Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

kaja73
5. okt 2010

@veronkaj Gratulujem k svadbe a mysli hlavne pozitivne. 🙂

ssonusa
5. okt 2010

@jojina11 - prajeme deturencom skore uzdravenie - a ze odsavacka na vysavac 😀 Ked boli moje baby male tak take nieco nebolo 😀 ale znie dost hrozostrasne... asi aj ja by som sa bala 😀

@veronkaj - tak este raz blahozelam.... a nech si cim skor v poriadku z oboch stran - aj psychicky aj fyzicky... drz sa

@l.lara - no sup, sup, nech uz je zajtra... 😉

l.lara
5. okt 2010

@ssonusa zajtra je len streda, nie? 🙂 inak, ja som sa bala tiez tej odsavacky ako cert kriza, nechcela som to, len zo zvedavosti sme to kupili, ale ked som si to dala na pokozku, tak to bolo veeeelmi prijemne.. 🙂 a uz na nu nedam dopustit. treba to si vyskusat. a je fajn, ked je tichy vysavac, ze to nerobi taky hluk..samozrejme treba nastavit aj mensi vykon..

ssonusa
5. okt 2010

@l.lara--- ja sa tak za teba neviem dockat, ze uz mam zajtra stvrtok.... 😀 😀 😀 ale teda ak inak nedas, tak je streda... nooo.... 😉

jojina11
5. okt 2010

@ssonusa niekedy sa tu popíše kadečo , nielen ja mám dni pomýlené, baby dnes je utorok

ssonusa
5. okt 2010

@jojina11 - 😀 Moje baby boli minuly tyzden podarene,,, jedna mala v stredu stvrtok a vytesovala sa, ze uz len jeden den do skoly... a druha zasa mala opacne... si myslela, ze este do skoly a my, ze nieee...ved zajtra je sobota... myslim, ze ten druhy pripad je lepsi 😀

jojina11
5. okt 2010

@ssonusa asi hej, aj mne sa to stáva, to robí asi toto počasie, dosť sa ochladilo a stále prší, dnes nám ráno vypli elektriku, tak som rozmýšlala ,že musím zakúriť v starom dome do šporáka, aby som malej vôbec mala ako prevariť vodu na mlieko, a samozrejme aj ohriať našim obed a tak. My nemáme zavedený plyn a domácnosť mi funguje na elektriku, si vieš predstaviť, bola som dnes v meste, dochádza mi mlieko, tak som nechala malú doma s mojou mamou a synom, že odbehnem , ked som sa vrátila, malá revala, lebo u nás sa baterkou hľadal dudel, spadol a nevedeli nájsť.
Tak ako vravím, malá plakala soplíky tiekli , no katastrofa,

l.lara
5. okt 2010

soni.. 😀 😀 😀 u mna to je tiez normalne, ze to mam obcas pomyslene..a keby len datum.. 😀

jojina, no dnes si to mala "vesele"... 🙂 a malinkej gratulujem k 5 mesiacikom.. 🙂

jojina11
5. okt 2010

@l.lara ďakujem, aj ked tá "oslava" je uplakaná, je to horšie ako včera, som zvedavá ako prežijeme noc

veronkaj
5. okt 2010

@l.lara ešte ich nemám ale možno áno teraz ma čaká vybavovanie nových dokladov 😝

veronkaj
5. okt 2010

ďakujem všetkým dúfam že sa dám čoskoro,skôr psychicky ako fyzicky, no dnes sa asi pôjdem vykúpať do vane hádam to bude ok, vraj sa dlho nesmie len sprcha ale už sú to 2 týždne tak uvidím čo to spraví.

zatial pa 🙂

rainbow1
6. okt 2010

ahojte žienky,
všetky vás srdečne zdravím
@veronkaj je mi ľúto, čo sa ti stalo, ale určite nie je všetko úplne stratené a teraz ako vydatá pani musíš na to nabehnúť v celej paráde , 😉
@jojina11 - malinká už je trošku lepšie ?
u nás dnes bolo krásne jesenné, slnečné, bezvetrné počasie.
Ja som si dnes volala o výsledky hormonálneho profilu (robený 23DC) a sú v poriadku, hormónov mám dostatok
mám sa ešte chvílku posnažiť a keď to nepojde mám prísť a uvidíme, čo ďalej
chcela som sa vás spýtať, či ste používali ovulačné testy na určenie správneho termínu na snažilkovanie a aké máte s nimi skúsenosti

jojina11
6. okt 2010

@rainbow1 ahoj, v noci celkom dobre,ale cez deň sa vôbec nevyspala, stále sa budila, bol to boj, som unavená ako pes

