Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
29. mar 2010

zabudla som tam napisat ze ked mas kam dat deti 😉 😀

bejca
29. mar 2010

a Anika moj muz tiez chcel Petkovi kupit taku motorku alebo stvorkolku ..auto alebo nieco podobne na motor som mu povedala ze ak chce nech kupi ale bude chodit on s nim na tom von a bude si ho nahanat ...ja som neni za take hracky len nech sa nauci pekne tahat a pod 😉 a my este nevieme tahat 😅 pouzivame vsetko ako odrazadlo 😀

ssonusa
30. mar 2010

Dobre ranko... drzite sa? nam tu dnes sneziiiii... samozrejme, ze sa to tu nedrzi, ale snezi...sranda, ze? a u vas je asi teplucko.... ach jaj..... to stretko mate dneska? si to uzite 😀

annika
30. mar 2010

Ahoj Soni!!! Snežíííí???? Tak teda to je sila.... 😅 😅 😅 😅 😅 U nás tiež silný severný vietor....slniečko svieti, ale vôbec nehreje...na zajtra hlásia 7 stupňov!!! 😅 😅 😅 😅 Ale aspoň neprší....
My sme absolvovali tú kontrolu s Robkom, museli sme tam čakať trošku, ale Robko sa držal. 😉 😉 😉 😉 SOm na neho hrdá strašne.
Mala by som niečo upiecť na Velkú noc, ale nemám energiu...Asi počkám na Anku, tá je u nás na recepty a na pečenie... 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
30. mar 2010

ahojte moje pekne na stretko bohuzial nepridem bolo mi tak v noci zle ze sme skoro sanitku volali ,este ze prisiel muz s prace ,potom som si lahla a nejako mi to preslo ale prespala som az do 10 tej rana .. asi sa moc vycerpavam .. takze ma na stretku ani necakajte je mi to luto ale na buduce ,idem len malej pre tenisky a nikam len pr dome a odpocivat nehnevajte sa namna.

vladkaz1
30. mar 2010

ahojte moje pekne na stretko bohuzial nepridem bolo mi tak v noci zle ze sme skoro sanitku volali ,este ze prisiel muz s prace ,potom som si lahla a nejako mi to preslo ale prespala som az do 10 tej rana .. asi sa moc vycerpavam .. takze ma na stretku ani necakajte je mi to luto ale na buduce ,idem len malej pre tenisky a nikam len pr dome a odpocivat nehnevajte sa namna.

bejca
30. mar 2010

ahojte 😵

taaaaaaaaak mne bolo uzasne 😵 super , krasne no proste fajn 😵 neviem ako kocky 😉 fotecky skusim dat ale som nejaka unavena 😝 😉

Vladka skoda ze ti to nevyslo ☹ ale teda ked citam co si napisala tak sa prosim ta setri a oddychuj co najviac ty si fakt taka akcna stale a nevies byt v klude tak sa setri !!!! posielame pusinky 😵

ssonusa
30. mar 2010

caute.... No Gabi, ty mas doma maleho hrdinu... super, sikula chlapcek...moja mensia revela len co zbadala biely plast a bolo jej totalne jedno, ze to je predavac alebo lekar 😀 😀
Snezilo cely den, ale vsetko sa to rovno topilo, takze pozitok ziadny....
Vladi, setri sa,,, odpocivaj kolko mozes... je to asi narocne, ze? tak sa drzkaj...
Bejci, ty si taka rozkokosena 😅 Muselo byt fajne,,, uz sa tesim na fotecky...
Ja som mala dnes baby na vypomoc v praci, bolo to super, velmi mi pomohli, ja som stale iba telefonovala a oni mi triedili archiv... no perfis...sama by som to pri tych telefonatoch robila tri dni 😲 Potom sme boli trosku na nakupe, na horucej cokolade, doma sme si farbili vlasy, okrem tej mladsej a teraz ideme pozriet nejaky film..tak mam za sebou tiez pekny dnik... dobru noc babulky... 🙂

l.lara
31. mar 2010

ahojte, dlhsie som tu nebola, nestiham..

vsetky nove maninky a snazilky vitam a zelam vsetko dobre... 😵 😵 😵

Bejuska, dakujemeee, stretko bolo skvele... 🙂 az na tie foto, kde som, normalne mam z toho depku🙂)))))))))))) co nie je samozrejme chyba fotografa, ale mojej malickosti:o)))

Vladi, je mi luto, ze si nemohla prist a ze si mala problemiky:((( setri sa a oddychuj, dufam, ze uz ti bude len lepsie.. 😵

