Snažilky, tehuľky a mamičky po 30 - tke. Pridáte sa?

melory
27. sep 2007

😅 kdo sa prida?

bambi09
28. aug 2009

tinka,máme sa fantazmagoricky,prázdniny končia... 😀 😀 😀 😀

tinka08
28. aug 2009

bambi
ja sa veru neteším lebo mi do školy nastúpi výdatná pomoc vo forme môjho pubertiaka.
ako autoškola? darí sa?
ja sa teraz budem báť jazdiť po meste lebo aj brácho si robí vodičák a začína jazdy 😅
už minule som sa chcela spýtať, či aj držíš nejakú diétu alebo len makáš cvičením. 10kg dole je bravúrny výkon. ja tiež potrebujem zhodiť 10 kg. ☹

bambi09
5. sep 2009

tinka,veď som to myslela ironicky 😀 aj mne mladý s malou pomáhal,chodili sme von,ááách,už nech sú zas prázdniny 😅 😅 😅 my sme boli posledné dni u našich na východe,ponavštevovali sme kamošov,tak bolo príjemné ukončenie prázdnin 🙂 🙂 😉
na vodičák sa odhodlávam dlho,ale už teraz v septembri ideme s kamoškou,len čakám,kedy sa vráti z dovolenky,mladá kočka,ja tam budem asi najstaršia a budem chodiť na jazdy s vankúšom pod riťkou 😀 😀 som trpaslík 😅 tak potom držte palce 😉
dadka,držte sa,lila,čo je s Tebou??veľmi dlho si sa neozvala,dúfam,že ste v poriadku 😕
a tinka,nech to u vás dobre dopadne,chlapi občas blbnú,ale keď sa spamätajú z kratšej cesty,treba skúsiť ešte zachrániť,čo sa dá,kvôli deťom a rodine to stojí za to 🙂 😉 držím palce...

tinka08
5. sep 2009

bambi, ja ti tak závidím.... samozrejme v dobrom... ja sa teraz z domu ani nepohnem. ☹ deti mi spia na striedačku, keď jeden vstáva druhý ide spať a potom sa vymenia... spolu sú hore iba od 7-10 a 17-20. návštevy sa nekonajú, sem tam niečo vybavím keď mi príde pomôcť kočka k deťom. a navyše teraz sme všetci chorí. ☹

áááále, začala som chodiť v utorok na tanečky.... kamarátka , úžasná to duša spriaznená, ma prehovorila, MM odovzdám deti a od 19,20 ma niet a idem vrtieť zadkom 😀😀 😀 síce koleno je z toho v pr...li ale budem tam chodiť aj keby som mala iba sedieť na lavičke. aspoň si tato uvedomí aké to je byť sám s deťmi....

čo sa týka vodičáku, tak taká stará určite nie si... ja keď som chodila, tak tam boli aj ľudkovia po 50-ke a zvládli to. a vankúšik? tak ten si vyber pohodlný, nech sa ti dobre šoféruje 😀 😀 😀

mladuchy, kde ste všetky??? 😉

bambi09
6. sep 2009

tinka,tak to máš o to ťažšie,že máš dve malé detičky,ale zvládaš to super aj tak 😉 máš môj obdiv,neboj,veď za chvíľu nám odrastú a budeme len spomínať a slziť nad fotkami,ako to ubehlo 😀 😀 veď to vidíme na tých našich mládencoch 😅 😅 náš mladý sa teda neskutočne cez prázdniny zmenil,už na mňa pozerá zvysoka 😀 začal mutovať a dospieva 😅 😅 teda on je rozumovo už dávno dospelý,len to telo ešte musí doladiť 😀 😀 😀
ja som zas s tou kamoškou tu z MK začala ešte v lete chodiť na aerobik,len v auguste bola pauza,lebo nám prerábali štúdio,tak som zlenivela,ale váhu našťastie držím 😅 u mňa chudnutie začalo vieš čím a potom som trápila orbitrek,pridala aerobik a ešte cca tých 10 kg dám dúfam pomaly dole do ďalšieho leta 😅 😅
s malou sme boli na kontrole v Kardiocentre,tak je to zatiaľ stále tam,ten malinký defekt medzi komorami,cca 2mm,kontrola ďalšia až o rok,len musíme dávať pozor a poriadne doliečiť každý infekt aj ATB,aby sa jej to tam v tom mieste neuchytilo-nejaká infekcia ☹ ☹ asi si budem musieť predĺžiť materskú minimálne o rok,tak to aspoň využijem na štúdium 😅
držte sa kočky moje a tinka,dobre si urobila s tým tancom,my sa chystáme spolu s mužom na tanečný kurz,keď malá trochu podrastie 😅 😅 😉 mladý postráži a my budeme vrtieť riťkami spolu 😀 😀 😀

