Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
14. jún 2009

Ahojte, Ja neviem, ale fazulu do tlakového hrnca by som nedávala. Moja známa raz varila hrachové niečo v tom a tá šúpka to asi zakryla ten vetrací otvor a vybuchol ten hrniec. Našťastie nič vážneho sa nestalo, ale museli malovať celú kuchyňu...

bejca
15. jún 2009

ja v tlakaci nevarim vobec nic a je pekne schovany 😀 neni nad klasicke varenie 😉 mnaaaaaaaaaaam 😀 ale moja mama vari len v tlakaci a je to v poho 🙂 😉

Anika nastastie sa nic nestalo 😕 a kuchynu aspon mali novo vymalovanu 😉

u nas je dnes uplne 😝 dufam ze bude prsat lebo mi asi hlavu roztrhne 😅

annika
15. jún 2009

Aj u nás pod mrakom... 😠 😠 😠
Bejca, a predstav si aj mojej sestre vybuchol tlakáč, dokonca mali Zeptera s troma bezpečnostnými ventilmi!!!!
No a udené koleno im z toho vyletel cez pult a sedačku pred televízor , letelo cca. 4 metre od sporáku..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
15. jún 2009

ahojte vcera som malu osmikala ma kratke vlasky pod usi MM mi povedal ze je jak majka z gurunu 😀 ale strasne sa jej to motalo tak som jej zocmikla zo zadu ale 10 cm...ved dorastie..
Co sa tyka toho tlakaca ja tak isto nemam a stale zvazujem ci kupit alebo nekupit ....ale to by som asi neprezila ten bordel keby mi vybuchol a moze sa niekomu nieco stat preboha 😕 😒

janka_fr
15. jún 2009

Ahojte,

vy tu kuchtite same dobrotky, cloveku len slinky tecu ked si vas cita, musim si poutierat monitor 😀

Tlakovy hrniec je super, ale mam pred nim respekt, kamoske tiez buchol 😝

Neboli sme nikde, lebo maly stale sopli, ale nepozdava sa mi to, lebo ma opuchnutu tvaricku, ocka tiez a su cervene a stale si ich sucha a ekzem sa nam hrozne pohorsil.Ide mu ten 5zubok tak ten ekzem je mozno z toho, lebo aj pri ostatnych mal ten ekzem. Len dufam ze tie ocka a nostek nie su priznakom alergie,moj brasko ma astmu a teda ked bol mensi mal velmi silnu astmu
Annika asi chlapci su taki, lebo nas maly je tiez taky provokater, v sobotu dostal na rit od papa a to bolo prekvapko, ale nepomohlo ani to, lebo pokracoval dalej a ked isiel k nemu tak s rehotom utekal prec aby ho nahanal. Takze to mal ako zabavku 😅
V jaslickach sa uz predvadza, v piatok ze liezol na murik a to je zakazane, povedali mu ze nesmie, tak si tam zacal buchat hlavu o zem ze nemoze 😅 😝 Potom trucoval a nechcel byt vonku na dvore, lebo sak nemohol liezt na murik tak bol vo vnutri. Som zvedava kedy ho to prejde.

U nas je inac strasne teplo a hrozne dusno a vlhko. Mohla by byt nejaka burka.

Ja by som uz aj isla robit, ale cakam na prehodnotenie mojich diplomov a poslali sme to do Pariza a bude to trvat 4mesiac!!!Takze mam este casu a casu.

Pozerala som fotky ako vzdy super 😵 😵 😵
Ja uz som konecne moje dala do pc takze uz ich len hodim na picassa a potom si mozte aj stiahnut tie zo stretka.

