Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

l.lara
27. apr 2010

ups a sorry za preklepy..

papa 😅

bejca
27. apr 2010

vsetkym vam zelam skore uzdravenie deticiek , asi to je tym casom 😝

Anika a ako to je u vas s tymi detmi ?? maju mena po vas ze 😉

Lara my mame sirup na vykasliavanie prospan a Petkovi tak chuti ze az tu nadobku vyoblizuje 😉

vsetkym letia pusinky 😵

annika
28. apr 2010

Díky moja, snažíme sa uzdraviť... 🙂 🙂 🙂 Gabina už nemá také vysoké teploty, za to má mandle zväčšené na trojnásobok.,,,
asi sa dnes vrátime doktorke, nech si na to pozre, lebo sa mi to nejak nepáči....je to angína ako hrom... 😠 😠 😠 😠
Beji, veru Gabina dostala meno po mne a Robko po otcovi. 😉 😉 😉
Vladka!!!! Ako si sa vyspala????
Soni, ako dcérky? Už je im lepšie???
Aj my prajeme rýchle uzdravenie choručkým!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
28. apr 2010

Ahojte prajem aj ja marodom skore uzdravenie ,nehc su cim skor fit ...
Ja som sa dnes vyspala na jednotku dakujem za opytanie a vy?

ssonusa
28. apr 2010

Caute babulky,
ja som dnes v noci nespala dobre - ubrala som na kureni a bola mi zima 😠

Ale hlavne je, ze obe baby su uz fit 😀

Gabika, drzime palce nech to aj tvojej sikovno prejde... 😉
zatial sa majte, priniesli mi pracu - idem na to 😅

vladkaz1
28. apr 2010

Sonusa bol spln tak asi preto a je nieco s tlakom ,tak to moze mat dopad aj na teba ,ja som zas spinkala jak miminko.

bejca
28. apr 2010

ahojte 😵

baby ja som total KO 😝 ja neviem ale ja som stale unavena , prasi sa mi do oci 😀 funim ako kobyla 😝 a to som len este akoze chvilku tehu ...no co ja budem robit do porodu 😀 nevladzem skoro nic ledva stiham co treba doma a okolo Petka ..uz teraz ledva pozeram a dumam ze idem hajuskat 😅 inak moc mi nechybalo a zaspala som pri Petkovi 😀

annika
28. apr 2010

Bejca, dnes som aj ja hotováááááá!!!!! A ani nie som tehulka.... 😅 😅 😅 😅 Vypila som štyri kávy /dvojnásobok norm./ aj tak som bola unavená!!!! A pritom som spala v noci ako medvedík.... 😅 😅 😅 Ja neviem decká, ale asi starnem či čo.... 😅 😅 Za to Robko ako duracel s maximálnym výkonom.... 🙄 🙄 🙄

bejca
28. apr 2010

Anika a isto si neni tehu 😉 a aj Petko je ako na baterky 😅

no a idem hajuskat 😵 dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu

vladkaz1
28. apr 2010

Tak kocky pridavam sa ze mam doma 2X nabitu duracelku 😀

nika07
29. apr 2010

čaute,

o tých duracelkách mi ani nehovorte 😠 dieťa živé a ja padám na hubu

😀 , a prosím pekne určite nie som tehu 😀

annika nejdete náhodou k nám na jazdecké preteky 😵

l.lara
29. apr 2010

to som rada, ze nie som v tom sama..dietatko ma zas dobre zlomilo, ale dnes ani poobede nespime, lebo sa nam jednoducho nechce.. 😕 🙂 ale pustila som dvd krtka, tak mam chvilku cas.. 😵 😵 😵

nika07
29. apr 2010

lara ani my nespíme, a ani to dnes neskúšam ☹ , včera išla s plačom, neviem ako to bude v škôlke 😔

ozaj prijali nás do škôlky, takže budem musieť ísť natvrdo makať ☹ 😅

annika
29. apr 2010

Nika, na aké preteky???? Teraz v sobotu??? Anka mi niečo spomínala, že jej trénerka sa niekam chystá... 😅 😅 😅
Baby, ja sa dnes hrám na upratovačku...manžel mi vymaľoval pivnicu....tak to teraz upratujem ako divá....a už necítim ruky...
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 A RObko mi pomáhal 😉 viete si to predstaviť... 😉
My ešte sme stále nedostali zo škôlky nič... 😠 😠 😠 zajtra sa tam chystám, či na nás nezabudli... 😅 😅 😅 😅 😅

nika07
29. apr 2010

Annika, ano v sobotu su to nejaké Westernové preteky 😵

a kedy máš nastupiť do práce 😨

annika
29. apr 2010

Nika, až koncom augusta...ale to utekáááá!!!! ani sa nenazdám a bude to tu... 😅 😅 😅 😅 😅 😅

l.lara
29. apr 2010

nika, gratulujem k skolke! 🙂 a ak mas robotu, to tiez nie je na zahodenie 😵 🙂 hihi, som mudra, ale ked si predstavim, ze by som mala ist do roboty, tak ma mrazi 😀

annika, aj tebe gratulujem, hihi 🙂 upratovat s tymi nasimi zivymi striebrami je fakt sranda! dufam, ze ste to zvladli.. 😎 a ako sa ma gabi, uz je lepsie?

