Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
10. máj 2009

Ahojte, dievčatá 😉
Popozerala som si fotky, no Annika, krásne ich máte 😵 . Anke gratulujem, super vyzerá na koníku 😵
Beji, pekné pieskovisko a tá fotka, kde sa pusinkujú so sesternicou je peknučká 😵

Janka, aj náš malý sa takto hádže na zem, ale ani nie tak zo zlosti, ako keď má nejaký plán a niekam uteká a ja ho chcem zobrať na ruky, tak si ľahne a ani za svet sa nedá chytiť. Včera to napríklad robil v Hypernove. Vozil sa dookola na chodoch hore, dole a keď som ho už chcela zobrať, tak urobil cirkus. Ja si tiež nevšímam pohľady, dokonca sa nám jeden pár prihovoril, že oni majú doma takého istého a že buďme radi, že vyvádzajú 😉 Potom,keď už sa naozaj chceme niekam dostať, tak ho zoberem do šatky. Tam sa trocha ukľudní 😉
A ďakujeme za pochvaly 😵

vladkaz1
10. máj 2009

Lubi nazdar 😀 😀

azuzi
10. máj 2009

No Vladka som to nepochopila ze ci 2 kila su malo alebo vela 😀 😀
Ale vana bola tak zanesena, lebo sa instalovala uz zaciatkom januara a aj po malovani tam bolo dost, ale vyglancovat to este bude raz treba 😒 😒 .
Lubii aj my sa satkujeme a maly sa tam ukludni, hlavne kde chce zvrchu vidiet co sa deje, a nas ked sa zlosti tak zacne kricat, az tak sa este po zemi zatial nehadze 🙂 🙂
A mame starosti este s omietkami uz zajtra mali zacat zvonku davat a mantaci Ceresit zmenili recepturu a my to uz mame namiesane od jesene a ak sa nam nahodou stane ze to nevyjde tak ked by domiesali, tak by to bol trochu iny odtien, tak to chcem vsetko vratit, lebo som objednavala dost naknap, vsak sa domiesa ked bude chybat a oni teraz toto 😠 😠 . Drzte palce nech to zajtra vybojujem, lebo je v tom dost penazi.

vladkaz1
10. máj 2009

Azuzi ved malo 😀 , to nemoze byt ani vidiet ale jasne ,ty to sama na sebe vidis..
Mne keby chybali 2 kila moja spravim jupiii ,ale nebudem tu stale riesit moju vahu jednodocho mi to vadi , a viem ze aj muz by bol rad keby som schudla ale nic mi nehovorí este to by chybalo 😀
Jaj moja to ta chapem urcite mate toho vela, nezavidim ti ale to som ti uz pisala ,predstav si ze uz budete byvat aka budes spokojna v novom cisto....
juj aj ja by som chcela domcek nieco spekulujeme ,ale este teraz nie..
ze kupime starsi domcek maly asi 2=3 izby aby mal dobre zaklady a prerobime , dostavime , cena bytov no hruza chcela by som domcek malu zahradku ,ale kto by nechcel. U nas su take drahe pozemky ze az 5500 meter stvorcovy .. to je co?

azuzi
10. máj 2009

No hruza tie ceny za pozemky, to my sme kupili asi pred tromi rokmi za 600 a teraz vedla nas susedia za 1250 SK.
Uz sa trochu zotavujem dnes doobeda nic nerobim, akurat som spravila spanielske vtacky a aj to mama nieco urobila a inak len krmim Martinka, a cumakujem na PC, pozerala som este aj chladnicku a pracku, ale asi to kupim cez net a na splatky tesne pred nastahovanim, a hlavne cez akcie, jednu cenu za pracku som porovnala u nas a v Polsku a vyslo mi to rovnako.
Vladka a vy ste ale teraz kupovali byt nie? To chcete na vikendy alebo ze by ste predali potom byt a prestahovali sa? 🙂 🙂
A inak tie kg tak stale mam navyse este 4 kg, co sa mi zda dost, keby som mala cas na aerobik tak by to slo 🙂 🙂

