Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
17. mar 2010

ahojte 😵

takze my mame dva dni za sebou super 😉 vcera Petko nechcel spinkat tak som musela o 21 zaliest s nim do postele 🙂 a pravdaze som zalomila s nim 😀 no a dnes sme boli poobede v cirkuse bolo uzasne , super sme si to uzili myslela som si ze Petko to nezvladne 2 hodiny ale teda bol uzasny , bavil sa , tancoval , tlieskal , sledoval vsetko a podobne 🙂) no proste super 😵

Sonusa vitaj 😉 ja som Petka rodila ako 37 rocna , vsetko bolo v pohode 😵 ja mam bolesti krizov odjakziva takze aj teraz ma bolia ale inak sa to da 😉 len tie " nervy " uz ma clovek asi ine 😉 skor vybuchnem 😝 ale isto ak chcete babatko tak kludne sup hop na to 😉

ssonusa
17. mar 2010

Ahoj Bejci.. no ako vas tu citam a pozeram tie vase stastne fotecky tak som presvedcena, ze robim dobre... 🙂 Uz len aby sa to podarilo... A dakujem za privitanie 🙂

annika
17. mar 2010

Bejca, super, že ste sa dobre zabavili v tom cirkuse... 😀 😀 😀 A na zajtrajší deň sa už chystáš??? Vieš, tvoje narodky.... 😀 😀 😀 😀
Náš prvý pokus v cirkuse bol hrozný....Robko ešte nemal dva roky vtedy a museli sa vrátit domov, lebo začal plakať a bál sa tam...hudba bola hlučná, dym a to osvetlenie... 😒 😒 😒 Asi sa zľakol, ale do cirkusu sa netlačí odvtedy...xixixixi ale v sobotu sa chystáme do ZOO...sme zvedaví na slona... 😀 😀 😀

bejca
17. mar 2010

Sonusa neboj podari sa 🙂 len treba skusat 🙂 my skusame uz dva roky ....no ved uvidime 😉

Anika ty opica 😀 si ma zistila coooooooooo 😉 ach ten FB 😀 no a dala som tam par zaberov z cirkusu 😉 ak chcete tak kuk 😵 v Zoo sme boli minuly rok v BA a bol nadseny 🙂a cirkus ho uplne fakt ze fascinoval 😉

Sonusa ozaj ty si neni na FB ?? 😉

l.lara
19. mar 2010

mima07

ahojko, pomooooc....potrebovala by som tvoju pomoc ohladne vyplnovania toho danoveho. s kamoskou tu tapeme..na strane 7 nevieme, co mame dat do X. oddielu riadok 70. logicky asi nic, ale svieti nam to tam.. ☹ ☹ ☹ inak, nemala som ziadne prijmy..

annika
19. mar 2010

Bejca, tak ešte raz ti prajeme s Robkom všetko najnanajanjaaaaaaa...k tým 25.narodkám 😀 😀 .nech Vám vyjde to snažilkovanie!!!!Držím vám palčeky!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

annika
19. mar 2010

Bejca, tak ešte raz ti prajeme s Robkom všetko najnanajanjaaaaaaa...k tým 25.narodkám 😀 😀 .nech Vám vyjde to snažilkovanie!!!!Držím vám palčeky!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mima07
19. mar 2010

caute
ssonusa vitaj dufam ze uz sa snazite 😉
lara idem ti to kuknut si to nepamatam a to tlacivo z banky nedavaj to je len pre teba nemusia vediet kolko tam mas penazi 😉

bejca
19. mar 2010

jeeeeeeeej Anika dakujeeeeeeem a fotecka uzasna 😀 ako si ju sem dala 😕

bejca
19. mar 2010

a aha uz to vidim dole je napisane pridaj fotku 😀

mima07
19. mar 2010

lara tak sa ospravedlnujem treba dat aj to tlacivo z banky 😠 minuly rok nebo treba na riadok 70 by malo 4025,70 eur co je nezdanitelna cast za rok 2009

annika super foto

mima07
19. mar 2010

lara tak sa ospravedlnujem treba dat aj to tlacivo z banky 😠 minuly rok nebo treba na riadok 70 by malo 4025,70 eur co je nezdanitelna cast za rok 2009

annika super foto

mima07
19. mar 2010

lara tak sa ospravedlnujem treba dat aj to tlacivo z banky 😠 minuly rok nebo treba na riadok 70 by malo 4025,70 eur co je nezdanitelna cast za rok 2009

annika super foto

annika
19. mar 2010

Nové fórum, nové možnosti...len neviem prečo to dáva duplikátne... 😀 😀 😀 😀 😀 Ale konečne to ide...už ste mi tu chýbaliiii....

annika
19. mar 2010

Nové fórum, nové možnosti...len neviem prečo to dáva duplikátne... 😀 😀 😀 😀 😀 Ale konečne to ide...už ste mi tu chýbaliiii....

annika
19. mar 2010

Mám aj nové foto, prevčerom som bola u kaderníčky....
Bejca, en cirkus bol fakt supe!!! Pozerala som fotky na fb. 😉 😉 😉

annika
19. mar 2010

Mám aj nové foto, prevčerom som bola u kaderníčky....
Bejca, en cirkus bol fakt supe!!! Pozerala som fotky na fb. 😉 😉 😉

bejca
19. mar 2010

podobne 🙂 aj mne to tu chybalo , len to bude dlho trvat nez si zvykneme 😀

Lara a zistila si co a ako s tym terminovanym vkladom ???

