Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
30. jún 2009

baby dnes ma boli hlava jak kona bola som na meste mali sme preplatok a zevraj to pride na ucet za vodu a za elektriku sekom chvala bohu zas sme usetrili aspon nieco50 eur je peniaz nie?

mima07
30. jún 2009

cauko kocky
citam a nestiham pisat lebo maly nejako blbo zaspava chce aby som si k nemu lahla ale dnes som si povedala ze nie sak potom tam zaspim a o 22 vstavam rozospata 😠
pozerala som vsetky fotky no rozkosne deticky mame 😉
vladka nech sa lucke cim skorej polepsi to bude asi z tepla my sme vcera mali teplotu aj v noci a dnes nic klop klop tiez neviem ci to z toho pocasia nebolo
annika sikovne deticky mas no nemozu mat vsetky same jednicky 😉 ono ja mam taku skusennost ze ti co su v skole priemerni ale zivotaschopni sa aj lepsie uplatnia ale je jasne ze kazda mamina je pysna ked sa dieta dobre uci aj ja som byvala pysna 😀
bei petkovi vsetko najlepsie k meninam

vladkaz1
1. júl 2009

mima no ved dobre pozname ja som vcera tak isto lahla a zaspala este ze mala spi celu noc vcera uz srajdu nemala dne sna novo musim pohladat recept na ten ryzovy odvar a budem jej davat len suche veci

janka_fr
1. júl 2009

AHojte,

Mima ja tiez musim byt pri malom ked zaspava, tak vtedy si vzdy vezmem notebook, lebo keby som si k nemu len tak lahla, tiez by som zaspala a ako sa poznam po hodke by som bola hore totalne vyspata a strasila by som do rana.

Vladi na hnajdu ze pomahaju soletky s colou. Skus vyskusat.

U nas je poriadny hic. Maleho mam teraz v jasllickach tak si tu sedim pri kavicke s vylozenymi nohami 😀

Nika ak si nas citas poslala som ti IP 😉

azuzi
1. júl 2009

Annika ani som si to neuvedomila, ze ta firma je vo Vasom meste, az vecer, ale som bola aj tak riadne skonovana hlavne z toho tepla, odchadzala som o tretej a chcela som byt co najskor doma.
Doma sa hadame co s dovolenkou, peniaze nemame na nic 😀 😀 , muz ani nevie co chce a ja si chcem zobrat dovolenku a ostat v nasom novom dome byvat a vyskusat to, muzovi sa to nepozdava, ani neviem preco 😠 😠 .
Mima aj ja zaspavam s malym a uz spim do rana aj vcera sa mi to tak podarilo 🙂 🙂 . Rano som bola na bicykly, boze hrozne chcem schudnut este tak 4 kg. Dufam ze rano sa mi to takto podari castejsie este pred ranajkami, vtedy by sa mali spalovat tuky 😀 😀 .

bejca
1. júl 2009

ahojte 😵

v prvom rade dakujem za gratulacie 🙂 trosku sme veru oslavovali 🙂 bolo fajn a aj ja zelam vsetkym oslavencom vsetko naj 🙂

idem si vas precitat a ak stihnem odpisat tak napisem 😉

bejca
1. júl 2009

Janka zavidime teplo a krasne 🙂 a fotecky su uzasne 🙂 😵 a tie scrapiky no waw si sikulka 🙂 a super ze si uz Julianko tak zvykol na jaslicky 🙂

Vladka Lucke cmuyk cmuk dufam ze hnacky uz su prec a vsetko je zasa oki 🙂 fajn ze ste mali preplatok 😀

Anika vy mate tento rok teda riadnu smolu na elektroniku 😅 dufam ze uz sa vam nic nepokazi 😉 a uzite si nakupy 🙂 gratulacia k jednotkam a starsia ... no co uz hlavne je ze su neni 4 ky 😅 😉

Azuzi ja ti uz tak zelam aby ste uz byvali doma a mali ste ten svoj klud a pokoj 😉 a jasne ze potom aj vasi budu mat 😉 😀 ja by som tiez rada schudla ale akosi sa mi ani nedari a ani nemam pevnu volu ☹ ale asi budem musiet .....len teda mne treba schudnut aspon cca 12 kg 😅 tebe drzim palce 🙂