rainbow1
6. okt 2010

@jojina11 tuším si to bábatko ešte rozmyslím 😅

jojina11
6. okt 2010

@rainbow1 si ma rozosmiala, nedala by som ju za nič, ale vek neoklamem bohužiaľ

rainbow1
6. okt 2010

@jojina11 😉 , myslíš, že je to ozaj vekom ? ja som bývala unavená ako kôň pri malej a to som mala 26, ale ona dobre nespávala, ani cez deň ani v noci
a keď je zdravé hodné bábatko a žena si môže oddýchnuť... no neviem, dúfam, že sa skoro zadarí a uvidím sama 🙂

jojina11
6. okt 2010

@rainbow1 želám ti to, ja neviem , ale keď som mala chlapcov tak som to tak nevnímala ,asi som nemala toľko času alebo čo

rainbow1
6. okt 2010

@jojina11 ja keď som mala malú, manžel robil na smeny, malá mala tučnú pupočnú šnúru a tak sa jej pupík špatne hojil, tak sme chodili často na kontroly, medzitým sme chodili 3x týždenne na cvičenia s hlavičkou, lebo pri narodení išla jedným ramienkom dopredu a natiahla si sval na krku, našťastie nemá žiadne následky, ale museli sme podstupovať tie cvičenia, ledva zaspinkala, bol čas na cvičenie (v nemocke rehabilitačnou sestrou), a k tomu cez deň a v noci toho veľa nenaspala, takže som bola v jednom kole a doslova padala na hubu 😝
našťastie nebola vážne chorá a ako tu čítam mnohé smutné príbehy, je to rposte moje všetko 😵

veronkaj
7. okt 2010

@rainbow1 ahoj ja by som aj nabehla ale drahý o tom nechce zatial ani počuť, vraj som ho riadne vyplašila a bál sa čo bude so mnou a tak teraz je len čo to spomeniem hneď o oktavu vyššie.

a teraz ked už je pár dní aj dedo no tak to už bude tvrdiť že tým duplom je starý a že ako sa nám dobre v noci spí a pod. no nezabi ho?

ssonusa
7. okt 2010

@veronkaj - 😀 no ale zabijes ho, ked je tvoj... ? 😀 Vidis, som ti dobre vtedy pisala, ze sa isto o teba velmi bal.... budes to mat asi tazsie, ale mozno ked mu o par mesiacov vysvetlis ake je to pre teba "dolezite" mat dieta aj s nim, lebo ho velmi milujes, tak mozno povoli 😀 😀 😀 Budem drzat palce

@rainbow1 - blahozelam k dobremu vysledku testu... ked sa smiem opytat ako sa taky testik robi? mozes napisat aj do IP... dakujem 🙂

l.lara
7. okt 2010

ahojte babulky... 🙂 bola som u lekara, podla utz mame 7+2, podla tehu kalkulacky 6+3..tomu sice nerozumiem, ale hlavne ze nam bije srdiecko a doki povedal, ze plod je vitalny.. 😵 😵 😵 v pondelok idem na krv a potom ma sestricka objedna do poradne.. 😵

@rainbow1 tesim sa, ze mas vysledky ok..blahozelam.. 😵

ssonusa
7. okt 2010

l.lara - blahozelame.... 😀

jojina11
7. okt 2010

@l.lara blahoželám

l.lara
7. okt 2010

@jojina11
@ssonusa dakujem babulky.. 😵

veronkaj
8. okt 2010

@l.lara blahoželám nech to dobre dopadne , veľa zdravíčka a šťastíčka 🙂

l.lara
8. okt 2010

@veronkaj dakujem veronka 🙂

aha1
10. okt 2010

Ahojte môžem sa k vám pridať mám 38 rokov a chcela by som vedieť ako brali vaše staršie deti narodenie súrodenca náš malý ( no malý má osem rokov vo februári 9 ) sa o malom nechce baviť vôbec.

adrika72
11. okt 2010

Ahojte ja som porodila 4 novembra 2009 a mala som takmer 38 bolo to naše tretie dieťa a všetko prebehlo bez problémov tehotenstvo aj pôrod, ešte túžim raz si to zopakovať...

l.lara
11. okt 2010

@aha1 ahoj, vitaj.. 🙂 moja dcera vzdy chcela surodenca, len bola sklamana, ze to bolo tak neskoro. my mame 15rocny vekovy odstup. teraz som opat tehotna a medzi najstarsou a babom bude 18 🙂 z tohto mojho tretieho tehu bola trosku sklamana, ale hlavne kvoli bytovej otazke a tiez ju stvalo, ze uz bude dospela, ked bude mat dalsieho surodenca...teraz sa uz tesi..(dufam) 🙂 podla mna, kazde dieta sa trosku boji ze strati maminu lasku, alebo sa o nu bude treba delit. treba tym krpcom vysvetlit, ze to tak nebude. 🙂

l.lara
11. okt 2010

@adrika72 ahoj a gratulujem k babatku.. 🙂