Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
21. feb 2008

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
Tento sme chceli, ale zelený.

Trochu hrkoce, mala by si to vyskúšať niekde v obchode.

ellla
21. feb 2008

Ahojte dievcence, tak sa tu pekne mnozime. Gratulujem ajke a bejke!!!

No my sme sa odmlcali, lebo ta nasa choroba nas zmohla. Skoncili sme v nemocnici ☹ . Po tyzdni, co sme boli na antibiotikach sa teploty vratili, tak nas nasa doktorka radsej poslala. Z laringitidy sa pridruzil aj zapal priedusiek a do toho este nejaka viroza, tak sme si uzili. Nastastie sme tam pobudli "len" 3 dni. Bolo to hrozne, nikomu to neprajem. Teraz je uz dobre, aj ked este kde-tu pokasliava. Naucili sme sa nosit na rukach, tak maly v jednom kuse skreci a pyta sa na ruky. Este to asi dlho potrva, kym sa dostaneme do starych kolaji. 🙂 Prajem Vam vsetkym zdravie pre Vase deturence... 🙂

lubii
21. feb 2008

Ellli, to mi je ľúto. Hlavne, že už je lepšie

vladkaz1
21. feb 2008

aj mi tebe a tvojmu drobcovi 😉

lubii
22. feb 2008

Vladka, som ti včera nedopovedala, na rovnom chodníku nehrkoce, ale my máme v meste v strede pešej zóny dlažobné kocky s koľajami. Tak tam áno. Tam je to rozdiel oproti nafukovacím kolesám.

annika
22. feb 2008

Tak, holky, ja som dopadla včera... Bola som u zubára a vytrhli mi zub vzadu, ten posledný. Tak krvácal, že to bol horor. Celú noc som kvôli tomu nespala, tak teraz idem spinkulinkovať, kým Robko spinká v kočíku. Majte sa!

annika
22. feb 2008

No, spať sa mi nepodarilo, lebo furt niečo pípalo. Telefón, sused,potom došli decká domov, tak som to vzdala. Budúci týždeň prázdniny, tak neviem, či sa sem dostanem. Ale Bejcu ešte chcem uvítať , keď prídu domov!!!
A vy?? Aký bol deň?

lubii
22. feb 2008

Ahojte, Bejca už je doma a má aj fotky maličkého v albume. Kuknite, je krásny. 🙂

annika
23. feb 2008

Jééj holky, Peťko je krásny! A Bejca je na tých fotkách ŠŤASTNÁÁÁ!!! 😉 🙂 😵

bejca
23. feb 2008

ahojte kocky 😀 veru uz sme doma 🙂 a stastny a stale mi je do placu lebo tomu neverim ze uz aj ja som konecne mamina 😉 😀 aj teraz mi tecu slzy ale od radosti 😀
vsetkym vam dakujem za gratulacie a vidim ze ste si uz vsimli ze som prihodila par foteciek - ostatne su velike tak musim niekedy zmensit 😉 len teraz som rada ze som vas prisla aspon kuk 😉
u nas to prebehlo takto :
v nedelu som isla do nemocky - dali mi monitor vztahy cca kazdych 15-20 minut ako ktory -to bolo o 16.00 -17.00 dali nas do vzdycharne -boli tam nejake rodicky vsetky v pohode odrodili do rana -len nam bolesti a vztahy presli 😀 Petko vedel ze uz je v klude a je o nas postarane 😀 takze my sme sa " vyspinkali " do rana a potom o 8.00 mi dali klystir a prisla nasa pani doki , dala nam nejaku tabletku do maternice a cakali sme .... o 12.30 mi sestricka namerala monitor sem tam nieco tak mi povedala ze si mam pospat a oddychnut 😀 tak som lezala a driemala asi do 14.00 potom prisla pani doki a dala nam oxy...neviem ako sa to vola -infuzku -o 14.50 nam pichla vodu do cca 18.00 bolo vsetko v poho aj vztahy dalo sa vydrzat -doki sa mi venovala na jednotku bola stale pri mne za co som jej vdacna , manzelovi som volala okolo 16.00 ze ked teda nechce byt pri porode nech aspon pride somnou " vzdychat " 😅 a po porode lezat tie dve hodiny 😅 tak povedal ze dobre o 19.30 ze pride 🙂 co som bola rada 🙂 Epi mi dat nemohli lebo som alergicka na tu zlozku 😅 😖 takze som bola bez epi ale v poho .... o 19.00 som sa vypytala ist sa poprechadzat lebo bolesti uz zacinali byt " fajn " 😅 tak ma doki pozrela ze som otvorena na 8 cm a ze nech idem pod sprchu este na chvilku sa mozem teda prejst 😅 a ale o 19.20 ma dali dolu isla som pod sprchu ale to uz v sprche prisli dve " supis " kontrakcie xixixii a ked som vysla von na chodbu bol tam uz manzel co som bola velmi rada - to bolo asi 19.40 🙂 a vtom este asi dve take fajn kontrakcie tak uz som radsej isla do saly a stihla vyfotit manzela v prevleku 😀 za 3 min 20.00 😀 xixixixi a vtom manzel povedal ze zostane somnou 😀 😀 😀 za co som mu naozaj strasne vdacna a dakujem za kazdu minutu co tam bol 😀 nez som si lahla na stol prisla prva " ozajstna " kontrakcia takze som vlastne ju prezila mimo stola 😅 a potom na stole este ale dva - tri krat som potlacila a " maly " bol na svete , bola som strasne neuveritelne stastna a ked priniesli mne ukazat maleho tak som skoro umrela aky je krasny 😀 😀 ale to citi kazda mama 😀 no a potom prislo sitie--- a tu bol mojou jedinou " ulavou " moj manzel pretoze za co mu naozaj dakujem a som mu vdacna - ta zlozka co som na nu alergicka je aj v tom co umrtvuju pri siti ....takze mi len pani doki niecim strasne stiplavym stale dolu striekala a asi to trosku " umrtvovala " ale teda kazdy steh si pamatam 😅 ale stal za to .... Petko je nadherny a na svete a nas 😀
no asi teda tolko 😀 ale co sa tyka po porod a narodenie je vsetko v poriadku a naozaj nadherne a kludne este raz 😀 len to sitie v mojom pripade 😖 😅 😝