Mima cau 🙂 a teda my sme teraz zacali zaspavat tak ze ho polozim a Petko mi hned kyva pa pa takze odidem a za chvilku spi 😅 😉 som happy lebo my sme kedysi tak zaspavali ze som pri nom aj hodinu sedela spievala , hladkala , drzala za ruku ... no akosi sa " preladil " 😉 a Alexik ma asi nejake take obdobie a neboj to prejde 😵 len si to uzivaj 🙂

bejca
1. júl 2009

Janka v tych kvetoch je nadherny 🙂 a bozkava sa ako nas Petko chyti a pritiahne 😀 ale chcem sa ta opytat tie hracky na nalepeni na vanu mas odkial ?? a tie podkolienky- nadkolienky - bez sliat 😀 aj to prosim ta nevies mi poradit 😉 dakujem 🙂

vladkaz1
1. júl 2009

beji dakujeme ale zas ma hnacku poraza ma nestiham neskor napisem viacej cmuk 😵

janka_fr
1. júl 2009

Beji tie velryby a zabky som kupila tu vo Fr. Je ich 6 kusov v jednom baleni - 3 zabky a 3 velryby.
Tie baby legs som kupila od jednej kocky v Ba, ma internetovy obchod (latkovky.sk) a chodi aj do temy latkove plienky.Vola sa Olinka. Je to super vec, ja som ich brala hlavne kvoli nocnikovaniu, aby sme nemuseli stale stahovat dole teplaky.
Inac s nocnikom nemam ziadne uspechy, maly si aj sadne aj akoze tlaci, vydava pritom take zvuky ale v momente stoji a vacsinou sa mi vycika mimo 😅

Vladka nech to malinkej cim skor prejde a hlavne nech pije vela vodicky, chudatko.

Azuzi ty si sikulka co ty vsetko stihas 😕 Ja sa neviem prinutit cvicit 😠 . Zelam skore byvanie, nech si uz mozte vsetci spolu pekne v klude vychutnavat domcek.
No a ja musim zehlit, lebo Franck musi nosit do prace kosele 😝 a u nas je tak strasne tvrda voda, ze to pradlo aj ked dam trosku octu a avivaz tak je strasne tvrde a po vyzehleni to vsetko pekne zmakne a aj kvoli Jullianovemu ekzemu. No ale uz som si zvykla, pred tym som vobec nezehlievala.

annika
1. júl 2009

Ahojteee!!!!
Vladka, asi to budú zuby, nie?
My máme zas opačný problém, tvrdú stolicu, hoci pijeme a jeme kašovitú stravu... 😖 😖 😖
Nákupy boli, peniaze už nemám, ale chladničku máme plnú... neviem dokedy, Gabine ide sobotu na Balatón, tak zas mi vyprázdni chladničku... 😀 😀 😀 😀
Žehličku som kúpila, Tefal v Maďarsku, za nezelých 800 SK, unás to isté 1460 SK... Už ju mám aj vyskúšanú, keby to žehlilo samo.... 😅 😅 😅 😅 To by bola paráda!!!!
Včera sme boli aj na termáloch, vyskúšala som si plavky moje nové!!!! Sú o.k., len ja hlúpa, som si nechala na sebe a teraz už chodím na wcko furt.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Dúfam, že to prejde. 🙄 🙄 🙄
Včera som čakala poisťovňu v telke, no nebola....neviete prečo???

mima07
1. júl 2009

cauko
bei ja viem ze je to len jeho vrtoch ale zvycajne chce aby som bola pri nom ked mi to najmenej vyhovuje ale co uz

vladka daj jej smectu a tie slane tycinky
mne zacal alex kaslat tak musime vyrazit na nakupy 😀
o kilach sa nebavim co sa mi podarilo schudnut mam naspat ale sa utesujem ze zatial nemam viacej 😀 😀 😀

vladkaz1
1. júl 2009

jaj baby dakujem pojdem kupit tie tycinky alebo co to je? ake,?????
malej som spravila odvar z ryze aj som jej ho troska ocukrila a neee vypluva nechce jest len sa nalieva vodu a chce mnamko no neporazi ma?
ja mam dole 14 kilo 2 som pribrala ale som sa aj rozozrala takze 12 ale pohoda nevadi schudnem este 8 sem a som na povodnej vahe nie pred tehu ale ked sme zacali chodit s MM .. tak chcem byt hihi..
No Mima chuda kasle ja neviem co je toto za pocko bohaca...
Annika teda si pokupovala super nevadi ze nemas .. sak za chvilu je vyplata ja este mam aj preplatok prisiel takze pohoda aj mam odlozene 2 tis na plienky .. tak som spokojna ze som aj dost usetrila aj pokupila tento mes..
no ideme mame na 50 v auguste a neviem co mam kupit 😔 chce peniaze ale ja jej peniaze nedam je mi to trapne nieco zo zlata kupime spolu so segrou ..len vsetko je taaaakee draheee az no
beji petko je sikovny ako sa mate?
jani dakujem Julianko ma nadherne foto a uzite si pri mori 😵 😵

azuzi
1. júl 2009

Vladka a Ty co robis ze Ti tie kila idu dole, aby som sa inspirovala.
Janka a ved ty si hovorila ze si cvicila podla zory, uz necvicis? Ved Ty si moja inspiracia 🙂 🙂.
Annika aj ja by som chcele zehlicku co sama zehli, ja mam tiez vela neozehleneho, no ja si hovorim ze ked budem v novom, tak bude vsetko ozehlene. 😀 😀 .

