Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

tamita
27. mar 2008

Aha-Beji-tak som pochopila,že ty máš zvýšené riziko atopického exému-tak to je potom iné.

bejca
27. mar 2008

tamita cez tehu sa min jemne perliva moze ale po porode by sa nemala ze tiez naduva 😝 ja som len na Lucke dojcenskej a kave a cappucinu 😅 xixiix a hej ja musim byt opatrna ... co narobim - preto to mam ztazene ale co uz stoji to zato 😉 🙂 preto som na nerv ked ma tie pupacky - ze si davam fakt pozor aby som mu malinkemu neublizila a potom ma to trapi ked nieco najdem 😅 to radsej budem len slize jest nez by som mu mala skodit 🤐

annika
27. mar 2008

Bejca, ja som predvčerom mala segedín, a nedialo sa nič s Robkom. Takže ja už pomaličky pridávam také vecičky ako paprika, paradajka. No, kelový prívarok nebudem... Ale včera a dnes mal Robko už zeleninovú kašičku z mrkvy, zemiakov a karfiolu!!! A papal to! A v pohode ! Tak sa vytešujem!!!! 😀 😀 😀 😀

bejca
27. mar 2008

inak nas Petko zacal radsej spavat hore znak 😖 dufam ze to nevadi ??? ale hlavicku mava vacsinou nabok ... ja ho aj podoprem z hocicim ale on sa tak bude posuvat az sa vyrovna 😅 😨
anika a po 3 mesiacoch mne doki povedala ze take veci ako strukoviny ,kapustu a pod .. pomalinku mam pridavat 😉

mima07
27. mar 2008

azuzi nechcem ti brat iluzie ja som pri prvom isla 0 kg uz z porodnice a do mesiaca som mala -2kg ale to sme boli mladsie 😀 a este mi pomahala mamina lebo sme u nej byvali 😀
vanilka ak nemate v rodine alergie tak nemusis sa az tak obmedzovat ja som cokoladu jedla ale na ovocie by som si dala pozor takze jahody asi nie ☹ neboj ja si dam aj za teba 😀
tamita ja som cele tehotenstvo pila mineralku striedala som znacky a snazila som pit jemne perlivu ale najviac mi chutila perliva 😀

vanilka32
27. mar 2008

mima dam ti adresu zahradky, mozes si ich tam ist natrhat neurekom 😀 nie, nemame v rodine ziadnych alergikov takze urcite budem spekulovat....ja som si zvykla pit iba ovocne caje, a rooibos cajik, ten mi bolo povedane ze sa moze pit po cely den neobmedzene. mineralky mi v tomto necase ani nepridu na um.

mima07
27. mar 2008

vanilka najradsej ich jedavam priamo na zahradke lebo ked ich uz prinesiem do vnutra tak si isto nakydam kopec slahacky 😀

vanilka32
27. mar 2008

😀 😀 😀 ty si ale podarena.

bejca
27. mar 2008

😀 mnaaaaaaaaaam co to tu spominate 😀 😀 nerobte chute 😉 😵
ja som spala 1,5 hodinku xixixiix jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii sa tesim a cakam kedy sa Petko zobudi a ideme von 😉 pa pa

mischella
27. mar 2008

Ahojte dievcence, no nestiham to ani citat dozadu. Vidim, ze pisete o papanicku. Ja som hrozne pribrala, jem vsetko na co mam chut, zatial s tym nemam problem, len s vahou, s tou uz sa nekamaratim ☹ . Idem v pondelok do poradne, tam ma vzdy sfukne sestricka, ze som pribrala, doktor v pohode a potom sa radsej mesiac nevazim 😀 😀 😀, tak uvidim v pondelok.

azuzi
28. mar 2008

Vsetky Vas pozdravujem, idem nieco napisat, lebo sa este nasa tema dostane nahodou na druhu stranu 😀 😀
Bola som v poradni dnes, robili mi hlavne sono v 30 tyzdni a vsetko O.K. 🙂
Moj lekar dnes neordinoval, tak ma nik odspodu nepozeral, ale dufam ze to je tiez v poriadku, len som zase mala na jeden krizik v moci krv, od sameho zaciatku som ju mala, posledne dva razy nie, urolog hovori, ze tam mam kamienok, tak pevne dufam, ze ked budem rodit spolu s dietatkom vytlacim aj ten a nebude sa potom musiet nic riesit. 😀
A cez Velku noc som nastastie nepribrala 😉 😉 .
Uz by sa to mohlo zastavit 13 kg staci 😀 😀 .