tinka08
7. sep 2009

jáááj bambi,
to je taký tanec bez chlapa.... 😀 😀 začala som s kamoškou chodiť na zumbu na Miletičku. to ti je niečo ako aerobik v rytme salsy a iných latino rytmov + brušné tance k tomu. dobre sa tam vybláznime, akurát to moje koleno, ale to sa zvládne. je mi tam tak výborne, že tam pôjdem aj o barlách a naspäť domov sa doplazím. žiaľ, nehrozí, že by so mnou riťkou vrtel aj MM. 120 kg je 120 kg. ale ak by si chcela, pošlem link a možno by ťa to zaujalo.
doma mám aj orbitrek, len je taký zaprášený 😅 , že ho tuším musím dať do nejakého servisu, nech mi ho premažú... 😀
na srdiečko dávajte pozor. ja som s oboma malými deťmi ešte počas tehotenstva bola na morfológii orgánikov. všetko bolo našťastie ok, ale pri malej tam Dr. nevidel dostatočne čo potreboval, tak ma poslal k prenatálnemu kardiológovi (si predstav, že aj také niečo existuje). za ten týždeň som skoro zošalela, no našťastie všetko dobre dopadlo. samozrejme to moje malé nedonosenča bolo iba zle otočené... 🙂
teraz ideme na kontrolu do nedonoseneckej ambulancie. no však ma odtiaľ vyhodia, že čo tam chcem s tým slonom!!! dúfam, že dobre dopadneme, lebo tá moja malá je taká lemra, že na bruchu nebude ani za pána a otočí sa len keď ona uzná za vhodné... 😀 a čo mám liezť namiesto nej???
držím palčeky, srdiečko bude určite v poriadku.

bambi09
7. sep 2009

😀 😀 😀 tinka,že so slonom,aká si na ňu zlá 😀 😀 😅 buď rada,že pekne priberá,všetko má svoj čas,aj otáčanie,naša sa tiež narodila krpatá a taká je stále,aj keď má o 30cm viac,ako keď sa narodila,ale oproti kamoškinej ani nie ročnej je krpček,sú skoro rovnako vysoké,ale MUDr. ma ukľudňuje,že je to ok 😅 ja som krpatá,muž priemer,tak čo by som chcela,aspoň že mladý sa už ťahá,bodaj by nie,veď už mi zje za chlapa,len by to jedlo 😀 😀 😀 toho už radšej šatiť,ako živiť 😀 😀 😀
a my sme tiež boli na morfologickom UZV a všetko bolo ok,len Downom nás strašili po triple testoch celé tehu a na toto neprišli ☹ ☹ ☹ ale tak čo už,hádam sa to uzatvorí samo a operácia nebude nutná ☹ ☹ veď uvidíme...
malá je teraz za 100 čertov,už nech máme celý chrup a je pokoj 😝 😝 😝
držím vám palčeky na tú kontrolu,nech je všetko ,ako má byť 🙂 🙂 🙂
a tá zumba je super,keď sekneme s aerobikom,pridáme sa k Tebe 😀 😀 😀 😉

tinka08
7. sep 2009

no čo sa týka živenia a šatenia môjho najstaršieho, tak finančnú stránku týchto dvoch činností ani neporovnávam. jedno aj druhé je katastrofou pre moju peňaženku 😀 😀 😀 zje to za 2chlapov a nosí to len značkové veci ale také, akoby to pred ním mali roznosené minimálne 3-ja ďalší puberťáci.... 😀 😀 😀 ale zase musím povedať, že na tie otrhance čo za ním plápolajú minimálne 1meter si chodí zarábať. ja by som mu totiž toľko na to nedala. máme stanovený strop a zvyšok si doplatí .... ale aj tak..... hrôza 😝 😀 😀 😀 a to ma na staré kolená čakajú ešte 2-ja puberťáci..... 😅 😅 😅

bambi, ber to tak, že dobrého veľa nebýva... 🙂 🙂 🙂

a čo sa týka triple, tam sa stanovujú iba defekty chromozómov=rôzne syndrómy - najznámejší Downov ... žiaden takýto test ti neurčí ráštep, nedoliehavosť chlopničiek alebo inú morfologickú nezrovnalosť.

