Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
27. nov 2009

Annika no tak to snad nie???? 😕 😕 😕 😕

mima07
27. nov 2009

cauko
o tom gyndosovi viem aj ja ale my tusim raz za 2 roky 😠 ale ja mam super gyndosku ta si nieco poznaci do karty a aj tak mi to da spravit
vladka aj ja uz horim nedockavostou

vladkaz1
27. nov 2009

Mne povedal gyndos na poradni ,ze mam chodit pravidelne na kontrolu raz do roka lebo budem paltit 33E ale inak nie .. o tom som vobec nevedela ,co pisete vy 😕
Mima dakujem ,len aby sa to ukazalo co to bude,chlapec ,dievca .. jaj uz mam s toho hlavu jak melon 😅
urcite vam napisem , ked sa nedozviem tak az na tom 3D sone v Hlohovci len tam mam este cas veru 🙂

marta09
27. nov 2009

Zdravím vas holky moje, čítam si vás pravidelne, len k písaniu sa pri mojich deťúšikoch neviem dostať. Sme chválabohu zdraví, Simonka je ako živé striebro, robí nám radosť, len niekedy už na ňu nemám. To dieťa má energie na rozdávanie, pusa sa jej nezavrie ale známi mi hovoria nech budem rada, že je taká živá 😅 . Anika, to snad nie je ani pravda s tým platením 😠 ......Vladka, jasne, že to bude chlapček 😵 , gratulujem. Lubi, ako nôžka, ešte bolí? Pozrela som si všetky albumy, detičky vám rastú ako z vody, sú zlatučké. Bože ako ten čas letí,už sú tie deti také veľké 😉

annika
27. nov 2009

Marta, ahoooooj!!!!! SUper, že sa máte fajn!!! Pozdravujem detičky??? Škola ide? Páči sa Martinke zdravotná?
Mojej sa strašne páči!!! AJ sa teším z toho, že má taký pozitívny vzťah k tej škole! Anatómiu zbožňuje, latinka jej moc nejde, ale majú ževraj takú staršiu pani,ktorá im učí aj dejepis,takže je to sranda, lebo niekedy sa pomýli a začne na dejepise rozprávať po latinsky...xixixii ALe každý mesiac majú akcie alebo v škole, alebo mimo školy, včera boli v Slovenskom národnom divadle na opere Pucciniho Madam Butterfley, neviem, či som to dobre písala, ale GAbinu to moc nechytilo....xixixixi

bejca
27. nov 2009

Vladka no tak to sa uz tesim kedy nam das vediet uz urcite 😵 neboj isto sa ukaze pipik 😉

Anika o tom ani neviem 😅 asi budem musiet behnut k mojmu 😀 😉

Mima este ze mas taku dobru doki 😉

MArti vitaj 🙂 ja sa tiez ukazem cas od casu 🙂 niekedy tiez malo casu ☹ som rada ze ste v pohode 😵 Simonke pusinky 😵

a vlastne vsetkym tym nasim drobcom odovzdajte od tetky Bejci bozteky 😵 😉

vladkaz1
27. nov 2009

beji ty mi prajes si zlatunka ,dakujem pipik ci bude ci nebude ,som strasne nedockava ,jak pubertiacka ktora sa tesi na disku 😀
ja ti prajem na teste 2 ciarocky 😉
Ahojte kocky ,no Marti idem mrknut albumik ako ste vyrastli 🙂 ,ako sa mate ?

bejca
27. nov 2009

Vladka ved jasne ja viem ze ti to je v podstate jedno ci to bude chlapec alebo dieca 😉 najhlavnejsie je zdravicko a ty nosis dalsie krasne babatko pod srdieckom 😵 a ozaj fotecka bruska super 😵 a dakujem za zelanie aj ja tebe 😉

vladkaz1
27. nov 2009

Bjeka len moj chce pipika s inym ani nerata ja neviem preco je taky sobecky a jesitak 😝 a ked nebude pipik ,tak mi bude potom za neho tak trocha luto .. neviem to vysvetlit ☹