vladkaz1
1. júl 2009

baby ja nezehlim .. Azuzi ja neviem co zacala som brat take tabletky na chudnutie potom mi ich MM vyhodil ze mi sibe a nahanam sa jak pes... no ale teraz som pribrala 2 kila a samozrejme sumka na bruchu nie sumka slanina 😀 😝

mima07
1. júl 2009

vladi to su obycajne tycinky co davas navsteve napriklad soletky a urob jej normalnu ryzu aj ju prisol a mozes aj kuracie masko tam dat nech sa naje

bejca
1. júl 2009

JAnka dakujem 🙂 skusim pozret na nete alebo skusim cez tu kocku 😉 a na tie zvieratka sa pytam preto lebo my sme kupili take su ako natahovacie .. tazko to opisat co to je .. ako zele 😀 a Petko to kusal a rozkusal .... tak preto skusim este kuk niekde v obchode nejake take nieco 🙂 my na nocnik uz tiez moc nemusime ... 😅 radsej do plienky 😀 a aj ked vidim ze ide kakat a poviem mu ze idem pre serblik tak kruti z hlavou ze nie alebo zacne plakat 😅 tak to nechavam zatial tak ... ale kupila som mu dnes 3 ks slipov 😀 a skusala cez den co a ako ... stale som sa ho pytala ci nejde kakat a ze nesmie kakat lebo nema plienku a stale sa tvaril ze rozumie ale jasne ze sa pocikal 😀 no ale musime pomalu skusat 😵 drzme si palce 🙂

my zaspavame posledne 3 dni tak ze ho ulozim dam mu dve dudinky pobozkam pohladkam poviem ako ho velmi lubim , sparvim krizik na celo podakujem bohu zze ho mam , pani doki co ho rodila , ockovi a bratovi ze ho chrania natiahnem toho hrajuceho medvedika a Petko mi zakyva pa- pa a ja idem von za chvilku idem kuk a spinka 😵 sa tesim 🙂 len keby sa naucil uz aj v svojej postielke hajat 😀 😉

Anika super ze ste si dobre nakupili 🙂 GAbi nech si to uzije pri Balatone hned by som isla aj ja 😀 zehlicka mala super cenu a fajn ze si s nou spokojna 🙂

ja zehlim vsetko co nosi Petko , muzovi kosele a tricka inak nic co neni treba 😉

Vladka ty to neprehanaj s tym chudnutim 🙂 ale gratulujem k takemu peknemu vysledku 😵 Lucinke bozteka aby uz bolo dobre 🙂

vladkaz1
1. júl 2009

Beji ja nerehanam len si pripadam jak gula.. neviem citim sa zle a mam s toho depky 😝

bejca
1. júl 2009

Vladka aj ja sa citim na prd ale co uz .. a to vecer nejem a ak ma chyti nejaky hlad tak len ovocie jem .. a nic nechudnem len priberam ☹ som uz na prasky z toho ale co mam robit ☹ fajcit nechcem koli tomu zacat , cvicit sa mi nechce a ani nemam kedy 😅 ale som happy ze mam Petka a kaslem na to 🙂 ked nastupim do prace pride stres a pod tak schudnem 😝

vladkaz1
1. júl 2009

no to si hovorim ja uz kolko fajcim .. no to nepomoze moja .. ale mne to chuti az na to .. hmm
No a nahanam sa jak cicka ja schudnem ale zacnem zrat a som zas jak svina ja neviem co s tym ono je zle ze ja to mam v hlave vies.. mala by som ist k dokimu lebo fakt mam zo seba depresie .. nie moc casto ale su nehambim sa za to nepomozem si nemozem sa s tym stotoznit a tak isto si nechcem ublyzit hladovkami a tak.. 😝

azuzi
2. júl 2009

Bejca a Vladka ved sa az tak nestresujte, mne ale hrozne chyba ten pohyb, a aj preto by som chcela vydrzat a samozrejme aj potom schudnut. Stacilo by totalne vylucit sladkosti a nejest chlieb, 😀 😀 Teoriu zvladam 😀 😀.

