Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
25. júl 2009

Ďakujem za gratulácie aj v mene môjho manželíka, ktorý práve teraz vyrazil na motozraz v Starej Turej, nech si oslávi svoje roky aj v kruhu kamošov...xixixixi 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Idem pridávať fotky do albumu. pa pa zatial!

vladkaz1
25. júl 2009

ahojte aj ja sa pripajam srdecne vsetkym oslavencom gratulujeme!!!!!! 😵 😵 😵

annika
25. júl 2009

Ahoj Vladka!!!! Ako???? 😀 😀 😀 😀 😀

annika
25. júl 2009

U nás zase búrka, lejak...blesky...vetry....už tretí deň!!!Joj, zase sa nevyspím!!!

vladkaz1
25. júl 2009

ale pohoda nestiha pisat lebo mala i zabera vsetok volny cas som sotrihana , mam casto velke bolesti halavy sle dnes uz fajn az na zvracanie mi bolo... no nic moc ..
no a mala uz je total bez plienky .. dnes sa pytala a sama cikala cely den .. ani jedna nehoda ani vonku som rada no vcera doma super stale do serbla aj kakala vonku hruza 3x pocikala 1X pokala ale musim byt trpezliva ide jej to fakt super .. sa tesim ze je taka sikovnucka ...inak nic nove .. zlatko a vy ako? co si kupila nagelovi k tej 20 ciatke? 😀 😀 😀

janka_fr
25. júl 2009

ahojte,

aj ja sa pridavam a gratulujem k anrodeninam vsetko naj, naj 😵

Vladi mala je velmi sikovnucka ked sa uz takto pekne sama pyta. Migrena je svinstvo tak nech ta uz prestane trapit.

Marti ty sa teda doma nenudis, tusim si robotu stale najdes - zavaranie a potom vypekanie. Na zavaranie som moc hnila, ale domace veci mi moc moc chutia 😀

Zajtra rano ideme na korcule, nech nejake tie deka zhodime. Inac nemame nic nove.

annika
25. júl 2009

Ahoj Janka! Díky moja, tlmočím mu, až keď sa mi vráti domov... 😉 😉 😉
Dostal Swarovsky náramok, ešte som mu kúpila v Innsbrucku , keď sme boli na lyžovačke.Priamo tam, kde ich vyrábajú, tam je aj múzeum. To bola sila to vydržať a nedať mu predčasne...jojjj!!!
No a ešte také blbosti, xixixix Ferrari Enzo, no ale len ako model Match Box...a košelu dostal ešte k tomu.

bejca
25. júl 2009

ahojte

tak uz sme doma 😵 chcela som sa vam ozvat odtial ale mali vypadky netu aj telefonov... bolo mi za vami smutno 😉 inak sme sa mali super fotky hodim na picasa a potom dam link dufam ze ste vsetci zdravucki 🙂 nam narastla konecne ta 4ta stolicka tak uz len 3 ocne a mame 16 zubov 🙂 chodili sme na prechadzky +plavat tak bolo super 😵 Petko este pred chvilkou bol hore dufam ze uz spinka ja som zavarala s muzikom cucoriedky co sme si tam kupili tak budeme mat mnam 😵

posielame vsetkym cmuky cmuk a asi nestihnem precitat 😅 tak ak sa vam chce tak mi to tu trosku zhrnte 😉

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

annika
25. júl 2009

Ahoj!!!BEjca!!!!!!!!! Vitaj doma!!!!
U ns tiež búrky, Marta s manželíkom a môj mm mali 40-ku, fotky už mám hodené, Nika sa vrátila domov z dovolenky, teraz sa oddychuje, xixixixixi, Vladka má migrény chúďa, ale malá Lucka je už bez plienok, šikulka veliká!!!! Janka zas sa chystá na korčule, keď som niekoho vynechala, sorry... Už som unavená trošku. Tešíme sa na fotky!!!!
Joj, a tu nás asi zažerú tie hnusné komáre!!!! 😖 😖 😖 😖 😖 😖

marta09
25. júl 2009

Ahoj! Tak Bejca super, že ste sa mali super 😉 . Vladka, dufam, že ti migrena rýchlo odíde preč ☹ , Lucka je šikovná, ked už je bez plienok 😉 . Anika pekná torta pre manželíka 🙂 , Robko je fešáčik a na tej prvej foto nemá chybu, to tam papá hranolky? Naše foto musia dať deti na pc,lebo ja to neveľmi rada robim...Janka, ja rada aj varím aj pečiem aj zaváram a je to na mne už aj riadne vidno 😠 , no ale čo už. Hovorím si že pokiaľ tučný schudne, suchý zomrie, aj ked viem že to nie je pravda, ale to je len taka psychická útecha 😉 . A o tých komároch už ani nehovorím, večer sa už nedá byť dlho vonku, lebo strašne štípu 😠 .

annika
26. júl 2009

Martuska, áno hranolky papá...hoci mal aj polievočku tam, ale on mi ukradol z taniera hranolky... 😀 😀 😀

bejca
26. júl 2009

ahojte 🙂

tak tu su fotky ak sa vam chce tak pozrute 😵

http://picasaweb.google.sk/benikovci/DovolenkaT...