annika
23. feb 2008

Bejca, ešte raz Vám gratulujeme s Robkom , veď ste sa držali naozaj statočne, a prajeme rýchle zotavovanie sa, veľa zdravíčka a mliečka!!!!!! Ste krásni fakt, teraz už len rásť a rásť do výšky, do šírky /o Peťkovi hovorím, nie o tebe.xixixixix.../. Vitaj medzi nami, Mamička!!!!!

vladkaz1
23. feb 2008

beji nadhera malicky je riadny valibuk tesim sa s tebou 😀

annika
24. feb 2008

Bejca, máš nové fotečky! Malý si aj našiel kamošku v nemocke, čo? Beťarisko jeden!!!xixixixixixi
Aj ja som dala nové fotečky a rozmýšlam, že tie tri albumy nám nebudú stačiť!!!! Veď Robko má teraz toľko fotiek, ako dcérky dokopy. No, vtedy ešte technika nebola až taká dokonalá. Ako sa máte, mamičky? Vladka, kúpila si ten kočiar?

pizzamati
24. feb 2008

Ahojte baby a najmä bejca. Tak vidiš už to máš konečne za sebou, bola si velmi statočná. 🙂 Malý je nádherný cela rodina sme sa nevedeli vynadivať je krásny. gratulujeme. Beji ked budeš mať trošku času viem že to nebude tak skoro tak mi daj vedieť či si bola na tej nadštandartnej izbe aké su sestričky či si mala maleho celé dni aj v noci pri sebe, a čo si si zobrala všetko do nemocky. Dík. a ešte raz gratulujeme .

vladkaz1
24. feb 2008

anika vten vecer mi ho zarezervovala jaka smola tak cakam do 3 ci si ho ta pani zoberie som stoho uplne nestasna lebo som sa zanho aj povadila s muzom.Uplne som sa donho zalubila,ponukla som jej aj viac ale povedala mi ze by to nebolo fer voci tej pani sakra.

annika
24. feb 2008

Aha, je to fakt blbé takto čakať. Ja som pred tou kúpou môjho kočiara som ani spať nevedela, takže viem o čom píšeš...
U nás je krásne, čakám na malého, že sa zobudí a ideme von, no on teraz tak zaspal, že no!!!! Tak sa tu nudím na nete. Pa pa!

bejca
24. feb 2008

ahojte 😉prajem krasny den - boze ako je vonku nedherne hned by som isla kocikovat xiixixi
vsetkym vam dakujem este raz 🙂

pizza tu si popozeraj co potrebujes 😉

http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Ruzinov/ruzinov/...

http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Ruzinov/ruzinov/...

co sa tyka maleho hned rano o 5,30 mi ho priniesli po porode a odvtedy som ho uz mala stale bola som 1,5 dna na normalnom oddeleni - strasne bolo natrieskane moc mamiciek ale potom dva dni som bola na nadstandarde co som rada lebo tam si aj kupes 😉 a nosia ti jest na izbu a vyberas si zo 4 druhov jedla - ale inak je to to iste co aj na normalnom oddeleni ... a sestricky a doktori na tolko mamiciek a ten frmol klobuk dolu v pohode 😉

annika
24. feb 2008

No, ja som rodila v Dunajskej Strede, porodila som o 13:00 a o po piatej mi doniesli malého na izbu a už tam aj ostal so mnou. Bola som unavená, všetko ma bolelo, ale spať som nevedela, lebo som sa nevedela vynadívať na toho anjelíka... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
24. feb 2008

