Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
16. aug 2009

Ahojte, ja len na skok 😉

Beji ďakujeme, no hrôza , že už máme 2 ročnú žabu doma 😀

pridala som fotky z oslavy, tak kuk

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tak sa majte, prajem dobrú noc

😉

lubii
16. aug 2009

Nika, máte krásne fotky 😉 ,Linduška je nádherná baba 😵 A gratulujem 😵 😵 😵

Beji, to som naschvál tie rebríky fotila 😉 .Na tej poslednej je 70m vodopád a celý sa musí vyšlapať po takýchto strmých rebríkoch.A keď už začneš, nemôžeš sa vrátiť,lebo je to jednosmerka. Ale bolo to pekné. A moja Danka vyberá len také túry,kde je veľa rebríkov.

nika07
17. aug 2009

prajem dobré ráno,

lubii ďakujeme

vladkaz1
17. aug 2009

Ninka uz vcera som ti chcela apisat ze nadherne fotecky priam dokonale !!! mala je jaka nadherna a ta detska radost s darcekov .. 😵 😵 tam si to vystihla ze uz mate slecnu 2 rocnu clovek ani nevie ako mu to ubehlo ved aj my uz za chvilu 2 roky 😕 😵 😵
Lubi a to ste boli na ture? tak tiez pekne foto ako vzdy ..hod viacej fotiek maleho 😵 😵

petika
17. aug 2009

Ahoj baby, máte tu inú debatu, ale chcem sa poradiť, máte niektorá skúsenosť s otehotnením po HAK? Veľmi by sme chceli otehotnieť, tak sa chcem pripraviť, či to môže byť aj do troch mesiacov po vysadení. Ďakujem.

bejca
17. aug 2009

caute 😵

Nika waaaaaaaaaaaaawsuper krasne fotecky a teda Linduska uz aka kocka velka m 😕 nadherna je 😵 tie jej ocka a vlasky ake ma nadherne 🙂 sme vas dlho nevideli mohli by sme hodit stretko aj s Vladkou a Mimou ked pride z dovolenky 🙂 Janka neni si nahodou na Slovensku zeby sme sa tiez videli 🙂 a co Anika ??? haaaaaaa takto dobehnut na stretko aj vy ??? 😉

Lubi dcera je teda super turistka a ja by som sa asi bala tam ist teraz z Petkom v ergu .. skor ked uz bude vacsi 😉 ale nadherne to tam je 🙂 stoji to zato ja tiez milujem take tury 😵

Petika ja ti neviem poradit 😅

vladkaz1
17. aug 2009

Bejka plne suhlasim ty mas fotecky vzdy nadherne a petko je fesacik veru mohli by sme dat stretko velmi by som sa tesila .. 😵 😵 😵 napiste len kedy ja by som mohla aj tento tyzden

nika07
17. aug 2009

baby ďakujeme 😀

Beji tento týždeň vraj bude riedne horuco, a Mima a Annika su ešte na dovče 😠 , ale ja okrem utorka nemám nič, takže by sme mohli dať stretko

a kedy chodí Peťko spinkať, lebo najlepšie by bolo ísť niekam doobeda, vraj je pekne v Amfiku a su tam aj stromy 😉

Petika, teoreticky je to možne, ja som tak nejako zostala tehotná, cca do 3 mesiacov, ale je to individuálne 😵

vladkaz1
17. aug 2009

jupii tesim sa dufam ze sa dohodneme na stretku bolo by super 😀

bejca
17. aug 2009

kocky ja tento tyzden nemozem ☹ v stredu mam vysetrenie 😅 a v stvrtok idem za riaditelom + do BA so svokrom ... a co tak na buduci tyzden ??? haaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

vladkaz1
18. aug 2009

budduci tyzden neviem co bude mam ist prec takze to asi ja neee

bejca
18. aug 2009

no tak sa dohodneme neskor 😉 ved nevadi 🙂 alebo ... este neviem co bude v piatok tak eventualne by sme mohli v piatok 😅 zistim a dam vecer vediet 😉

azuzi
19. aug 2009

Pozdravujem Vas, Petka ja som otehotnela az skoro po roku 🙂 🙂 .
Pozeram ze si dohadujete stretko a dako ste to nedotiahli, tak nech Vam to vyjde 🙂 🙂 . Ja som sa pustila do umyvania okien, Martinko je so Samkom cez den u starkej. 🙂 🙂

melinduska
19. aug 2009

zdravim mamicky 35 a viac...ja budem mat 39 a asi nam sibka 😉 ale chceli by sme strasne babo...len je tu jeden problem : stitna zlaza uz sa sice liecim takze uvidime...dufam ze som inak ok...nie som uz stara na babo?