Magdi a annika, aj vas by som niekedy velmi rada videla..snad to nabuduce vyjde... 🙂

vsetkym zelam krasny dnik 🙂

bejca
31. mar 2010

nebojte dala som do albumu prsitup iba vam 😀 tak nemajte stres 😀 a potom len par dam si normalne 😵 nestiham citat len vas pozdravim 😵

ahojte 🙂

bejca
31. mar 2010

a este vas chcem poprosit - prosim neberte oznacenie z fotiek ☹ mne to tiez zabere cas , ktori by som mohla venovat inde 😉 dakujeeeeeeeeeeeeem 😵 cmuk 🙂 a ak sa vam predsa len nejaka nepaci staci napisat a vymazem 😉

ssonusa
1. apr 2010

Ahojte kocky...tak citam, ze stretko sa vydarilo - to je super... uprimne vam trosku zavidim - hlavne, ze svoj cas travite s detmi... ako velmi mi to chyba... tie moje dve baby ma uz skoro vobec nepotrebuju, tak si tento vas "stav" uzivajte, kym ich mate malicke a da sa to 😉
Ja mam teraz 15 dni od vysadenia tabletiek a divne pocity k tomu - s pletou som nikdy nemala problemy, ani v puberte, teraz zacinam vyzerat ako Domcina (starsia dcera) spoluziacka 😀 Par dni spat ma pobolievala lava strana - asi vajecnik, aspon podla polohy myslim,,, vcera a dnes - dnes viac, ma pobolieva v podbursku... hlavne ked dlhsie sedim a vstanem...tak si to zacinam uzivat, tieto "pocity", ktore som uz skoro zabudla, bo pri uzivani antikonc. som ziadne problemy podobneho ci ineho razu nemala... Len dufam, ze to cim skor prejde... Nie je to bolestive, ale ako ja horovim "viem, ze to pobrusko mam" (lebo ked mi nic nie je tak ani nevieim, ze ho mam 🙄 ) Mate s tym niektora skusenosti?

bejca
1. apr 2010
bejca
1. apr 2010

Soni podobne pocity su pri tehu 😉 drzim palceky 😵 alebo mozno pred menzesom .....zelam radsej tehu 😉 😀

annika
1. apr 2010

Ahojte!!! AJ my želáme všetkým mamičkám a detičkám príjemné prežitie veľkonočných sviatkov!!!!! 😀 😀 😀 😀

bejca
1. apr 2010

jeeeeeeeeeeej Anika to je krasne 🙂 a aj vam krasne sviatky 😵 ozaj neni u vas nahodou karavanisticky zraz ?????

janka_fr
1. apr 2010

Pekny vecer prajem,

aj ja vam prajem krasne Velkonocne sviatky.

Soni ja mavam teraz vzdy bolesti ked mam ovulaciu, nikdy pred tym som to nemala, ani pri mrske som nikdy nemala bolesti, ale po porode citim ovulaciu 😅 Bola som aj u gyn. , robili mi ultrazvuk a ta mi potvrdila ze to citim ovulaciu. HAK som tiez prestala uzivat.

Kocky este raz vam chcem podakovat za super stretko a tesim sa na dalsie a dufam ze uz aj Annika, Vladka a Mima budu moct prist a ak som na niekoho zabudla tak prepacte, kazdy je vitany 😉 😵

Scrapla som jednu fotku zo stretka pre Remi, tak dufam ze sa bude pacit.

vladkaz1
2. apr 2010

ahojte prijemne sviatky vam prajem kocky moje 😵
Aj ja sa teskam na dalsie stratko a jani dakuje ty vies ....vlasne aj Bejke ze je ochotna ...
Baby krasne foto davate ...
My nic nechystame na sibacku .... iba nasim ideme ,takze u nas sa nesibe ani necakame navstevu ...

ssonusa
2. apr 2010

Ahojte vsetky,,, krasne foteckyyyy...... 😉 Dik za vase odpovede, uvidim co z toho bude....
Prajem vam vsetkym krasne, hlavne pokojne sviatky.... my ideme zajtra na party a v nedelu k nam pride synovec s frajerkou, co u nas rok byvali.... takze aspon nejake spolocenske vyzitie budeme mat... ked sme boil na sk, tak sme obehli vzdy celu rodinku..teraz mi to tu chyba...to mi pripomenulo, idem si zapnut skype ci tam moja segra alebo mamca nie su- esteze ten nej je, aspon takto sa vidime.....
tak sa majte krasnucko.... 🙂

annika
2. apr 2010

Ahojte, nejako nestíham...pečiem....varím..upratujem.....zajtra u našich zabíjačka....ja mám zas moje dni...tak super všetko naraz...ufff!!!!!
U nás odkedy sa malý narodil znovu mávame šibačku, nejak sa to ožilo... 😅 😅 😅 😅 😅
A Bejca, na termálnom kúpalisku je veru stretko karavanov. Odkial vieš??? 😅 😅 😅 😅 Ty si taká informovaná !!!xixixixi
Vladka, čo bolo u doktora? Robil ti krvný obraz? Už je ti lepšie?
Soni, veru tá vzdialenosť je dosť veľká...aspoňže máte ten skyp, že? AJ my máme známych v Anglicku, práve utorok boli u nás na návšteve, po šiestich mesiacoch skočili domov na týždeň...už tam pracujú cca.4 roky.... Už by sa chceli vrátit domov, len....u nás teraz je ťažká situácia s tou prácou... 😒 😒 😒 😒

