Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
2. apr 2008

No super Lubi akurat som citala o eko plienkach strasne sa mi ten systém pači.www.ekoobchod.sk

vanilka32
2. apr 2008

aka krasna fotka lubii, taky maly dubacik 🙂 po hodinovej prechadzke lesom by som asi hned zalahla 🙂

zuzzana
2. apr 2008

Ahoj Annika,
konečne som našla niekoho kto má dieťa s diabetes.Moja 3,5 ročná dcéra má túto diagnózu už 1,5 roka.
Sme z toho nešťastní a postupne sa s tým učíme žiť. Momentálne mám dilemu okolo pumpy u týchto malých, čo si o tom myslíš ty?

annika
3. apr 2008

Zuzka, poslala som ti IP.

bejca
3. apr 2008

ahojte 😉 pekne slnecne ranko 😀
lubbi malinky je podareny v tej satke 😎
zuzana ☹ je mi to luto , chudiatko malinka drzte sa

bejca
3. apr 2008

my ideme dnes do BA na kontrolu po 600nedeli - som zvedava co a ako 😉 a potom behneme kuk do roboty kolegyne a kolegov 😅 booooooooooooze mame cca 100 zamestnancov - chuda malinky dufam ze to nebude na neho moc 😅

annika
3. apr 2008

Hej, Lubi, je krásny v tej šatke!
Bejca, budeš mať dnes náročný deň! Ja teraz ešte nerada chodím s malým do školy, lebo kolegyne nás oboch veeellmmiii unavia. Možno, že keď bude Robko väčší...
Vanilka, ako si sa vyspala s tým vankúšom??? Je lepší než manžel, čo?
My sa držíme, Robko bol včera taký čudný, nič sa mu nepáčilo, len sedel na ruke celý deň a fňukal. A spal len trikrát polhodinku. Ja som bola večer už taká unavená, že som skoro zaspala v kuchyni. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 O deviatej!!!

lubii
3. apr 2008

Dobré ránko, u nás krásne svieti slniečku 🙂, ďakujeme 😉
Zuzka, Annika držím vám aj detičkám palčeky ☹
Ako sa má dnes Robko?
Beji, aj tebe držím palce 😀

vanilka32
3. apr 2008

hahahahaha Annika, ale som sa zasmiala, ten vankus je taky velky had ze ani neviem kde lezal manzel, nedociahla som ho 😀 😀

annika
3. apr 2008

Vidíš? Aj na to je dobrý ten vankúš...xixixixixi Keď som dala vankúš medzi nás, tak manžel už vedel, že nič nebude okrem spania... 😀 😀 😀 😀

annika
3. apr 2008

A na konci už aj žiarlil na ten vankúš, že ako je mu dobre medzi mojimi nohami...

vanilka32
3. apr 2008

😀 jaj aka naladicka dnes

annika
3. apr 2008

Lubi, díky za otázku, Robkovi je už lepšie, no dúfam, že zajtra už bude fit.
Čo dobrého ste dnes navarili? Ja som práve dojedla moje suprové francúzske zemiaky, fakt mi teraz chutili. No uvidíme čo na to moja rodinka. 😀 😀 😀 😝

lubii
3. apr 2008

Annika 😀

mima07
3. apr 2008

caute kocky aj u nas svieti slnko asi pojdeme von 😉 a potom som objednana kozmeticke 😉
inak neviem ako predpovedaju pocasie ale vobec im to nevychadza 😲 ale som rada aspon je pekne 😀
ja som dnes robila polotovar gule s jahodovou plnkou a dala som si k tomu tvaroh a smotanu 😉 a teraz rozmyslam ze by som si mala dat aspon kusok salamy 😀

vladkaz1
3. apr 2008

Ahojte tak dnes je krajsie u nas fuka vietor ako sa dnes mate?Citali ste niekto o tych plienkach?A musim sa vam pochvalit mame uz lehatko najpr mala plakala a dnes mi uz v tom aj zaspala.Idem pokukat vase fotky.Uz mame za sebou druhe ockovanie ani sme nezaplakali Lucka zostala nejaka statocna 😀

bejca
3. apr 2008

vy ste tu boli podaktore ake homorne ze anika 😀 😀 super tak to ma byt 😉
no a co sa toho tyka ja som ani vankus medzi nas nemusela davat 😀 ja uz ani neviem co to je 😀 😖 chuda moj manzel 😅
vladka gratulujeme 😉 vidis Lucka aka sikulka 🙂 daj je pusinku za nas 😵
no my sme dopadli tak ze sa hojim dobre ale mam tam nieco asi ako mikozu ci co ☹ tak mi dala canesten krem ale ze je to normalne ... tak dufam 😅 a zobrala vyter a na buduci tyzden budu vysledky tak potom mi da nejake tabletky asi alebo co 😕 uvidim snad to bude oki takze asi aj manzel bude zatial mimo 😅 co narobim a aj tak sa nejako bojim po tom siti este stale 😝

bejca
3. apr 2008

a zabudla som v robote sme to obehli 😅 samozrejme ze sme aj pomrncali ☹ bolo to na Petka moc ludi 😕 😨 ale zvladli sme 😉 ved je nejaky chlapisko 😀 a samozrejme vsetkym sme sa pacili 😀 😎