Anika dik za privitanie a zhrnutie 🙂 fotecky krasne tak ste mali super zabavu 🙂 komarov je aj u nas plno 😝

ja akosi nestiham stale nieco robim ach jo 🙂

Vladka aj ja mavam migreny 😝 a teda gratulujem Lucke k bezplienkovaniu 😵

Janka uzi si korcule 😵

Nika ako bolo ?? kde su fotky ???? a kde ste vlastne boli ?? 😵

MArt ja sa drzim tiez takej dobrej zasady 😉 a tiez viem ze to neni az taka pravda 😅 ale co uz ked mi chuti 😉

marta09
26. júl 2009

Anika, ja len preto sa pytam, lebo moje deti ak su na tanieri hranolky, tak sa hned do nich pustia. Väčšina deti zbožnuje hranolky, moje by ich chceli mat na tanieri stále 😒 , aj ked ja to nevelmi schvalujem....Bei, fotečky krasne ako stále 😉

annika
27. júl 2009

Bejca, krásne fotečky! aj som tam napísala komentáre, lebo som tam musela!!!!! Super výlety, krásne fotky!!! Ty a kolko váži Peťko, že ste ho tam pekne vydržali nosiť?????
A ten bazénik bol kde???? V hoteli niekde? Lebo Vy ste boli na priváte, že?
A na Vrátnej ja by som robila opačne. Lanovkou hore, pešo dolu!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

nika07
27. júl 2009

Ahojte,

Beji, super fotky, vy ste toho teda pochodili

my sme boli v Novej Lesnej, a fotky budu, len neviem kedy 😀 😀 😀 😀

Marti aj naša zbož)uje hranolky, ked ideme okolo MD tak už aj kriči "papat ham mnam" 😀

vladkaz1
27. júl 2009

Beji nadherne foto !!!!!!
baby zrdavim vas vsetky!!!! hura ze sme po kope!!!
😀 😀 😀 😀

nika07
27. júl 2009

to sa stáva zriedka kedy 😀

vladkaz1
27. júl 2009

😀 😀 no ved ja ja vas zanedbavam veru ☹

nika07
27. júl 2009

vladi to asi navzájom,snád v zime to bude lepšie
😎

lubii
27. júl 2009

Ahojte dievčatá 😉 ako sa máte???
Ja fakt nestíham odkedy sú prázdniny. Trochu som si vás prečítala. Beji, krásne fotky máte. V Terchovej som ešte nebola a vyzerá to tam super. Môžeš napísať nejaký link, kde ste to boli? Každý rok chodíme do Slovenského raja, už tam poznám všetky turistické trasy. Treba urobiť zmenu. Potom tam môžme urobiť stretko 😉

lubii
27. júl 2009

Jéj, Annika urobila dobré zhrnutie udalostí 😉
Vladka, gratulujem k odplienkovaniu 😉 , super, Lucka je šikovná. Náš malý, ako mu to dobre išlo pred rokom v lete, normálne sa pýtal, mali sme max 3 plienky za deň, tak teraz je mu jedno či je v pocikanej aj hodinu. Občas mi príde povedať, že má kako v plienke

marta09
27. júl 2009

Jej Lubi ahoj, to sa fakt schádzame všetky 😉 😅 😵 . Som na tom tak isto ako ty, keby den v lete mal aj 25 hodin aj to by bolo malo 😉

annika
27. júl 2009

Ahoj!!! Zdravím všetky mamulienky!!!! Čo sa deje??? Máme stretko,he??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annika
27. júl 2009

Kde ste zaseeee????? 😠 😠 😠 Keď som tu ja, tak nikto tu nie je.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mima07
27. júl 2009

ja som tu 😀
annika super fotky torta uzasna a vy ste ako par taky šibali 🙂
bejca tvoje fotky no comment 😀 😀 kde ste to boli tak hrozne co to vyzera s tym rebrikom lavickami a ten detsky vonkajsi kutik ste mali pri penzione? tak hod link no a ako štvorka nemate chybu 😉
lubi ze sa aj ukazes co nepijes kavicku? ja si aspon na 5 minut musim pustit pc sak by som to neprezila 😀 😀 😀

lubii
27. júl 2009

Jéj,Mima,aj vy ste boli na dovolenke. Pozrela som si fotky. Sú super, kde ste boli?
A ten cumel, čo má Alex kde ste kúpili? Ja som si ho už dávnejšie všimla, aj som ho hľadala,ale nikde som nenašla.

mimi
27. júl 2009

ahojte zienkyyyy, tiez som sa tu dlho neukazala, niektore ani nepoznam 😉
ako sa mate? je tu medzi vami dajaka snazilka? nech nie som sama 😉

annika
27. júl 2009

My sa všetky snažíme o prežitie letných prázdnin, moja! Ten režim nám dá poriadne zabrať, že? Nestíhame nejako... Ja sa chystám na spánok, ale by som mala kopu roboty...
Už neviem ktorá sa ma pýtala na ten link, kde sme boli na oslave.... Zajtra to pohladám, no už som to aj našla! To je tam, kde chodí Anka na kone.
http://www.czajlikranch.sk/
a teraz cez víkend, v nedeľu bude aj pohár od 11:00
http://www.czajlikranch.sk/podujatia.html

azuzi
28. júl 2009

Ahojte kocky, uz sme sa prestahoooovvvaaaaaaaliiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 .
Je to velke provizorium, nemame ani zatial interneeet. Riesime to.
Lubii konecne si sa ozvala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .

mima07
28. júl 2009

cauko
azuzi super uz bude len lepsie vo svojom je vo svojom 😉
annika ja sa tam chystam pozriet uz 100 rokov 😀 😀
lubi boli sme v turecku a ten cumel je chicco mavaju ho napriklad aj v alltoys alebo potom lekarne alebo tam kde predavaju veci pre babatka ak maju chicco znacku