Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
4. apr 2008

ahojte 😉
lubka dik 😉 xixixi a vy teda pouzivate latkove plienky 😕 my sme teda na pamperskach 😅
inak Petko bol vyhadzany a vcera mi doki zenska v BA predpisala tie fenistil kvapky tak som mu vcera vecer dala , ked som ho okupkala mal uz aj na hrudniku 😢 a do rana bol este viac vyhadzany je mi do placu 😢 malinky moj radsej keby som sa ja cela vyhadzala ☹ dala som mu ich aj rano a tvaricku ma trosku lepsiu dufam ze mu to prejde 😖 laske mojej

bejca
4. apr 2008

no ale dobra sprava je ze mi doki dala listok pre svoju znamu na kozne do BA tak som sa uz konecne dovolala a v pondelok tam mame ist 🙂 tak som zvedava co a ako 😅 drzte nam potom palceky nech to neni nic alergicke alebo atopicke 😖 ☹

bejca
4. apr 2008

😨 🤐 😕 😲 kde ste vsetky ??? ja sice nemam moc casu dnes lebo nam pride navsteva 😀 kamarati ktorych sme nevideli cca 5 rokov 😖 tak konecne sa uvidime a nie len po telefone komunikovat xixixixi ale keby nebolo Petka tak asi ani nepridu chi chi chi on pracuje na kamione tak ho stale neni a jeho manzelka zasa v zahranici -tak su radi sami ze su cas od casu spolu a nie este chodit niekam -tak sa tesim ze sa konecne uvidime po tolkej dobe 😀 takze upratujem od rana xixixixi a pod.. teraz si robim slize s tvarohom lebo varit nestiham ☹ este ze sme mali od vcera rizoto tak muz ma co jest v robote 😉

annika
4. apr 2008

bejca aj ja som tu, ale len na sekundu, musím ešte vyžehliť. S tými vyrážkami vám držím palčeky v pondelok! Zatial sa nestresuj, veď detičky môžu mať všelijaké iné vyrážky, nemusí to byť hneď atopické!!!!

bejca
4. apr 2008

anika aj ja musim este zehlit 😅 a dufam ze to bude oki a radsej pojdem k doki do BA ako tu u nas sem by som ani so zaderom neisla 😝

annika
4. apr 2008

Ja už budem písať takto, lebo ma už dnes druhýkrát vyhodil internet. Takže, hore hlavičku, drž sa! Návštevy mi ani nespomínaj, prosím ťa! Som rada, že ich mám už za sebou. Teraz už len sem tem niekto kukne, ale to už je zvládnuteľné... 😀 😀 😀

bejca
4. apr 2008

a dakujem za palceky len nam ich silno drz potom ..juj len aby si mala pravdu

annika
4. apr 2008

Ja som dnes varila sviečkovú, knedle som si kúpila, neviem ich robiť vôbec.
U nás je zimaaaaa!!!!! Už som dvakrát odložila kombinézu Robkovi, že ich predám, lebo sú fakt super, ale v takomto počasí... ja ani neviem. Kde je už tá jar??????

bejca
4. apr 2008

anika ja tiez knedlu kupujem 😉 vsetko vediet nemusime xixixixi a u nas strasne fuci 😝 no neviem ako pojdeme poobede von 😨

annika
4. apr 2008

no, v zimnej verzii... teplý fusak, overal, deka....A hlboký kočík...

vladkaz1
4. apr 2008

No kocky tak sa k vam pridavam ahojte!!!! 🙂 V prvom rade no Lubi si ma pobavila hehehe tak s chuti som sa zasmiala no zmenila som sa na muza 😉 😀 S tymi plienkami mozeme hodit rec lebo ja som zacala davat Lucke na noc a na doma latkove.Minieme asi 10 pamperskovych za den zdalo sa mi to vela aj s financnej stranky a ked idem von dam papmerskovu.A v prvom rade Lucka sa mi zacala strasne vyhadzovat s pamersiek na ritke vecny problem a v latkovej mame pekne zahojenu ritusku.Teraz som sa dozvedela aj o tych separacnych plienkach a poviem ti ze nieco to ma do seba a uz aj to eko namame taky odpad 😀 .
Beji je mi luto ze ste vyhadzany ale stop. to hned nemusi byt, moja setra ma maleho atopika nemoze citrusi ved viete su tam aj obmedzenia v zeleninke aj cokolada.Pomahaju mu na to namiesane kremiky z lekarne ale aj skus modru indulonu fakt to pomaha malej zmizol ekzem z ruciciek!!!!
Annika tak pekne pozehli ja vam povem ze ja nezehlim vobec pretoze nase veci su s takeho materielu ze to iba vytrasiem a radsej si dam namahu to dobre vyvesať nez zehlit 🙂 .
Boli sme vonku no nenormalne fuci!!! Dala som malej na karu aj fusak aj igelit nech neni chuda taka ofucana .Nabuduce vam hodim foto noveho lehatka mam dobru momentku Lucka tam reve ako splasena 🙂 tak sa zatial drzte kocky a jaaaj dnes budeme vediet co stým bytom ale moc si nefandim lebo pri nasom stasti nic nam nevychádza .A stymi pozickami no mozem ich kaslat v tejto dobe je to strasne a ja nepotrebujem este aby som za niekoho nieco platila nejaku pokutu alebo co mame toho sami dost ...

