Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
13. máj 2010

baby len nic tym nevyriesim ,moj nema sono a vaginalne som vysetrena bola .. nalez nemam len ten co som mala pred tym ..
Takze sono by som si musela zaplatit u Ilavskeho ako do teraz som chodila ...

lubii
13. máj 2010

Vladka a ten tvoj ťa bude aj rodiť? Lebo ja som mala u môjho gynekológa podobnú "starostlivosť". Ale zas mne to celkom vyhovovalo, bo ja nerada som chodila ku doktorom. A posledný mesiac dr. čo robil ultrazvuk mal dovolenku a objednal ma až 3dni po termíne, ale vtedy už bol Samko na svete 😉 Ale ja som sa asi 2 týždne pred pôrodom bola zahlásiť v pôrodnici, kde som chcela rodiť a potom ma už objednávali na kontroly tam asi raz za týždeň a tam mi robili monitor a zo spodu

vladkaz1
13. máj 2010

Nie Lubi nebude ma rodit moj doktor ,bude ma rodit taky aky bude mat mat sluzbu v nemocnici ,moj doktor uz nerodi ,je stary ..
Mne proste neslo o to ze ma poslal domov ,ale nepacilo sa mi to chabe vysetrenie ...
No asi som precitlivena ,uvidim ako a co sa bude diat

lubii
13. máj 2010

Tak choď do pôrodnice sa "predstaviť", Ja som tiež nikoho namala vybaveného, ale keď som tam prvý krát prišla, tak mi tam urobili kartu a už ma tam volali na kontroly. Potom je to také lepšie keď prídeš rodiť,lebo už ťa poznajú

ssonusa
13. máj 2010

Vladi, Lubii ma dobry napad... ja som to sice mala uplne ine, ale ja som chodila dokimu, ktory aj pracoval v nemocnici a bol mi pri porode...takze to bolo o niecom inom... ale to s "predstavenim sa" sa mi celkom paci 😉

vladkaz1
13. máj 2010

Kocky ved ja som dnes bola v nemocnici na poradni .. 😉 tam to islo jak na pase bolo nas tam asi 17 nast 😔 😅 ... mala som asi dnes len smolu

lubii
13. máj 2010

aha, 😒

vladkaz1
13. máj 2010

Nooo .. asi som sa zle vyjadrila .. nevadi serem na to Lubi ak to bude tak jak hovoris, tak dalsiu poradnu ani nepotrebujem ne? 😵

lubii
13. máj 2010

Tak už len myslieť na to, že všetko bude v poriadku.

vladkaz1
13. máj 2010

ale ano ,troska mi ujeli nervy no stava sa ... som sa vytocila proste rano jak som prisla ..
No Lubi dufam ze ano bude ,snad tuto sobotu ja v to verim 😀

lubii
13. máj 2010

áno 😉 to by bolo super. Dohodni sa s maličkým. Tá moja kamarátka, čo nedávno rodila sa tiež dohodla s maličkou, že v nedeľu chce rodiť a v piatok bola u nás s depkou, že sa nič nedeje. A v nedeľu sa narodila 😉

vladkaz1
13. máj 2010

Ved mu dohovaram 😀 ,super kamoske prajem vela sil a zdravicka 😵

pizzamati
13. máj 2010

Ahojte dievcata.

neviem ci si budete na 🙂 mna este pamatat ale ja vas chodim citať takze viem co u vas noveho lenze nestiham pri tej nasej herecke napisat. Dnes slavila 2 rocky teraz som douúratovala a na chvilku som zasla sem napisat vam ako si zijeme a ako sa mate vy.
Vladka drzime velmi palceky nech to uz mas za sebou. Beji aj tebe gratulujeme si sikovna mamina drzime palceky nech vam to vijde ostatne baby tiez zdravime a zelame vsetko naj aj im detickam. Anika maly je uz riadny chlapisko, a dcerke zelame skore uzdravenie.

Manzel dohodi par fotiek zajtra dnes uz spi aj z malou.
Takze ,ajte sa fajn.

bejca
14. máj 2010

ahojte 😉

ja len na skok , babatko je v poriadku 😵 , pekne rastie , srdiecko bije 😵 dalsia kontrola az 16.6. 😅 😀 taaaaaaaaaaak dlho cakat 😉 a to mi uz spravi odbery na tehu knizku tak sa tesim 😵 fotto babuliatka mate v albume tak ak chcete kuk 😉 my ideme papat a spinkat 😵 paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ssonusa
14. máj 2010

Bejci, jejeeeeejjjj... sa tesim s tebouuu

Vladi, si cela? ako sa citis?

