Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
8. feb 2008

Ahoj, Bejca! Takže ešte týždeň? Nevadí! Vydržíme a aj ty to vydržíš. 3800 g? Tak pekná váhečka! Dúfam, že si si nekupovala veľa vecičiek s číslom 56. xxixixixiixixixix
Ja som bola včera hotová... Upratovala som, potom sme išli na prechádzku a ešte aj do hypernovy nakupovať... Večer som pozerala poisťovňu len s jedným okom...
V nedeľu budeme krstiť malého, tak zajtra budeme variť o 106!

bejca
8. feb 2008

ahoj Anika 😀 no mna doki daaaaaaaaavno upozornovala ze drobcek to nebude a nemam nic "male" kupovat 😉 mam len dve vecicky 56 - jednu supravicku v ktorej dufam ze pojde z porodnice -ak mu bude dobra xixixixix a druhu co mu kupila nasa neter od radosti ze bude mat mladsieho bratranca a nebude konecne najmladsia v rodine 😉 - mam ich aj v albume 😉
ako citam ty si mala vcera akcny den 😉 xixixii ja som minuly piatok okna umyvala a upratovala 😅 a teraz v stredu som upratala ...takze asi budem mat klud do cca pondelka 😀 uvidime
a teda krstiny budete mat 🙂 zeby sme prisli kuk - na nejaky zakustek 😉xixixixix nech vam to dobre dopadne 😀
a co mamicka - svokra ?? ako ???

annika
8. feb 2008

Ona je už chválabohu v poriadku, operovali ju minulý týžden stredu pod narkózou, a včera prišla domov. Inplantovali jej tú hadičku. Má sa super, jak keby ju boli vymenili....xixixixixi Plná energii, usmievavá, taká čipekra...SSme radi, že to tak dobre znáša.

bejca
8. feb 2008

anika super tesim sa s vami a vela vela zdravicka jej prajem a vidis hned je svet krajsi a veselsi 😀 juupiiiiiiiiiiiiiiiiiii

annika
8. feb 2008

Hip Hip Huráááááá!!!!§ Aj slniečko svieti!!!! Ideme upratovaaaať!!!!!! Jupííííííí 😀 😀 😀

vladkaz1
8. feb 2008

ahojte mi sme vcera vracali 2x nemam na nic cas tak vas len zdravim.Drzte sa aji ,beji!!!!

aja7
autor
9. feb 2008

dobre ranko kocky..tak, dnes mam den D 😀 ale urcite nerodime... 😀

bejca
9. feb 2008

dobre ranko a aj my sme 2v1 😉 a stale nic ale den D este u nas neprisiel 😀

lubii
9. feb 2008

ahojte, bruškaté, dnes neroďte, počkajte na zajtra, je nedeľa. Aj ja som rodla v nedeľu. Rodili sme len dve a bol tam boží kľud - hovorili sstričky.

bejca
9. feb 2008

lubii 😀 xixixixi keby sa to dalo naplanovat tak to berem 😉 uplne s kludom 😉

aja7
autor
9. feb 2008

kocky, co mam robit, vkuse mi tvrdne brusko...aj ked na chvilku povoli, vzapati stvrdne zasa...nechcem ist zbytocne panikarit do nemocky..alle nezda sa mi to.. 😝

lubii
9. feb 2008

Ajka a nebolí?

lubii
9. feb 2008

Ale asi by som šla, keď máš dnes termín

annika
9. feb 2008

Juj, Ajka, aj ja by som išla, veď ťa pozrú a povedia, čo sa deje...Asi sú to kontrakcie, len nechápem že furt stvrdne???

bejca
9. feb 2008

nemam rada vikendy 😝 nikto nikde neni 😖 co uz 😅 len ja tu stale nakukam 😀

bejca
9. feb 2008

kocky kuk - mame tooooooooooooolko peknych miminiek 😉
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
a ajke som to aj ja odporucovala aby radsej isla ...a nehlasi sa zatial mozno uz aj rodi 🙂

aja7
autor
9. feb 2008

nerodi bejca....bola som si dat horucu vanu u svokry... 😀

bejca
9. feb 2008

xixixixixi ajka ja z teba asi umrem 😉 xixixixixixixi

pizzamati
9. feb 2008

Ahojte maminy my sme si už mysleli že dnes už pribudne do albumu februaroviek nowe miminko,tvoje Ajka 🙂 Bejca ako hovori ma ešte kopu času..... 🙂 Tak sa držte obe. A aja ta vana ti pomohla? 😵

aja7
autor
9. feb 2008

klokan prileti v dubnu.... 😀 vana pomohla, uz mi nic nie je 😀

bejca
9. feb 2008

😀 ajka ty tusim kasli na vsetko 😀 cim viac sa snazis tym ti je lepsie 😀

aja7
autor
9. feb 2008

ked som neporodila po vcerajsom tutu/mutu...tak uz je to bez sance....budu mi ho musiet nasilu tahat von, dobrovolne nepojde 😀 😀 😀

pizzamati
9. feb 2008

Tyy chceš čakať až do Dubna? To snaad neeeee 🙂 Super že ti už bruško netvrdne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja som mala včera falošne kontrakcie nie je to nič prijemne 😉 ☹

aja7
autor
9. feb 2008

pizza ...ja nie, junior chce cakat... 😀

pizzamati
9. feb 2008

Ved hej, ale neboj on si to rozmysli, ved tu mu bude omnoho lepšie ako v brušku nie? 🙂

annika
9. feb 2008

Kočky, vy ste rozpísané.....A my sme už okúpaní, najedení....Zajtra krstíme, oslavujeme...Robko dnes spal od druhej do šiestej. Tak som zvedavá, čo bude v noci robiť....xixixixi
Ajka, som rada, že sa máš už lepšie.
Bejca, moja ty neumieraj nám tu!!! Čo by sme robili bez teba???
Detičky sú krááánučkéééé!!!!!Som zvedavá na Vaše detičky, Aja, Bejca!!!!!

annika
9. feb 2008

Včera sa vám narodili dve Ninky a dokonca v jednej nemocnici!!!

lubii
9. feb 2008

No ja tu chodím pravidelne každú pol hodinu pozerať, že kedy nám Bejca oznámi, že ajka má bábo a ty sa chodíš kupkať k svokre 😉

bejca
9. feb 2008

anika 🙂 prijemne krstiny 😉 nech sa Robkovi paci 😉
a veru vcera sa nam narodili dve Ninusky a veru v jednej nemocke 😉 super ze - drzali mi miesto ale ... co uz no Petkovi sa nechce 🙂 😀 on si pocka na Valentina xixixiixixxiixixixixi
lubi no vidis - ajka nas tu poplasi a odide sa kupat k svokre a aj ja kukam na telefon kedy pipne sms ze uz nieco je 😉 😀 a nic xixiixixix a aj tak jej vsetka snaha ako tak pozeram je k nicomu xixiixix Filipko si pojde kedy on bude chciet 😉

bejca
10. feb 2008

dnes som tiez este 2v1 😉