Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
10. júl 2009

Vladka, ani neviem. plastrové biele tuším. Manžel to vybavoval.
Janka, a čo keď zle napíšeš sumu a všimneš si to len po tom, čo si už poslala príkaz????? 😅 😅 😅 😅 😅
ALebo keď ťa vyhodí internet, ako tu na Koníku pri odoslaní práve?????? Detaily , ale stane sa.... 😅 😅 😅

vladkaz1
10. júl 2009

aha hlavne ze budes spokojna no musis si davat pozor aby si sa nepomilila 😉 to ja neviem poradit ci sa to da zobrat spat ale myslim ze nie ale ved potvrdzujem este grit kartov tak to by si si vsimla ze zle posielas prasule

mima07
10. júl 2009

cauko
annika neboj zvladnes ono ja posielam prasule az vecer a to banka posle az na druhy den tak mam pocit ze to ide v pohode vymazat kedysi davno sa mi to stalo
ja uz teraz do banky skoro ani nechodim lebo maly tam je jak z divych vajec 😀

nika07
10. júl 2009

Ahojte,

aj ja používam iba platbu cez internet , nastavím si kedy je splatnosť a nemusím sledovať či som stihla termín 😀
mna by čakanie v banke asi zabilo 😅

janka_fr
10. júl 2009

Annika ziadny problem po vyplneni vsetkych udajov sa ti po potvrdeni vyhodi vsetko este raz na obrazovku a to potom este raz potvrdis a odosles. Ako pisala Mima ked to robis vecer da sa platba zrusit, ako je to cez den neviem, nestalo sa mi to zatial ani raz. Annika na toto vsetko sa ale opytaj priamo v tvojej banke. Inac mne vzdy prisla hned automaticky sms na mobil ze to bolo odoslane. Smelo do toho 😉

Neviem ci som vam to pisala, som skleroticka, ale nejdeme nikam, lebo nema byt najlepsie pocasie a maly este trosku kasle. Ma byt len nejakych 25 stupnov a voda je studensia. Pojdeme konecne korculovat 😵

vladkaz1
10. júl 2009

Annika ved sa naucis prosimta ja som dnes nejaka ko boli ma hlava .. mala chrape tusim pojdem aj ja len sa mi nic nechce

azuzi
12. júl 2009

Vladka kuchynu mame svetlu javor, slubujem ze nafotim a dam link.
Annika ja pouzivam internet banking s tromi bankami, unicredit, mbank a volksbank, mbank maju asi najlepsi ale nedrzime tam peniaze, lebo neprijimaju platby zo zahranicia, mala som tam viacero problemov a ludia na Slovensku nevedia poradit, volksbank je tiez v pohode a uni trochu komplikovane ale uz do toho prichadzam. Inak ak Ta prerusi spojenie tak davam zopakovat to sa mi casto stava a ide to v pohode. 🙂 🙂

ozi
12. júl 2009

Čaute babuľky, som vás dlho zanedbávala, takže sa ospravedlňujem. My sme už teda na svete,2900 a 51, maličká je zlatá, má ešte trochu posunutý režim, ale snáď to dáme doporiadku, pôrod bol úplná pohodička, skoro to doki ani nestihol 😀 , prišla som do nemocky na prijatie, lebo som už bola otvorená na 4 a mala málo plodovky, doki dal čípok o 8:00 a prepichol plodovku, o 10:00, keď sa nič nedialo, tak mi dali oxitocín, pôvodne som nechcela, ale vtedy mi to už bolo jedno a chcela som to mať už za sebou. Asi o 11:00 začali kontry a postupne sa stupňovali, ale dali sa v pohode zvládnuť, o 11:45 hovorím sestričke, že už mám časté kontry a ona, že donesie ctg, a vtom to prišlo, vravím, ctg nie, ja už rodím, ona, že zavolá doktorku a ja na Ňu kričím, že nechcem doktorku, nech rýchlo zavolajú môjho dokiho, lebo ho mám zaplateného, na to dobehla staršia a skúsenejšia sestrička, kukla, vraví bránka zájdená, a už ma brali, dobehol doki, ja potlačila a malá bola na svete 🙂
A ešte jedna kuriozitka, som sa dávnejšie smiala, že ja rodím deti len medzi 11-tou a 12-tou. Maťko sa narodil o 11:03, Samko o 11:42 a teraz sa to potvrdilo, Alexandra sa narodila o 11:55 😀

vladkaz1
12. júl 2009

Ozi gratulujeme s celeho srdiecka k malinkej 😵

azuzi
12. júl 2009

Ozi tak gratulujeme a tesim sa s Tebou. A pridaj dake foto malickej. 🙂 🙂 A pri kom si rodila?

ozi
12. júl 2009

Ď 😉
akurát sme sa zobudili, bola zasr... až za ušami, tak som ju šupla pod vodičku a celú ritušku vyumývala, len čušala, sa jej to páčilo, asi bude mať rada vodu ako Samko, Maťko naopak vodu nemusel

a teraz počujem, že si to asi znovu zopakujeme, lebo už máme aj v čistej plienke 😝 😀 a potom pôjdeme papkať 😉

ozi
12. júl 2009

Azuzi pridám 😉

rodila som pri Kamenskom a som maximálne spokojná, nakoniec som rada, že som si ho zazmluvnila, lebo keď som v nemocke videla ako si nezazmluvnené doktori len tak pohadzovali a na všetko mali čas a takto doki nič nenechal len tak a aj potom sa stále zaujímal čo a ako 😉

annika
12. júl 2009

Jejjj!!! Ozi! Gratulujeme maličkej Alexandre a vám všetkým!!!Celej rodinke! Vitaj medzi trojdetnými mamičkami!!!!!cmuk!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ozi
12. júl 2009

annika, díky 😉

annika
12. júl 2009

My sme včera mali guláš party, gin s tonikom už nexcem ani vidieť..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝
A svalovicu tiež mám 100 percentnú... 😝 😝 😝 😝 😝 skákali sme ako 20 ročné tu na dvore a dnes sa neviem postaviť na nohy, kĺby ma bolia, hlava.....jojojojojojojojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj POMOOOOOOCCCC!!!!!

