Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
28. jún 2009

mne tam zobrazuje ze sa musim prihlasit beji skusim neskor lebo som neni zaregistrovana ,ale k tvojej otazocke vyhodila som jednu skrinu tapetu som zatial nedala premalovali sme to zas na pomarancovo a je to este stale flakate tak sme sa rozhodli ze pekne vymalujem na bilo a casom to spravime ma prist teraz vyuctovanie za elektriku tam musim pockat ci nebudeme nejako extra platit nedoplatok ... no som zvedava vedla uz im prislo v piatok a nam nie nechapem podla coho to rozdavaju ...
Ale vyhodila som jednu skrinu z detskej hned je to krajsie a ta skrina chyba fakt chyba mala ma veci v mojej tak som hovorila MM ze kupime do chodby velky satnik komodu z chodby dame malej a vsetky veci poukladame tam .. musim nieco vymysliet ... zostali mi nove dvierka z tej skrine co sme vyhodili to sme davali robit nove a korpus bol stary tak skusim zohnat len ako skrinu bez dvierok a namontujeme tam tieto nove... su pekne a dame to do chodby... zda sa mi ze so take vydela v mobelixe len ten korpus 🙂

mimi
28. jún 2009

dobre ranko, ako si sa obchadzame 😅

annika, som si vsimla, ze mate tri deticky, to je super!! aj my by sme chceli, len neviem, ci to moj organizmus prijme. Uvidime ako toto druhe donosim, neviem, ci je to uz vekom, ale prve bolo doslovne udrziavane, tak len cakam, ako to teraz bude. Ale ako vravis, treba mysliet pozitivne 😉

bejca, kedy planujete druhe? vladkaz, a vy ako?
Este sa chcem spytat, rodili ste spontanne, alebo tiez cisarskym?

vladkaz1
28. jún 2009

Mima my by sme chclei 2 vestica mi povedala ze budem mat 3 deti akoze nejako sa tomu nebranim len finacie by nepopustili pri 3 detoch ale 2 v pohode len este momentalne nechceme chceme nieco svoje domcek ja som mlada a budeme musiet casom riesit byvanie vacsie tak budem musiet ist robit lebo z jedneho platu aj ked MM zarobi celkom slusne na uver nedaju na to co by sme chceli 🙂

mimi
28. jún 2009

vladkaz, kym si este mlada, tak veru, zariadte si najprv byvanie, teda ten domcek 😉
My to akosi robime vsetko naraz, rozostavenay dom, ja skola, manzel tiez a do toho druhe dieta 😅 Ale ja uz kvoli veku nemozem moct cakat, tak sa to takto vyvrbilo, ale hadam dajako uz bude, len aby som mohla v septembri byt fit a nastupit do prace a bude fajn 🙂

vladkaz1
28. jún 2009

akoze my neplanujeme ked sa podari tak budem rada teraz byvame v najomnom byte od muza s prace ale stat sa moze cokolvek setrime do fondu takze sa nam odpocita s ceny bytu ked ho budeme chcet kupovat ale tolko cakat neviem neviem ked by som isla robit na zmluvu a neprihodi sa druhe babko tak zoberieme uver a kupime starsy domcek a budeme casom prerabat alebo byt neviem musime si zvazit naklady na dom su dost drahe ale zasa dom je dom ... predsa zahradka sukromie deti maju raj .. 🙂

annika
28. jún 2009

AHojte!!!!
Beji, ani mne to nejde, neviem prečo...sorry.
Mimi, áno, ja som mala všetky tri pôrody spontánne, posledné dva vyvolávačkou...a štvrté už neplánjeme..
a keď som ostala tehptná s tým naším prckom, manžel tiež na výške, skončil 4. ročník... a plánovali sme vymieňať okná a strechu... toto sme potom radšej odložili na september 09.
ale stálo to za to, všetko išlo pekne samo od seba, malý sa narodil v októbri, manžel skončil školu v máji a strechu plánujeme teraz...ufff....
Včera sme tu mali letecké dni, joj, Robkovi sa strašne páčili lietadlá na dialkové ovládanie, boli také velké ako sám malý....xixixixi no a zrazu pristálo aj jedno ozajstné veliké lietadlo, no to bol hukot.... dala som fotky, kuk.

