Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
4. sep 2009

azuzi no super ze nezateka!!!! jupii tesime sa len to nezakriknime ,no aj my sme mali tento mes. strasne vydaje .. ani mi nehovor ale samozrejme my sa s vami nemozme zrovnavat .. ked dostavujete dozariadujete .. to zhltne este penazi..

lubii
4. sep 2009

Azuzi, to s tým komínom aj my sme mali,že raz zatekal a raz nie. Neviem čím to bolo,asi záviselo od sklonu dažďa. Nakoniec sme zistili že je fúga medzi telom komína a oplechovaním.To sa asi sťahovalo a rozťahovalo podľa teploty. Kúpili sme takú čiernu pásku na komíny - takú pružnú akoby zo smoly a tú sme nalepili okolo komína tam, kde končí oplechovanie.Odvtedy je pokoj

vladkaz1
5. sep 2009

baby vy ste ake odbornicky? 😉 ja neviem ani nic ohladom takychto veci ..ale chceme raz dom tak sa naucim,dufam 😕

zazalienka
5. sep 2009

ahoj vladka, ze si ty v najnovsej rebecce?

vladkaz1
5. sep 2009

ano zaza som 😀

zazalienka
5. sep 2009

do tejto temy moc nepisem, semo tamo nakuknem, ale proste som si nejak zapamatala Tvoju tvar.. no a kupila som vcera Rebeccu..

vladkaz1
5. sep 2009

no super ,nahoda je blbec ze? 😀 kludne mozes pisat s nami .. preco sa nezapojis? 😵

zazalienka
5. sep 2009

xixi 35 mam az v novembri..

vladkaz1
5. sep 2009

nevadi ja mam velice daleko do 35 😉 a pisem si s babami lebo ich mam velmi rada a nevadi im ze som taka zabulienka tu pri nich aj ked sem v podstate nepatrim 🙂 , ty si s TT? ja odpadnem aj ja..

zazalienka
5. sep 2009

ano, uz rok som Trnavcanka, manzel je z HC a ja z Cifera.. ale zakotvili sme v meste, uz bolo dediny dost....

vladkaz1
5. sep 2009

aha ved HC a Cifer je kusok 🙂 a paci sa ti tu v TT? ja by som chcela dom 😀 lebo panelak mi ide na nervy ,, ale kto nechcel ze? 😀

zazalienka
5. sep 2009

ja som si zvykla zo dna na den, prisla som po 34 rokoch z rodinneho domu.. a vobec mi to k zivotu nechyba.. asi som sa narodila preto aby som zila v panelaku.. a kazdy komu to poviem sa mi cuduje.. zo dna na den sme sa tu udomacnili.. mne zivot v meste vyhovuje, mam auto a vsetko je po ruke.. vzdy.. nie len do 18.0O.. takze ja som plne spokojna 😉

vladkaz1
5. sep 2009

jasne ,ked mas auto neni co riesit aj z dediny nie, to je jedno v podstate ale za par minut sa dostanes kam chces ..xixi .. no mne vadi ze sme v panelaku moj na dedinu v ziadnom pripade nepojde tak budeme nieco pozerat v TT rodinny dom ..ale tie ceny 😅 😝

zazalienka
5. sep 2009

asi tak, my casom po vacsom byte.. kazdy druhy vikend mame manzelovu dceru, no a pribudne malicke... mozno o tri-styri roky budeme musiet nieco riesit.. mame dost velky dvojizbak, takze s priestorom nie je problem.. uvidime ako to pojde..

vladkaz1
5. sep 2009

aj my mame dost velky 2IZ. byt .. zatial staci aj ked bude druhe je vela miesta .. no ale casom deti budu rast takze do 5 tich rok. musie poriesit dom ..

zazalienka
5. sep 2009

a na ktorom sidlisku, ked sa smiem spytat? my sme komplet prerobili cely byt nez sme sli byvat a ked sme tu prvykrat spali, tak som si povedala ze uz nikdy.. ze odtialto ma vynesu nohami napred🙂))

vladkaz1
5. sep 2009

na druzbe sme nove byty ako Zoska 🙂

zazalienka
5. sep 2009

jaaaj, Koniarekova? tam by som chcela byvat, my sme sli na Nerudovu na Linciansku, uplne idealna poloha, a hlavne to mam blizko do roboty do Cifera.. nie, ziadni cigani u nas, praveze som prekvapena ze celkom pokoj a klud.. ale na tom Vasom konci by som raz chcela do novostavby.. ked sa podari..