vladkaz1
3. apr 2008

😀 😀 😀 No vidis jasne ze ste sa museli pacit ved Petko je fesak!!!Dala som jej pusku ze chutila jej 😀 😀 😀 este chcem 😀 hehexixi

vladkaz1
3. apr 2008

Baby kde ste vsetci??? Ja mam smolu ked som tu ja nikto tu neni...Lucia mi spi a zachvilu uz pojdem prec 😵

annika
3. apr 2008

No, Vladka tak sa mi už páčiš, veselá mamina....heheheheh To si ty!
Bejca, vyskúšaj lubrikačný gél, dá sa kúpiť v lekárni. Je to ovela lepšie s tým. Vieš, pamätáš sa to ťuťu muťťuťu. No, hurááá! Vieš o čom píšem tu také hovadiny..hihihihihi

annika
3. apr 2008

Ja som tuuuu!!!!!Páve večerujem a čítam vás. Keby to robili moje dcérky, tak im vynadám určite... Ale nie sú na blízku...hihihihi

annika
3. apr 2008

Tie moje francúzske zemiačiky fakt sú suprové!"!! A to čierne pivo k tomu....Paráda!

vladkaz1
3. apr 2008

Annika to vies ja a moje blbe nalady xixi, som v takom uzase vcera nam volala svokra ze ci si nezoberieme na splatky pracku a ona nam ju bude platit a dnes Borisov svagor ze ci by sme mu nemohli rucit na 200tis 😀 😀 😀 hahaha tak ja uz nechapem nicomu.Zajtra sa dozvieme za kolko nam predaju ten byt 2 iz cisto novy tak na to som straaasne zvedava.Hipoteku uz mame vyb.Inak vsetci mate krasne foto ja musim nieco poriesit.
Lucka lezi v novom lehatku a chrape 😅

annika
3. apr 2008

Ty sa máš! Dieta spí, svokra platí.... No aj ja sa mám dnes lepšiu náladu. Robkovi je lepšie, dnes som mu už ani nedala nurofen. Boli sme na nákupoch s mojou väčšou puberťačkou, tak zajtra musím do banky poslať mangela, on o tom ešte nevie...xixixixxi

vladkaz1
3. apr 2008

hehe tak ja cakam na vyplatu jak na sol bud zajtra alebo v pondelok 😀 .S tou svokrou to je naoopak Annika ja si mam zobrat pracku na uver prenu a ze ja jej budem posielat seky a bude si ju splacat chapes?Ja pracku mam.... A co ste si pokupili? ja som v poslednej dobe na seba lakoma aj ked som si kupila supravu teraz ale neviem co bude s tym uverom tak radsej setríme aj ked vsetko vzdy preslahame na malej hehe no co na malej setrit urcite nebudem ...

annika
3. apr 2008

nechápem vladka. kto bude komu plaťť???je to na mňa vela....
nohavice sme zháňali pre ňu , aj sme si kúpili . potom sme boli v hypernove.proste peniažky sme minuli dosť...

vladkaz1
3. apr 2008

svokra chce pracku ,len sa jej nechce vybavovat splatky ,tak ja mam na seba kupit pracku a ona mi ju bude platit 😉 uz chapes?Mne by sa zislo spodne pradlo nohavicky a tak musim ist ties nieco pokupit...

bejca
3. apr 2008

vladka ja som tu vacsinou tak na skok 😅 malokedy sa mi podari na dlchsie 😵 som rada ze Lucke pusinka padla vhod 😉 a svokru posli niekam 😅 a hlavne ja by som ani v dnesnej dobe nikomu neisla ani rucit 😨 ani vlastnej rodine ... 😒 a drzim palceky na ten byt 😵
anika teraz ani nechcem ziadny gel xixixixixi ked mam nejaku tu mykozu tak sa to prenasa ved to poznate 😖 musim sa vyliecit v prvom rade 😉 a mam obavy z toho ked som bola taka potrhana 😖 tak ale teraz mam este par dni na zahojenie 😉 ale ved muz ani nenalieha zatial 😉 jaaaaaaaaaaaj nakupy aj ja by som uz isla xixixi ale som objednana na nechty pred krstinami a na uces tak aspon nieco 😀

lubii
3. apr 2008

Ahojte, Vladka, ty si sa nejak zmenila na tej fotke 😀 😀 😀
Beji, tak sa skoro uzdrav 😉
Vladka, ja som čítala o tých plienkach 😉 , ak sa ti to páči , tak to skús. Ja som sa tu dušovala ešte na začiatku, že ja už prať plienky nebudem, aj keď mi naša dr. kázala dávať aj plátenky, som si myslela, že jej šije 😀 . A teraz už asi 2 mesiace látkujeme 😅 . Začali sme najprv len v noci, že nech si maličký cez noc vetrá pinťovika a potom sa nám to zapáčilo a už látkujeme aj cez deň. Papierové dávame len keď ideme niekam von 😉 . Keď budeš mať chuť, môžme o tom niekedy hodiť reč 😉