Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

pizzamati
31. máj 2010

Beji som rada ze si sa rozhodla zavolat a potom budes uz kludnejsia a mozes si vychutnavat krasny pocit tehotenstva. Neboj budeme na teba mysliet a drzat ti palce. 😵 Petko je superny na tom traktore, my mame stvorkolku na baterie to bol napad mm pretoze sme chceli bicykel ale nedociahne na pedale tak sme zvolili toto jazdi na tom jak dabel za panelakom mame luku tak tam santi aj ked je pravda ze dlho nevydrzi ale aspon chvilku. 😉

nika07
31. máj 2010

Beji, nevieš ako Vladka 😨 😨 😨 ,
ked sa neozvala, tak si ju tam asi nechali

riki1
31. máj 2010

@vladkaz1 Držím palce !!! 🙂

pizzamati
31. máj 2010

Babulky co je asi z Vladkou? Mozno to uz ma za sebou snad nam da vediet 😵 Drzime aj my palce. 😀

bejca
31. máj 2010

dakujem vam kocky 🙂

ja len na skok nasla som si neprijaty hovor od Vladky ale asi ma len prezvonila lebo som nepocula ani cinknut ..a volala som jej spat a ma vypnuty telefon ..tak hadam rodiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 drzim jej palce 😵

pizzamati
31. máj 2010

Beji normalne mam zimomriavky chuda nech to ma stastne za sebou. Ak budes nieco vediet daj info.
Aj ty sa zajtra drzkaj moja, 🙂

annika
31. máj 2010

Ahojte, držíme aj my palce, už asi sa niečo dejeee..... 😅 😅 😅 😅 keď má vypnutý telefón... 😅 😅 😅
Bejca, aj tebe držíme palce, nech máš zajtra samé dobré správy!!!! 😉 😉 😉
U nás zima!!!!! už zase som musela vytiahnúť teplý kabát Robkovi...no a samozrejme aj gumáky...
ale som počúvala počasie na budúci týždeň, že od utorka 29stupňov...ani sa mi nechce veriť... 😅 😅 😅 😅

mima07
31. máj 2010

caute
tak dufam ze vladka to ma uz za sebou
pizza nemas link na to auto aj my chceme nejake elektricke ale aby jazdilo po trave

marta09
31. máj 2010

Ahojte, aj ja dúfam že vladka to už má šťastne za sebou, nestíham holky ani písať, prajem vam všetkým dobrú noc 😉

annika
31. máj 2010

Marta, ahoj! Si ako meteor, počúvaj! Je to až také náročné v práci???

ozi
31. máj 2010

@vladkaz1 , držím palce, nech máš rýchly a pohodový pôrod!!! A Oliverko nech už je pri Tebe 😉

ozi
31. máj 2010

a možno to už má dávno za sebou 😕

ozi
31. máj 2010

babule, mne manžel akurát dofarbil vlasy 😅 , tak , kým sa uschnú, som vás prišla aspoň pozdraviť 😉

lubii
31. máj 2010

aj ja mám akurát farbu na hlave 😉

ozi
31. máj 2010

@lubii , no budeme krásne 😵

bejca
1. jún 2010

ahojte 😵

u nas opat vetrisko 😠 😒 a 12 stupnov !! a to je dnes 1.6. co by uz aj teplo mohlo byt 😒 ale :
eco
vsetkym nasim drobcekom krasne MDD 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Vladka sa mi zatial neozvala ....tak ale verim ze uz ma Oliverka pri sebe 😵

aj ja by som mala hodit farbu a asi aj v najblizsej dobe aj dam lebo uz som sediva 😅

uz ma brucho boli asi ma prežene 😅 bojim sa ako cert 😔 jaaaaaaaaaaaaaj strasne nieco uz nech to mam za sebou 😔

bejca
1. jún 2010

ahojte 😵

u nas opat vetrisko 😠 😒 a 12 stupnov !! a to je dnes 1.6. co by uz aj teplo mohlo byt 😒 ale :

vsetkym nasim drobcekom krasne MDD 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Vladka sa mi zatial neozvala ....tak ale verim ze uz ma Oliverka pri sebe 😵

aj ja by som mala hodit farbu a asi aj v najblizsej dobe aj dam lebo uz som sediva 😅

uz ma brucho boli asi ma prežene 😅 bojim sa ako cert 😔 jaaaaaaaaaaaaaj strasne nieco uz nech to mam za sebou 😔

bejca
1. jún 2010

jeeeeeeeeeej 2x mi to odoslalo 😅 😕

annika
1. jún 2010

Bejka, myslíme na teba!!!
Aj u nás zmrd počasie zase... a Anka mi išla na 2dňový triedny výlet... 😒 😒 😒 😒

bejca
1. jún 2010

dakujem Anika 🙂 a teda Anka pocasie nema bohvie ake 😒 😝

ssonusa
1. jún 2010

ahojte, nestiham, este som doma, chystam sa do prace. len som prisla povedat, ze @bejca drzim vsety palecky...
tak zatim papa
ozvem sa neskor.... beji daj potom vediet... nech sa mozeme tesit s tebou

bejca
1. jún 2010

@ssonusa jaaaaaaaaaaj dakujem ti velmi pekne si zlata 😵 bodaj by si mala pravdu 😅

dakujem vam kočky 🙂 vsetkym velmi velmi moc ste zlate ze ma tak drzite 😵 som rada ze vas mam 😵

annika
1. jún 2010

No, nemá, ale čo urobíš? V autobuse podstate jedno , len poobede to bude mať nepríjemné...
Soni, tak pracuj moja, ale len pomaly... 😉 a s rezervou.. 😉 😉 😉
Ja zas by som mala skočiť do práce pre papiere, musím si dať podpísať prihlášku na ten akreditovaný kurz... 😝 😝 😝 😝

annika
1. jún 2010

Ale možno, že len zajtra.. alebo pozajtra.....ja som lenivááááá, že???

bejca
1. jún 2010

aj ja som taka leniva 😅 ale to toto pocasie 😝

jaaaaaaaaaaaj baby tep mam 200 tusim 😕

uz som osprchovana , nakremovana , prisla som za Petkom a hovori mi : voni to 😵 kuriatko moje krasne a babatko hladka kazdy den 😵 dufam ze tam naozaj je 😔 ja sa vzdy rozplacem ked ho zacne hladkat 😢

ssonusa
1. jún 2010

😀 Anika, najprv sa do tej prace musim dostat .... je tu zima, ale poobede by sme vraj mali mat 16-20 stupnov...tak si beriem aj suknu do prace 😀 keby nahodou udreli horucavy 😀 😀 😀

no nic idem na ten vlacik...papaaaa

annika
1. jún 2010

Beji, a kto bude s Peťkom??? Alebo ide s vami?

bejca
1. jún 2010

Anika ide s nami 😉

annika
1. jún 2010

Haloooo!!!! Toto som našla na FB!!!!
"Vladka prave porodila Oliverka, 51 cm, 3450 g, gratulka" a to včera o 17,26 hod!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vladka, GRATULUJEMEEEEE!!!!!!!!!

bejca
1. jún 2010

on chodi vzdy s nami , ved to je hodinka cesty a nasat moze spinkat 😉