Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

mima07
6. júl 2009

cauko
tak dnes serblikujeme 😀 😀 ja chodim za malym so serblom a on v nestrazenej chvili ocika parkety 😠 😀 😀
my sme uz od 8,30 boli na zahrade lebo sak je tam strasny hic som zvedava ako bude spat cez obed

annika
6. júl 2009

No, Vladka, ani u nás to nerobí mesto, ale okolité dediny a ich starostovia... Ale tento rok to asi nevychutnávam, lebo Robo neposedí ani minútu, a ja musím za ním lietať, aby sa mi nestratil...
Mima, vela úspechov ku šerblíkovaniu!!!xixixixixi a viete, čo? Ja sa ani nepamätám na moje dcérky, ako som ich naučila na wcko...l 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

vladkaz1
6. júl 2009

cafte Mima super je sikovny paradicka!!! ideme na kupko aj so sergru tak paacko na cely den 😀

bejca
6. júl 2009

Mima 😀 😀 😀 tak to sa vam pekne dari 😀 😉

Anika fakt tu nic neni ☹ 😠

Vladka ako bolo ?? dufam ze ste nezmokli 😅 😉

my serblikujeme cca 4 den a pekne chodi s holou ritkou doobeda a cika stale po par kvapkach lebo sa mu paci ciknut , umyvat serbel , utierat ...ciknut , umyvat , utierat 😉 atd .... ale som rada ze doobeda vydrzi len na serblik chodit ale kakat len do plienky 😅

mima07
6. júl 2009

bei to ste sikovnici 😉 ja som ho dnes nahovarala ze moze pipikom polievat travicku lebo vcera videl 2 chlapcov cikat tak sa pytam ze co robia a maly ze polievaju 😀 😀 😀 ale on to veru vyskusat nechce
trocha ma to mrzi lebo mi zahlasi aj ze cika aj ze kaka ale na serbel nechce ani na zachod ani na travu ☹

vladkaz1
6. júl 2009

Beji super len tak dalej bolo skvele ale potom tam prisla mensina a take exemove nohy si tam jedna macala v tom detskom bazene ze som sa zbalila a isla aj s malu domov chvala bohu spala v kociku.. no otras
Mima neboj to pride moja ked je tato doma sa predvadza na serblik krasne ale jaj je somnou sama ani bohovi na zem sa vycura .. tak dnes uz dostala po riti a nechala som ju sedet na serbli prikazom

annika
6. júl 2009

Ahojte!!!! Bejca, ste šikulky!!!! Ja nemám ešte odvahu ani silu šerblíkovať... 😖 😖 😖 😖 Keď ja idem na wcko, tak mu ukazujem, aj si sadne, ale nevyciká sa....
A dnes sa ockovi tak pokakal do plienky, že aj ocko bol celý kakikikiki.... 😀 😀 😀 😀 😀
Totiž ho práve prebaloval, a Robko vytiahol plienku a hodil ju ockovi....xixixixixixi
Ja som len počúvala v druhej izbe a som sa smiala...ocko v akcii...

vladkaz1
6. júl 2009

😀 Annika no super my od kedy pouzivame latkovky moj neprebaluje 😝 ked ma moznost da pampersku ..no hruza ale uznal ze malej robia latkovky velmi dobre 🙂

annika
6. júl 2009

My zatial v pohode s Babylove plienkami, až kým tu nelietajú v izbe, že???

vladkaz1
6. júl 2009

😀 no teda a co MM frflal?????
NO ja rozmyslam kamoska mi dala 1 dnu tu co mas ty z DM babylove ze mam skusit a pohoda na dlhsie trasy by som potrebovala ty si spokojna? aku velkost kupujes ? co sa mi pacilo ze mali tie pruzky natahovacie na boku

annika
6. júl 2009

My máme Juniorky do tých 25 kíl. Kupujem podľa modrej farby xixiix, balík je modrý! nie plienky!!!!xixiixi
My to používame už rok aj cenovo je o.k. Niekedy si dám pampersky, ale z tých máme zadoček trošku červenkastý...
Ináč dnes Robkovi sa podarilo vyčľupkávať pol deci vody do gumáčikov. Tak chodil po člapkaniciach ako vojak, no a výsledok boli mokré nohavice, ponožky....

vladkaz1
6. júl 2009

😀 😀 o hlavna vec ze mal gumaky ja odpadnem 😅 😀

annika
6. júl 2009

Asi mu kúpim také rybárske gumáky, vieš tie na traky, v ktorých chytávajú ryby priamo vo vode...Len či majú také malé číslo... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

vladkaz1
6. júl 2009

😀 😅 😅 no viem ja som rybarka aj moja cela rodina no mozno by mali ale to by bolo super ako dupacky 😀

annika
6. júl 2009

alebo radšj potápačský taký overál..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
6. júl 2009