annika
12. júl 2009

ale manžel je na tom ovela horšie....ten sa teraz zobudil len.....xixixixixixi

vladkaz1
12. júl 2009

Annika no super ze ste sa tak bavili raz za cas nezaskodi nie? my sme boli dnes v tom nay parku mala bola jak cert inak som ju osmikala kuk na foto je taka slecna 😀 moj ma skoro dorazil

annika
12. júl 2009

Jej, Vladka!!! Lucka je fakt slečna na tej fotke!!!! Pekný účes, krásne šaty!!!! No teda!!!!
Mne je už lepšie, ale som unavená, asi idem hajať, joj, len neviem čo uvarím zajtra.... asi seba, hovoria hice na budúci týžde§... Pa&pa!!!! Pekné sníčky!!!

annika
13. júl 2009

Mám otázku!!! Včera som dala na olovrant normálne mlieko malému. Len deci a pol. No a dnes sme už dvakrát kakali, nehovorím, že hnačkujeme, ale no...môže to byť z toho mlieka? Čo myslíte????

vladkaz1
13. júl 2009

no zlatko a ake si dala inak su hnackove ... tak sa ani necuduj aj sestrine uz sragoria deticky chuda male .. moje posielame cmuky ale mala pije uz normalne mliecko 1.5 perc . prevarene z krabice zevraj 3 perc. je tazske na zaludok detickam tak radsej nedavam take

janka_fr
13. júl 2009

Ahojte,

blahozelam Ozi k narodeniu dcerky 😵

Annika ja malemu normalne robim koktejly z mlieka a u nas v pohode, tiez som sa mu bala dat normalne mlieko, ale Franckovi som robila jahodovy koktejl a maly chcel ochutnat a vypil 1,5 dcl. Odvtedy mu robim koktejly.

Vladi mala je zlatucka a mne sa velmi paci ako ma vlasky.

Dnes ideme do parku pre deti ale co je vo vnutri, su tam nafukovacie smyklavky, hrady a rozne preliezky, je to obrovske, lebo von sa neda ist, u nas prsi a aj ked chvilku neprsi tak do parku normalneho nemozme ist, lebo to by bol za minutu mokry a mohli by sme ist domov.
Pekne poobedie prajem 😉

annika
13. júl 2009

No ja som to neprevárala, len som to trošku zohriala, aby nebolo studené...
Dcérky už pili v pohode mlieko v tomto veku...tak neviem....

annika
13. júl 2009

Janka, ešte dobre že tam máte taký výber tých detských parkov....vo vnútri, vonku... u nás vonku a to je vsjo...

vladkaz1
13. júl 2009

jaj baby este len som dovarila robila som frc. zemiaky a plnene kare so syrom a sumkou a ryzu nech nemusim v takom teple vyvarat kazdy den este mame mex. gulas som zvedava kto to poje som inak unavena jak pes.. 😔
jani dakujem aj mne sa paci aj ked som dnes mala kritiku .. ze to je take nijake od jednej kocky nevadi .. 🙂
No a Mm isiel na postu dosli peniaze teda preplatok za elektriku .. tak sa tesim zas kupim malej plienky ... uz mi sibe mame toho az az 😀
Annika ja som dala neprevarene a mala mala srajdu s toho ked prevarim nic tak ja neviem ci iba nahoda 😖

ozi
14. júl 2009

Ahojte, babuľky, mám chvíľu, tak sa hlásim, malá spinká 😉 , Samko a Maťko išli s tatinkom na chalupu, takže mám veget

jani, dík 😉

ja dávam Samkovi plnotučné neprevarené a pohoda, strašne ho ľúbi, musím mu dať aj keď sa poobede zobudí, inak je mrzutý

annika
14. júl 2009

Aoj, Ozi!!!!! Aj ja mám pol hodinku veget, malý pozerá Thomasa v telke, Anka robí večeru, párky aja som teraz zapla počítač....

annika
14. júl 2009

No,aj ja som to skúšala to mlieko polotučné, ale na druhý deň sme hnačkovali trošku. Zajtra zas skúsim, uvidíme ako bude....

ozi
14. júl 2009

čau, ani, veď uvidíš, možno len náhoda, ak sa to bude opakovať tak radšej mu ešte nedávaj 😉

ja som si musela odsať mlieko, a tak som včera šupla Samkovi do fľašky s plnotučným 😀 , vypil 😉

annika
14. júl 2009

xixixixixixi!!!! A máš dosť mliečka? Alexandra papá dobre?

ozi
14. júl 2009

Papá dobre, mliečko mi tečie, takže super, sa svokra vždy čudovala, ako môžem tak dlho kojiť z takých malých pŕs, ona má riadne a kojila len 3 mesiace