vladkaz1
2. júl 2009

no ja sladkosti vylucene na 2 mes a schudla som chlieb nejem ale rozky ano 😝 to je velka chyba jedla som miesto rozku vlarku a to sa dalo ale tak sa mi zhnusila ze az ble---... to sa neda stale .. akoze ja sa nestresujem len sa necitim vnutorne dobre a mam s toho velke kompexi ale to je len v mojej hlave v podstate som neni az taka tucna ako by som to nazvala len som pevna a chcelo by to cvicit ...

bejca
2. júl 2009

Azuzi 😀 teoriu zvladame super asi vsetky 😀 len co ked taky dobry segedin s knedlou spravim 😀 alebo fazulu sladku + bales 😀 mnaaaaaaaaam a nedaj si 😀 ja chleba malo aj rozky ale knedlu , bales , zaviny , slinkove knedle , rezance s tvarohom , makom ..atd atd atd to mozem 😀 aj kked vecer uz nejem moc tak asi telu stacia taketo " vitaminy "

Vladka no nahodou si uplne super ved som ta videla 😵 a hlavu vymen 😉

vladkaz1
2. júl 2009

jaj Beji dakujem .. no asi vymenit hlavu mas pravdu alebo staci len prevetrat troska 😉 😵

janka_fr
2. júl 2009

Ahojte,

Azuzi no teraz nemozem byt tvoj vzor, pretoze uz som davno prestala cvicit.Cvicila som vzdy pri malom ale ten potom zacal po mne skakat a tahat ma za vlasy, takze moje cvicenie uz skoncilo.
Kocky ja este potrebujem dat dole 2- 3 kg, ale to vsetko sa mi drzi na bruchu. Vladi ja som tiez z toho na nervy, ale teraz uz veceriavam len salaty a snazim sa nejest tie ich bagety, ale ked vidim ako to Franck tlaci, tak nedaj si 😅 Najhorsie je ze tie bagety sa tu jedia ku vsetkemu 😅 no a ja nemam az tak pevnu volu. Vladi ja ti rozumiem, ja som tiez na nervy zo mna.

Beji tie potvorky su pevne, nedaju sa rozhryzt, ono sa to moze pouzit ako protismykova ochrana do vane ale nas drobec si to dava takto na vanu. Z dryhej strany maju taky prisosky.

Nas maly mal vcera vecer teplotu a v noci mu vybehla az na 40 tak sme volali sos lekara a dal nam papier do labaku na odber mocu.Som si to nevedela dost dobre predstavit ako mu budu odoberat moc, ale bolo to v pohode, v labaku mi prilozili specialny malicky sacok s otvorom a prilepili a potom na to sme dali plienku, ani nevedel ze tam nieco ma a chvilku sme pockali, prcek sa vycikal a bolo. Zajtra mame mat vysledok tak dufam ze nebude mat nejaku infekciu. Dnes tiez teplotkuje a vonku je 40 stupnov a my sedime doma.

janka_fr
2. júl 2009

Jezis ako som to napisala ako hotentot: zdyhej strany maju taky prisosky 😀 😀 😀 no maju take prisosky.
teraz to cele citam tak som to fakt pisala ako hotentot no malemu dali sacok hehe ale sak vy to pochopite 😀 😀

Este som zabudla, chcela som sa opytat ci neviete co je s Nikou??

annika
2. júl 2009

Joj, Janka, to je najhoršie, v takomto teple a horúčky!!!! Ja som bola raz s Gabinou takto, keď bola malá, vonku horúčavy, ona 39,9 a nešlo to dole ani za svet!!! Držím palce, aby ste sa rýchlo uzdraveli!!!
My sme dnes zase boli v Maďarsku, predstavte si, čakala som na gumáčiky z mimibazáru vyše týždeň, poslala som aj peniaze, všetko vybavené a zrazu mi príde email, že sorry, ale tie gumáčiky sú menšie, než ona to písala v inzeráte.... že mi pošle naspäť peniaze...Tak som sa nasrala, sadla do auta a hajde do športového obchodu a kúpila som pekné zelené, ktoré som včera pozerala, no nekúpila, lebo načo sú nám dvoje, nie???......
Tak už môže pršať!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
2. júl 2009

janka mas pravdu no horucky nic moc prajem skore uzdravenie mojko 😵 😵
jani ale mas pravdu diki ze vies o com hovorim ale ja som taka siroka aj v chrbte jak chlap 😝
Annika no teda nepotesi to jasne ... aspon ze poslala peniaze ,, no ale ked so kupila tak super moze prsat 😅 😉

mima07
2. júl 2009

janka nika sa deli o pc so synom ak nieco od nej potrebujes jej dnes poviem nech sa aspon na chvilu ukaze a chytro sa uzdravte

vladkaz1
2. júl 2009

tak ju pozdravuj 😵 😵