Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
3. feb 2008

jarus vitaj medzi nami 😉 a na dokiho sa " vykasli " a nepocuvaj take sprostosti ja mam za par dni 37 a cakam prve miminko a 11 rokov sme na neho cakali a co som sa mala na to vykaslat ?? nepochopim takych doktorov co nieco take povedia zene 😠

pizza dik ste podareny 😀

jarus1
3. feb 2008

bejca, ani nevieš ako si ma potešila....mám už z toho depku

bejca
3. feb 2008

jarus hlavu hore 😉 😀 tes sa zo zivota a deti su najkrajsie co moze byt na svete - a ty mas deti ???

jarus1
3. feb 2008

ano, máme syna a dcéru, sú už veľkí a tak sme zatúžili po bábätku

bejca
3. feb 2008

jarus nastav si pas a nemusim sa vypytovat 😅 bude lepsie viditelne odkial si a pod ...

jarus1
3. feb 2008

čo si mám nastaviť? neviem sa tu pohybovať

bejca
3. feb 2008

xixixi vysvetlime : na samom vrchu tu tejto strany je nieco taketo :
Užívateľka jarus1 | Nastavenia | Interná pošta: 0 nových | Odhlásiť :: ModryKonik.cz | MojaSvadba.sk | ModraStrecha.sk
klikni si na to nastavenia a tam povypisuj co chces 😀 skus

pizzamati
3. feb 2008

Jarus1 , bejca má pravdu nie je nič krajšie ako deti a 35 nie je zas tak vela. 😲 A ako staré máš detičky? ja mám 17,11 a teraz čakáme tretie. A tešime sa všetci. 😵

bejca
3. feb 2008

jarus kam si sa nam stratila ????

jarus1
3. feb 2008

tu som tu....mámE 16 ROčNéHO SYna a 9 ročnú dcéru, no a v novembri som mala 35

bejca
3. feb 2008

oki no v tom pase si si dala ze chcete otehotniet a aj ze odkial si ale deti si si tam este nedala 😉 skus aj tie aby sme sa ta stale nevypytovali 😉 ak teda chces 😀

jarus1
3. feb 2008

to som práve nevedela,že či tam môžu byť aj také veľké deti, samozrejme, že si ich tam dám

pizzamati
3. feb 2008

Jarus1 tak si na tom skoro ako ja, neboj kludne sa snažte a uvidíš aká budeš šťastná a hrda maminka 😵

bejca
3. feb 2008

super jarus 😀 a preco by tam nemohli byt xixixived su vase 😉 a teraz ked si s myskou prejdes k tej fotecke kohokolvek tak vidis ktora ma ake deti , kolko maju rokov a pod 😀

jarus1
3. feb 2008

bejca, dakujem za pomoc....tebe sa to už blíži, musíš byť nesmierne šťastná

bejca
3. feb 2008

jarus a zvladla si to na jednotku 😉
a co sa tyka toho tehu nedaj sa ovplivnit - v prvom rade je to tvoja a manzelova vec 😀 😉 a my vam prajeme vela vela stastia a radosti pri tom 😉 xixiixii

bejca
3. feb 2008

jarus a neni za co 😉 a no som happy ale vcera a dnes mam " stekavu " naladu doma 😅 az mi je samej zo seba 😝

jarus1
3. feb 2008

dakujem...aj tebe pokojny priebeh pôrodu....už musím ísť, prajem vám dobrú noc

bejca
3. feb 2008

aj vam jarus a kedykolvek sa zastav 😉

lubii
3. feb 2008

Ahojte, vidím, že máme novú kamarátku, ahoj Jarus

bejca
3. feb 2008

ahoj lubii 😉 ako dnes ?? co deturence ??

lubii
3. feb 2008

Čau,musela som ísť uložiť moju pubošku, lebo tata uspáva drobca. Ako sa máš? Čítam, že ťa bolia kríže ☹
Tak už to musíš vydržať. Držím palčeky aj Ajke. Aj ja sa občas idem pozrieť do februároviek, či ste ešte doma. Dúfam, že nevadí

pizzamati
3. feb 2008

Ahojte dievčatá tak aj ja už idem off, idem pod sprchu a do postele, tak sa mávajte fajn a hlavne krásne sníčky. 😵 😖 🙂 😎

bejca
3. feb 2008

lubii jasne ze nevadi 😉
jaaaaaaaaj ja uz som zvedava ako budem ja toho nasho spunta uspavat xixiixi tesim sa na to ale obavy su vacsie 😅 ale ved snad sa nejako " vzijem " vy uz mate nejake skusenosti ale ja som novacik 😅

lubii
3. feb 2008

Jarus, z tvojho doktora si nič nerob. Ja som sa za celý čas nestretla s gynekológom, ktorý by sa pozastavil nad mojim vekom. A to mám viac ako ty 😀 Takže ho nechápem. Pokiaľ sa ty na to cítiš, tak nebude problém. Ja už som to tu asi spomínala ale bola so mnou v nemocke mamička čo mala 46 a bola vitálnejšia ako 20-ky alebo 30-ky.

bejca
3. feb 2008

no idem aj ja lezat pa pa dobru

lubii
3. feb 2008

Dobrú, pozdrav Peťka

annika
4. feb 2008

Krásne ránečko! Budíček! Včera som sa nevedela dostať k netu,len kým moji milí boli na nákupoch. Potom som nemala šancu.... Ale dnes som tu a vítam novú mamičku Jarusku! Ja som mala v decembri 35 a o tri mesiace som už bola v tom....A môj doki len zagratuloval, keď sme mu to oznámili, že to porodíme...A pritom som užívala lieky na alergiu a štítnu žľazu a čuduj sa svetu, alergia ustúpila a šť.žľaza sa normalizovala....A ja som sa cítila o päť rokov mladšia.... Tehulkovanie robí zázraky, verte mi!

annika
4. feb 2008

Už dva dni pozerámkšportové kočíky na nete. Potrebujeme nejaký, lebo tá štvorkombinácia je ťažký na nákupy. Tak som našla toto
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

Čo Vy na to?

lubii
4. feb 2008

Dobré ránko
Ahoj Annika, ten kočiarik je pekný, my máme tento http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
Ale máme ho od narodnia