Beji jasne ze ti to ukazem, len pri mojom prckovi neviem ako, on ked vidi pc tak je ako zhypnotizovany.

vladkaz1
15. jún 2009

jani no super ved som ti vravela ze on sa otuka...
jaj este sme nic nezacali prerabat ...poraza ma uz by som chcela mat aspon vymalovane ale mojmu sa nechce.. potom ohukame peniaze a budem mat po malovke .. no ma potom porazi...neviete kde maju pekne postele pre decka?aj dobre ceny..

alexandrah
15. jún 2009

ahojte, tak som tu zase na chvilu, ani som nevedela, ze sa rozputa taka debata na temu tlakovy hrniec, ja tam robim hlavne hovädzie - roztenku, aby sa mi nerobila priserne dlho, alebo ine hovädzie, ale raz som ´tam robila hrach, a tiez to nejak divne prskalo, myslela som, ze som to zle zavrela, ale asi ako tu niekto vravel, ze sa tma nalepila ta koza alebo co ... 😉 😉

vladkaz1
15. jún 2009

jeezis no normalne ste ma odhovorili kupit si tlakac to ja by som neprezila keby buchol 😅 😕 poprve bordel po druhe ved ma to moze zabit a po tretie aj Lucke sa moze nieco stat keby sa tam motala 😔

annika
16. jún 2009

Ahojte! No konečne mi ide koník! Včera celý deň hlásili poruchu a večer som už nemala energiu si sadnúť k pc.
SOm nejaká unavená už druhý deň, bez nálady a energie, neviem čo to je...
Mali by ste mi poslať nejakú energiu... 😅 😅 😅 😅 , lebo hneď zaspím...
Včera som skočila do mesta a som minula vyše 120 eur... a dnes manžel ide na technickú kontrolu a emisiu auta, zase nejakých 40 eur fuč....Decká, tie eurá sú neskutočné... sem jedno euro, tam jedno ...a zrazu pozerám, mám prázdnu peňaženku...že by bola deravá???? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

vladkaz1
16. jún 2009

😉 anika no uplne s tebou suhlasim ja mimo poplatkou uz 400 euro v haji.. vazne a to je este len 16 teho este ze mali ten 13ty plat 😅
Ja som taktiez stale unavena a nervozna.... ☹

annika
16. jún 2009

Halooo!!!! Kde ste všetci??? Veď pršíííí!!!!
Predstavte si, dnes som dostala zo sociálnej poisťovne papier, aby som vystúpila z druhého piliera dôchodkového pistenia! čo to znamená????? Aj vy ste dostali? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

vladkaz1
16. jún 2009

ahoj Annika ani netusim mne nic take neprislo ...
kocik dorazil je na sto perc. spokojna ... tak som si odychla a uz som dnes poslala aj druhy .. a pojdem kupit britax.. lebo ten moon nam nevyhovoval

annika
16. jún 2009

Britax??? To je aký kočík, Vladka????
My už velmi nekočíkujeme, buď auto, buď bicykel, alebo pešo... Kočíkom len akurát keď idem do obchodu po chlieb. 😉 😉 😉
Teraz práve pozerám Ordináciu, malý je už ticho v izbe, asi už zaspal...Manžel teraz dorazil domov z kempu, dcérky v izbe. Dobrú noc!!!! 😔 😔 😔 😔 😔 😔

vladkaz1
16. jún 2009

dobru anika no hodim neskor foto moja mala strajkuje ako vzdy..

bejca
16. jún 2009

Anika aj mne to prislo a vobec netusim ci sa mam odhlasit 😅

Vladka no vidis a tak si sa bala a je spokojna 😵

JAnka je mi luto ze mate ten ekzem taky zly 😅 ale vraj to fakt moze mat suvis so zobami .... Petko je tiez vtedy taky ako keby vysypany 😅 a s tymi jaslickami aspon si Julianko zvykne ma na to viac casu 😉 len akosi nechapem co ti na tych papieroch budu tak dlho preverovat 😅 😉

vladkaz1
16. jún 2009

sak cela ja este drzte palce na moon zajtra jej pride...

mima07
16. jún 2009

cauko
aj ja mam asi deravu penazenku 😲 😀
vladi hodim ti aj moje veci a popredas ty si taka sikulka 😉
aj mne prisiel papier o 2 pilieri este pred 2 tyzdnami a dobre ma to nasralo ze na take veci ma ta k... prachy

mima07
16. jún 2009

annika uz 300 rokov sa ta chcem spytat co ucis

vladkaz1
16. jún 2009

no moj tato mi dnes povedal ze som striga inak dnes sme mali pohreb umrel nam starky mojho krstneho tato.. no hruza mozgova porazka ☹ 😢

janka_fr
16. jún 2009

Ahojte

u nas bolo poobede pekne a zatial co ukazovali tak ma byt pekne az do nedele 😵

Vladka no super, vidis aka si sikovna obchodnicka.

