Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
3. feb 2010

a zase, som to ja sikulka, ale som na notebooku MM a teda ma uplne inu klavesnicu ako ja takze omylom som to uz 2x odoslala.

Takze chcela som napisat, ze Annika ma velku kocku doma.

Lara ja som uz pisala ze som drzala 90 dnovu ale len 30 dni a veru to nie je ani dieta, lebo nedodrziavala som kvantitu ale len skladbu jedla. Inac pri nej sa je vela zeleniny a ovocia, co mi velmi vyhovovalo, lebo ja som neni moc masova, ale zase uplne bez neho nemozem byt. Nejedenie po 18 u mna nehrozi, lebo bohuzial tu sa veceria az o 20:00, ale ja som to posunula na 19:00, lebo to bolo pre mna velmi neskoro. Pre Francka zase vecera o 18 bola prilis skoro, tak mame zlaty stred 🙂

Annika snad sa vam to uz coskoro podari dokoncit a uz budes moct pekne oddychovat.

My sme teraz kupili apartman na prenajom tu u nas v meste a chceme ho prerobit, takze tiez zhaname material. Chceme ho aj zariadit, len musime pockat kym odide podnajomnik, lebo sme ho kupili uz prenajaty a tu je taky zakon, ze v zimnom obdobi nemozme dat podnajomnikovi vypoved.

Annika Jullian je presne taky isty, ako nahle je Franck doma, tak ja uz nie som. Teraz ma take tatkovske obdobie. Len ked ide spat, tak to zase len so mnou.

lubii
3. feb 2010

no mne by celkom vyhovovala večera o 20.00. My aj obedujeme okolo 15 😉

A mňa dnes zas ujo zničil na joge. Človek by povedal, že je to taký kľudný relax 😨

azuzi
4. feb 2010

Annika nerozumiem, preco sa sestra nenaucila na bezkach, ved to len kracas 😀 😀 . Je to velmi lahke, urcite lahsie ako zjazdovky. 🙂 🙂

annika
5. feb 2010

Ja neviem, Azuzi, tie bežky sú užšie a keĎ vyjdeš z stopy, tiež je zle...ja som to ešte neskúšala,ona mala taký lyžiarsky výcvik už dávnejšie, možno že tie novšie bežky sú stabilnejšie.... 😉 😉 😉

azuzi
5. feb 2010

Annika, no podla mna to nie je rozdiel oproti tym co bolo pred tym, akurat je vyhoda tych supinatych, ze ich netreba mazat, ako tie pred tym a nemalo by sa na nich klzat.
Pre mna bol trochu tazsi zjazd stale som padala na zadok, lebo som bola zvyknuta na lyziarky zo zjazdoviek 😉 😉. Naucila som sa aj brzdit tak ze si dam palice medzi nohy a sedim na nich a tym brzdim, ale mam z t toho krive palice. 😀 😀.

vladkaz1
5. feb 2010

Tu sa sportuje 😀 teda zavidim ....
Jani tak nech vam dobre dopadne prerabka ,uz si to tusim raz aj spominala nie?
Mala mi spi ja pecem osuch smotankovy 🙂

janka_fr
5. feb 2010

Ahojte,

Vladka neviem, lebo v decembri sme podpisali predbeznu zmluvu a pred dvomi tyzdnami uz normalnu a vyplatili.

No a nas poklad pokracuje v nezbedach, konecne sedacku uz nebolo citit po rybickach, vsetko vycistene a vcera za malu chvilku stihol komplet pocmarat celu sedacku modrym perom 😅 a to sme tu sedacku chceli dat do toho apartmanu, takze teraz ju treba dat nanovo obtiahnut aby sme ju tam mohli dat. Som zvedava co este vyvedie.

