Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
6. dec 2007

Ahojte, náš malý mal tiež na tváričke také malé biele tukové guličky, ale už mu zmizli. Aj na riťke mal vyrážky, keď sme raz kúpili Huggisky - on má rád iba pampers. Natieram mu riťku iba olivovým olejom.

lubii
6. dec 2007

Vladka, u nás boli vštky kurzy od 6 mesiacov, o tomto som sa dozvedela náhodou, berú aj 3-mesačné bábätká. Je to v nemocnici na rehab. oddelení. Museli sme prejsť vstupnou prehliadkou u rehab. dr.- tá nám hneď aj predpísala cvičnie, lebo vraj máme slabšie chrbtové svaly. Teraz sme zatiaľ iba v takej veľkej vani iba ja a maličký. Do veľkého bazéna pôjdme až v 5 mesiacoch. Tam už nás bude viac.

vladkaz1
7. dec 2007

oki kupim mast.A chcela by som chodit aj plavat.

annika
7. dec 2007

Ahojte, ako ste mikuláškovali? My máme doma celú armádu čokoládových mikulášov. Som zvedavá kto to všetko zje. Ja som dostala od mangela parfém Naomi, on odo mňa takisto , len Piere Cardin. Neviem ako to píše, ale má skvelú vôňu.... 😀 😀 😀 Robko dostal čiapku, máme foto v albume, kuknite tam!

mima07
7. dec 2007

pridala fotky z plavania kuk

lubii
7. dec 2007

Krásne detičky máte, Mima, malý je super v tej vode. Ako sa tvári, keď ho ponoríš do vody celého? My sme sa ešte nepotápali.
A Robko je v tej čiapke rozkošný.

mima07
7. dec 2007

lubii netvari sa nijako specialne iba ked sa vynori tak ja sa snazim aby ma videl tak nahodi usmev este ma oci cele od vody no herec je to 🙂

annika
7. dec 2007

Je to super!!! Užasný!!! 😀 😀 😀 Aj ja chcem takto pančikovať s malým!!!!

bejca
7. dec 2007

anika 😀 Robko je uzasny v tej ciapocke 😉
mima super fotecky 😀 a aka si stihlucka 😀

mima07
7. dec 2007

bejca dakujem len ja si nemyslim ze som stihla este mam na sebe 5 kg to som len vybrala take lepsie fotecky 🙂

bejca
8. dec 2007

xixixixix mima ze 5kg 😀 ked ja budem mat po 3 mesiacoch iba 5 kg na sebe budem stastna 😀 xixiixixixixikedze som od zaciatku kurnik uz pribrala 18 kg 😅 a to ani nejem viac -a neviem preco stale priberam ☹ ale asi to bude tym ze som na zaciatku prestala fajcit /30 cigariet denne 😅 / a vtedy som isla rychlo s vahou hore a aj teraz kolkokratby som si zapalila tak si radsej nieco dam 😉 tak co mam robit 🙂

lauritka
8. dec 2007

bejca ahoj..mozem sa spytat aku znacku kociarika to mas ? dakujem 🙂

bejca
8. dec 2007

Tako 😀 nemas zaco kludne sa mozes opytat na co len chces 😉

bejca
8. dec 2007

figu borovu co som dive huby pojedla 😀 na kociku je : LUX SPORT , ARO TEAM , tak ani neviem co to aky je 😅 ale je z Polska 😉

lauritka
8. dec 2007

aha dakujem pekny je 🙂 ja len zatial orientacne pozram kociky ;)
zatial len na nete..ale neviem este ceny v obchodoch. tak sondujem. tvoj stak kolko ?

bejca
8. dec 2007

no v PL nas vysiel 5800,- sk ale kupovali sme tam viac veci - neoplati sa tam ist len pre kocik , a dakujem za pochvalu 😉 inak ja somnasla podobny aj tu pozri sem :
http://www.babystar.sk/product_info.php?product...

