Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
8. dec 2009

a tu je ten paplónik, ja som to kúpila za15 eur včera, vankúšik za 5.
http://www.jysk.sk/4/31/49/552/4401600/a/catalog

annika
8. dec 2009

Vladka, keď chceš, tak ti kúpim a pošlem. 😉 😉

vladkaz1
8. dec 2009

Annika si zlata ,ozaj tu mame ten Jisk tu kusok jak sa ide na pezot takze vybehnem ale dakujem za tip 😉

annika
8. dec 2009

Vladka 😉 😉 😉

bejca
8. dec 2009

oooooooooo dakujem vam za pochvalu 😵 ste zlate 🙂 a to mam strih uz davno taky kratky 😉

co sa Jysku tyka Anika sa tu na neho pytala uz davno ja som jej pisala ze tam maju celkom dobre veci a dokonca dost veci sa mi tam pacilo viac ako v Kike alebo Ikee a Vladka je to tam kde je Baumax 😉

ja mam pokupene uz vsetky darceky a aj okna umyte okrem obyvacky a aj vyzdobu 😉 takze uz len napeciem tento vikend , zozenieme stromcek + kapra a spravim salat , upecem kacicu + roladu a mozu byt vianoce 😀 😉

a Anika super si nakupila 😵

annika
8. dec 2009

Dík, Beji! Bola som kuk do albumíku, si fakt kočka s tým účesom!!!! 😉 😉 😉

vladkaz1
8. dec 2009

jasne ze je oki idem si kupit cizmy baby a na postu posielam vam pusky )))) 😀

annika
8. dec 2009

Pusinky dorazili, dík!! Hoci sú mokré, ale sa usušia, neboj sa! 😉

annika
8. dec 2009

Vladka, tak čo, kúpila si čižmy ???? 😉 😉 😉

vladkaz1
8. dec 2009

Ano ,dala som do albumu ,som spokojna ,ked si ich obujem ten vrch je taky nariaseny na rifle,ukaze to super som spokojna ,este si ich pojdem dat podlepit podrazku 🙂

annika
8. dec 2009

Prečo podlepiť???
VYzerá super, je to semiš?
A Lucka je usmievavé slniečko na tých fotkách!!! Cmuk!
JA som bola celý deň doma, aj pršalo, aj mám doma chorú Anku, mala 39 teplotu, zajtra idem lekárke s ňou...AJ GAbina kašle a soplíkuje, neviem, či aj ona....klopklopklop...dúfam, že jej to prejde... 😝 😝 😝

vladkaz1
8. dec 2009

Annika nie semis koza brusenna ,podlepit si ich davam pre zivotnost a mna kazdej cizme oziabe neviem preco od zeme 🙂
Juj nech sa kocka vyzdravie budem na vas mysliet ...
dakujem Lucka je taka cectulka nasa 🙂

annika
8. dec 2009

Dík VLadka, ináč, tvoje bruško sa má ako? ÉšTE NEKOPE???

vladkaz1
8. dec 2009

inak sa ma fajn konecne som prestala vracat a tusim som kilo pribrala dnes som sa u kamosky vazila no uz mozem nie?
A kope veru ale len ked som vo navi vo vode 🙂

annika
8. dec 2009

JOj,ti závidím, moja!!!! Najkajšie v celom tehu sú tie začiatočné bublinkovania!!!!!POsielame pusinku! A povedz BOrisovi, nech to odovzdá brušku, lebo ty to nevieš!xixixixixi 😀 😀 😀

vladkaz1
8. dec 2009

no tato je nejaky divny ani nehladka vsetkeho sa boji aj sexovat hahaha neviem mu to nejako vyhnat z hlavy 😅

annika
8. dec 2009

xixixixixi, čo má celibát???? asi všetci chlapi sú podobní.....

vladkaz1
8. dec 2009

asi ma neviem raz za mesiac a to s prehovaranim .. hmm neviem neviem .. ale ja chapem ze sa boji ale ved nema coho 😀

azuzi
10. dec 2009

Ahojte kocky, uz som sa tu dlhsie neukazala, ale okrem dost velkeho cestovania po zakaznikoch cez tyzden tak sme teraz dva vikendy malovali byt - no s tym bolo strasne vela roboty. Nemaloval sa uz asi sedem 😀 😀 rokov.
Bejca tak Ti zavidim ze uz mas vsetko upratane, my len ten byt ale tam nebyvame. Tu kde sme zatial umyte dve okna na Samkovej izbe a vianocna vyzdoba ziadna, aj s darcekmi musim pohnut, mam len fakt nieco 🙂 🙂 .
Vladka tak sa vytesujem aj ja z Tvojho tehulkovania - a je to pekne ze maly uz kopka. 🙂 🙂 .
Annika a vy stale byvate mimo domu a idete tam byt aj na Vianoce?