vladkaz1
28. jún 2009

Annika no parada mate nadherne foto ale to hovorim stale 😵

azuzi
28. jún 2009

Ahojte kocky som tu nebola cely tyzden, mala som dost prace v praci a aj s domom a teraz cez vikend sme boli u svokrovcov, bratov syn oslavoval jeden rok a aj svokor mal narodeniny a meninim y a manzel meniny. Ale neda sa povedat ze by som tieto oslavi mala v laske 😀 😀 oni tam v kuse spievaju a mne sa nechce 😀 😀 .
V sobotu rano sme boli v Targu, este nieco na dom. Mame stolara a uz mame polozenu podlahu dole a potom snad oblozi schody.
Zdravim nove tehulky a nech si to tehulkovanie uzivate. 🙂 🙂

bejca
28. jún 2009

ahojte 😵

Anika tak ste mali krasny den a Robko zazitok super 😵 aj Petkovi by sa to pacilo 😵 miluje lietadla , motorky a vlacik auta 🙂

Vladka mas vela planov to je dobre a s tymi dvierkami dumas tiez super 🙂 si sikulka 😵 a veru daj to na bielo a potom neskor sa rozhodnete 😉

Mimi no ja by som prijala aj hned keby ostanem tehu 😉 ale uvidime ak nic teraz tak isto co najskor koli veku 😅 a ja nechcem aby bol Petko sam .... ale ak sa napodari tak asi moc nenarobim ...☹ a rodila som normalne ale tiez mi davala nieco do zily 😉

bejca
28. jún 2009

a je mi luto ze vam to nejde otvorit ☹ inak ak by ste sa tam prihlasili - je to zadarmo 😉 tak tam mame aj video a vselijake fotky 😵 takze skuste poumat 😉 a hlavne neobmedzemy pocet abumov , fotiek a pod ..a nemusite zmensovat 😀

bejca
28. jún 2009

a ja to aj tak vyuzivam skor koli tym fotkam a videam lebo to je uplne jednoduche tam 😉

vladkaz1
28. jún 2009

😅 tam sa treba nejak zaregistrovat .. nejde mi to aj kamoska hovori ze to nejako blbne ci co.. beji dakujeme plany nerobim uvidime co pride ja druhe este moc nechcem neviem si to naozaj predstavit neviem ale kebyze zostanem tehu tak sa teskam ... jasne ze ano..
no a stym prerabanim no co uz uz som do tej farby varzila vela penazi a je zo na prd tak mame este vela bielej tak to dame na bielo len sa nam nejako do toho nechce .. 😅

azuzi
29. jún 2009

Vladka tak zelam vela chuti k dorobeniu ci prerobeniu, aj ja dnes idem na dom stolar dokoncuje podlahu a chcem este s nim podebatit co dalej a tak.
Martinko sa mi zda ma trochu sopliky a sa rano zobudil a uz aj spinka, ale beriem ho so sebou, dufam, ze v tomto teple mu to nebude dlho trvat. Mali sme ist minuly tyzden na rocnu prehliadku a uplne mi to vypadlo, tak musim tento tyzden si najst cas 😒 😒.
Bejca ja som este neskusala sa tam pripojit a blbne mi pocitac - treba mi nutne rozsirit pamat.

janka_fr
29. jún 2009

Ahojte,

Beji, Petkovi prajeme vsetko najlepsie k meninkam 😵 😵 😵

Mimi vitaj medzi nami 😉
Ja som mala vyvolany porod, pretoze mojmu kuriatku sa nejako nechcelo na svet.