vladkaz1
5. sep 2009

nie Clementisova ja som este pred Takacom pekarnou 🙂 mne je jedno kde ,hlavne ze to bude nase 😀 inak na linc. su pekne byty a hlavne ze ste neni v tej kolonii pod o temy TT mamicky tam popiseme o Trnave

zazalienka
5. sep 2009

ok

nika07
6. sep 2009

Čaute kočky,

ak dobre pozerám, zuzi si to ty? ja som tiež z Cifera
😀 gratulujem k miminku
😉

čítam, že u s Vladkou kujete pikle 😀

annika
6. sep 2009

Nika! Nazdar!!! Ako sa máte???
Čo syn? Páči sa mu škola? Naša Gabina je trošku zúfalá, hneď na druhý deň po otvorení mali 8 hodín... Hovorila som jej, že je to už stredná škola, nie základná.... 😉

nika07
6. sep 2009

Čauko Annika,

zatiaľ sa mu páči, len bol trošku sklamaný, že išli od nás štyria na ten istý odbor a traja su v jednej triede a Maťo je sám, ale sme mu povedali, že možno je to tak lepšie, ale našiel si hneď kamarátov, čo poznal, keď ešte hrával futbal, takže je OK

s učením, v piatok mali prvé hodiny, ale jemu vyšli len 4, takže zasa OK
ale myslím že od pondelka idú naostro, len ako zvyčajne mu trvá kým sa spamätá z prázdnin 😀

inak sa máme dobre, len mám doma jedného závisláka 😀 na mame, v kuse za mnou piští, neviem dokedy to bude trvať, ale snád nie dlho 😖

annika
6. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Niekedy je dobré vedieť, čo na mňa čaká... o dva mesiace....Robko je zatiaľ v pohode, nechýbam mu velmi, keď niekde odídem. Hoci aj na hodiny. Kľudne ostáva s hocikým, hocikde. 😉 😉 😉

bejca
9. sep 2009

ahojte 😵

ako pozeram tak sme na 3 tej 😕 strane ...

ja nemam vobec cas ☹ som rada ze stihnem kuk kocky v teme februarovskej 😅 Petko mi zabera casu vsetkeho nic ine nestiham ked sa da sme vonku .. jaaaaaaaaaaaj no ale co uz 😉 uz mame vsetky ocne zubky tak uz len zadne stolicky 😉 inak sme oki klop klop tak sa tesim 😵 a od soboty zaciname znovu plavat jupiiiiiiiiiiii 😎

takze vsetky vas pozdravujeme a posielame pusinky a stale na vas myslime 😵

pa pa

annika
9. sep 2009

Ahojte!!! Bejca, majte sa krásne aj vy s Peťkom,využite si tie krááásne dni jesenné!!!!
Neboj sa, ani ja nestíham, pakujem, už mám špajzu vonku, decká, čo som ja tam všetkého našla.... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Vy si to neviete ani predstaviť!!! Čo všetkého vie človek nahromadiť počas troch rokov...xixixixi Zajtra nesiem šaty, topánky, sobotu by sme už tam spali...to je len plán...uvidíme, ako vyjde... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 17.9. už prídu montovať okná, tak dovtedy musíme "uvolniť" dom...
RObko nechápe, čo sa deje, ale jedno je isté, vonku v kempe neviem, že mám syna, má tam terén, lieta hore dolu, ani jesť nemá čas....xixixixi Pekne cikáme do šerblíka, aj do gatí...xixixixi
Pozdravujeme aj my Vás!!!Pekné jesenné dni prajeme!!!!

vladkaz1
9. sep 2009

Ahojte Beji no my to iste nemam cas len nakukam, konecne som fit zas je MM chory a malu postipal zjavne komar na ucho ma ho jak angorak opuchnute a cervene to ste este nevideli chcela som ist na pohotovost ze co sa deje ale segra ma presvedcila ,ze to ma stipanec nikdy v zivote som nevidela tak napuchnute ucho .. 😒
Annika drzim palceky moja ,jaj urcite mas teda riadne prace ,nech vam to super dopadne .. a budete mat teplucko a nadherne okna tesim sa s vami 😵

annika
10. sep 2009

Vladka!!! Gabina to mala také problémy s uchom! Tri dni potom mala ucho ako slon, obrovské, červené!
A keď ju poštípal pri očí, tak oko mala opuchnuté. Mali sme na to od doktorky Zyrtec kvapky. Dva roky sme museli pretrpieť, teraz už namáme také problémy.

bejca
10. sep 2009

Anika tak sa drzte s tymi oknami a budete mat potom super teplucko 😵

Vladka muzik nech sa uzdravy a Lucinke letia pusinky na usko aby uz odpuchlo 😵

annika
10. sep 2009

Ahojte! Prišla som kuk, ako sa máte?
Beji, držíme sa, nemaj boj! 😀 😀 😀 Veď sme len na začiatku...xixixixixi
Vladi, ako??? Ucho lepšie? Manželovi akO???Posielame pusu malej!!!No...hm...aj manžela pozdravuj! 😉
Ja teraz pozerám práve ordináciu, pritom som žehlila, ale na dnes to stačí už, tak sa majte krásne!!! Pa&pa!!! 😵