annika
10. dec 2009

Azuzi, ahoj!
No,teraz robí MM krb...a teraz dokončil sádrokartonovanie v spálni a v Gabininej izbe...S tým mu pomáhala aj Gabina. A včera sme boli kúpiť aj my farby k maľovaniu.
No a vianočná výzdoba ešte aj u nás chýba, mám doma dve choré dcérky, tak ich obskakujem , varím im dobré jedlá a skúšam od nich izolovať nejako malého, no nejde mi to velmi.,... 😒 😒 😒

bejca
11. dec 2009

ahojte 😵

prisla som vas len kuk na skok , sme chori s Petkom ☹ ja od stredy Petko od vcera ☹ chuda dostal to odomna 😅 ma aj horucky , sopliky a kasel ... no a to som chcela cez vikend piect 😅 akosi som ako dolamana snad to cim skor nam prejde 😉

Vladka zavidim kopkanie 😉 a posielame pusinky aj babatku aj Lucinke aj tebe 😉

a vsetkym posielame vlastne pusinky 😵

ozi
11. dec 2009

Ahoj maminky 😉

som tu dlhšie nebola 😅

Máme sa ok, malá je taký chrústik, máme 5930g a 66 centi. Ale je zlatá, už sa mesiac prevracia na bruško, ale naspäť ešte nie, na brušku je však riadne aktívna, točí sa, posúva, stále v pohybe a páči sa jej na ňom 😉 .

bejca, dajte sa skoro do poriadku, nech si Peťko tie Vianoce riadne užije 😵

vladka, gratulky k tehuľkovaniu 😉

ozi
11. dec 2009

ani a čo robkáte v dome?

nás tiež čaká prerábka , kúpili sme bytík, tak sa na jar chceme doňho pustiť 😵

annika
11. dec 2009

Ozi!!!! Ahoj!!! Joj, malá je krásna okatá!!!! A Samko ju tak pekne stráži na tých fotkách!!!!!Cmuk!!! Ten čas letí už má 5 mesiacov!!!!!
No na tvoju otázku, že čo robíme, no všetko, čo vieme finančne vymeniť, obnoviť, proste je to taká regenerácia domu... aspoň na 10 rokov!!!! Z vonka už máme hotovú strechu, zateplenie a fasádu. Teraz to búrame vo vnútri... ešte dobre, že máme náhradné bývanie, tajne som veríla, že už Vianoce budeme oslavovať &Doma, ale vyzerá to tak, že až vo februári sa sťahujeme naspäť...

annika
12. dec 2009

Bejca, Peťkovi posielame pusinku, nech sa rýchlo uzdraví aj spolu s maminkou!!!!!
U nás zase prší....keby to bol sneh, tak by sme už mali asi metrový.....mne už to ide na psychyku. tak ako Mime to umývanie okien, ja zas mám depku už z toho počasia....

vladkaz1
12. dec 2009

ahojte kocky dakujeme ze na nas myslite ,ja pomalicky vypekam ... takze mam menej casu ..
Posielam vam pusinky aj ja!!!!!!!!

lubii
12. dec 2009

Ahojte, čo pečiete???

Danielka ma už súri, aby sme už piekli medovníčky, tak sme jej nakúpili suroviny, nech sa realizuje 😉
A Samuelko má mániu v strihaní. Normálne musím striehnuť na neho,lebo sa zašije s nožnicami a strihá. Včera mi postrihal krajčírsky meter nadrobno 😕

Vladka,pozdrav maličkého 😉

Beji, vám prajem skoré uzdravenie

Ozi,maličká je krásnučká
😵

zuzana1971
12. dec 2009

ahojte, rodil tu niekto v 38 rokoch prirodzenym sposobom? Da sa to zvladnut?

lubii
12. dec 2009

Ahoj Zuzana, Určite sa to dá zvládnuť. Ja som to zvládla v 41 😉 a úplne v pohode. Len si musíš veriť, že to zvládneš. Ja som ani neuvažovala o inom ako prirodzenom a ani môj gynekológ mi nenavrhoval iný pôrod. Preto som bola prekvapená, keď som v pôrodnici stretla mamičku, ktorej gynekológ odporúčal sekciu iba kôli veku.
Pokiaľ si zdravá a tehotenstvo prebieha v poriadku, tak to určite zvládneš. 😉 Držím palce.