tinka08
7. sep 2009

sorry bambi, o tých testoch to samozrejme vieš. ja sa občas neubránim "výkladu"

lila13
12. sep 2009

ahojte babulky, ja som tu straaasne dlho nebola... 😒 len tak som vas zbezne precitala, tak dufam, ze ste vsetky OK aj vsetky vase deticky 😉
my sme v lete viac boli vonku s Kubkom ako doma, vyuzivali sme pekne pocko a sused prerabal ci este preraba byt, no hroza, vrtal a tusim este vrta uz treti mesiac 😠 😠 😠 zabit,rozstvrtit, pomliet a rozhadzat supom!!!! 😎
Dnes nas pustili s Kubkom z nemocnice, boli sme tam tyzden, chudatko moje malinke, zacalo to hnackami, do toho horucky 40 stupnove s triaskou 😢 mal zapal mocovych ciest, zevraj to je dost bezne u deti s plienkami 😒 v utorok sme boli na sone obliciek, tak sa im nieco nezdalo s jednou oblickou, mysleli si, ze ma reflux mocoveho mechura (moc sa vracia spat do oblicky), nastastie sa nic take nepotvrdilo a Kubko uz je zdravucky a hlavne ze sme doma, sice este stale berie ATB a budeme sledovany v Nefrologickej ambulancii ale je bez hnaciek a teplot a hlavne bez toho hnusneho zapalu.
Inak je to riadny sikula, zacal hovorit mama ale podla mna este nerozumie tomu co hovori, len sa mu to paci a dari sa mu to 😉 v stredu mal 7 mesiacov a mu vykukol siedmy zubok 😀 ani nevieme ako a idu von tie zubale jedna radost, tak nech to vydrzi aj tak dalej. Pretaca sa z bruska na chrbatik a spat a zacina klacat ale hlavicku ma asi tazku lebo sa podopiera hlavickou o zem, taky je zlaty. V nemocnici sa tak rozpapal, ze mu nebudeme zachvilku stihat kupovat a varit 😀 hlavne, ze mu chuti 😉

tinka08
12. sep 2009

ahoj lila,
som rada, ze malý je už ok. tie naše ratolesti nás vedia veru potrápiť. Kubko je naozaj malý šikulko. aj to aký je obratný, aj tie zúbky vám akosi rýchlo vyrástli. 🙂 🙂 🙂
malá má už 9 mes. a zubov nikde a opica lenivá, hýbať sa jej nechce. ešteže aspoň mama povie 🙂 🙂 🙂

bambi09
14. sep 2009

ahojte baby,my sme od piatku v Prahe,keď sa vrátime,popíšem 🙂 😉
lila-ahoj,konečne si sa ozvala 🙂 😉 a nemáme toho istého suseda?? 😠 😠 náš robí to isté,celé prázdniny a ešte neskončil 😠 😠 😠 😠
držte sa kočky,pekný deň vám prajem 🙂 😉

tinka08
18. sep 2009

ahojte mladuchy,
bambi ako Praha? ja som nevytiahla od dovolenky päty z domu. aj tá dovolenka bola makačka. MM si myslel, že bude pohodička pri mori ale sa zmýlil a dokonca si to aj uznal. 😉 konečne bol s deťmi non-stop 24h....
mne by stačil víkend na spanie... 😝 😀 😀 😀 ááále, niečo sa rysuje... 😀
poradňa pre predčasníky dopadla nie najlepšie... všetko ok - jemná motorika, rečové prejavy - ale hrubá motorika je na minime.... to je tá Tamarkina pohodlnosť. ☹ ☹ sme objednaní na neurologické vyšetrenie, asi budeme chodiť na rehabilitácie.
bambi, lila, tieto prázdniny asi všetci prerábajú a stavajú. vedľa nás stavajú 4-dom, tak si viete predstaviť čo tu máme za ruch.... ☹
mladuchy píšte ako sa vám darí...