vanilka32
28. mar 2008

azuzi tesim sa s tebou ze ti vysetrenia dopadli dobre 🙂

vladkaz1
28. mar 2008

Ahojte dakujeme vam za podporu a tesim sa s vasimi uspechmi 😉

bejca
28. mar 2008

azuzi gratulujem 😀
dnes tu je nejako ticho 😅
my spinkame este , ja som sa zobudila pred chvilkou a cakam kedy Petko vstane , napapame sa a idem do MAXU kupit kolotoc nad postielku 😉 uz sa tesim xixixixi

azuzi
28. mar 2008

Vdaka za podporu a dnes uz idem zachvilu na Pilates pre tehotne, tak sa tesim. 🙂 🙂

bejca
28. mar 2008

pridala som fotto 😎 😉

lubii
28. mar 2008

Ahojte, Beji, krásne fotočky. Ako sa zasnene díva na ten kolotoč 🙂
Azuzi, fajn, že je všetko v poriadku. Ja som tam stále chodila s takou malou dušičkou. A keď ti povedia, že OK, to je radosti. 🙂
U nás je invalidovňa, Danielka aj Samko kašlú o dušu a už aj na mňa dačo lezie 😝 . Maličký sa v noci budil každú hodinu, tata ho vždy uspával vo vaku a o druhej som mu dala cicu a tak sme spali až do rána.

vanilka32
29. mar 2008

jeej, Beji, taky isty Nattou kolotocik mam pripraveny aj ja 🙂 a k tomu mam aj hrazdicku s tymi mackami, pred tyzdnom tu bola kamaratka co rodila 24.12. a malinky sa velmi tesil, asi polhodinku ho to sameho bavilo natahovat sa ruckami za macikmi, sa tesim 🙂

mima07
29. mar 2008

dobre ranko, ste to tu vcera nejako zanedbavali 😀
tak som sa definitivne rozhodla ze idem nieco so sebou robit 😀 mam nove kolieskove korcule 😉 ale tu prsi som sa chcela ist ucit korculovat alebo prizabit 😀

bejca
29. mar 2008

ahojte 😉 dobre ranko 😀
u nas prsi pocasie 😝 co uz .. a taaaaaaaaaaaak by sa dobre spalo xixixi dnes v noci som Petkovi nenechala postolky a plienku latkovu ale iba pampersku mal a "presral " 😀 sa az na body xixixixixi tak sme sa rano komplet prezliekali 😀 😎 ale dnes sme boli sice hore o 1,20 a 3,30 ale este ma nechal spinkat az do 6,30 😀 😀 takze super vcelku v poho klop klop
dakujeme za pochvalu 😵 no nas maly tam vydrzi cca 10 min xixixi ale vecer na ten kolotoc pozeral ani pusteny nebol a zasdpinkal v poho 😎 aj som ho jasne ze hladkala a davala dudinku 😵
lubi skore uzdravenie prajeme 😵
mima aj ja mam korcule 😅 kupila som si ich pred dvomi rokmi to som aj na nich jzdila a spadla som len raz xixixi a minuly rok to neislo ked som bola tehu 😅 a tento rok no neviem s kociarom 😀 😀 😀 asi nie

annika
29. mar 2008

Ahojte! Bejca, krásne fotky! Toľko macíkov na jedne kope...xixixixixi Gratulujeme ku kakaniu!xixixiixi
Lubi, drž sa moja a posielame Vám trošku pozitívnej energie....
Azuzi, to je super, že ste v poriadku. Teším sa! Čo je to Pilates??????
Mima, držím palčeky, aby nespadla pri tom korčulovaní!!!Len pomaličky a prilbu na hlavu! xixixixixixi
No, včera Robko zaspal na cicíku o pol deviatej, ja že huráááá, budem mať klud.... No, lenže o deviatej sa zobudil a bol vyspatý a čerstvý ako veverka... A bol hore až do polnoci...hehehehe Ja som už skoro odpadla od únavy a on mi vykrikoval na ruke.... Zasran jeden podarený!!!!