Stale sme teraz vonku, u nas su horucavy a cely tyzden ma byt takyto. V piatok mal maly v jaslickach atelier a hrali sa s cestom a cestovinami a farbickami, tak ste ho mali vidiet ako vyzeral, cesto mal vsade. Mohli tam byt aj rodicia, takze som si rychlo nakupila a utekala som za nim naspat a nechcel ist nakoniec ani domov, tak sme tam boli az do polsiestej. Uz si pekne zvykol a dnes ked sme isli do jasliciek tak len trosku pokrcil usta, tak theatralne zaplakal a hned prestal. Vcera sme sa boli kupat, z vody ani za svet von.

Fotky som videla a Beji aj nejake videa co mas na FB. Super ako vzdy.
Ja som uz teda dlho nijake nedala, uz sa musim k tomu dokopat, ale pri malom pc zapnut nehrozi, lebo to mi ho hned vezme, takze len ked spi a to vtedy sa zase snazim robit ten scrap.
Urobila som nejake nove tak vam dam sem link a ak chcete pozrite sa.

http://www.scrapmania.sk/coppermine/thumbnails....

Prajem vam pekny tyzden, posielam vam slniecko, lebo zevraj u vas stale prsi.

mimi
29. jún 2009

dobre ranko, bejca, aj ja sa pripajam a vsetko najlepsie Petulkovi k meninam!!!! My sme vcera tiez oslavovali 🙂

janka, dakujem za privitanie! dnes nam akosi svieti slniecko, vsak konecne, len aby to tak vydrzalo!!!
babulky, drzte mi palce, akurat som volala k doktorovi, tak mam dnes prist na sono.
Ja som rodila cisarskym, tak neviem, ako to bude pri druhom, sice este som len na zaciatku a uz nad tym rozmyslam 😅

potom si pozriem vase fotos 😉

annika
29. jún 2009

Janka, díky, slniečko veeelmi potrebujemeee!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉
Mimi, držíme palčeky!!! Nech uvidíš krááásnu malú bodkubobulku na monitore!!! A nad pôrodom ešte nerozmýšľaj, moja!!!Je to ešte ďaleko, stačí len v poslednom trimestri o tom stresovať.... 😅 😅 😅 😅 😅 😅
PEŤKO!!!!PRAJEME VŠETKO NAJLEPŠIE!!!!!KRÁSNE MENINY!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
29. jún 2009

🙂 😵 dakujem vsetkym za podporu prerabania Azuzi my len malickosti ale vy mate toho urcite az nad hlavu 😉 dakujem..
mala ma hnacky od vcera teplotu bola som u doki dala nam probiotika a mame dietu .. pokial by mala v stolici krv tak okamzite prist ale nemame krv chvala bohu... takze som bola nakupit veci pre malej na dietku .. nesmieme ziadne mliecne vyr. mliecko a pod... len zeleninku polievocky suchare rozteky...
Janka mate nadherne foto ako vzdy jasen si sikulka mojko 😉 😵 svadobna je velmi pekna 😵 😵
Annika co noveho Robinko poslucha???? 🙂
Mimi gratulujem a tesime sa s tebou je to nadherny pocit ze??? 😵
beeji foto mi nejde skoda ale ved hodis aj sem a pokochame sa.. hihi ako vzdy 😅 😵 😵
Prave nam prisla elektrika vyuctovanie chvala bohu mame preplatok 800sk hihi aspon nieco a hned nam znizili poplatky svine jedny hihi musim tam zavolat lebo buduci rok sa nedoplatime....
Pojdem kupit tie skrine malej ale romysla som kebyze kupim veky satnik do chodby mame velikansku chodbu a malej dam len komodku do detskej a ma viacej miesta na hranie.. este sme nemalovali nechcelo sa nam 😀

annika
29. jún 2009

Vladka, Robko poslúcha, len furt niečo vymýšla. Teraz pozerá krtka na dvdčke, tak mám pokoj do tretej....
No a hladám žehličku na nete, moja žačala tiecť nejako namiesto naparovania tečie voda z nej... Ja neviem...najprv mraznička, teraz toto zas....ma asi porazí...