vladkaz1
10. máj 2009

Azuzi , no mi ho este nemame kupeny sme v podnikovom ktory, si mozeme odkupit za 4 roky teraz nam najom ide do fondu a potom sa to preda za zostatkovu hodnotu 😉 takze tak.
Dom chceme ,byvat nie na vikendy nechcem byt zavreta cely zivot v panelaku , aj ked uz tak byvam od narodenia ale dom je dom , na dom by sme aj mali relatívne, financne by sme to utiahli ,ale na ten pozemok no neviem neviem.... na to nemame... neviem ako to poriesime najpr musime vyriesit byt ,potom spekupovat nad domom...
Ten co sme mali kupit co som vam pisala sme nekupili ,lebo nam nadhodili cenu pomali o 400tis. tak sme sa nato vykaslali a na dedine,isli sme do tohoto do mesta priamo v TT ,ale ved to som uz pisala aj pre tym...

annika
10. máj 2009

U nás máme 2500 SK/m štvorcový, ale aj to mi pripadá veľaaaa!!!!
Konečne som sama doma, manžela som poslala s Annou do termálov,nech mám trošku pokoja aj ja....xixixixi

vladkaz1
10. máj 2009

no ved prave za to co tu kupim pozemok mam starsi dom 😠 je to no neviem mozno ani nikdy nekupime nevieme co bude..

vladkaz1
10. máj 2009

Beji pekne foto kde ste boli? 😀

bejca
10. máj 2009

ahojte 😵

nestiham citat - nieco som vymazala a pridala som par novych fotiek boli sme dnes v BA v ZOO 🙂 ak chcete kuk 🙂

Vladka dakujem 🙂

vsetkym vam zelam krasny den matiek 🙂

a snad sa mi podari zajtra precitat 😉

annika
11. máj 2009

Jééj, Bejca, krásne fotky!!! Aj Peťko vie pózovať, počúvaj! A ten tiger vyzerá hrozivo na tej prvej fotke!!!!
To tam nemal zábranu, či čo???
Vladka, keď nový dom, tak potom niekde na dedine, blízko TT. Tam je cena pozemku ešte nižšia. 😉
Ja dnes nevarím, máme zo včerajška, asi idem upratovať, ale sa mi nejak nechce... 😒 😒 😒

bejca
11. máj 2009

ahojte 🙂

no tak som si vas prebehla 🙂

Vladka pieskovisko mame u svokrovcov na dvore 😉 a teda gratulujeme Lucke k uspechom na serbliku 😵

JAnka som rada ze Julianko je uz zdravucky 😵 posielame cmuky cmuk 🙂 a co sa hadzania o zem tyka aj nas Petko zacina ale ja mu pekne doma capnem po ritke 😉 😅 ale pravda je ze vonku to zatial nerobi ....pevne nervy zelam 😅

Azuzi dievca ja ti tak prajem aby ste uz mali vsetko hotovo a aby si si trosku vylozila nohy a oddychla 🙂 posielame cmuk 😵

Anika ste krasna rodinka a fotecky su uzasne si tm kocka , dcera je sikulka obdivujem ju 🙂 a trenerku ma kocku 😉 a my sme kupili to pieskovisko v Baumaxe a to je z 2 casti 😉 stalo okolo 30 euro ..😅

Lubi aj Petko by najradsej chodil hore dolu po eskalatoroch 😀 a neni ti tazky v satke ?? ja uz Ergo nepouzivam lebo mam strach ze mi bude tazky 😅

bejca
11. máj 2009

a dakujem vsetkym za pochvalu fotiek 🙂

bejca
11. máj 2009

Anika ten tiger je za sklom ci co to bolo 😉 a fakt je ta ZOO velka tak ma nohy boleli 😅 😉 a an sme to cele nepresli ... zasa inokedy 😀

azuzi
11. máj 2009

No Bejca fotecky pekne, aj ja musim s Martinkom ist pozriet do ZOO v BA ja som bola zatial iba v Bojniciach a aj to so Samkom. 🙂 🙂
Musim sa Vam pochvalit nas Martinko uz chodi, uz asi zo tri presiel taky maly kusok z jednej naruce do druhej, ale dnes aj bez toho presiel pokojne vacsi kus a cim dalej tym viac 😉 😉 .