annika
27. nov 2009

Viem, čo cítiš Vladka! Aj môj chcel na 2.pokus pipíka... A vtedy to nevyšlo...ale máme krásnu slečinku Anku doma a človek sa s tým zmieri a po čase sa aj vytešuje!!!! No a ja som čakala aj na 3krát dcérku...veď prečo by bol chlapec, že??? no a vidíš...Robko je tu medzi nami ... Treba sa naučiť vytešovať z toho, čo máme....zdravé detičky aj s pipíkom, aj bez... 😉 😉 😉

vladkaz1
27. nov 2009

Annika ved to, ja by som sa taaak tesila babe ,mala by po Lucicke veci nadheren veci ma Lucka ... a este by sme aj usetrili .. aj vsetko , my sme boli 2 baby tak ja s tym aj rata a neverim ze bude chalan , len moj ani pocuT.
Vdy ho tak podpichnem ,ze bude mat Lauru druhu doma 🙂 , ani pocut nechce ☹

bejca
27. nov 2009

ja to nechapem co ti chlapi maju ...aj u nas boli jedny susedovci a mali dcerku ..no a po cca 18 tich rokoch maju teraz chlapca a ten jej muz sa taaaaak vytesuje a stale az do neba vyspevuje ze ma syna a ze to je ine a ja neviem co ...ako keby dievcata boli ine ..nechapem niektorych chlapov proste ...muzikovi vysvetli ze aj ked to bude dievcatko ako pise Anika nech sa tesi ze je krasne a zdravucke 😵

bejca
27. nov 2009

ked bude mat doma Laurinku tak aj tak si " nepomoze " a ved on musi vediet co to bude 😀 😉 a mozno potom do tretice 😉 xixixixi neboj isto bude chlapec 🙂

vladkaz1
27. nov 2009

Ale ved beji vies ze ja to vobec neriesim len moj ma stve za toto a povie mi ked to bude baba co uz .. 😠
ale Lucku pritom lubi, ze by ju nedal ani za svet

bejca
27. nov 2009

neboj a ked to bude zasa baba tak aj tu bude tak lubit 😉 a ty sa netrap 😵 na deti treba dvoch 😀 a aj on ma podiel ucasti na tom co to bude 😵 😉

marta09
27. nov 2009

Anika, Matu velmi bavi skola, je z nej doslova unesena, tak latinka jej velmi nereze, ale ma rada anatomiu, osetrovanie, minule nas doma obvazovala/to ako priprava do skoly 😀 /, aj ma dobre znamky,tak nelutujem, ze tam isla. Uz mali aj imatrikulacky. Presne to ma clovek robit, co ho bavi a k comu ma vztah. Dnes boli na exkurzii v nemocnici na sadrovni. Presne dievcata, aki su ti chlapi jesitni aj moj sa vytesoval, ze mame chlapca. Vcera sa mojej susedke narodila tretia dcerka. Ked bola tehu a pytala som sa ze ci vie pohlavie, jej muz povedal, ze mu to je jedno, len nech to bude zdravy chlapec. Ale myslel to zo srandy, lebo vedeli ze bude dievcatko a hovoril, ze aj rozpravka je taka ze bol jeden kral a mal tri dcery. A ze aj on je ten kral. Aj moja sestra ma tri dievcata a moj svagor to bral ako samozrejmost, ze dievcatko je tiez dieta. Moja mamka bola z piatich dievcat. Vladi, ono je to presne tak ako pise Bejca, ze aj ked to bude zase baba, bude ju takisto lubit ako Lucku.Ale chapem ta, ako sa citis. Ozaj, aj ja som sa zabudla pochvalit, aj moj brat maju dievcatko, Emku. Je nadherna....... 😵 Som sa ale rozpisala 🙂

vladkaz1
28. nov 2009

Marti krasne napisane ,ten sused bol velmi inteligenty ,no kral s 3 mi dcerkami 😉

annika
28. nov 2009

AHoj, hlásim sa z domu, namiesto toho, aby som sedela u kaderníka... On je totiž chorý...a pre chorobu zatvorené aj kaderníctvo... šlak ma trafil, keď som to uvidela z auta...tak asi musím vyfúkať sama sebe tie vlasy..... 😅 😅 😅 ani už nemám náladu na ten ples... 🙄 🙄 🙄

vladkaz1
28. nov 2009

Fuuu Annika mas doma kocky ,tak nech ta vycesu sakris 😉 😀 😀 😀 , neboj to znamena ze sa budes dobre bavit 😉

bejca
28. nov 2009

MArta pekne si to napisala 😵

Anika moja zlata dufam ze sa super bavis aj tak 😉 a ako Vladka pise ved mas kocky doma hadam co to vytvorili 😉 uzite si to 😵

