Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
5. feb 2008

Joj, som ešte chcela niečo. Mima, ahoj!!!S tým plávaním u nás je bieda, hoci máme tu v Dunajskej aj termálne kúpalisko, aj bazén pre plavcov, len nemáme človeka, kto by tomu rozumel...Keby som ja vedela... Ľutujem, určite by sme s Robkom boli vyskúšali to plávanie... Ach,jo! 😕 😕 😕

lumah
5. feb 2008

Dobré ránko! 🙂

bejca
5. feb 2008

anika rano pred obedom 😀 aspon dufam ze nie az vecer 😅

lumah vitaj 😉 pekny vekovy rozdiel medzi detmi 😉 tesite sa ze 🙂

bejca
5. feb 2008

juuuj lumah a az teraz som lepsie pozrela ze cakas dvojicky 😀 super 😀

lumah
5. feb 2008

bejca no veru velky-bude to 20ročný rozdiel. Veru dvojičky, už sa neviem dočkať, čo to je. 😀

bejca
5. feb 2008

ale na tom vobec nezalezi 😉 co hovori dcera ?? bola prekvapena alebo sa tesi ?? ale zrejme v poho 😉 kolko mas rokov ak sa mozem opytat 😅 ja mam 37 za cca mesiac a cakame prve miminko 😵

aja7
autor
5. feb 2008

jjeej lumah, ahoj...aj ty mas take velke "dieta"...nielen ja...super, tesim sa... 😉
u nas bez zmeny 😠 ale dnes rodit nejdem, lebo nemam na to cas... 😀

lumah
5. feb 2008

bejaca dcera vedela že sa snažíme o bábo, ale ked to prišlo bola v šoku a teraz na mňa dáva pozor, aby som ich štastlivo donosila. 43 mám. Dceru som mala v 24r.
aja fiiiha, ty to máš už každým dnom. 🙂

bejca
5. feb 2008

jeeeeeeeej lumah to musi byt super ked tak dava na teba pozor 😉 a teda planovane miminko 😉 len teda budu dve 🙂 ale aspon ako sa to zvykne hovorit aj mne to tak hovoria "omladnes" xixiixixixix

aja7
autor
5. feb 2008

lumah..to mas super, dve naraz..vyhraju sa spolu...nas bude taky jedinacik 😉
nuz, podla tehu knizky to mam kazdym dnom, ale vyzera to skor na marec 😀

annika
5. feb 2008

Ahoj, Lunah! Vitaj medzi nami!
Aj mne to začalo na dvojičky minulý rok, ale potom jedno vajíčko sa vstrebávalo, bol to" syndróm miznúceho dvojčaťa", ako som sa dozvedela. No, ale máme už doma miláčika rodiny, Robka. Držím ti palce, aby ste sa mali včetci traja o.k. 😀

vanilka32
5. feb 2008

annika, tak so mnou budete musiet este dlhooo vydrzat, ale uz som takmer v polovici 🙂

pizzamati
5. feb 2008

Caute baby ale sme sa rozrastli to je super. 🙂 🙂 Lumah vitaj 😀. Aj moj syn ma už 17rokov. 😵 Bejca ty sa ale nezdas stale 2 v 1? 😵 😵 😵 . A ako sa citiš? 🙂

bejca
5. feb 2008

ahojte 😉 no pospinkali sme si chvilku 😅 to to rano sme trosku dobehli xixiixix a pozeram ze tu palceky budeme dlho drzat Anika 😀 mame to tu vesele 😀 14tt aj 19tt a uz 28tt super 😀
ja si pamatam ako som ja bola ale v 26tt a Anika a Vladka isli rodit 😅 tak som cakala kazdym dnom ktora sa neozve 😉 a ze potom napise ze uz su dvaja /dve/ xiixixix no a teraz tak cakate na Ajku a mna 😀 xiixix sranda ako to uteka chi chi a za chvilocku budeme cakat na Pizzu 😀
baby inak ja by som uz tusim tiez aj isla rodit len keby som sa tak nebala 😀 a ten moj Petusko to vie a preto cuci po tichucku 😅 xixiixi

annika
5. feb 2008

nevadi Bejca! Aspoň bude tu veselo, presne ako píšeš.Už ani neviem, koľko tt.som mala, keď som tu začala...
Petko vie kedy, kade von, neboj sa! Je to zázrak, ale vie. Som si v tom istá!!!