bejca
19. mar 2010

vlasky mas uzasne 🙂 super svedci ti to 😵 a davala som videa tusim nie ?? 😉 a dakujem 🙂

annika
19. mar 2010

Video to bolo? Neviem, teraz máme internet spomalený, prekročili sme limit...xixixixi, preto som ani neskúšala ťuknúť na fb na tú fotku...xixixixix

bejca
19. mar 2010

hej hej su to videa a take kratucke , lebo tam sa nesmelo ani fotit ani natacat 😉 ale tak vies ja stara opica 😉 😀

bejca
20. mar 2010

moja mama ma dnes 65 , upiekla som jej tortu 😉 nic moc ale hadam potesi 😅 jednoducha a rychla 😀

annika
20. mar 2010

Veľa šťastia a zdravia tvojej mamičke, Bejca!!! A torta je peknučká, určite má aj výbornú chuť!!!! Mňam!

janka_fr
20. mar 2010

Ahojte,

pozeram ze MK je zmenene, super zmena 😵 . Tato nova verzia sa mi paci viac ako ta stara.

Beji peknucka torta a vsetko naj maminke!!
Ja sem vlozim jeden obrazok pre Beju, tak este raz Beji vsetko naj, naj, naj 😵

l.lara
20. mar 2010

mima, dakujeeeem.... 🙂 preco mam vypisovat nezdanitelnu polozku, ked som nic nezarobila? mozno sa pytam ako truhlik, ale pre mna je to spanielska dedina. viem, ze dochodcovia davaju do toho riadku nulu......

l.lara
20. mar 2010

annika, super uces a aj v pase mas super fotku, aki ste krasni, vysmiaty.. 🙂 🙂 🙂

Beji, krasna torticka, len mi nehovor, ze tie ruze si robila sama.. 🙂 🙂 🙂 mamicke zelame vsetko najlepsie! 🙂 🙂 🙂

janka, to je naaaadhera...to si sama stvorila? krasne.... 🙂

l.lara
20. mar 2010

inak, musim sa vam postazovat. dnes sme boli dat umyt auto a normalne uplne na drzovku ma predbehol a zablokoval taky mlady chudak na umyvarke. a co spravite? nieco mu poviem a vrazi mi...alebo..co ja viem, co mozem cakat?..tak som isla za muzom, bol s malou trosku tak mimo pumpy, sa tam hrali a som mu to povedala. sa ma spytal, ci ho ma rozbit na sr....y...ze ci mi to za to stoji, aby nam prisiel podpalit auto..tak sme ho nechali tak..este teraz mam na to nervy, pol dna pokazeneho, ze sa neviem povzniest nad takeho debila, ufff...... ☹ 😒

bejca
20. mar 2010

kocky dik za pochvalu a aj za gratulacie pre mamu 😵

Janka waaaaaaaaaaaw to je krasne 🙂 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 cmuky cmuky cmuk 🙂 ale to ked si stiahnem odtialto tak to je malicke nie ?? ci ?? 😅 a ako je Juliankovi ?? dufam ze uz lepsie 😵 posielame pusinky 😵

Lara no ja by som asi tiez pekne penila a nevedela to len tak predychat 😠 a je to hajzel kasli naneho uz 😉

mne sa tiez celkom fajn paci tato nova podoba MK 😉 my sme si vo februarovkach spravili tajnu temu 😉 a tam sa daju spravit podtemy je to super 😵 a hlavne nam tam nikto cudzi nechodi smirovat 😠 😝 😀

janka_fr
20. mar 2010

Beji poslem ti to v originalnej velkosti na mail 😉

Lara netreba si kazit pekny vikend takym blbcom. Ten obrazok som tvorila sama 🙂

Jullian berie este stale ATB a v utorok ideme na kontrolu, konecne budeme moct ist von, lebo teraz len na polhodku nam lekarka povolila 😕 .

bejca
20. mar 2010

Janka dakujem velmi pekne 😵 som rada ze uz nema teplotu , uz je konecne teplejsie tak super ze aspon na chvilku mozte ist von 😉 neboj doberete ant a uz bude len dobre 😉 😵

Lara a tie ruze na vrchu su kupovane - mala som ich uz hodne dlho tak ma napadlo ze ich teraz miniem konecne 😅 😉

annika
20. mar 2010

Joj, babenky, dnes sme absolvovali zoo v Gyori, tak sme všetci traja unavení....ale bolo super, Robkovi sa najviac páčila žirafa a somárik...a mne zase opice....xixixixi
Lara, nič si z toho debila nerob, minule som mala podobnú situáciu pri parkovaní pred obchodom...tiež ma to posr...,tiež som sa trápila kvôli tomu, ale potom ma to prešlo, veď mu osud dopraje, neboj sa.... 😠 😠
Juliankovi posielame pusinku, nech sa rýchlo uzdraví, Beji, aká bola tá torta??? Myslím chuťovo... A ako sa vydarila oslava?

bejca
20. mar 2010

Anika tak ste si to uzili 🙂 som rada ze sa vam pacilo v ZOO 😵 a torta je este v chladnicke 😉 gratulovat ideme zajtra poobede 😉

bejca
20. mar 2010

ale plnka je klasika .... bledy korpus a dzem jahodovya plnka : pudingovo kakaovo jahodova 😉 a na vrchu jasne ze marcipan 😵

annika
20. mar 2010

Mńami, jahoda s čoko je moja oľúbená dvojica....xixixixi
Hodím sem foto bez zmenšenia...som zvedavá či to prejde...

janka_fr
20. mar 2010

prejde ja som hodila a preslo 😉

Beji uz som ti poslala na mail 🙂

Annika tak ste mali krasny den, ja sa chystam do ZOO s malym v Ba, ked vyzdravieme.