Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
22. jún 2009

Bejca, Peťko je zlatý na tej posteli!!! Aj Robko tak pozerá Minimax z gauču a mliekom v ruke!!!xixixixi
Vladka, joj, keby som mala vyhodiť všetko, čo sa mi už nepáči, tak by som asisisisisisi nemala nábytok v obývačke. Totiž tam máme všetky také veci, ktoré sa nezmestili do spálne kvôli malému. A to je aj detská izba, aj obývačka v jednom.... 😒 😒 😒 ALe čo mám robiť? V septembri ideme vymieňať okná, zase kopa peňazí...Dnes som podala tiket na Loto... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Kto nehrá, ten nevyhrá, že???

vladkaz1
22. jún 2009

Annika no sak ja som spokojna aj nie,,, viem ze sa neda vsetko na raz ..
Moj podava nike a dost sa mu dari vyhral 30 cat 18 tis a tak

😀

bejca
22. jún 2009

Vladka tak to sa potom mina co 😀 😉 len si kup a aspon mas radost 🙂

Anika dakujem a aj ja by som par veci vyhodila 😀

vladkaz1
22. jún 2009

no ani nie ale sak mame ja nehovorim momentalne ale nechce pustit 😀 😀

vladkaz1
23. jún 2009

beji kricim na teba v tescu a ty nic 😀 😀 petko aky macher jak si kracal 😀 😀

belosnezka
23. jún 2009

ahojte, ja som uz ani neverila ani nedufala a zrazu teraz v 35 cakam babatko. Je to krasne a som stastna. Najlepsie na tom je, ze to bolo neplanovane a este k tomu po mesacnej znamosti. V prvom momente me napadlo, ze som asi v nejakej predcastnej menopauze, ale nie stal sa zazrak.

bejca
23. jún 2009

Vladka no teda 😕 😅 asi som bola hlucha a slepa ☹ prepaaaaaaaaaaaaaac 😉 druhy krat do mna treskni 😉

Belosnezka gratulujeme 🙂 tesim sa s tebou a vitaj medzi nami 😵 neni nad taky nadherny zazrak 🙂 a ak by sa ti chcelo vypln si hore nastavenia aby sme videli v ktorom tyzdni tehu si 😉

bejca
23. jún 2009

pridala som par fotiek 😉 ak chcete kuk 🙂

vladkaz1
23. jún 2009

Beji bola som v pokladni a isli ste vedla mna okolo tej predajne za ruku s Petulkom na rohu pri banke.. hihi nevadi na buduce ... 😉 😀
Idem mrknut foto ja som pridala vcera novy koberec fotit este nebudem lebo jednu stenu mame uz vymalovanu ale ta farba sa mi nepaci tak sa to premaluje mala to byt taka ruzovo fialkova a je bledoruzova a je to flakate ... budeme robit az cez viikend MM chodi v noci z prace chudak utahany jak kon .. ale garnizu mam v obyvacke fakt peknu hned ten pekny zaves ukaze lepsie ako na tom lanku ... a uz som skoncila hihi ... zatial si valendy nechame som sa rozhodla neni su az take strasne len zaberaju vela miesta ....
A zajtra vylozim skrine ... mame na nich len nove dvierka korpus je stary a strasne zniceny aj zateceny nas vytopilo este na starom byte tak jedna je uplne katastrofalna .. tak poukladam veci do mojej a jednu vysmarim .. lebo postielku sme malej dali do jej miestnosti nech to nestrasi v obyvacke a je to tu dost narvane..MM len suhlasi s vyhodenim lebo je naozaj strasna ta jedna ..
A kupim na jednu stenu z vyplaty taliansku tapetu .. je to strasne drahe cela izba ako chcem CCA 15 tak na to nemam ani nechcem dat tak len jednu dam .. jaaj sa tesim pripadam si ako v novom .. este ten satnik k mojej spokojnosti ... malej som dnes kupila zavesny kos na hracky ale v 30 korunovom za 100 ku no nekup to hihi
beloszenka ahoj no tesime sa aj my ze si stastna ... super .. ako sa citis?

