObré ránko!!!
Sinty, vitaj medzi nami! Pozerala som tvoje fotky, no poviem ti, na babičku fakt nevyzeráš... 😉 😉 😉 A dcérku máš nádhernú, vnúčku ešte krajšiu!!!
Vladka, ako sánka??? Už lepšie?
Mima mama, Alexík je na tom už lepšie? Chúďatko malé! Keby som mala tri želania, tak by som určite jeden želala, aby na svete detičky nikdy neboli choré. Nezaslúžia si to, veď sú ešte také nevinné....

vladkaz1
5. máj 2009

Annika uz lepsie dala som si do ucha ten audi sprej a povolilo to to len troska este boli ale to sa neda porovnat s prvym dnom....Ideme sa umyt ideme babke...

mima07
5. máj 2009

dobre predpoludnie
tak noc bola v pohode spal az do 6 asi mu pomohol aj nurofen 😉 do obeda uz vymyslal sa nudi kuka len na dvor ale ma smolu do stvrtka sa von nedostane nechcem aby sa mu to vratilo teplotu snad nema sa mi nezdalo tak som ho netrapila lebo si nerad meria
sinty aj vnucka pekna 🙂 aky je vekovy rozdiel medzimladsou dcerou a vnuckou?
vladka super ze to ustupuje