Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

ozi
14. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
zatiaľ aspon táto jedna, kým pridám daľšie 😉

annika
14. júl 2009

No veď aj ja mám C-ká a veru som vydržala s tým kojením len 8 mesiacov.... no a pribrala som 5 kíl pri tom....ani neviem ako som to robila... ale po kojení som mala hlad ako neviem čo!!!! 😝 😝 😝 😝 😝 A žrala som čokoládky každý deň...

annika
14. júl 2009

Joj, sú krásne tie malilinké bábenky!!!! A Alexandra je na papanie!!!!! Gartulujem ešte raz!!!! a že vám to vyšlo do tretice dievčatko!!!!
A uvidíš, že dcérky sú celkom iné ako chalani!!!!

ozi
14. júl 2009

ani, aj ja mám chuť na sladké, viac ako v tehu, aj pri Samkovi som to mala, takže uvidím, teraz mám 4 kilá navyše, tak dúfam, že ďaľšie nepridám 😉

ozi
14. júl 2009

som zvedavá, ale sa teším, že sa nebudeme hrať len s autíčkami 😉

annika
14. júl 2009

A čo hovoria chalani na sestričku,?????

ozi
14. júl 2009

Maťko sa teší veľmi a Samko ju chodí stále hladkať po hlavičke a dáva jej na vlásky pusinky, je zlatý, zatiaľ pohoda, iba keď ju kojím, tak po pár minútach vraví peč/ako preč/, a odtláča ju, ale zatiaľ si dal vždy povedať, tak uvidíme.

annika
14. júl 2009

joj, môže to byť krááásneeeee!!!!!

ozi
14. júl 2009

akurát sme sa zobudkali, ideme papkááááť, ešte sa stavím 😉

annika
14. júl 2009

o.k. posielame pusinku malej princezničke!!!!

babulka7007
14. júl 2009

ahoj....mam taqy problemm...s priatelom sme mali sex už 2 krat a po prwy krat som bola ešte panna.ale krwácala som aj druhý krát.....a teraz newiem kedy by som mala dostat menštruáciu..pretože som stratila kalendár.čo mám robiť????? pomoožte mi prosím :(

vladkaz1
14. júl 2009

a nevies ani priblizne kedy si mala mat? musis vediet orientacne

annika
14. júl 2009

Ahoj, Vladka! ČO ste robili dnes pekného????
My sme boli doobeda v meste, poobede sme spinkali a potom sme boli na dvore, RObko bol celý deň pod vodou, strašne sa mu páči tečúca voda, všade ťahá so sebou hadicu a polieva a polieva a polieva...........

vladkaz1
14. júl 2009

Ahj zlatko no ja som bola s malou u kadernicky aj so sebou ma strihala aj malu to co som pokazila ja ... 😀 potom prisiel tatik a isli sme do mesta na prechadzku a objednal si special casopis nejake stare vidanie modelara on stava model a isiel si preneho ... no a na kofcu von potom domka prave som dotepovala koberec no otras spina a teraz hnijem este idem umyt ridy moji uz chrapu 😀
No Robko je sikulka mala chodi sama na serblik ale dnes vecer som ju vycapala lebo sa vycurala na koberec tak som isla tepovat bo ma taky silny moc a novy koberec a drhay som na to hakliva .. 😀

azuzi
14. júl 2009

Vladka musim aj ja pochvaliit Luckin uces velmi pekny. 🙂 🙂
Ja som dnes poobede bola na nasom domceku, manzel so Samkom stavali police do spajze, dali sme si len porezat dosky a chceli sme vyskusat co to budeme vediet, ak to pojde tak aj do satnika si to takto urobime. 🙂 🙂

vladkaz1
14. júl 2009

dakujeme zlatko no kadernicka opravila ma to troska rovnejsie hahaha.. no ako pokracujete s domcekom?

mima07
14. júl 2009

cauko kocky
vsetko citam nic nepisem 😀 😀
vladka mala je peknucka a vyzera ten uces ok tak kadernicka nemusela ani vela opravovat
bei pekne fotky kde ste to boli?
ozi gratulujem k alexandre mala je peknucka a meno sa aj mne paci 🙂
dnes som strasne leniva nejako mi nepasuje az take teplo ☹ ale zato maly sa v bazeniku vyblaznil aj s lindou 😀

annika
15. júl 2009

Decká, my sme dnes dostali predvolanie na tbc oddelenie s RObkom na piatok... budú ho očkovať, alebo čo na nás čaká??? Mima, čo si myslíš???

mima07
15. júl 2009

annika nic si nemyslim 😀 😀 zase je strasne vonku
annika ja netusim co nemal v poriadku to ockovanie z nemocnice inak nechap naco by ste tam isli 😲

ozi
15. júl 2009

Čaute, babule. Pridala som fotky malej , som úspešne zmaturovala, ale som sa s tým natrápila, kým som si spomänula ako mi to mm hovoril, hlava sklerotická, ach jo... Ale sú len z mobilu, tak kvalita aká je.

annika
15. júl 2009

Ale mal v poriadku to očkovanie, práve preto som 😒 😒 😒 😒 😒 bezradná....

annika
15. júl 2009

Joj,Ozi, aké grimasy robí malá!!!! Už som aj zabudla, aké robil Robko...xixixixi teraz som si spomenula.... 😀 😀 😀

mima07
15. júl 2009

ozi krasnucka je mala 😉 a ako ju oslovujete?
annika tak ziadnu paniku mozno ze sa o vas len viac staraju daj potom vediet co to malo byt

ozi
15. júl 2009

sme sa boli prebaliť a nakojiť, sa hlásila o slovo

Saška, po tatinkovi 😉

Ani, veru, zbytočne nestresuj, veď uvidíš 🙂

vladkaz1
15. júl 2009

no Ozi mala je uplny pokladik 😵
Annika podla mna nic vazne .. a co vam brali aj nejaky odber? ci co?
Mima dakujeme za pochvalu .. inak co mate nove nech viem nejake pikosky,.
Kde je Bejca?
Janka?
Mima?
Ete kto nam chyba?
Azuzi?vcera bola ze? 😀

ozi
15. júl 2009

Mima,Vladka, díky.

Veru, Vladka, máš pravdu, kde sú ostatné babeny? Žeby už dovolenkovali? 😕 Sa niekto má...

Pridala som aj 4 fotky Samka 😉 , moje zlatko je na chalupe a tak strašne mi chýba jeho úsmevček 😒 , ale zajtra našťastie príde 😵 .

annika
15. júl 2009

Ja som tu, malý má teplotu 38,5 po kúpeli, hneď som na teba myslela, Vladka... Celý deň bol taký teplučký, ale sa nesťažoval, aj chuť do jedla mal normálnu, tak neviem... dala som mu panadol čípok teraz o pol deviatej, uvidíme ako bude v noci... 😖 😖 😖 😖

vladkaz1
15. júl 2009

Annika no chuda male otras a este v takom teplne .... no aj sestrine deti maly sragoril a mala teplotu zevraj su nejake virusove chripky ale bez antib. ze zo vzduchu ze to prejde behom 2 -3 dni 😝 chudence deticky
Ozi maspeknucke deticky 😵

ozi
15. júl 2009

ani, chúďatko malé, z čoho to má, z tepla?

Čítam akurát na júlovkách, že viacerí majú tieto problémy, veru tá horúčava je neznesiteľná pre nás dospelých a čo potom ešte chúdence deti?

ozi
15. júl 2009

Vladka, dík, tvoja malá je riadna fešanda, sa teším, keď budem aj ja moju malú česať, obliekať a tak, veru zmena po dvoch chlapcoch 😉