Vladka ako ?? babatko poslucha ??? hladkas brusko aj za mna 😉 posielame pusinky 🙂

dnes som sa stretla v Tescu s Nikou a Linduskou 😵 juuuuuuuuuuuj ta je krasna kocka 😵 krasne vlasky a tie jej ociska 🙂 jaaaaaaaaaaaj no nadherna 😵

vladkaz1
29. nov 2009

beji poslucha , uz sa aj ustalilo vracanie .. tak som rada v pondelok sa tesim na sono 🙂
Annika juj jak ste sa bavili???????

nika07
29. nov 2009

Ahojte,

Annika dospávaš, ako bolo na plese, už som si konečne aj ja kúpila šaty 😀

už nemusím písať, že sme sa stretli s Bejco a celou rodinkou, Peťko je už tááááááááááááááký veľký chalanisko,
beji dik za pochvali 😀

Vladi a u koho si bola UZV, ešte ti nevedel povedať čo to bude?

Annika aj Maťo je veľmi spokojný na škole,čo sa teda vytešujem 🙂 😉 😵

vladkaz1
29. nov 2009

Nika ja chodim Ilavskemu ,sak mi povie teraz len sa mi zda moc dat 500 az urcenie pohlavia 😝 , rozhodnem sa na mieste ,najprv sa ho opytam ci to tam vidi .. 🙂

annika
29. nov 2009

AHoj!!!!JoooojJJoooooo!!!!!Bolíííí ma všeeetko!!!!! JOjjjjOjJJJJ!!!!§ 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
Prišli sme domov o 4-tej ráno.... Bože, mám svalovicu, som nažratáááá na týžde§ minimálne.. 🙄 🙄 🙄
Ples bol super!!! Len aby nebol ten nasledujúci deň....Už sa teším na 21.00,leď idem s Robkom spinkať, lebo to je jediné, čo mi teraz tak straaašne chýba.....
AJ sme vyhrali na tombole stôl pod TV, xixixixi,a hudba bola vynikajúca, jedlo ešte vynikajúcejšie, no a nálada tá bola naj naj najvynikajúcejšia!!!

annika
29. nov 2009

Vladka, zajtra držím palčeky, aby ste videli pipíka na sono!!! A to je super, že sa vracanie ustúpilo!!!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Potom referuj, prosím ťa, už aj ja som zvedavááá!!!

vladkaz1
29. nov 2009

Annika ved som ti hovorila sakris ze sa budes super bavit xixixixixi parada!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
jaaaj dala by som si nejaku dobrotu ,mnaaaaam 😅
A uz som vas tak nakazila s tym sono co???? Ze uz sa neviete dockat??? 😅 😅 😅 😅 😅 No ani my len aby bolo nieco vidiet .... lebo sa nacakame na 3D este 😝

nika07
29. nov 2009

Ahojte,

anika super,že ste sa dobre bavili 😀

vladi a prečo si nešla Ilavskému na 3D, ved vraj aj on to už má, a to prečo chce 500 za určenie pohlavia 😖

vladkaz1
29. nov 2009

😕 nika Ilavsky pyta 88E za 3D, neni to troska vela? ked v Hlohovci mozem mat za 45E?
A za pohlavie pyta uz dvano len to bolo 10E a teraz je to 500 sk prepocitajte si to na E

nika07
29. nov 2009

tak to je dosť,
a v Hlohovci platíš za obe 3D alebo iba za jedno

bejca
29. nov 2009

Anika no teda super ze ste sa dobre bavili 😵 a ako to dopadlo s ucesom ??

Nika kedy idete vy na ples ?? a dik za pochvalu 😀 😉

Vladka veru uz sa nevieme dockat 😀 sme zvedavejsie asi ako vy 😀 😉 a mne sa to zda teda velmi vela tolko penazi 😒 my sme neplatili nic a hned nam povedala ze to bude chlapec a to som bola cca 17 tt 😉 som rada ze ti uz neni tak zle 😉