bejca
4. apr 2008

vladka dik za povzbudenie a ja dufam ze to nebude nic take ..ale ved v pondelok uvidime co povie pani doki 😅 a s tymi pozickami s tebou suhlasim 😉

vladkaz1
4. apr 2008

netreba sa unahliť moja ved uvidiš 🙂

azuzi
4. apr 2008

Ahojte kocky, vsetky Vas pozdravujem, Bejca nech ti dobre dopadne lekarka v pondelok, Vladka dobre pochodte s tym bytom, lebo byvanie je dolezite 🙂 🙂 .
Mne tiez ostalo po Samkovi vyse 40 latkovych plienok, tak uvidim ako sa mi budu chciet vyuzivat 😀 😀 . Asi ma tiez ovplyvnia nase hypoteky 😀 😀 a budem prat latkove. Zajtra ideme robit schody. Vcera ma potesili z Decodomu ze mi daju 15% zlavu na kuchynu ak si ju objednam v aprili, tak to asi vyuzijem. 😉 😉 .
Tehulky kde ste sa stratili??? Ako sa mate ? A stale mi chyba spanok. 😒 😒

vanilka32
4. apr 2008

fiha, azuzi, je nejaka akcia na kuchyne od Decodomu? tam si ideme objednat aj my a zlava by nas dost potesila...

vanilka32
4. apr 2008

uz som to nasla na stranke Decodomu, pisu zlava 10% na typ co chceme my...snad uz teraz sa rozhybeme a rychlo kuchynu objedname 🙂

vladkaz1
4. apr 2008

No ja som doteraz mala len pamperskove ale Lucka je stoho cim viacej vyhadzana takze tak a usetrit jasne ved je treba studujem tu tento systém a hladala som inzerat uz pouzite na predaj lebo nove sa mi to zda dost drahe.Lubi ako to pouzivas tie latkovky a s cim ich uchytíš ? Iba nohavickami s vnutorným igelitom alebo ako sa to vlasne uchytí ta plienka?No keby vysiel ten byt tak budem najstasnejsia na svete uz 3 roky byvame v 1 izb. a v prenajme a to co platime za prenajom mozeme uz splacat svoje takze tak.Azuzi ja som ties taka unavena ale treba sa povzbudit vitam. 🙂

azuzi
4. apr 2008

Vanilka, maju tam akciu tento mesac a ja som tam uz bola asi vo februari si dat nakreslit kuchynu, tak mne ponukli dokonca 15%. Ja by som chcela Leandru a linka do kuchyne v tvare U cca 3x3 m so zlavou vyjde 56000 Sk - este som rozmyslala, ci si dat kdesi inde vyratat, ale ani sa mi velmi nechce a Decodom ma kvalitnu robotu.Kebyze si dame horne skrinky vyklopne tak nam to vyratali na 64000,-Sk.
Vladka no asi to nemate lahke uz s dietatom v 1izbovom - musi to ist niekedy na nervy. 😒 😒 .
My sme v trojizbovom a momentalne obidvaja s muzom pracujeme z domu, a ked sa nam narodi este dalsie dieta, asi tiez uz budeme mat pocit stiesnenosti. 😒 😒 .

vladkaz1
4. apr 2008

Tak to ti verim vies ked sme boli sami tak hniezdocko lasky nam stacilo stale v praci a vlasne chodili sme domov len spat.Ale teraz je to uz horsie ja s malou stale doma a uz je nam to male nemam kam davat veci a mala zaberie pomali pol bytu 🙂

lubii
4. apr 2008

Ahojte, Beji, tak vám držíme palčeky v pondelok, aby to dobre dopadlo 😉 , chúďatko maličké.
Vladka, keď sa ti chce, tak choď kuk do témy bezplienková metóda vo voľnej diskusii. Tam dávajú detičky na nočníček už od narodenia. Ja maličkého stále pri prebaľlovaní podržím na chvíľočku nad nočníkom a on tak na 50 % aj niečo pustí 😀 . Ale nenútim ho. Keď nechce, tak ho nedám. Beriem to tak, že sa hráme 😀 . A on už fakt na 90% kaká do nočníka. A to ma teší, lebo pocikanú plienku nie je problém vyprať, horšie je to s pokakanou 😝