vladkaz1
29. jún 2009

No maly musi byt zlatunky ... mala je utapnuta uz ma 2xdavku probiotik a ajstak mala zas hnacku chuda moje len chodi ze ju boli brusko dufam ze nemam salmonelu alebo take nieco no cakam na vysledky zo stolice ,,
pocuj aj nam sa vsetko serie ... to je zakon schvalnosti ale som rada ze nemame ziadne nedoplatky aspon nieco pozit 😵

janka_fr
29. jún 2009

Vladka, Lucke prajeme skore uzdravenie, nech jej to cim skor prejde.
Konecne som dala fotky na picasa a su tam aj fotky zo stretka, musite ale zrolovat trosku nizsie.

http://picasaweb.google.fr/janka.fr/Jullian02#

vladkaz1
29. jún 2009

herecky a kedy ste mali stretko?hmm? 😅

azuzi
29. jún 2009

Aj ja sa pripajam ku gratulacii Petkovi Bejca.
Julianko je nadherny na foteckach.
Vladka tak dufam ze uz je Lucke lepsie, nas Martinko stale sopli a dnes teda s nim nic moc.

vladkaz1
29. jún 2009

jeezis Petko cmuuuuuuuk najvacsiu na svete k meninkam hihi 😀 😀 😀 😀 😀 pokladik..
No mala chuda sragori kade chodi uz aj cez plienku periny okadila musim vsetko prat ☹ stazuje sa na brusko ale mala hustejsie kaku ma dietku a je hladna potvora natreli sme jej roztek s masielkom na veceru aby to nemala take suche a zjedla len maslo 😅

annika
29. jún 2009

Ježiš, chúďa malinké!!! Posielame božteky aby sa rýchlo uzdravela!!!! Vladka, aj teplotu má?
Lebo pri salmonele je aj vysoká teplota, keď dobe viem! Možno to bude vírus nejaký hnusný!
A to, že je hlaDNá, JE DOBRé ZNAMENIE! 😉 😉 😉

vladkaz1
29. jún 2009

no je hladna bola som rano u doki dufam ze to nieje salmonela ma porazi potom zobrali nam odbery kaki z ritulky ale bola statocna... ani neplackala iba zahlasila doki ze nieee.. 😀 sa jej pacila a dokina chvalila ze je pekne mudre dieta som az rastla .. moja kukuricka 😵 😵
No ale povedala mi ze neni chora je to asi s tepla ma dietku ziadne mlieko vyrobky, nic nesmie rozok moze ryzovy odvar zemiak mrkvu-... len chodi mnam mnam mama no nemozem jej dat by som jej este uskodila malinkej ..
teplotku mala miernu ranko ... ale doki skonstatovala ze keby to bola salmonela tak pri odbere kaki by to striekalo s ritulky .. ze to bude iba zo vzduchu

janka_fr
29. jún 2009

Vladi chudatko male, mozno to bude naozaj len nejaka crevna viroza, tak nech to cim skor prejde.
Vladi to stretko bolo ked som bola na SVK este v marci 😅 , ty si bola vtedy chora, no a ja som az dnes dala foto na net 😅 😎

Annika ja idem prave teraz zehlit 😝 😝, ale keby sa mi tak nahodou rychlo pokazila zehlicka...... 😀 😀 aspon by som nemusela. Tie Franckove kosele 😅 🙄 😒 😀

Pekny vecer vam prajem

azuzi
29. jún 2009

Janka ja takmer vobec nezehlim, ani nemame uz tie veci u rodicov davat, pomaly budem aspon na povalu do nasho domu aspon cosi nosit, lebo aj mama sa uz rozculuje ze robime len neporiadok, asi nas uz maju po zuby 😀 😀 😀

azuzi
29. jún 2009

Annika ozaj a zajtra som v Dunajskej Strede idem testovat s kolegom z Nemecka lepidla 🙂 🙂 🙂

annika
30. jún 2009

Joj, Azuzi, a ja práve idem do Maďarska!!!!Bože, prečo si to nepísala skorej????
Včera som sľúbila Anke, že skočíme do Tesca na nákupy. Ozaj, Anka bude vyznamenaná!!! 😀 😀 😀 😀 😀 SAmé jednotky vo vysvedčení... No a Gabina má 4 trojky zas.. 😠 😠 😠