Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
15. júl 2009

ahojte kocky 🙂

ja vas vobec nestiham tento tyzden ☹ mame na prazdninach neter uz 2 tyzden tak sa tu striedame pri PC a nestiham nic , stale niekde behame venuje sa Petkovi som rada 😵 tak mi prepacte 😉 od soboty ideme na dovcu do Terchovej na tyzden tak tu nebudem vobec 😉

Anika malemu posielame cmuky cmuk dufam ze len z tepla 😉

Ozi Saska je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna 😵 gratulujeme a posielame vam vela pusiniek 🙂

Vladka vy ste dufam uz oki a tiez posielame pusinky 😵

Janka dufam ze ste si uzili pri oceane a bolo vam super 😵

Mima kade zasa behas kde si na vylete 😉

Nika dufam ze ste tiez oki 🙂

Azuzi ako ?? uz byvate ??? drzim palceky aby hej 🙂

vsetkym posielame bozteky 😵 paaaaaaaaaaaaaaa

vladkaz1
15. júl 2009

Dakujeme 😵 😵 no beji super aspons a co najviacej venujes ale nam sa neda v takom teple chodit po vonku mala ma zas strasnu ricinu ale neboli ju to len zaparene...
OZI no ja si fakt neviem predstavit ze budeme mat doma chlopa hihi druhe moj chce velmi chlapca

ozi
15. júl 2009

bejca, ahojky a díky, pusinky odovzdám 😉

Vladka, bude to zmena, ak sa to teda podarí a nebude to dievčatko, ale ver mi aj chlapci sú strašne zlatí, akurát, že sa budeš hrávať s autíčkami 😉

vladkaz1
15. júl 2009

no ja viem len si neviem predstavit ze budem natahovat pimpulacika a predkosku ja neviem som zvykunuta na dievcatko neviem si to predstavit 😀

annika
15. júl 2009

D/fam, že len z toho tepla... Zajtra ráno asi vyrazíme ku doktorke našej, dúfam, že nie je na dovolenke.....
Bejca, aj my posielame Peťkovi pusinku!!! Nech sa stará o vás, aby ste sa nenudili s neterou!!! 😉 😉 😉

azuzi
15. júl 2009

Aniika zelam skore uzdravenie,
Vladka, Bejca - este nebyvame, ale uz nemame od toho daleko, mame objednanu chladnicku, v piatok pridu nam zapojit uz normalny prud, takze by uz mala fungovat tepla voda, no a muzovi hrozne chyba ze tam nepojde telka, musime poriesit este antenu. Chyba nam este postel a stol do kuchyne. Bez sedacky som ochotna sa tam prestahovat. 🙂 🙂 Tri dni po vyplate sme boli bez korun, takze nejde vsetko naraz 😀 😀

annika
15. júl 2009

Vladka, zvykneš si.... aj ja som hovorila manželovi, že čúrať ho naučí ON!!!! Ja neviem ako sa to robí.... 😅 😅 😅

annika
15. júl 2009

Azuzi, postel do kuchyne??? JOJ, aj ja by som to potrebovala.... pekne by som zaspala, kým sa obed varí....xixixixixi

ozi
15. júl 2009

vladka, ja som sa dnes dokinky vypytovala, ako čistiť dievčatko, všade píšu trochu ináč, ja som bola zvyknutá na pipíky a vidíš, zvykám na cikulenku 😀 , ale poviem ti s pipíkmi je menej starostí, hlavne sa nemusíš báť, či im tam zanesieš nejakú infekciu, alebo nie 😉

azuzi, ahojky, sa sťahujete? A kde?

vladkaz1
15. júl 2009

Azuzi to verim my sa teraz neviem ohnut nieco porobit ani nehovor .. ved nejako dobojujete mojko a teda byt vam zostava a date ho do prenajmu? alebo ako to budete riesit lebo sa mi zda ze ste ho nepredali neviem teraz
Annika jasne ze si zvyknem .. len neviem si to predstavit to je vse 😀 .. dnes sme mali debatu ze zacneme zarabat asi vo february no uvidime ..ako s finaciami a vsetko do hramady do toho dojde..

janka_fr
15. júl 2009

Ahojte,

ale ste to tu rozbehli 😀

Ozi mala je krasnucka.