😀 tak to by ma nenapadlo 😅 😅

annika
6. júl 2009

ale som sa nasmialaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz už idem spinkať...už mi ukazuje bateria "rezerve" !!!!!!
Dobrúúúúúúú))))) Cmuk!!!!!!§

vladkaz1
6. júl 2009

😀 cmuk aj ja idem

bejca
7. júl 2009

ahojte 😵

Anika a to nemate take gumaciky co je na vrchu snôrka a sa zatiahnu a zaviazu ?? my mame take a este sme vodicku vo vnutri nemali 😉 a inak aj nad tymi rybarskymi sme aj my dumali 😉 😀

Vladka a kde ste to boli na akom kupku ??? a teda podla mna s takymi chorobami by tam tie ropuchy nemuseli chodit 😝 ale mali ste pekny den aspon 😵

Mima aj ja som rada ze sa nam celkom dari cikat do serblika 😵 a neboj oni maju este cas 😉

vladkaz1
7. júl 2009

Beji na druzbe na lokotke .. no ved cela bola ta cigana hnusna exemova pupak na pupaku a ona sa namoci taka do maleho bazena .. som povedala aj takemu plavcikovi nech to vycisti po nich zostala voda jak hnoj .. inak baby ja proti ciganom nic nemam su aj dobry ludia v pohode ale toto oni si sadli vedla nas a to bol smrad jak hovado a daj tam malu k nim do vody

janka_fr
7. júl 2009

Ahojte,

no mate deticky sikulky 😵

Vladi to je hnus. Inac ja na dlhsie cesty tiez pouzivam jednorazovky a aj do jasliciek , kupujem huggies tie nohavickove, co sa len natiahnu, lebo prcek ak nema nohavice tak si stahuje plienku dole a aj latkovky cvokove 😅 , suchace uz vobec nepouzivame. Inac tie nohavickove su super a nema ani prdku zapalenu.

U nas sa trosku ochladilo, hned sa lepsie dycha,je slnecno ale asi len 23 stupnov. Na vikend ideme k Atlanticu tak dufam ze bude teplejsie, ale tam kam ideme by malo byt, lebo je to od nas 350 km smerom na juh. Tu je zase predlzeny vikend, v utorok je tu statny sviatok.

janka_fr
7. júl 2009

Jeeej Mima este som zabudla, nemas na Niku mail???Ja by som jej chcela poslat ten vytvor co som jej urobila pre dcerku. Dakujem a ze ju pozdravujem

vladkaz1
7. júl 2009

baby nekor vam napisem idem pre plienky co prisli a poposielat kockam paacko .. 😀 pekny dnik

annika
7. júl 2009

Janka, a aký je oceán???? Je iný než more???? Dá sa v ňom normálne kúpať???

mima07
7. júl 2009

my sme si dnes utrobili vylet boli sme v tom rozpravkovom parku v rakusku som brala aj krsňa sa nam vsetkym lubilo 🙂 jedinu chybu ze v bufetoch nic moc same nezdrave jedla ☹ nie ze by som sa az tak zdravo stravovala ale bolo teplo tak by som si dala aj nieco lahsie
idem vas precitat a stahovat fotky nech sa aj vy mozte pokochat

annika
8. júl 2009

Mima, krásne fotečky!!!! Na tom traktori vyzeráte ako ozajstní gazdovia!!!A kde to je ten park, moja,,????nemáš link na to? Možno aj my tam skočíme, keď nie je ďaleko....
U nás dnes prší, ochladilo sa trošku, aj sa teším, lebo dnes ideme zase marhule zavárať....a ako poznám svokra, donesie mi sem celú vlečku marhúl.... 😝 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
8. júl 2009

ahojte mima paradicka ako vzdy 😵
Annika aj u nas smokli .. mala ma horucku vcera vecer 40 neviem ci nema upal ale nevracala ... len bola taka malatna chuda moje 😢

mima07
8. júl 2009

annika nie je to daleko z blavy 70 km ale treba asi ist v tyzdni a najlepsie za pekneho pocasia
http://www.familypark.at/sl/start.html

annika
8. júl 2009

Mima, dík za link, a tie všetky atrakcie sú v cene stupenky, alebo plus treba platiť ešte???
Vladka, čo tak zrazu tá horúčka???? a taká vysoká????chúĎatko malé!!!

mima07
8. júl 2009

annika vacsinou je v cene iba zopar je takych co sa plati ale nam stacili tie v cene
vladka asi od slniecka dufam ze uz teplotu nemate