bejca
8. dec 2007

lauritka a ty si tehotna ?? nemas nastaveny pas tak neviem 😅 kedy cakate miminko ???

lauritka
8. dec 2007

no ja si pas zmenim az po prvom UZV...az ked bude bit srdiecko 🙂 ale mam pocitadlo v albume. takze tam vidno v ktorom tyzdni som 😉
dakujem za link. idem kuk.

bejca
8. dec 2007

🙂 😉 uz som si vsimla ze chodis aj do inej temy - a si asi strasne stastna ze budete mat miminko 😉 😀 a verim ti 😀 drzim palceky a neboj urcite vsetko dobre dopadne a budete sa tesit s krasneho uzlicka 😀 hlavne stale hladkaj brusko aby si miminku dobre rastlo 😉

lauritka
8. dec 2007

dakuje bejca 🙂 dufam, ze to dopadne dobre 😉 tie mam buduci rok 35...takze uz je najvyssi cas 🙂

bejca
8. dec 2007

hej takze vlastne ty patris sem k nam 😉 tak ta tu budeme ocakavat 😉 a daj o sebe vediet - rada by som vedela ako pokracujete 😉 takze ak budes chciet kludne knam pridi kedykolvek 🙂 ja mam 36 😉 a cakame prve miminko 😉

lauritka
8. dec 2007

dobre bejca..vlastne mamina budem v 35.. 😀

annika
8. dec 2007

Ahojte maminky nad 35! Ja už vlastne budúci týždeň mám narodky, a to 36.!!!! 😅 Bože, akop ten čas utekáááááá 😅 Ja sa cítim teraz len na takých 25. No, večer na 100 xixixixi. 😀 Dnes bolo krásne u nás, boli sme na prechádzke až na dve hodiny!!! Aj Robkovi sa páčila prechádzka, no, už sa zobúdza. Musím...

bejca
8. dec 2007

😀 Anika takze budu oslavy 😀 super gratulujeme 😀
jeeeeeeeeeeeej a ja budem mat za chvilku 37 😅 boze stale myslim na to ze ten nas chrustik bude mat taku " staru " mamu 😉 ale aspon krstnu mamu bude mat mladucku 😉 ta bude mat 18 😀 😀

lubii
8. dec 2007

Nič si z toho nerob, Bejca, môj chrústik má staršiu mamu ako si ty.
Annika, gratulujem k 36-ke.
Lauritka vitaj.

vladkaz1
9. dec 2007

😀 😀 😀 Ahojte tak sa hlasim vsetko je uz dobrucke mala dnes spinkala ako polienko.Kupili sme cajik maminkino pohlazeni a predstavte si fakt to ma ukludnujuci ucinok.Skor si aj myslím ze malu bolelo brusko alebo co.CItam vase debaty a su na jednotku hihi 😀 😀 😀 😀 No ja budem mat estelen teraz 14 dec 25.tak ja som usko oproti vam.

bejca
9. dec 2007

lubii 😀 si zlata dik 😉 ale ty uz mas jedno dieta predtym 😉 ale ja nie 😅 toto bude prve 😉 ale verim ze zvladneme a omladnem o 10 rokov ako pise anika budem mat 26 😀 xixiixixixixix

vladka 😀 ty nase usko 😀 ved ty nam to tu omladzujes a o to ide 😉 a sme radi ty skňlniecko nase 😉 a teda vopred vsetko najlepsie k tej štvrťstoročnici 😉

lauritka
9. dec 2007

baby chcem sa vas opytat na vas nazor...nasla som nejake stranky o plienkovych systemoch. myslite, ze je to lepsie ako jednorazove plienky???
ze vraj, tie latkove plienky ani netreba zehlit- z tych systemov. akurat su trosku drahe ...

bejca
9. dec 2007

laurika je ti neviem 😅 ja som kupila klasicke 20 ks latkove a tie budem davat na jednorazove koli tym jadierkam ale o tych co pises som napocula este 😅

lauritka
9. dec 2007