bejca
19. aug 2009

neni si 😉 😀 😵 melinduska ja mam 38 a do cca 2 rokov chcem druhe 😉 a prve som mala v 37 mich 😉

vladkaz1
19. aug 2009

ahojte no tak dajte vediet kedy stretko my sa prisposobime veru .. cely den sme mimo TT teraz sme prisli ..pa beji moje cislo mas tak daj vediet

mima07
21. aug 2009

cauko
nikde nikoho
pridala som fotky z atelieru dufam ze aspon raz vyhrajem nad bejcou 😀 😀

vladkaz1
21. aug 2009

mima tak to su fakt nadherne fotky klobuk dole!!!!!!! nadhera!!!!!!
my ideme zjtra mame na 50 tku tak sme v zhone .. 🙂

bejca
21. aug 2009

Vladka uzite si na 50 tke a pekne sa zabavte 😵

Mima nadherneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 juuuuuuuuuuuuuj uzasne krasa pozerat a som sa zasmiala na tej poslednej 😀 vsetky su mnaaaaaaaaaaaam 🙂 ale teda prim u mna hraju : 4, 6, 9, 11 a 13 🙂 cmuuuuuuuuuk zlati su tam obaja 😵 je to uzasne 🙂

nika07
21. aug 2009

Ahojte,

Vladi, mamičke všetko naj, naj,naj k narodkám a príjemnú zábavu,

vladkaz1
21. aug 2009

dakujeme kocky idem kupit este ponozky nove mojmu cierne ja farbu pancuzsky,malej sponky , lak na nechty take pakotiny vyzehlit oblek dat a neviem uz co ale idem sa kupat a idem na to veru kym mala spi potom uz si nenachystam nic .. 😀 pa te ukazem sa az vecer lebo nic nestiham

vladkaz1
21. aug 2009

a fotky su naozaj skvele!!!! 😵 😵 😵

mima07
21. aug 2009

dakujem ale je jasne ze ked su skvele objekty aj fotky sa musia podarit 😀
vladka uzi si to zajtra uz nema byt tak horuco tak vam bude dobre

nika07
21. aug 2009

zasa tu nikoho nenííííííííí 😠

bejca
21. aug 2009

Vladka ako uz vsetko nachystane 😵 a maminke vsetko naj 😵

Mima veru mas pravdu a ja stale tvrdim ze tu mame same krasne objekty 😵 preto su nadherne aj fotecky vsetky 😵

Nikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ved ty a jaaaaaaaaaaaaaaa 😉

vladkaz1
21. aug 2009

cafte teraz som prisla som ustvana jak pes ani mi neuverite idem sa este zafarbit no ja asi zaspim po stojacky dakujem zajtra sa prezerem jak svina hahaha .. nevadi .. aj to treba za cas 😀 😀 😀 😀

mima07
21. aug 2009

vladi len sa prezer a potom nam napises nech mozme aspon slintat 😀 😀

vladkaz1
21. aug 2009

dakujem mima si zlata prezem sa jaj sa na to chystam farbu uz mam na halve posobi dala som si jantarovu velmi pekna taka ako medena alebo taka ... loreal tak som zvedava saty mam cierne od kamosky z japonska ,a k tomu cervene doplnky nausnice aj topanky strasne stokle asi mi odpadnu nohy a mam taku sytu zelenu stolu z viedne .. tak rozmyslam ci to uz nebude moc uvidim ta zelena asi k tomu nepojde ale aj by mohla ved to je pekna kombinacia cervena taka syto zelena no uvidim ale saty su dost obtesnane tak si beriem este na prezlecenie jedny cierne v podstate velmi podobne len vrch maju iny taku vodu ale zas mam taku cervenu ruzu tak to stiahnem na jednej strane z oplecka po pleco a bude to cool 😀 a dam tam tu ruzu nech je to zajimave ta je tiez cervena mame to v cerveniku v tom kastieli ci co to tam je nebola som tam nikdy este ale 40cat ludi .. po pripade MM pojde s malu domov a ja sa budem bavit do rana bieleho 😀

lubii
21. aug 2009

No Mima,krásne fotky máte 😵 😵 😵 Aj ja som dala tri nové 😉

Vladka, tak príjemnú zábavu prajem a potom nám daj tvoje foto v šatách a snovými vlasmi 😉

vladkaz1
21. aug 2009

janka dakujem no ked ma niekto odfoti tak dam este idem zhanat zajtra leginy silonkove .. hmm baby s TT poradte kde by sa dalo presla som des arkadiu v galerii v tescu a nic ☹ chcela by som take cierne kvetove pod saty nech je to zaujimave 😀