Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
4. jún 2010

ahooooj, Vladka 🙂 , krásny je maličký 😵 😵 😵

annika
4. jún 2010

Jeeeeeej!!!!Vitajte doma, Vladka!!!! Och!!!!Oliver je prekrááásny!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
GRATULUJEMEEEe!!!!!!

vladkaz1
4. jún 2010

dakujem vam kocky moje 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ste zlate

bejca
4. jún 2010

@ozi dakujem dufam ze budes mat pravdu 😅 😔

@vladkaz1 maly je nadherny cmuk cmuk 😵

vladkaz1
4. jún 2010

@bejca ako si dopadla na kontrole ?uz si bola ci nie?
Mna bolia hrozne creva ,asi si budem musiet kupit cipok ,davali mi zelezo ze mam anemiu a mam tak rozhadzane travenie a kakanie az az 😝

aela
4. jún 2010

ahojte kocky, som sa tu zas cely tyzden nedostala, ked pridem z prace, som rada, ze mozem byt s malickou a venovat sa rodinke a teraz, akoby vedela, do deviatej bola hore, inokedy uz dve hodky spi o takejto dobe
@vladkaz1 gratulujem k syncekovi, ake ma vlasky, nadherny je 😉 aky bol porod , ako sa citis?

vladkaz1
4. jún 2010

aelaahoj dakujem ,citim sa vycerpano .. porod som popisovala v TT mamickach ak chces si precitaj 🙂

vladkaz1
4. jún 2010

este vam hodim foto🙂hram sa 😀

ozi
4. jún 2010

@vladkaz1 , podobnosť sa veru nezaprie 😉

veď to len skopíruj, aby sme si aj my prečítali, plís 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
4. jún 2010

Porod prebiehal ,no rano som isla na poradnu pred 9 tou ,chcela ma dokina poslat domov ,ze na druhy den pridem ,ja ze nejdem uz nikam ked som som na 3 otvorena ,nenechala som sa poslat domov a tak ze oki ze mi da vyvolavacku .
Dole nemali tak ma poslali na prijem na vzdychacku .
Tam jedna kocka uz pomali rodila na vzdychacke so mnou ,poviem vam nic prijemne, krvy by ste sa mi nedorezali.
Od rana som cakala do 14 ,prisla nasrata dokina ,ze uz mi davno mali dat prostin,ci ked ma podpisala musi sa cakat len na nu no neochota ..
Tak mi dala tabletku a zacali sa mierne bolesti za hodinu ,potom ma natocila na ozvy to som musela mat hodinu tie pasy ,bolesti boli coraz silnejsie, ale presviecali ma, ze su slabe ze to prezivam .
Isla som na fit loptu do sprchy, tam som bola asi hodinu ,mala som hrozne bolesti a skomrala som o epiduralku ,prisiel doktor vysetril ma a ze som otvorena na 7 dem a ze nech mi natocia este zaznam .
Len ja som nejako spanikarila,zacala som blvat zlc, asi 3X jak som bola napojena na ozvoch ,tak ze ideme rodit .
Na stole som nemala kontrakcie som sa opustila ,musela mi tlacit prstom, aby mi pretlacila este krcok ,a maly mal male ozvy len 60 siat tak sa muselo konat .
Nakoniec som ho pekne vytlacila na 6X asi, ale nepamatam si to, mal pupocnu snuru okolo krku ,preto tie kontrakcie a vsetko okolo toho,ale hlavne ze bol v poriadku.
Ked ma doktor uz zasival som mu vynadala ,udajne lebo som citila kzdy stich, co ma zasival tak mi vynadal ,ze ako sa to spravate pani Kanova ,no ked som prisla k sebe som sa rozplakala a ospravedlnovala sa .
Mne to rozpravala mama ,mala som ju pri sebe zaplatila si ,lebo ja si to nepamatam vobec .
Inak zevraj som mala porod ako malinu ,rychlo otvorena od 14 tej maly bol na svete 16. 45,no pre mna to bolo horsie nez pri malej .
v nemocnici aj na prijme ochota super ,sestricky mile ,na sestonedeli perfis ja si nemozem stazovat naozaj ,akurat strava na hovno ....

bejca
4. jún 2010

Vladka no teda tak si rychlo porodila ale ako citam nemala si z toho dobry pocit 😒 a sitie aj mna tak velmi bolelo 😝 a tiez som doki sem tam nieco povedala 😅

u doki som bola ale u inej ...netrap sa teraz tym 😉 idem v utorok k svojej 😉 tak cakam 😵 a dakujem 😉

bejca
4. jún 2010

a inak dobre ze si sa nenechala poslat domov 😉

ozi
4. jún 2010

@vladkaz1 , tak super pôrod, zachvíľu už na to horšie zabudneš, hlavne pri tom krásnom drobčekovi 😉 a neboj, tretí bude super 😀 , ja som malú vytlačila na prvý raz , takže by som mohla ísť rodiť znovu a na najhorší prvý pôrod si už ani nespomínam 😵

ozi
4. jún 2010

my sme dnes chodili vonku, po chodníku, no tá sa tešila, a potom sme boli na školskom dvore na tartane, tam mala ideálne podmienky, aj keď padla na riťku, nabehala stovky km, večer zaspala hneď, musím ju takto zlikvidovať každý deň