Bezky som nikdy neskusala ale urcite je to velmi narocne na fyzicku.

ozi
6. feb 2010

ahojte, aj my ešte prerábame, tak sem poriadne ani nestíham chodiť 😝

dnes by už mali zaviesť umývačku a do konca budúceho týždňa by sa vraj už malo všetko dokončiť, tak sa teškám 😵

dnes som nevarila, nebolo kde 😀, dávali nový drez, batériu a dosku, tak som objednala pizzu a malej jedlo z pohárika od Hami, ale zjedla, tak som rada, teraz už len čakám kedy dokončia a čaká ma aj mm riadenie 😝, čo už , ale kus roboty zase bude hotovej, lebo ešte aj vstavanú skriňu dávajú dokopy

všetky vás zdravím, držkajte sa/ hlavne vladka 😵, ja zas nakuknem, keď bude čas 😉

annika
6. feb 2010

Ach, Ozi, vy už robíte kuchyňu...a my ešte stále len obývačku....ste šikulky... 😉 😉 😉

vladkaz1
6. feb 2010

tak pozeram ze tu kazda prerabate 😀 ,tak drzkam palceky 😵

annika
6. feb 2010

A ty, Vladka??? Ako sa má bruško? Lucka poslúcha?
Robko mám teraz obdobie schovávania sa.. bunkery v každej izbe, pod dekou rozprávkujeme... 😀 😀 😀 😀
Dnes som pozerala v Dráčiku nejaký stan, alebo niečo podobné, ale nenašla som... ☹ ☹ ☹

ozi
6. feb 2010

tak upratané, malá uložená, Samko ešte u starkej, lebo sme neskoro skončili a mm s Maťom išli na návštevu, tak mám freeeeee 😀 , telku kašlem, aj tak tam nič nieje, tak aspoň mám chvíľu na net

ani, myčka zapojená, ale lepil kĺby na odpad, tak vodu môžme púšťať až zajtra, ale už je spolovice plná

sa dačo nafrfľal vodár, lebo máme "američana" 😀 /ako to nazval náš stolár, aj on ho má 😀 / a ťažko sa to spája, keď nepasujú trubky a bohužiaľ obchody s vodárenskými potrebami sú dnes a zajtra zavreté 😝 , ale už som si na drvič zvykla a teraz tam zbytky šupnem a dám do umývačky, tak ja neviem čo budem v tej kuchyni robiť....aha ešte variť 😕 😅

vladkaz1
6. feb 2010

Annika Lucka poslucha ako kedy ,my zas cele dni vonku alebo len kresli spiava to jej je tancuje 😀
Brusko rastie mama nepribera ,este na konci priberem

ozi
6. feb 2010

vladka ahoj, Lucka sa teší na bračeka?

annika
6. feb 2010

Ozi, u nás drvičmi sú naši psi vonku na dvore... 😉 😉 😉 sú schopní zožrať aj kastrol... 😠 😠 😠
To je super, že už zajtra bude pracovať za teba tá myčka...potom referuj, prosím ťa!!! čo a ako treba. Nám ešte stále nevolali z Andreashopu, že by sme tam mali umývačku. Pondelok tam skočím, že čo a ako... 😖 😖 😖
Lucka je velká herečka,že? Určite bude z nej dobrá sestrička a bude ľúbiť malého!!! 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
7. feb 2010

Cafte baby Ozi ano Lucka sa tesi ,hladka brusko ,teraz pri najnovsom ze bude mat pipika stale rozprava potvornica ,ze aj ona chce pipika a ze ho cez pupik vidi 😀 sa smejem ...
Normalne je tak rozumna ,ze maminka pojde doktorkovi ,akoze pozre susurku a kupime kocik a bude vozit babo Lucka ... som jej raz vysvetlovala , ze najprv musi babenko v brusku narast a az potom sa narodi a od vtedy rozprava toto ... 😀
Drzkam vam palce nech dobre zariadite , aj by som chcela umyvakcu ,len teraz je to nerealne ,kocik len karu mam vybratu za 480 eur a kde je stanik a ostatne ... vymalovat detsku ,uz aj to je investicia 😝