vladkaz1
23. jún 2009

Beji foto super ako vzdy jasne!! a postel nema chybu , podusky super jaaj aj ja chcem hihihi ... nie ja ale Lucka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annika
24. jún 2009

AHojte§!!! Bejca, fotky super, aj ja práve zháňam gumáky pre malého, nemali ani v Deichmane, ani v tescu, tak idem cez internet a bazáriky. Musím mu nejaké nájsť, však on je furt pri vode a člapkaniciach....
Vladka, tak ty normálne žiariš od roboty!!! To je sila!!! ALebo mladosť....xixixixixiALe ten velký elán ti závidím... xixixixixxi Len tak ďalej!!!
Ja sa dnes chystám do školy, zajtra má dcérka rozlúčku, tak ideme chystať také malé pohostenie pre učiteľov po tej rozlúčke.... JAa, budem tam ako rodič a nie kolegyňa, je to taký čudný pocit....
😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

vladkaz1
24. jún 2009

Annika to je len radost ze konecne budem mat nieco po svojom hihi ... ale som normalne unavena 2 hy den este mam svoje dni tak som nepouzitelna momentalne xixixi
Jaj ako to uteka Annika ze? Dcerka si to urcite uzije aj ty a taka pozicia co ja viem .. take cudne no mas pravdu ... 🙂

bejca
24. jún 2009

este ze sem prideme my 3 😉 inak by to tu aj zaniklo ☹

kde ste vsetky baby ???????????? ha ???????????????

vladkaz1
24. jún 2009

caf no tu!!!!! 😀 😀
Premalovavala som do teraz stenu no ajstak to je na prd .. neviem ostatne mam peknucke asi tam dam tapetu a bude 😀
No inak baby fakt kde ste ? ???, nejako nam upada tema ... ☹ 😔

nika07
25. jún 2009

Ahojte,

annika ja som videla pekné gumačiky u Baťu v Trnave, ale to je pre Teba dosť ďaleko ☹
uži si rozlúčku, naše deti robia takú zvláštnu rozlúčkovú, už sa Maťa ani nepýtam, lebo by ma porazilo ake su dnešné deti zlé, a sebecké 😠

my sme mali včera teplotu, neviem z čoho, ale dnes je už lepšie, aj už pekne spinká 😉 sa teším

bejca
25. jún 2009

my sme gumaky kupili v Deichmane 😉 a pridala som fotky torty k meninam Petkovim 🙂 ak chcete kuk 😉 len neviem ci do soboty vydrzi 😅

Vladka no tapeta to isti 😉 😵 a isto to neni take ako pises .... urcite to je pekne 😵

Anika uzite si to a teraz si to uzi 2 nasobne ked si ako rodic 🙂

Nika Linduske skore uzdravenie 😵 posielame cmuky cmuk 😵

vladkaz1
25. jún 2009

beji fakt neprehanam je to otrasne zas ja si priznam ak ked som niekedy prehnana ,ale fakt sa mi to nepaci ...
No torta mnam to pecies ty???? fakt???? nadherna 😵 😵 😵

annika
25. jún 2009

No, ahojte, kočky, užila som si..... som unavená ako kôň, náladu som mala suprovú až kým mi tá jedna "drahá" kolegyňa poznačila, že budúcnosť je neistá čo sa týka mojej práci po materskej...že vraj je slovenčinárov na škole akurát...deti menej...a tak...
Ale blbosť, nebudem sa jedovať nad tým ešte mám rok na to....že??? 😅 😅 😅 😅 😅
Rozlúčka bola krásna, aj slniečko vykukalo, fotky dám až zajtra, sorry.... 😅 😅 😅 😅 😅
Gumáky som si objednala v bazáriku, u nás naše číslo nemajú nikde. Už som to pozerala aj u Číňanov xixixixi
Idem pozerať Poisťovňu, v noci ešte musím za Gabinou, ja mám službu taxikára.UFFFFF!