annika
11. máj 2009

Joj, AZuzi, gratulujemeeee!!!!!Martinko je šikovníček!!!!!! 😀 😀 😀

vladkaz1
11. máj 2009

AZuzi srdecne gratulujem parada no teda je sikovny!!!!!! 😉
Vanicka predana super kupujuca taketo ochodiky mat na paradu so super ludmi 😀
Aj teraz som predala slnecnik uz je na koberec malej do izbycky tak v stredu pojdem do diega alebo do baumaxu

bejca
12. máj 2009

Azuzi gratulujeme 😵 sikulka je Martinko posielame cmuky cmuk 🙂

Vladka tak sa ti daria obchody 😉 super a tesim na fotto noveho koberceka 😵

azuzi
12. máj 2009

No tak Vam dakujem za gratulacie.
Vladka aj mne treba popredavat hlavne vajicko a k tomu doplnky. Boze ako sa mi nechce to fotit a davat na net, mam tak malo casu. 😠 😠

vladkaz1
12. máj 2009

No moja aj ja som dlhompredavala vanicku a predala uplne pod cenu a bola 100perc. mala v nej lezala 3 tyzdne..
Parazol som davala zadarmo ku sportaku zatial nikto na sportak a kamoska mi povedala ci som blaba ked davam tolko veci zadarmo ,tak som ho skusila dat na net a za 1 den predany ties je asi 3x pouzity , len co ma stve ked sa zlozi a rostiahne tam v latke mam take ciarky od toho skladania , mam ho este v zaruke a neviem ci to tam bolo alebo nie..
muz mi tvrdi ze to sme uz tak kupili ze to ma kazdy slnecnik, chcem to vediet na 100perc aby potom kupujuca nefrflala.. poradte?

janka_fr
12. máj 2009

Ahojte,

Azuzi super aj ja sa pridavam ku gratulacii 😵 😵

Vladka ked si vsimnes aj normalne dazdniky tak tam je vzdy vidiet ten sklad.Ja teda nemam slnecnik ku kociku ale na normalnych to tak zvycajne je. Ja som tiez kocik predala pod cenu ale som sa ho aspon zbavila a kupujuca bola prekvapena ze je ako novy, ze nemal ziadny skrabanec.

U nas nic nove, v noci sme mali paradnu burku, ja mam strasne rada burku, ked hrmi ale ked som doma. Jullian vcera isiel spat o jedenastej doobeda a spal az 4 hodiny 😨 To sa stalo prvykrat, ale asi to bude z antibiotik, lebo je stale unaveny, chvilku pobeha a uz si sucha ocka, ale dnes uz koncime.

Vytvorila som dve nove dielka v GIMPe tak sa tesim z toho ako mala.

vladkaz1
12. máj 2009

Jani vazne? no nevedela som je jak novy ziadny skrabancek ani nic uplne nadherny ,len ja si chcem kupit clonu na tento novy to supnem do tasky a hotovo..
Tak si ma ukludnila tak nepojdem ani do je predajne ale do slnka ked ho dam tie ciarky su redsie nez potah tak si to myslela.. Pockaj daj ho do albumu a mrkmi sa a porad mi prosim ... nechcem sa s nikym dotahovat radsej ho pojdem vymenit keby jej to vadilo tie ciarky... idem ho dat do ulbumu..