annika
8. feb 2010

Vladka, však vy máte tiež iné starosti, ako vidím...a aký kočík ste si vybrali?
Tak ja manžela mám už doma, je "vydýchnutý" a dosť aj prechladnutý.... 😒 😒 😒 Ani sa mu do práce nechcelo, lenže druhý majster je na dovolenke celý týždeň, tak musel. ☹ ☹ ☹ Celý deň musí sedieť pred počítačom, tak to asi zvládne nejako... 😝 😝

ozi
8. feb 2010

ahojte,

tak umývačka včera fachčila prvý raz a super, spokojnosť maximálna 😵 , po nedeľnom obede žiaden neporiadok, všetko sme tam šupli a bolo upratané 😉 a potom sme na to kukali ako na telku 😀

vladkaz1
8. feb 2010

Annika to ma fakt mrzi ze muz nachladol ,nech si dava pozor a vela pit tepleho caju teraz aj moj je nejaky soplavy
Kocik chcem Jane http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29700969&tab=1 tento ,este neni v predaji tak cakam kym ho vycapia ... tu davaju aj dobru prdpredajnu cenu 12.5 ceskych to je tych 480 eur ... no len za sportak ,ale dostali sme kocik Chicco trio for me ,tak vo vanicke vyvozim v tom ,kamoske to pomozem predat a s prispevku si kupim ja ten Jane ,lebo teraz musim detom izbu satnik malovku ,umyvatele fary chcem lebo vidim ze tu v izbe sa ani ine neoplatia dat ,ved sme nedavno malovalii a tak su popisane steny neverili by ste .
Ozi tesims a s vami aj ja si raz kupim a potom mi poradis taku dobru strednu cestu 😵 u nas bude problem kam ju do kuchyne dat 😅 ,ale vymyslim nieco

vladkaz1
8. feb 2010

https://www.klikshop.sk/produkt/119450926 tento sme dostali ,od kamosky teda pozicala nam ,lens a neviem rozhodnut svoje je svoje ale zas na 2 mesiace by stacil kym si kupim sportak nie?

ozi
8. feb 2010

vladka, aj u nás bol problém, ale vymysleli sme 😉

ani, tak nech sa manžel dá do poriadku, veď chorý chlap je horší ako dieťa 😀 , aspoň u nás to platí 100 % 😝

vladkaz1
8. feb 2010

No mozno prestahuje ladnicku a tam na to miesto dam pracku uvidim...

ozi
8. feb 2010

vladka 😀 , presne tak sme to my urobili

vladkaz1
8. feb 2010

😀 no len sa bude musiet ,zrusit barovy stol mame taky ten lacny so stolickami a nik tam neje a rozmyslam ze ho svihnem do obyvky len tak k oknu .. neviem a tam presunem miesto stola ladnicku miesto ladnicky umyvacku etse na nu nemam ,takze pohoda 😀

ozi
8. feb 2010

my sme chladničku šupli do komory 😀 , prišla som síce o drahocenné miesto 😖 , ale inak to nešlo, tak som dala vyrobiť vysokú skrinku, ktorá bude na pracovnej doske nad umývačkou 😉

nika07
8. feb 2010

Ahojte,

ako sa tu máte? 😉

Annika my sme malej kupili stan tuto

http://www.slnieckovo.sk/index.php/cPath/274

vladkaz1
8. feb 2010

Komor nemam ,takze smola 😝 a mam 2izb. byt ...
NIka pekny stan 🙂 ,myslim ze aj lidli taky mali akciu baby to kupovali na kupaliska 🙂

nika07
8. feb 2010
vladkaz1
8. feb 2010

ten je jaky chutny
😵

annika
8. feb 2010

Dík, Nika, asi mu taký nejaký kúpime, lebo ma už nebaví robiť v každej izbe nejaký úkryt....
Ozi, aj my sme šupli chladničku do komory, neviem, či je to dobrý nápad, ale inak to nešlo...tiež by som chcela nejakú tú skrinku nad umývačku, takú do rohu aj na telku,lebo sme to mali na chladničke....
Vladka, super kočík ten Jane, s tým si aj môžeš zabehať,že???? Hlboký by som nekúpila, keď máš od kamošky. 😉