anika mne ho priniesli az rano ale celu noc som aj tak nespala 😖 asi z toho porodu je clovek rozruseny alebo co ja neviem ......a na anjelika sa vynadivat neviem aj tak xiixixxi stale 😀 😀 😀 😀

pizzamati
24. feb 2008

Ahojte maminy. Bejca veľmi pekne ďakujem aspon viem čo ešte dokupiť. 😵 A ako si zvykáte? Peťko poslucha? a čo tatko? 😵 Ako spíte v noci? 😒 😒

pizzamati
24. feb 2008

Ajka, Adamko je krásny gratulujeme.

annika
24. feb 2008

Ajka, Adam je ako bábika!!!Poobede som tam bola kuk, no vtedy si tam mala len takú bruškatú fotku. Konečne už vidíme aj fešáka, je krásny!!!! Gratulujeme aj my!!!

lubii
24. feb 2008

Ahojte, baby, no nádherné sú tie naše nové detičky, ešte raz gratulujeme Ajke aj Bejke, nech sú zdraví, nech majú veľa mliečka a nech pekne spinkajú.
Ajka, aj ja by som chcela tak vyzerať 5 dní pred pôrodom a po celodennom upratovaní. 😲 😵

annika
25. feb 2008

xixixixixii, Lubi, aj ja!!!!
A aké sú malilinké!!!! Aja, Bejca, vychutnajte si každú chvíločku, lebo tak rýchlo rastúúúúúúú......

annika
25. feb 2008

Holky, u nás je tak teplo, že je to neuveriteľné! Normálne rozmýšlam, ako oblečiem malého na prechádzku????Stačí sveter?? Však je vonku 20 stupňov...

bejca
25. feb 2008

no tatinko je hrdy ale boji sa si svojho syna popestovat -ale myslim ze uz coskoro si zvykne 😉
Petko je zlatucky -obcas mrnci , obcas je kludnucky , sem tam spi xixixi a obcas aj pekne vresti 😀 ako kazde miminko asi xixixii ale ved tak to ma byt 😉 a spinkame cez den celkom fajn ale v noci od cca 22.00 do 2 alebo 3 rana a potom sa napapame a prebalime a spinkame do cca 6-7 rana takze asi dobre 😀 som rada nech mu to tak zostane 😉 xixixi
anika aj ja by som isla von xixixi ale my si musime este pockat 😀 zajtra pride pani doktorka na navstevu tak som zvedava co povie 😉

vladkaz1
25. feb 2008

Ahojte kocky tak mi sme prisli teraz s prechadzky vonku je nadherne .....beji len si to uzivajte nasa mala je uz riadny kusisko,dokca sa uz aj sada hihi ale nechcem to moc aby si neposkodila chrpticu.Nasi kupili ten mop h2o tak som dnes vsetko dezinfikovala a naparala taaaak mam doma cituuuucko hihi ale teraz dosiel mangel a za hodku bude rovnako 😀

aja7
autor
25. feb 2008

Cawte bambulky..vsetkym vam dakujm za gratulacie 😉 Konecne som sa dostala k PC..Nie ze by som nemohla kvoli Adamkovi, je strasne zlatunky..spinka cely den, budi sa kazde 4 hodiny a v noci - vecer zaspi po kupani, zobudi sa o 2-3 a potom az okolo 7....Tak sa vas chcem opytat, je normalne, z tolko spi?????? ja ho vkuse sledujem a uz mam normalne obavy, ci je to OK 😖
Neskutocne ho lubim, fakt si zena v "neskorsom" veku viac vychutnava to materstvo....Keby som nemala tu "hruzu" z porodu, kludne by som si este zelala taku "chutnucku chrumku" ako je Adamko 😉

annika
25. feb 2008

Ajka, je to normálne, neboj sa! Aj Robko vedel spať cez deň, no v noci to bolo už horšie...Ale potom sa to upravilo a teraz niekedy spinká cez deň len polhodinky, potom dve hodinky je hore. Ajka, len ho nejedz, prosím ťa. Môžeš ho zbožňovať, ale nechaj ho živého, dobre? xixixixi
Vladka! Aj svokor kúpil ten mop h2O, no nič moc, sa mi zdá. Alebo sme to používali zle???Moja plávajúca podlaha ostala mokrá celkom, aj fľakatá.. Tak neviem. Vždy mi ponúkne, že nech si vyskúšam aj na koberci, ale ja som rada, keď si povysávam a utrem prach v izbách, nie že by som eštre tu behala s tým mopom....xixixixixi 😀

lubii
25. feb 2008

Ahojte,
Ajka je to normálne. Veď také bábo má iba spinkať, papať a kakať. Len si to uži a oddychuj keď spinká.