bejca
2. apr 2010

Janka jeeeeeeeeeeej to je krasne 😵

Lara kde si ??? haaaaaaa 😵

Vladka 😉 ja sa na vas tesim a cakam kedy dame stretko 😵

Anika na ten zraz ide moja sestra 😉 oni su v tom " klube "

Soni veru este ze mame take vymozenosti momentalne 😉 a uzite si super vikend 😵

bejca
2. apr 2010

aby ste sa nezlakli tak fotky zo stretka idem " zverejnit " ale dost ich pomazem ...takze ak by ste nejake chceli napiste mi poslem emailom 😉 dufam ze nebudete nahnevane ked ich uvidia moje kamosky 😉

janka_fr
2. apr 2010

ahojte,

scrapla som este jednu zo stretka, uhadnete kto to je 😉 😀

bejca
3. apr 2010

jeeeeeeeeeeej Janulka to je nadherne 🙂 prosiiiiiiiim posli mi to na email dakujeeeeeeeeeeeeem 🙂 cmuky cmuk cmuk 😵

l.lara
4. apr 2010

Ahojky..

idem vam rychlo napisat, nic nestiham..upratovanie, s malou von, varenie, zas upratovanie, pecenie, navstevy...uff...

Janka dakujem krasne za scrap..ako sa to pise, hihi.. je to nadherne!!! si velka sikulka, potesila si ma.. 🙂 🙂 🙂 mohla by si mi poslat vikinku na mail pjosiiiiim? dakujem krasne.. 😵

zajtra vam vsetkym zelam ohladuplnych sibacov a krasny sviatocny dnik.. 😵

zatial papa

bejca
4. apr 2010

krasnu Veľkú noc prajeme všetkým 🙂 kočkám veľa šibačov a chlapom veľkú nadielku 😉

annika
5. apr 2010

Ahojte, tak dobojováno....výslužka je na fotke...aj malý šibač s ocinkom...len to počasie je na nič....
My sme tento rok mali menej šibačov, za to tí moji boli preč celé predpoludnie...a ešte sa chystáme k našim na večer...
idem si umyť vlasy, lebo sa mi už točí hlava z tých voňaviek...pa&pa!

vladkaz1
5. apr 2010

Annika krasne fotyk xixixi .. Robko si pekne vysibal 😉 urcite mal radost

ssonusa
6. apr 2010

ahojteee... aj vy ste take unavene po tych 4 dnoch "volna"? 😎 Gabika, krasne fotecky, maly aj s tatinom vyzeraju nanajvys spokojny...
nas prekvapil manzel - kedze tu sa velka noc neslavi ako u nas, tak si z dvora osklbal bambus a urobil si korbac skoro metrovy,,,len sme zirali, kde k tomu dosiel - tu take nieco nekupite 😀 Tak sme boli riadne vysibane... 😀
a vy ako? mne sa dneska niiicccc nechce,,,este aj pocasie je uprsane, umracene.... Baby mame u kamosky (ktora ma syna 😉 v ich veku) na prazdninach,,, isli tam vcera po nasich navstevach - navecer, spali tam a uvidim ci sa dnes vobec vratia... a my sme mali vcera do polnoci poslednu navstevu...

annika
6. apr 2010

Soni, ahoj! Veru tie dni ma tiež unavili trošku...a to počasie u nás tiež nič moc...blbý silný vietor, skoro odfúkol Robka z dvora.. 😅
Vyvešané prádlo mi lieta hore-dolu, štipce sa lomia...no a včera....celý deň pršalo!!!Hrúza! 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Takže aj vy ste boli vyšibané...xixixixixi aj vodu ste dostali?

ssonusa
6. apr 2010

Gabi, vodu len tak jemne, z rozprasovaca 😀 ale za to vydatne rozprasoval, mensej to po tvari stekalo ako keby na nu vedro vylial.... vlasy sme mali mokre... 🙄 Vanu sme mu zakazali, ze sme na neho tri,,tak si pomohol takto... No a o tom vetrisku mi ani nehovor, tu si ho uzijeme viac nez dost... kym neprsi mi to nevadi, da sa na to zvyknut, len nemam rada ked husto prsi a fuci tak, ze ti lame dazdnik, cize radsej ides bez neho a moknes ☹ Uz sa tesim domov,,, este cca hodku a frcim...