Annika nech to Petulkovi cim skor prejde. Najhorsie to je v takych teplotach.

Beji neboli sme tento vikend pri Atlanticu, lebo nebolo najteplejsie a maly mal este aj tak trosku kasel po tych teplotach co mal. Dam fotky do albumu a aj nejake video tak potom vam sem hodim link, to je z parku co je v interiery.

Dnes som si pri veceri zlomila zub ma ide porazit, bududci stvrtok som mala ist na prehliadku, tak sa musim rychlo preobjednat.
Na Slovensko ideme 21.9. a budeme az do 10.10. tak sa velmi tesime a snad sa aj vidime.

Mima ze pozdravujeme aj Niku.

ozi
15. júl 2009

No idem hodiť sprchu a hajde búvať, kým malá dovolí 😉

brunku noc

ozi
15. júl 2009

janka, hojky, si ma ešte stihla, sa zberám spať
čo ste mali na večeru sucháre? To sa ti ako podarilo

janka_fr
15. júl 2009

no skleroza zabudla som

Vladi neboj sa zvyknes si, ja to sice neviem porovnat, ale ja som si myslela ze budem mat dievcatko a mam poriadneho nezbednika. Teraz si ale zase neviem predstavit pravy opak. My sme sice rozhodnuti len pre jedno baby ale keby malo byt aj druhe tak by som brala zase chalana.

janka_fr
15. júl 2009

no ja som jedla len ananas a pritom bol makky a jogurt a musli no a takto sa zlomil ale on bol devitalizovany, takze to sa dalo cakat. Je to moja chyba uz som si davno mala dat urobit korunku ale stale som to odkladala a teraz sa uz neda, nastastie je to 5 takze to nie je vidno a zlomil sa z vnutornej strany nie z vonkajsej.

ozi
15. júl 2009

ešteže tak 😉 , jani

no sprcha za mnou, to je úľava, po tej horúčave, už nie som lepkavá 😝 😀

ozi
15. júl 2009

ešte raz brunkunoc 😵 😔

vladkaz1
16. júl 2009

Janka ai ja neviem porovnat no ten zubok ma mrzi .. fakt blba nahoda mala pekne od ranka chodi na serblik sme na najjlepsiej ceste sa odplienkovat ale ako nahle ma gatky ta pusti do nich neviem ci si mysli ze je to plienka ..hlavne ze mam este ojednane plienky nevadi este na spanok sa vyuziju 😀 nechavam ju doma v suknicke holanko susurka vetra ma take odereninky nie zapareniny od plienocky ako je len lebo som vsetko susila zas som dala pampers .. no radsej ju uz necham holanko a nejako pockame na plienocky .. ale vcera sa mi popokala na valendu 😅 hlavna vec ze som tepovala od rana aj postele nevadi bol to len sulcek .. ale dobre vie co robi vedomuje si to prisla mi povedat mama kako .. no tak som isla drhnut ..
Dnes nemam inspiraciu co varit mam asi kilo a pol kuracich pras tak rzmyslam ze spravim kari ryzu a zavitky s nivou len musim ist do obchodu na nivu a to sa mi nechce 😀

nika07
16. júl 2009

Ahojte, ja zasa len na skok

ozi gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeme, malinká je prekrásna 😉

Janka teším sa na fotky, a dufam, že ked budete na SVk, tak ešte bude pekné počasie an zvládneme aj grilovačku 😀 , ale stretko určite, sa tešíííííííííííííííííííííííím 😵

už mám deti doma, tak zasa niekedy, papa 😉

annika
16. júl 2009

Ahojte!!!
TAk sme doma od doktorky, dobre som to cítila, naša má dovču tento týždeň, ale sme boli u druhej, kto ju zastupuje, no a veru máme červené hrdielko, aj sme dotali atb Sumamed na 4 dni... a dnes sme mali v pláne kúpalisko... z toho asi nič nebude, tak ideme asi do maxu, tam je aspoň chládok a nie sú komáre!!!! Bože, to by ste mali vidieť, cez deň, na chládku normálne nás žerúúúúúú!!!!! Robko celý poštípaný a biely z tekutého púdru.... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Ale statočne sa drží, ani u doktorky sa nesťažoval, mal dobrú náladu...
Potom sme ešte skočili na to tbc oddelenie a tam sestrička len pozrela to očkovanie na ramene, čo dostal pri narodení . Povedala, že je to o.k., tak zajtra už nemusíme ísť.