bejca
4. jún 2010

no mne sa uz ani nepodari toho nasho zlikvidovat 😅 my sme vonku 2 alebo 3 x za den a vecer nie a nie spat ..aj teraz zaspal az teraz pred cca pol hodinkou 😅

ozi
4. jún 2010

@bejca , náš Samko zaspal asi o pol deviatej 😉 , ale to preto. lebo som ho naučila chodiť spávať o pol jedenástej ako malá, aby som aspoň čo to stihla porobiť a spí asi tak do jednej, a vonku sme tiež dva tri krát, aj keď leje, ale on je taký drobček, malý na svoj vek, od narodenia mal málo železa, rýchlo sa unaví a sám sa pýta spať 😉

nika07
4. jún 2010

Vladi super zážitok, aj mna šitie bolelo, umna to trvalo dlhšie ako celý pôrod,
a kto Ťa nakoniec odrodil 😕

bejca
4. jún 2010

Ozi a aj munieco davas na to zelezo ?? malinke 😅 my chodime spavat cez obed cca o 12 tej do cca 14 ,,alebo do 14,30 😉 a ja lezim s nim a aj spavam niekedy 😀

zle spim posledne dni 😅 vecer nemozem zaspat a nad ranom ked idem na wc tak uz nemozem zaspat 🙄 blbe myslienky ..jaaaaaaaaaaaaj takmi je do placu ked uz Petko zacina mi hladkat brucho , aj pusu uz raz dal babatku 😅 a aj ked ho vecer kremujem tak my vyhrnie tricko a aj on kremuje babatko a hovori ze bude davat babatku dudinku a nebude mu ju brat lebo by plakalo 😅 kolkokrat tak placem ☹ 😢 velmi sa bojim ze to nebude oki 😔

annika
4. jún 2010

Ahojte, ja som už v posteli, ale som vás prečítala a som vyšla von do obývačky... 😅 😅 😅 😅 😅

annika
4. jún 2010

no a zapla som si počítač...
Vladka, tú tabletku som mala aj ja pri ANke a u RObkovi mi dali dva... ☹ ☹ ☹ Brutálne bolesi robí, viem to presne, chúďa malé, si si vytrpela, ale za to je účinné a rýchle... 😉 😉 😉 a z tých nadávok si nerob problémy, oni sú zvyknutí tam a fajn, že si sa nedala a ostala si na príjme. 😉 😉 😉 A teraz sisa vytešuj z tvojich krááásnych detí.... 😀 😀 😀 😀

ozi
4. jún 2010

@annika , to je dobre, poď sem ,ja ešte nechcem spať 😉 , mm nie je domka, tak reku, čo budem spať, veď dospím v hrobe 😀

@bejca , dávam mu Maltofer, snáď to pomôže 🙂

beji, neboj sa, musíš pozitívne myslieť 😵 😵 😵 , všetko je ok!!!

bejca
4. jún 2010

aj ja som dostala tu tabletku a aj infuzka s tym nejakym sajrajtom na vyvolanie mi stale isla 😝

Ozi dakujem ti 😵 ale akosi sa bojim a velmi ..... 😔 aj ked sa snazim stale verit ze je vsetko oki 😅 aj ked hladkam drobca tak mu hovorim ze viem ze je oki , tak dufam ze bude 😔

annika
4. jún 2010

Beji, to zlé tušenie je zmrd.... 😖 😖 😖 ja som to naposledy mala pri Gabine, keď po dvoch týždňoch maródovania sa jej vrátili tie bolesti a teplota... 😢 😢 😢 vtedy som už cítila , že niečo sa chystá na nás... 😖 😖 😖 😖 ale som verila,že to spolu prekonáme.. 😨 😨 😨 ešte stále tú operáciu tých mandlí máme pred sebou...aj sa bojíme ☹ ☹ ☹ ale pán boh nás skúša všelijako 😖 😖 😖 a my nemáme na výber...treba byť silná a veriť, že prídu aj lepšie časy... 😕 😕 😕

bejca
4. jún 2010

a ten Maltofer je co 😅 😕 akosi mi to nic nehovori 😉 zrejme nejake vitaminy ....a ako dlho mu to davas ??,

annika
4. jún 2010

@ozi, a môj mm tu sladko spí 😔 😔 😔 😔 😔 a ja ešte stále nič.... 😀 😀 😀

annika
4. jún 2010

už som si dala aj štampedlík... 😀 😀 😀 😀

bejca
4. jún 2010

Anika ved vies ze niekedy je tazko sa premahat a mysliet pozitivne 🙄 ale snazim sa 😅 ale obcas to proste nejde 😔

a moj muz tiez uz spi 😉 pri TV jasne v obyvacke a uz dost dlhu dobu cize par mesiacov 😠 co uz s nim 😅

ozi
4. jún 2010

@bejca , to je železo v kvapkách, dávam mu to cca týždeň, predtým dokina chcela, urobiť krvný obraz, lebo som jej hovorila, že málo papá, a váži asi 11,5 kg, dosť málo, nie(?) ale ja jej, či sa nedá železo preventívne, tak mu ho predpísala, aspoň sme ho nemuseli pichať, drobčeka môjho

@annika , ktovie, kde môj m spí 😀

ozi
4. jún 2010

@annika , ja vínko 😀

annika
4. jún 2010

aspoň sa vyspíme v tej našej spálni... 😀 😀 😀 😀
on už dááávno, máme tu v obývačke vyťahovací gauč, je tvrdší, ale jemu sa viac páči, než francúzska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