Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
21. apr 2010

ahojte,

dufam ze vam to cim skor prejde a tee trea olej zaucinkuje, ja som s tym nastastie nikdy nemala problem.

Aj u nas je pekne pocasie, maly je kazdy den na svojom odrazadle, dnes si obil obidve kolena ale nie tak ze spadol z bicykla, ale pri normalnej chodzi. Pridam sem nejake dnesne fotky:

bejca
21. apr 2010

jeeeeeeeeeeeeeeej Janka ja vam taaaaaaaaaak zavidim to okolie a take teplo 😵 Julianko je nadherny 😵

annika
21. apr 2010

Ahojte, ja tu práve pozerám Modré z neba a plačem ako malé decko..... 😢 😢 😢 😢
Dúfam, že sa máte lepšie, JAnka ako vidím, paráááda!!!! Slniečko, more....ako na dovolenke.... 😀 😀 😀 😀 Julianko je krááásny veliký fešák, bože teraz sa narodili tie detičky... a nám rastúúúúú ako po daždi.... 😀 😀 😀

ssonusa
21. apr 2010

Jani, maly je frajer... tie okuliarky su uzasne... aj to okolie,,, aj u nas je pekne, ale nie tak teplo 😒

Ja som sa pred chvilou vratila, bola som sa tiez prejst pri mori - sama, spalit nejake kalorie, bo sme si kupili burger s hranolkami 😉
tak zatial ahojteeee

annika
21. apr 2010

Aj ja chcem teplooo a more!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Vladka, kde si, holka??? 😀 😀 😀

vladkaz1
22. apr 2010

Annika vcera som zaspala v depke jak kabela ,5X v noci hore co som curala ,dnes nevarim ani neupratujem mame s malu volny den tak pojdeme von .... 🙂 😵

bejca
22. apr 2010

ahojte 😵

ja som dnes rano uz povysavala , utrela prach , umyla zem vonku pred dverami a aj som sa ozmyvala .... ..a teraz ledva fucim 😝 no ale asi sa ideme obliect a ideme von 😉 inak kupila som Petkovi gumaky , nove tenisky a siltovku 😵 gumaky su z Rena - mali akciu - odmeraj dietatku nohy kupis obuv odpocitame ti 2 eura 😉 no a gumaky stali 9,95 takze sme platili 7,95 😉 a tie boticky - tenisky som mu kupila tu u nas v obuvi zlacnene z minuleho roku model za 3,29 no nekup to 😀 a siltovka za 2 eura 😉 😀

annika
22. apr 2010

Ahoj!!! Bejca, ani nemám slov.....ty si ako duracelka... vecičky sú peknučké, Peťko v nich bude vyzerať super!
Vladi, vydrž ešte moja trošičku... Pamätáš sa na Figaro,Figaro.... už si oholená????xixixixixi 😀 😀 😀 😀 😀
Ja som mala včera vyčerpajúci deň...dnes nevarím, len som už druhýkrát zapla pračku...ja neviem odkial máme tolko špinavého prádla... 😠 😠 😠 Zajtra by som už mala niečo aj uvariť...dajte tip!!!! Ja už neviem ani sama...

bejca
22. apr 2010

Anika dik 😵 😀 a neni som duracelka to ma obcas tak chyti 😀 😀 😀 ja som si dnes nalozila divinu a zajtra ju spravim na sposob svieckovej ...a tiez uz neviem co by som varila....dnes dojedame kel 😉 a vcera som zapiekla brokolicu ....

annika
22. apr 2010

Divinu mám aj ja v mrazáku, ale dvojkilovúúú...tiež som plánovala z nej sviečkovú, možno, že aj spravím...ty tam dávaš to korenie na divinu??? alebo niečo špeciálny recept máš na to??? 😅

bejca
22. apr 2010

nie idem to robit prvy krat 😅 kupila som tu zmes korenia na divinu a dala som to do oleja , nastruhala petrzlen , mrkvu a trosku celeru no a zajtra to spravim ....uvidim ake to bude 😅 a ves je vela vy miniete aj dve kg 😉

annika
22. apr 2010

dve kilá??? Nemyslíš vážne....xixixixi ale som si rozmyslela, radšej uvarím kurací paprikáš s haluškami... 😉 😉 😉 Aj to je obed na dva dni.... 😉 😉 😉

annika
22. apr 2010

Ale , Beji, potom referuj, aká bola tá sviečková!!!§ Nezabudni! A budúci týždeň to spravím aj ja... 😉

vladkaz1
22. apr 2010

Jaj annika pamatam pamatam veru ,to je nezabudnutelne ... 😀
beji no petko je model parda ,super si nakupila ...
Ja som robila pecene rebra skor ako bocik ,ale ja potieram aj horcicu ... 🙂
Od rana sme vonku teraz sme prisli naobedovali sme sa a mala uz aj spi .