mima07
5. apr 2008

dobre ranko 😉 tak my sme hore od 5,30 😠 sice maly uz lezi v postielke ale ja uz za svetla nezaspim tak si asi idem urobit druhu kavu ☹
bejca a kam ides ku koznej? my sme boli tiez v blave u koznej a bola som s nou velmi spokojna 😉

annika
5. apr 2008

Ahojte! Pekné ránečko! U nás to aspoň vyzerá na slnečno, uvidíme čo z toho vyvinie cez deň.
Bejca, ako dopadla návšteva? Vladka, tak čo? idete do väčšieho bytu? Vieš, čo sa povie? Nový dom, či byt, nové dieťa....xixixixixi
Aspoň nebudeš pri tescu a nebudeš míňat peniežky tak často.... xixixixi Aj my máme v ulici také malé potraviny, no a keď ideme na prechádzku , tak sa tam furt zastavíme.... A keď len časopisy, ale vždy si niečo kúpime. Joj, ináč Tesco bude aj u nás v Dunajskej, teraz ho stavia, v auguste by to malo byť hotové. 😀 😀 😀 😀

bejca
5. apr 2008

pekne slnecne sobotnajsie ranko prajeme 😉
kocky dik dufam ze dopadneme dobre 😅 ved vam dam potom vediet 😉
lubii zaujimave ucit od uplneho malinka na nocnik 🙂
vladka aj my mame take male pupacky na rituske ale teraz neviem ci to mame z toho ze je cely vysypany alebo z plienok 😝 no ved uvidim co mi povie doki v pondelok ..a my sme byvali v 1-izbovom 10 rokov 😝 a pred dvomi rokmi som konecne muza "dotlacila" do 3-izb. 😀 a dobre som spravila xixixi lebo teraz by som asi bola na nervy v 1 izbe 😵 takze viem ako to asi teraz u vas je 😉 tiez by som mala pocit ze sa ani nadychnut nemozem 😅

bejca
5. apr 2008

jeeeeej anika super tak si budes moct zbehnut do Tesca kedy budes chciet xixixixiixxia navsteva 🙂 no bolo super prisli o 16,00 a odchadzali o 22,00 😅 ale od 19,30 som uz bola nervozna a Petko tiez ... ved uz mame taky nejaky rezim 😅 tak uz mu bolo dlho ...ale som sa omluvila a isla kupat a potom sme papali a uspavali a pochopili 😉 ved sa im venoval manzel .ale malinky vedel ze su u nas a nie a nie zaspinkat tak som ho musela cicikat na rukach ..ale nakoniec som ho uspala aj tak az ked odisli 😅 a priniesli mu krasne vecicky a teda kopu - aj som im hovorila ze co si robili tolku skodu .. pojdem to oprat lebo je tam jedna supravicka taka ze neviem ci mu uz aj malinka nebude -a to by ma mrzelo ,lebo je to krasne .pofotim a hodim na chvilku do albumu 😉

annika
5. apr 2008

no, niekedy aj ja mám taký pocit, že nemám súkromie a my máme 4 izby! Ale mi to potom prejde, lebo upratovať sa mi zas nechce viac izieb...xixixixi Aj toto je veľa pre mňa... 😝 😝 😝 😝

vanilka32
5. apr 2008

ahojte maminky a babatka 🙂 dnes to vyzera na pekny slnecny den, dufajme ze sa to nepremeni na dazd. vcera som sa od poobedia citila zle, strasne sa mi napla koza na brusku, ani masirovanie, natieranie nepomohlo. Nastastie som skoro zaspala a teraz je to omnoho lepsie.
azuzi, my mame 3izbak ale kuchyna je taky sliz kde sa ani ziadna kuchynska zostava neda vymysliet, je to jedna stena na ktoru sa rozmiestnia horne a dolne skrinky, vybrali sme si Vanilla odtien, poobede to skocime objednat do Galanu. tesim l 🙂

bejca
5. apr 2008

uz su v albume kuk 😉

mima07
5. apr 2008

bejca krasne len ma hneva ze vsade cpu tie kapucne sak take male miminko ktore lezi ich vobec nepotrebuje 😠

bejca
5. apr 2008

no to mas pravdu xixixi len mam pocit ze nam to uz bude aj male chi chi chi a ved to zalezi od kazdeho co kupi 😉 ja keby ze kupujem sama take nieco pre maleho tak take nekupim ale je to darcek taik sa tesim 😀

vanilka32
5. apr 2008

jej beji, feshacke oblecka dostal malicky 🙂