bejca
25. jún 2009

Vladka hej peciem ja 😉 a dik 🙂 a tapety su teraz velmi pekne 😵

Anika super ze si si to uzila 😵 a z robotou som na tom nejako podobne takze ja zacnem chodit asi pomalu na brigady .... a uvidime ako to pojde .... tesim na fotky 😵

vladkaz1
25. jún 2009

no teeda tak klobuk dole hmm ja by som to nedokazala ale zas mam talent na nieco ine 😀

annika
26. jún 2009

Bejca, tortička je krááásna!!!!!!!! Si šikulka!
Decká, ma asi dnes porazí....
Moja 500 litrová mražnička skolabovala...Mäso som rozvážala medzi rodinou, bola som ako zásobovačka, manžle teraz išiel kúpiť novú... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
A zase u nás vonku leják, hromy, blesky... A ešte celý budúci týždeň hovoria takéto počasko...
😖 😖 😖 😖 😖

annika
26. jún 2009

Ale dala som pár fotiek do albumu, na to som ešte mala čas...však som vám to sĺúbila, nie? 😀 😀 😀 😀

mimi
26. jún 2009

ahojte, kedze uz zapadam do tejto vekovej kategorie, mozes sa k vam pridat?

vladkaz1
26. jún 2009

jasne ze mozes 😀 😉 MIMI

annika
27. jún 2009

Dobré ráno!!!!
Ahoj Mimi!!!! Vitaj medzi nami!!! ďalšia februárovka-mamička! Odkiaľ si Mimi? Z ktorého kúta Slovenska?
Nech máš krásne a bezproblémové tehulkovanie!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

vladkaz1
27. jún 2009

Annika nadherne foto!!!!! jaky ste boli vsetci taky galantny 😉

mimi
27. jún 2009

dobre ranko zienky, dakujem za mile privitanie!!! 🙂
annika, som zo ZA a tento tyzden sme zistili, ze cakame druhe babo 🙂 Dakujem za prianie, tiez dufame, ze toto tehu bude lepsie ako prve, vsak sa hovori, ze kazde tehotentsvo je ine, no nie?
Je tu este dajaka mamina medzi vami, ktora caka babo vo februari? myslim, ze ten mesiac bude silny, kopec tehuliek 😵

annika
27. jún 2009

Veru, Mimi, každé tehulkovanie je jedinečné a vždy iné...Ja to viem velmi dobre...xixixixixixi Trebo myslieť optimisticky a hlavne nestresovať!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Februárovky máme dve, Bejcu a Janku, ale ony rodili pred rokom...Tehulku tu nemáme februárovku, len teba! Ale aj ty nám vieš určite poradiťpotom, čo sa týka synčeka . Ako sa volá?
Vladka, díky, veru bolo to slávnostné, aj triedu mali ozdobenú-vyzdobenú krááásne!!!

bejca
27. jún 2009

ahojte 😵

my sme mali dnes take posedenie u babky a dedka s rodinou zobralis me aj krstnu Petkovu so sebou 🙂 tak nam bolo fajn 🙂 pridm par fotiek na FB potom hodim link a mozte kuk 🙂

Anika fotecky krasne 🙂 a teda ten mrazak 😠 asi by ma pisclo 😝 nam sa asi kazi chladnicka 😅 😝

Vladka ako stena ?? uz je tam tapeta ?? 😉 alebo premalovane ?? 🙂

Mimi vitaj medzi nami 🙂 ja som mala termin 15.2. minuly rok 🙂 ja by som tiez rada este jedno a chcela som aby to vyslo na februar 2010 .. no tak sned februar 2011...2012... 😉 uvidime 😀 a zelame super tehulkovanie a dufam ze sa budes s nami delit o radosti v tehu 🙂 😉

bejca
27. jún 2009

no mozte kuk ak sa vam chce 😉 a dufam ze vam to pojde 😉