annika
12. máj 2009

Ahoj holky!
Vladka, pozerala som ten slnečník, ale nie je to na fotke velmi vidieť, tak to nebude až také zlé. Veru tie tmavé doplnky sú dosť háklivé, aj ja som sa bála, keď som kupovala kočík tmavohnedej farby, že to slnko vytiahne tú farbu, ale nič takéto sa nedialo. SOm spokojná s naším PP.Plikom, malý v ňom velmi rád sedáva. Spať už nespíma v ňom, ale vydržíma aj hodinku. a to je u Robka už rekord!!!!xixixixi
Aj ja idem predávať clonu na kočík, my už to asi nepotrebujeme, máme už šiltovky aj okuliare.

janka_fr
12. máj 2009

Vladka pozerala som fotky ale ono to nie je dobre vidiet a urcite to je zo zlozenia. SVagrinka ma tiez taky cierny slnecnik tak sa jej mozem opytat ake to ma ona, ale Vladka nestresuj, lebo ta kupujuca si ho pred tym pozrie, ci to posielas na dobierku??Ak mas k tomu zaruku tak jej ju daj a ona ak bude chciet si to moze vybavit.
Svagrinka tak predala kocik; ktory mal na strieske natrhnutu taku plastovu priesvitnu cast, to ked bol mraz tak to prasklo, no a ta co to kupovala povedala,ze jej to nevadi, ze ona si to vyreklamuje.

O akej clone to hovorite??To ma zaujima, lebo ten slnecnik sa mi nezda velmi prakticky a ja mam tiez PP Pliko P3 a maly ked v nom spi by sa mi taka clona zisla, mate nejaky link kde by som si to mohla pozriet ako to vyzera??Dakujem

vladkaz1
12. máj 2009

No uz som to poslala , bola som aj v predajni bol tam uplne novy ukazovala mi ho a mal take iste ciarky od zlozenia , dala som jej tam aj blok ma nanho este rok zaruku tak popripade si ho vymeni, je mi to jedno posielala som jej foto je v bezchybnom stave... uz to neriesim ...
Mala je jak cert prisli sme z ihriska a tam moju malu pokusalo dievcatko do lyca ale az tak ze ma modrunu jak hrom a vytlacene zuby 😠 som nahnevana malu to bolí a hrozne plakala...ale to su deti

bejca
12. máj 2009

Janka dufam ze uz bude lepsie Juliankovi ked uz dobera antibiotika 🙂

Vladka no dobre si spravila ze si jej tam aj ten bolk dala 😉 a uz sa veru nestaraj 😉

my ideme na vikend do Terchovej - mame tam stretko z februaroviek 🙂 ide nas 15 mamiciek a deticiek a 10 z nas ide aj s muzom 🙂 tak hadam bude veselo a snad nam aj pocasie vyjde 🙂

annika
12. máj 2009

Janka, aha, ja mám takúto striešku. Už je rezervovaný do piatku, tak rýchlo som ešte nič nepredsala asi...
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

Vladka, ľutujem Lucku, jojjjj! chudáčik!!! Daj jej pusinku namiesto m§a!
Bejca, pekný víkend je pred Vami, super!!!!Bude tam veselo určite!!!

vladkaz1
12. máj 2009

Anni no chcela som sa ta spitat ze za kolko ju davas by som ju zobrala 😅 Dakujeme uz spinka este som umyvala okana do teraz a cakala som kym sa mi operie z detskej zaclona a uz som dovesala som unavena zajtra varujem sestre maleho idu do metra ,aj koly nam tak dufam ze sa nebudu tlct s Luckou .. No chuda nase ma tam vytlacene krvave zuby ☹

annika
12. máj 2009

Vladka, moja, ľutujem, ale už som to predala, pusinka!!! Za polovičnú cenu, lebo všetko predávam za polku, je mi ľúto, keď len tak stoja v skrini, ešte niekomu určite poslúžia. Nehnevaj sa! Ale je to dobrá vecička fakt! Len to Robko už furt obchytával a odmomtoval, tak preto to aj predávam....xixixixi

vladkaz1
12. máj 2009

juj skoda moja druhy krat povedz ked pojdes predat nieco uzitocne!! 😀 jasne ze sa nehnevam moja , na jednej ceskej stranke som ju nasla za 290 KC len kolko bude postovne 😅