Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
22. máj 2010

Ozi, ani u nás viac nehrozí...v takom svete tri deti mať...aj to je odvážnosť...

ozi
22. máj 2010

ani, no jasné, môj manžel by si tiež vystačil s chlapmi, ale čo ja??? Tak som zatlačila na pílu, veď taká presila!!! No ešteže sme to ako tak zrovnali 😀

annika
22. máj 2010

Asi aj ja pôjdem hajkat... dobrú noc!!!! 😉 😉 😉 😉

annika
22. máj 2010

Nezrovnali moja...3:2

ozi
22. máj 2010

no to Ti poviem, keď niekomu poviem, že mám tri deti, tak sa na mňa kukajú akoby som bola z iného sveta... 😝 a pritom, kedysi to bolo úplne samozrejmé 😕

annika
22. máj 2010

A ja tu mám aj svokra...takže u nás 3:3...+ dvaja psi, tiež oni... 😠 😠 😠 😠 😠

ozi
22. máj 2010

no hej, nezrovnali, len dotiahli, tak som to myslela, ale dve baby sú často viac ako traja chlapi 😉

annika
22. máj 2010

Viem, aj ja som tretiačka... 😉 😉 😉

annika
22. máj 2010

Veru tu máme krutý svet na deti....ani neviem kam to smeruje...a či to bude niekedy lepší ten svet... 😲 😲 😲 😲

annika
22. máj 2010

Dúfajme, že hej... 😔 😔 😔

ozi
22. máj 2010

no ale Ti poviem , najstarší sa tak zažral do futbalu, to je ako balzam na dušu pre manžela 😕 , ten sa v ňom vidíííííí 😉 , no ale sú zlatí, počítam, že aj Samko sa k nim pridá, lebo ho lopta baví ešte viac ako Maťa v jeho veku 😉

no Saške ja však nedovolím hrať hádzanú, to ee, radšej nech si tancuje, alebo neviem čo... 😅

aela
22. máj 2010

@ozi vy sa mozno tesite, len ja sa akosi netesim 😝

ozi
22. máj 2010

ani, stále je to také uponáhľané, takže to nikdy nebude ako, keď sme my boli deti, ale asi ak chceme byť my šťastné, tak musíme hľadať tie pozitíva v našej dobe, my sa máme dobre, čo sa týka techniky, to naše mamy nemali, ale platíme za to inou cenou... 😒 , ale naše deti si to nepamätajú, tak im to tak nepríde a sú spokojné teraz 😉

aela
22. máj 2010

ozi a preco by mala hrat saska hadzanu? moja laura je sportovy antitalent, ta len na klavir chodila 😀

no ale na to, ako mm cakal chlapca, tak teraz sa v miske vidi, to je len tatova dcerenka a musim povedat, ze sa o nu aj pekne stara, ved je s nou aj na materskej 😀

pizzamati
22. máj 2010

aela vitaj medzi nami. 🙂
Aj ja mam dost velky vekovy rozdielk medzi detmi a prijali to fajn teraz by malu nedali za nic na svete aj ked dniekdy im lezie do kapusty xixixi ale ja tak ju lubia. A velmi mi pomaha najma dcerka s malou. 🙂

ozi
22. máj 2010

aela, Ti verím , ale na druhej strane, ja to beriem tak, že možno na staré kolená sa bude mať kto postarať, hádam aspoň jedno dieťa ostane po ruke, keď príde ten čas a vychutnávam si prítomnosť, ktorá je už naposledy...

ozi
22. máj 2010

aela, lebo ja som hrala vyše 20 rokov hádzanú a viem, že keď bude staršia, tak ju budú volať, aby hrala a ja tááááák nechcem, no ale zakazovať nebudem...

a to je super, že sa v Miške vidí, aspoň nebude tak upnutý na chlapčeka 😉

aela
22. máj 2010

@pizzamati, tvoje deticky su krasne, podarene, mne laurika s malou velmi nepomoze, mozno v sobotu trocha kocikuje, ked chcem robit na zahradke, ale aj to pomoze, ona uz ma svoje, chodi na strednu a ked v tyzdni pride do skoly, to uz malu ideme kupat a ide pomaly aj spat

@ozi ved aj ja som to tak brala, ze aspon bude mat laura surodenca, nebude sama keby nieco, ale citim sa uz stara na dalsie dieta

ozi
22. máj 2010

aela, no veď si zvykne, to vieš puberta je ťažká a každý ju prežíva inak 😀

aela, neviem koľko máš rokov a ani ja by som už asi ďaľšie nechcela, ale závisí na Tebe, ja som strašne túžila po dievčatku a máááám, neuveríš, ale to bolo pre mňa niečo úžasné, takže ,en si porozmýšľaj, či to je pre Teba také dôležité, aby si mala chlapca a potom to možno príde, a ty zatúžiš po chlapčekovi, jasné, teraz je to možno ešte skoro a preto to tak necítiš...

aela
22. máj 2010

ozi, v podstate by mi to aj bolo jedno, nemam zabranu mat dalsie dieta, budem mat 39 rokov, ale jedna sa aj o financnu situaciu, ze to nevidim ruzovo, tak asi kvoli tomu a neviem, ale mne dievcence stacia, netuzim nejako extra po chlapcovi

lubii
22. máj 2010

ahojte 😉

Aela vitaj. Nie si najstaršia. Aj ja som staršia od Teba 😉

Ja som aj to druhé čakala dievčatko,no a prišiel chlapček 😉 .

lubii
22. máj 2010

Beji, tie druhé šaty sú super. Výborne v nich vyzeráš.

ozi
22. máj 2010

no veď, financie, to je problém dnešnej doby, ani u nás to nebolo také jednoduché, a pritom mm nezarába zle, ale to je asi tá uponáhľaná doba, ale musíš pozrieť dobudúcna, či Ti nebude niekedy ľúto, že si to neskúsila, ak nie, tak nevadí, že chlapca nemáte, no bože, veď nie každému to vyjde a sú šťastní, takže to si musíš dať v hlave do kopy Ty, pre a proti a Ty sa musíš rozhodnúť... 😉

ozi
22. máj 2010

lubii, ahoj a zároveň dobrúúúúúú 😔 , idem ja, malá volá... 😉

lubii
22. máj 2010

Annika, takže bolo dobre na Drakulovi. Ja som tiež chcela ísť, ale my máme doma DVD a tam hrá s Hulkom Lucia Bílá, tak som si vôbec nevedela predstaviť v jej úlohe nejakúinú speváčku. My sme to videli na DVD asi 150 x a vieme to aj s Danielkou naspamäť 😀 . Keby tam bola aj Lucka Bílá, tak určite idem. Ja ju zbožňujem 😉 Teda aj jeho 😉

pizzamati
22. máj 2010

Ahojte dievcata nejak sa to tu rozpisalo to je super. 🙂 Takto tu ponocujeme xixixi 😅
Aela aj tvoje kocky su krasne a ta starsia no musis na nu uz davat pozor 😀
Beji naozaj tieto ti viac pristanu a su take slavnostnejsie ale aj tie prve boli fajn, hlavne ze si spokojna. 🙂

lubii
22. máj 2010

dobrú noc 😉

pizzamati
22. máj 2010

Tak teda dobru noc 😎

lubii
22. máj 2010

Pizza,gratulujem synovi k mature 😉

Ja čakám,kým mi doperie práčka

pizzamati
22. máj 2010

Dik lubi za gratulaciu som stastna ze to ma za sebou. 🙂
Tak ty este aj v takrjto nocnej hodinke pracujes? 😕