vladkaz1
29. apr 2010

Nori gratulujem k skolke super ,no ze do prace by sa ani mne nechcelo ale sem tam mam ponorkovu tak by som aj isla.
Beji no co mamicka nasa dnes ako?
Annika dcerka uz lepsie?
Kadernicku mam jednu mamicku s TT Nori si sa pytala ,chodi kumne domov a striha aj v centre 🙂
Novy melir ale na FB ste videli
este opicu vam dam moju chutnu

nika07
29. apr 2010

Vladi, kde v centre, chcela by som nejakú zmenu, hod na nu link 😉

bejca
29. apr 2010

Nika super ze vas prijali 😵 a podareno si to napisala ze si neni tehu 😀 s tou pracou ti to nezavidim 😝 asi radsej to tehu 😉 😀

Anika ja by som bola rada keby ma muzik potesil a vymaloval napr chodbu alebo nieco ine spravil ale akosi u nas nema kto stale je narobeny z prace ..... 😠

Lara a ty ako s tou pracou ??? a uz isto iba ta sukromna skolka pripada do uvahy ???

Vladka 😀 si podarena 😀 a uces suprovy 😵 a Lucka je uzasna 😵

jaaaaaaaaaaaaaaj zajtra idem kdoki tak som nervozna ako kon 😅 či a čo tam vlastne bude 😅

vladkaz1
29. apr 2010

Nika moja na vodarni v centre kukni do mojich priatelov a meno je Martina Haršanyiova napis jej spravu dohodnete sa 😉 inak ti spravi co chces len ma 3 deti takze troska je problem dohodnut sa s nou ked su chorlave ... inak pohoda 🙂
beji ja ti drzkam palce a myslim na teba 😵

annika
29. apr 2010

Bejuska, aj ja ti držím palce zajtra!!!! Všetkých 20, aj na nohe!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Vladi, tebe asi všetko pristane....Borisko sa do teba zaľúbi hneď po pôrode!!!! 😀 😀 😀
Nika, vezmi aj mňa so sebou ku kaderníčke!!! Ja sama nerada chodím.... 😀 😀 😀
Gabine je už lepšie, dík za otázku, dnes už nemala teplotu, ale mandle má ešte dosť škaredé, takže zajtra sa chystáme naspäť k doktorke, nech usúdi ona ako ďalej.... 😉 😉
Ja si tu popíjam vínečko sama v kuchyni, manžel ma vytočil trošku...ale už mi je lepšie...chlap jeden sebecký!!!! 😅 😅 😅

annika
30. apr 2010

Ahoj! My sme už doma od lekárky, zobrali jej krv na mononukleózu, dostala druhé atb.a ďalší týždeň PN doma.... 😖 😖 😖
Beji, ty ako????? Už si doma??? 😉 😉

nika07
30. apr 2010

Čaute,

Annika ved prídi do TT a spravíme si babskú jazdu 😀 😀 😀 , deti necháme chlapom 😅
Držíme palce aby už bola Gabča v poriadku 😉

nika07
30. apr 2010

Bejuška kde si, už som strááááááááááááááááááášne zvedavá 😀

vladkaz1
30. apr 2010

AJ ja !!!! 😀

bejca
30. apr 2010

ahojte 😵

dufam ze uz Petko spinka 😅 mali sme fajn den , sice sme k doki isli len na otocku , ale o to radostnejsie 😵 babatko je v pohode 😵 vsetko tak ako ma byt , srdiecko uz bilo 😵 juuuuuuuuuuuuj tesim 🙂 rajce ochutene bilinkove nemam pit , radsej cistu mineralku alebo vodu no čo už 😉 kavu mozem len jednu a to len s mliekom radsej ..no co ja s mojim vekom si uz moc vyskakovat nemozem 😀 kyselinu listovu som vyfasovala + opat hormony na maternicu ...tak som rada ze sme v pohode uz len nech to rastie az do decembra 😉 poobede sme isli na cintorin - moj ocko by mal dnes 70 rokov 😔 tak sme mu tam boli dat kyticu a zapalit a potom sme isli k babke a dedkovi , kosil Petko s tatinom, hrali futbal 😵 jasili sme sa 😵 kopal akoze zahradu 😀 boli sme sa šmykat - kusok od nichje tam take detske ihrisko 😵 no bolo fajn 😵 ale unavena som ako pes 😀

dakujem ze ste na mna mysleli 😵 mam vas rada 😵

Anika s Gabinou ma to mrzi , zelame skore uzdravenie 😵

nika07
30. apr 2010

Beti, kde si 😢 😢 😢 , tak ako si dopadla

nika07
30. apr 2010

tak už som si prečítala, 😀
supeeeeeeeeeeeeeeeeeer, sa teším , že je všetko v poriadku 😵

bejca
30. apr 2010

😀 Nika 😉 a dakujem 😵 a neuveris ale aj ja sa tesim 😀 😉