annika
29. mar 2008

Vidíte? Keď som tu já, tak tu nikto nie je. Teraz už aj ja musím, mám prácu . Pa pa!

vladkaz1
29. mar 2008

Annika prepac ze som ti neporadila ale fakt neviem ako sa to volalo aj som hladala krabicku ,ale asi som to vyhodila.
Lubi skore uzdravenie prajeme aj nas to drzalo ale uz je chvala bohu lepsie.
Azzuzi dobre si pocvic budete zdravucke!!!!
Mima aj ja chcem korculovat ale unas prsi ako s krhle.
Jaj baby a chcela som vam povedat aby ste sa nehnevali na moj pravopis lebo som sa pristihla ze pisem ako indian strasne hrubky 😀 , ale ved to sa strati citajte medzi riadkami prosim 😅 .Beji idem mrknut foto 😀

azuzi
29. mar 2008

ahojte kocky, este raz dakujem za blahozelania k dobrek kontrole.
Lubii tiez Vam prajem skore uzdravenie, Bejca fotecky som pozerala, velmi pekne. 🙂
Annika, dufam ze dnes Ti tvoj Petko sa da lepsie vyspat. 😉. Pilates je druh cvicenia, ktory tak dobre ponatahuje telo.
Vladka vobec som si nevsimla tvoj pravopis. Mima prajem prijemne korculovanie, hadam uz teraz neprsi.
My sme dnes boli na stavbe, vymeriaval tam muz s murarom schody, ja som im k tomu navarila dobry gulasik.
🙂 . Len ta zima mi lezie na nervy bolo tam 8 stupnov, nic moc. Nech uz pekne svieti slniecko a je teplejsie.

😒 😒

bejca
29. mar 2008

ahojte kocky 😉
anika no aj ja mavam taku smolu ze ked som tu ja tak tu nikoho 😅 co uz .. a teda Robko s tebou "pocvicil" huncutik malinky 😀
vladka z pravopisu si nic nerob ja tiez niekedy po sebe citam a az ma zamrazi xixixixii neva tu to neni o pravopise ale o kecani 😀
azuzi veru aj mne uz to pocasie lezie na nervy 😝
cely den prsalo ale poobede o 15,30 bolo fajn tak som isla vyvencit nasho Benyho aj s Petkom 😵 a boli sme doobeda u svokrovcov na skok a potom v Tescu a kupili sme Petkovi tie body v akcii za 90,- a teplaciky za 150,- 😀 takze uz mame zasa nove oblecko xixixixixi

mima07
29. mar 2008

bejca v tescu je nejaka akcia? 😲
korculovat som nakoniec nebola ked sme uz boli nachystani tak zacalo prsat a potom uz mal synator rande ☹ ale aspon som cela 😀

lubii
29. mar 2008

Ahojte,
Beji, aj my máme tie body za 90,- 😀
Ja som už nebola korčulovať asi 3 roky, už som aj zabudla ☹ , ale šla by som, len teraz ani nemám kde, tu nie je ani kúsok rovnej cesty, samé kopčeky a dolinky 😖 alebo rozbité cesty, čo nám robili kanalizáciu ☹
A dnes bolo u nás príjemne a ostrihala som jabloň na "ježka", dúfam, že sa spamätá 😀

bejca
29. mar 2008

lubii hej body s kratkym rukavom take chutne 😉 tak som si zobrala na 3-6 mesiacov -na leto 😉 jedno balenie a su tam 2 body a teplacky su teplejsie a tie som si zobrala na 6-9 mesiacov a tiez su tam 2 ks 😉 jedny su zelene a druhe hnede 😉
lubii tie cesty su aj u nas take nanic 😝 ale co uz

lubii
29. mar 2008

tie tepláčiky som nevidela a trebalo by nám. Asi pôjdeme ešte kuknúť. Ja tu sedím pri počítači s malým v šatke, lebo má plný nos a nevie spať v horizontálnel polohe. Tak mám asi dnes nočnú. Danke to už pomaly odchádza, tak dúfam, že to skoro prejde aj chrobáčikovi

vanilka32
30. mar 2008

jaj lubii, ako to dopadlo? dlha a tazka noc? chuda malinke. ja zas neviem ako sa ulozit na spanok, na bok sa uz otocit nemozem, zacne hned male kopat, a ked spim stale na chrbate rano som ako zbita ☹