annika
22. apr 2010

Vladi, aj to znie vyzývavo, mňami.... 😉 😉 😉
Ale ja som už vybrala z mrazničky kura...Dnes sme mali fazuľový prívarok s udeným mäsom.
No a večer bude bojový film.... 😀 😀 😀 😀 😀 len aby som vedela dobre vyvetrať... 😀 😀 😀

bejca
22. apr 2010

Anika a ty si to este nerobila ????? ja ze sa ta opytam ci to je nutne mat tych 24 hodin nalozene alebo to mozem uz dnes vecer spravit ......aby si muzik rano zobral do prace k obedu 😅

viete niekto ci mozem tu divinu vecer spravit ked sa pácuje cca 10 hodin 😅 😕

annika
22. apr 2010

Neviem ti poradiť, moja... Ja by som asi urobila ešte dnes... 😉 😉 😉

vladkaz1
22. apr 2010

ja by som ho spravila ...
Jani maly je uzasny 😉 ,su velmi sikovny ,ja som zvedava ci Lucka bude vediet ist na bicykli zhaname jej ale spor ruky nejaky lacnejsi ... 🙂
Mala hrozne grcala ,sama voda a dzus jej to nesadlo 😝

bejca
22. apr 2010

Petko uz vie bikovat 😉 dala som na FB mini video 😵

Anika , Vladka vydrzim asi do rana 😀 😉 vraj na divinu je potrebne aby to bolo v tom paci nalozene .....

Vladka Lucke letia pusinky 😵 verim ze to bude len tym ze jej to nesadlo 😉

annika
22. apr 2010

Beji, máš doma šikovného synátora!!! Videla som videjko na fb! 😉 😉 😉
Vladka, aj Robko grckal večer, ale už mu je lepšie...Bol na malinovke s dedom, no a napchal sa aj tyčinkami, tak večera mu už nesadla a hoci si ju zjedol, ale aj vytotototooo... 😒 😒 😒 😒 😒
Tak asi aj Lucke niečo nesadlo... 😉 😉 😉

bejca
22. apr 2010

no teda tak vy dnes mate vecer 😅 aj Robkovi pusinky a nech mu je rano dobre 😵

annika
23. apr 2010

Bejuška!!!!! ČO TO VIDÍM???? 5 tt????Gratulujemeeeeeeee!!! Juj, sa teším s tebou!!!!
Včera večer v posteli som si zapla ešte internet na telefóne, aby som prečítala niečo... a vtedy čo nevidím????Skoro mi vypadol telefón z ruky....Tak to je dobrá správa!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marta09
23. apr 2010

Bejiiiiiiiiii, gratulujem!!!!!!!!!!!!!!

janka_fr
23. apr 2010

Beji velka gratulaaaaciaaaaaaaa, to je perfektna spravicka a tento rok budete mat nadherny Vianocny darcek 😵 😵 😵
No vidis a hned mas skolku vyriesenu 😉

vladkaz1
23. apr 2010

beji a ja som to tusilaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , no vidis ,brusko si si pochytala a uz je strasne sa tesim s vami 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Annika mala uz dobre ,od rana ju smedi len to nechcem prehanat nech zas negrcka aj tu vodu ... no a musim ist zahlasit matersku ci rodicovsky na maleho a malu odhlasit baby jak sami nechce ,ani neverite.

annika
23. apr 2010

Vladka, aj Robko je už asi v poriadku, tiež len sa prežral trošku včera...xixixixixi A tie vybavovačky ja tiež nemusím velmi...ale musímeee.. 😝 😝 😝 😝 😝
Ale tá naša Bejuška mi nejde do hlavy...odkedy tam máš Bejca to 5 tt????? Že som si to nevšimla skorej???? 😅 😅 😅 😅

bejca
23. apr 2010

ahojte 😵

xixixixiix dakujem vam ste zlate 😵 ja som este to sem nechcela dat mam obavy co a ako este to je malo ..ale nedalo mi to 😀 😉 viem to od pondelka mam to potvrdene z krvy 🙂 30.4. idem k doki tak som chcela pockat az do vtedy ...ale tak no vydrzim 😀 nevydrzim 😉 este raz dakujem vam 😵

len prosim na FB zatial nepiste nic nerada by som aby niekto kto nechcem o tom uz vedel 😉 vdaka 😵

Anika vcera ako som pisala ze Petko sa uz vie bikovat tak uz to tam bolo 😉 si si nevsimla 😉 ale ved nevadi 😵 a som rada ze je Robko uz v pohode 😵

Vladka no vidis 😉 ja som aj nasej krstnej stale brusko hladkala 😵 a super ze aj Lucka je uz oki 😵

bejca
23. apr 2010

taaaaaaaaaaak divočina - sviečkova navarena 😅 som zvedava co povie muzik vecer 😅 ideme kupit knedlu napapame sa a ideme hajat 😵 uz teraz by som zaspala 😀 😉

l.lara
23. apr 2010

beji, na chvilku som sem zavitala a co to citam?? skoro mi slzicky vypadli od radosti..straaaaasne sa tesiiiim s vami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉 😉 😉 😉 😉 a pozerala som aj petka na FB.. no keby som nevidela na vlastne oci ze sa 2 rocne dieta vie takto bikovat, tak ani neuverim. 😉 sikovny je velmi.. 🙂 my nemame bicykel iba trojkolku, ale ani tam este nedociahneme na pedale..

vladkaz1
23. apr 2010

kuk 😀