lubii
5. feb 2008

Ahojte
Ajka, Bejca, ako sa máme??? Pozdravte Peťka a Filipka, že sa na nich tešíme
Ahoj Lumah, to budú krásne také dvojičky.
Môj chrobáčik spinká teraz vonku a ja sa tu venčím. A včera sme boli plávať prvý krát vo veľkom bazéne a taký bol zlatý, tak sa tešil.

annika
5. feb 2008

A môj sa teraz zobudil. Spal takú polhodinku xixixixixi. Nevadí. O pol tretej aj my ideme von, potom budeme spať dlhšie. Aspoň to dúfam.... 😀

aja7
autor
5. feb 2008

ahoj lubka...no mame sa celkom fajn, bezpriznakovo 😀 ale termin az v sobotu, tak este ma casuuuu... 😅
a dnes aj tak nemam cas na rodenie, lebo upratujem 😉

vanilka32
5. feb 2008

to musi byt zvlastny pocit mat par dni pred porodom 🙂 ale ako poznam seba, tiez budem asi upratovat a upratovat, mna to celkom bavi. pridem aj k vam 😀 😀

vladkaz1
5. feb 2008

ahojte kocky ako sa mate?NO mi na nic nemame cas predstavte si ze Lucke sa spravili dva vaciky v ustach tlacia sa jej uz zuby.Doktorka bola hotova ze to este nevidela tak skoro a este ktomu ocne!! Inak kocky neviem co je s konikom ale mne sa vobec neukladaju moje prispevky co pisem do tejto temi!Niekam to zmizne alebo co.No neviem.A kocky cakatelky kinderka nase este nic????POzeram ze aj nove baby su tu teda cavte vsetciiiiii.LUcka vam posiela pusu dnes je mimoriadne poslusna spiiiiiii hihii 😀

bejca
5. feb 2008

baby mi uz mame tolko miminiek v nasom albume 😀 ak chcete pozrite :
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lubii
5. feb 2008

Bože, aké sú krásne tie bábätká.

vladkaz1
5. feb 2008

no nadherne uz len aby ste vy dve beji a aji pridali do albumu fotecky.

pizzamati
5. feb 2008

Caute baby ake su tie babatka krasnučkeeee 😵

bejca
5. feb 2008

ze su krasnucke 😉 mnam na spapanie 😀

bejca
6. feb 2008

dobre ranecko 😉 este stale som kinderko 😉 to len sa hlasim aby ste neboli v strachu 😉 😀

aja7
autor
6. feb 2008

achojte.....ja tak isto ako bejca...ale presla ma chut rodit...dostala som strach, takze kludne pustim bejcu skor...ja sa musim najskor psychicky vysporiadat so situaciou ☹

annika
6. feb 2008

Joooojjj!!! Cmuk cmuk tým malililililinkým bábetkááámmm!!!! Aké sú krásnučkéééé!!!!
Ahoj, Bejca, Aja! My Vás nenaháňame, bože chráň!!! Keď tu budete kinderká do marca, tak do marca. Netreba sa ponáhľať, všetko má svoj čas!!!!
Vladka, aj ja som pozrela do pusinky Robka, no, zubky tam ešte nemáme, ani sa nechystajú von...xixixixi Veď ja ešte kojím, však nech počkajúúúúú!!! Ináč pri dcérkach to bolo len v siedmom mesiaci, tie prvé zúbky. Dúfam, že ani Robkovi sa neponáchľajú von!

pizzamati
6. feb 2008

Ahojte maminky. Vždy sem idem s takou maličkou dušičkou že už tu nebudete ani ty bejca ani aja ale zatial v pohode. Verim vám že sa trošku obávate čo a ako to prebehne ale ved ajka ty vieš čo ťa čaká ? 😀 Nebojte ked to pride strach pojde bokom a myšlienky budu len pri miminkách aby , urobíte všetko preto aby ste im čo najviac a najlepšie pomohli na tento svet. 😵 . Je to materinský inštinkt. Tak prijemný dnik prajem . 😵

bejca
6. feb 2008

no veru 😅 obavy su 😅 ale ved musi sa nejako ukoncit to tehu nie 😉 co uz ...
ja idem zajtra na kontrolu 😅 no uvidime co nam povie pani doki 😉