annika
16. júl 2009

Janka, ten zlomený zub poznám aj ja, už ich mám tri dokonca... 😉 😉 😉 tiež z vnútornej strany, takže mám len polku a druhá polovica nejaká biela látka taká porcelánová...
Nika, ahoj!!!!
Vladka, Lucka je šikulka!!! Ja neviem kedy sa odhodláme na ten šerblík... 😒 My ho len zatial nosíme z jednej izby do druhej...xixixixixi asi hľadáme optimálne miesto z feng shui, kde sa teda aj vycikáme do toho..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
16. júl 2009

Annika no super ze nic vazne som na vas mymslela .. 😉 😵 mala sa krasne vykakala do serbla sama od seba bola tu kamoska takmi je svedkom 😀

annika
16. júl 2009

Vladka!!! Teraz Vám tlieskam, len ma nevidíš.....

vladkaz1
16. júl 2009

super dakujeme aj ja sa moc tesim ani ju nenutim nic ale aj sa zadari na zem sem tam .. ale je to uspech na to aka bola leniva no bola by som najstastnejsia keby sme nemuseli mat plienky ... hlavna vec ze dalsia objednavka z UK mi ese pride na buduci tyzden 😀

annika
16. júl 2009

My poobede sme sa zobudili zase s vysokou teplotou, celý deň sme boli v izbe, von sme ani nešli, Robko bol uplakaný, bez nálady a teraz už aj mne bolí hlava... asi pôjdem hajať... majte sa krásne, dobrú noc! 🙂

vladkaz1
16. júl 2009

😀 ja som bola cely den vonku s detmi a kamosku moj pomaha robit podlahy.. tak sme nechceli tam s detmi zavadzat ,.. teraz varim kuracie zavitky s nivu, kapiu a nivovu omacku 😀 a opekane zemiaky ... mala uz spinka
annika je mi luto ze vas to tak zmohlo prajem co najskor uzdravenie 😵

bejca
17. júl 2009

ahojte kocky 🙂 doteraz mi neisiel net 😠 no ale uz som vsetko zbalila tak som sa prisla rozlucit a prideme za tyzden tak sa tu majte krasne 😵 a dnes nam vysiel ocny pravy dolny zubok 😵

pa pa myslite na nas a dufam ze nam vyjde pocasie 😵 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vladkaz1
18. júl 2009

beji tak si to uzite drzkam palce a gratulujem k zubocku nadhera 😵 😵 😵

annika
18. júl 2009

AHojte!!! Bejca, krásnu dovolenku!!!! Potom na fotky nezabudni, Moja!!! 😉 😉 😉 Gratulácia k zúbku!!!
Vladka, čo robíš??? Ja práve kávičkujem, po takej noci, musím...už pijem druhú!!!
Malý má ešte stále horúčky, teraz už aj hnačkujeme, neviem, či nie z antibiotím práve, ktoré velmi nechcú zaberať, zajtra posledná, 4. dávka a my sme ešte stále na h...
😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖
U nás sa poriadne ochladilo, obed sme ešte mali vonku na terase a teraz vietor, pod mrakom všetko... 😒 😒 😒 Malý spí a ja idem na Internetbanking, vyskúšam, čo viem... alebo že čo neviem....
Ozaj, Azuzi, to mi ešte prezraď prosím ťa, ako dostanem k faktúram, čo zaplatím cez IB daňový doklad???? že som to zaplatila....?????????????

vladkaz1
18. júl 2009

Zlatko dne s som jak na beziacom pase mala mi vsetko okakala tak som drhla rucne a potom som si pozicala tep a moj mi vynadal nemam naladu nebavim sa snim ... jemu by sa to nestalo hlavna vec ze dosiel z roboty a drichme 😝