Pizzamati - ahoj, ja som tu skor novacik, takze si ta nemam ako pamatat... 😀 Som Sona, tesi ma 😅

mima07
14. máj 2010

cauko
citam poctivo nepisem lebo mam doma syna aj s frajerkou teda ak sa tomu prespavaniu da povedat doma
inak tento tyzden som sa ani v robote moc nepretrhla same nahradne volno robim synatorovi taxikara
bei gratulujem k tehu
annika dufam ze uz ste zdravi 😉
fotky som vsetky pokukala krasnucke su deticky surodenci aj mamicky 😉
tusim tu niekto aj oslavaoval tak dodatocne vsetko najlepsie vsetkym co ste nieco mali
skusim sa polepsit a buduci tyzden popisem viac 🙂

l.lara
14. máj 2010

ahoj pizzamati.. 🙂 ja som sem asi prisla neskor nez ty, ale tesi ma.. 🙂

beji, to je nadherna fotecka miminka.. 😵

vladi, tak zajtra ides na to, nie? 😉

babyyy...referujem ako dopadol telefonat s majitelkou kvetinarstva..tak to mi neuverite, ale fakt mi to povedala majitelka!!! soni, hned som jej chcela povedat co si mi napisala 😀 , ale mi skocila do reci, ako ju to mrzi a podobne, ze jej v ten den uz rupli nervy a ked som jej povedala odkedy k nej chodim kupovat celu vyzdobu na sviatky , kvety, ci uz crepnikove, alebo rezane atd..ze po tych rokoch k nim nikto z nasej rodiny uz nevkroci atd..tak sa ospavedlnovala zas dokola.. tak toto mam za sebou, xixi a babule diky za podporu.. 😉

zatial papa my dame gumaky a idem zobrat krpca trosku von... este pekny dnik zelame.. 😵

vladkaz1
14. máj 2010

Ahojte je som rada ze sa to tu zas krasne rozbieha 🙂 ,ja som po kope ,citam vas len periem plienky a chystam si pomalicky tak nemam cas reagovat na vsetko .
Beji som rada ze je vsteko v poriadku 😵 mala fazulka je nadherna
Annika som rada ze je mlada uz doma ,to potesi
Lara dobre si veru vybavila ,no ta majitelka len kukam taky pristup? 😕 🙄 😝 krava ..
Mima uzi si syna ,na kolko je doma?
Soni dakujem ze namna myslis ,som v poho... a vy?
Pizza no teda,ahoj ze si aj prisla kuknut po dlhej dobe ???
Ako sa mate? pojdem popozerat fotecky 😵

annika
14. máj 2010

Ahoj, všetci!!! Aj my sa držíme... 😉 Lara, tak teraz ako bude ďalej? Pôjdeš tam ešte?? 😀 😀 😀
Beji, fazulku máš na zjdedenie!!xixixix! Bude to dcérenka,he???? 😀 😀
Pizza, ako žijete??? som rada, že si sa ozvala!!!
Mima, uži si syna doma moja, aj jeho frajerku!!! 😉 😉 😉 aká je? 😉
My sme dnes boli zagratulovať môjmu synovcovi, ukončil školu, budúci týždeň ho čakajú maturity... , mám aj fotku, kuk!

vladkaz1
14. máj 2010

teda Anni vypadas neskutocne dobre ... 😉

annika
14. máj 2010

to len ten stín...ináč, dík! 😉 😉 😉

vladkaz1
14. máj 2010

ale prdky naozaj tam ziaris nejako 😵

annika
14. máj 2010

len ma chytila nostalgia.... 😀 😀 😀 a teraz už aj únava...idem asi hajať...dobrúúú!!!! a pekný víkend... 😉 😉 😉 😉 😉

vladkaz1
14. máj 2010

dobru moja .. ja dohovaram krpcovi nech si zajtra svihne von 😀

lubii
14. máj 2010

Ahojte 😉
Vladka ako?

lubii
14. máj 2010

Beji,krásna fotočka 😵 . Peťko už vie, že bude mať súrodenca?

lubii
14. máj 2010

Lara, no dobre si to vybavila s kvetinárkou. Ináč, keď si tu písala,že nevieš, či máš volať, tak som si pomyslela,že ja som asi taká istá, ja by som asi nevolala,len by som tam prestala chodiť. Ale takto máš vyriešený jeden problém,ktorý by ťa možno potom dlhšie trápil. Super. Musím sa poučiť 😉

vladkaz1
14. máj 2010

Ahoj Lubi nijako ,citim sa fajn 😅 , na porod to nevypada 🙂

lubii
14. máj 2010

No uvidíme 😉 furt mi kýva že zajtra 😅

lubii
14. máj 2010

musíš vziať do náručia nejaké malé bábätko. Tá moja kamarátka hovorila, že keď vzala také maličké na ruky, hneď mala kontrakcie 😉