Beji neviem co s tym budu robit, ale robia to zevraj len v Parizi takze si davaju asi na cas 😝

Jaaaj a ak si niekto objednavate knihy cez net, tak dnes som dostala mailik ze Martinus ma pri dnesnej objednavke zadarmo postovne. Ja si od nich obcas objednavam knihy.

annika
17. jún 2009

Mima, už štyristo rokov ti chcem napísať, že slovinu a občiansku na 5-9. xixixixixi
Vladka, aj ten kočík pekne dorazí, neboj sa!
Ale fakt holky, čo bude s tým 2. pilierom???
Janka,úrady sú úrady. Asi aj u vás vo Francúzsku....

bejca
17. jún 2009

Vladka ☹ no tak to ste mali neprijemne ☹ mrzi ma to ..... a inak ako Lucka uz ritulka dobre ?? 😵

Mima tu penazenku mame deravu asi vsetky 😝 ja tiez tie eurace akosi " lahko " miniem 😅 😉

JAnka no byrokracia ci tu tak aj tam 😝 ale ved par mesiacov uz vydrzis 😉 a aj u nas sa ukazuje dnes uz pekne konecne 🙂 a ja si tiez objednavam obcas ale teraz akosi nemam ani kedy poriadne sem prist nieto este citat 😅 😉 tak neobjednavam 😅

Anika no ja neviem co s tym pilierom ale rychlo pozistujte ak mate od koho ci teda vystupit ci co ... to treba do konca juna poslat .. tak aby sme to stihli 😅 😉

bejca
17. jún 2009

Anika zalozila som temu 😅 uvidime co nam poradia 😅 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

vladkaz1
17. jún 2009

beji dakujeme ☹ no aj take veci sa stavaju ...
no lucka v pohode .. a Petko ako?

annika
17. jún 2009

No, Bejca, dobrý nápad! A aj pekne reagujú na otázku! A vňčšinou nevystúpiť, takže aj my ostaneme...xixixixi
Ale sa spomínam pred desiatimi či kolkými rokmi, keď bola I a II. vlna privatizácie, tak vtedy hovorili, že nepredať, nepredať, ja som ani nepredala a ostali mi na krku a teraz už nemajú nijakú hodnotu.... a tí, čo predali, dostali desaťtisíc korún, či kolko...preto sa bojím a som opatrná už teraz s tým II. pilierom....

mima07
17. jún 2009

annika tak to si budem musiet davat pozor na pravopis :- 😀 😀 😀 lebo ja som povodom tiez ucka ale matika- fyzika 😀
janka dik za tip idem pokukat co za dobre knihy maju

mima07
17. jún 2009

k 2. pilieru ja som rozhodnuta nevystupit sak cast penazi ide aj do socialky pokial viem tak snad nejaky dochodok dostanem pokial sa ho dozijem lebo tazko povedat aky bude vekovy limit odchodu do dochodku mozno aj 75 rokov 😀 😀 😀

annika
17. jún 2009

Jej, Mima-kolegyňka!!!! Matika, fyzika? Juuuuujjjjj! a kde si učila??? Ja na ZŠ.

mima07
17. jún 2009

ja som ucila tiez na zš hned po skole 3,5 roka ma to bavilo len ta vyplata 😠 tak som zmenila aj ked teraz rozmyslam lebo pri malych detoch sa to oplati 😀

bejca
17. jún 2009

vy ucitelky jedny 😀 😀 😀 nas tu zacnete skusat za chvilku 😀 😉

Mima sa nezdas 😕 som ani len netusila ze si ucitelka 😉 super 🙂

uz viem kto bude v pripade doucovat Petka 😉 😵

JAnka Petka bude ucit anglicky a francuzsky a uz aj to je 😉 😀 😀 😀 😀

Vladka dik za opytanie mame sa celkom v pohode 😵 klop klop klop 🙂