bambi09
23. sep 2009

ahojte kočky 🙂
Tinka,v Prahe bolo super,užili sme si to 😉 aj počasie vyšlo,pobehali sme,čo sa dalo,ak chceš,pošlem pár fotiek do mailíku 🙂 😉
dovolenka s malými deťmi je zaberák,to máš pravdu,ale treba si ju v rámci možností užiť 😵 😵
my sme momentálne chorí,teda ja a mladý,ten má dokonca ATB,že má chytené dutiny,aj detská MUDr.nám bola chorá,tak niečo šarapatí a to je vonku krásne,ja kýcham a soplím,jak za ligu,blééééé 😀 😀
dúfam,že malá a muž sa nenakazia 🙄
kečup,lekvár,lečo,pomazánka navarené,tak tento rok už mám so zaváraním pokoj 😝 😝 😝
lila,ako ste na tom zdravotne??to je hrozné,že také malinké detičky,už musia okúsiť nemocnicu ☹ ☹ ☹
držím vám palčeky,nech ste v poriadku,aj všetky ostatné detičky 🙂 🙂 🙂
k tým susedom sa radšej nevyjadrujem 😠 😠 😠
tinka,neboj,malá sa rozcvičí a bude dobre 🙂 🙂 🙂 ja som pár rokov dozadu chodila s mladým rehabilitovať na Kramáre,mal jedno rameno ovisnuté,rozcvičil sa a je dobre,fit lopta je výborná na naťahovanie,neboj sa všetko sa dá do poriadku,keď sa musí,tak sa musí,treba dieťatko občas postrčiť,aby lepšie napredovalo,to nie je nič hrozné,naši známi tiež cvičili s malým bábom Vojtovku,je to ťažké,ale dá sa to zvládnuť,keď vidíš cieľ 🙂 🙂 🙂
a ešte tinka,Tvoj výklad k čomukoľvek mi nevadí 🙂 🙂 🙂 😉 naopak,rada Ťa čítam 🙂 🙂 😵
tak píšte babule,čo máte nové 🙂

tinka08
23. sep 2009

ahojte mladuchy
bambi 5.10 ideme k neurologičke, nebojím sa, cvičenie malej iba pomôže 🙂

tu sú nejaké fotky z dovolenky
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

bambi, ty si šikula, ešte si stihla pozavárať. ja len čakám čo mi prinesie babka 😀
pošli foto z Prahy

bambi09
23. sep 2009

tinka,fotky sú úžasné,máte super kočík 😵 😵 malá je zlatá,aj Samko,podobajú sa 🙂
a kde ste boli v Grécku??teda napíš,len ak chceš,vyzerá to tam pekne 🙂 🙂 😉
a čo sa zavárania týka,aj nás zásobuje aj babka,ale ja si rada aj sama urobím 😅 😅
a nech sa vám dobre cvičí 😵 dadka,lily a čo vy???
kavaaplma nás už asi nadobro opustila,našu tému ☹

tinka08
23. sep 2009

boli sme na Kose. je to navýchodnejší ostrov, bližšie do Turecka ako do Atén 🙂
už sme tam boli 3-tí raz, veľmi sa nám tam páči. nie je veľký, preto ho máme prelezený celý. aj nejaké tie antické pamiatky tam majú , aj zrúcaninu hradu, Kleopatrine kúpele, Hipokratovu antickú nemocnica, 1000-ročný platan a hlavne krásne plážičky, pekné more a dobré jedlo.

kočík som vyberala veľmi dlho, ale som spokojná. pri Saminovi som mala Gesslein, vynikajúci kočík, ale vymenila som ho za tento. je naozaj praktický pre súrodencov.

no čo sa týka cvičenia, o chvíľu skončím na tej rehabilitácii aj ja. tie tanečky ma ničia 😝 😀 😀 😀 . keď sa konečne naučím krokovú zostavu, tak to cvičiteľka zmení, že aby sme sa nenudili. 😉 a čo som ja nejaká baletka? tak tam poskakujem ako kozľa, červená ako paradajka a fučim ako lokomotíva 😀 😀 😀 .
bambi a tebe sa ako darí s cvičením?

veru mladuchy, kde ste?

dadka28
24. sep 2009

ahojte baby,
no uz som konecne tu.citam,citam...pozeram ze ste pekne dovolenkovali aaach Bambi,Tinka
zato my sme boli v nemocnici necele 4tyzdne,maleho operovali-zvladal to celkom,len ten koniec uz vobec nevedel vydrzat-lebo bol priviazany k postielke,tak sem-tam som ho vybrala na ruky,aby sa mi troska poohybal..no a nam to pekne ostalo-ze mam co robit,bo chce byt stale na rukach,ma porazi,ved ma 10,5kg..a moj Rado jasne ze neodola tomu placu,tak hned ho berie na ruky.isli sme domov s hadickou v brusku/mal ju mat este tyzden/,ale hned vecer sme utekali na pohotovost,lebo maly si ju poskodil,tak mu ju museli nakoniec vybrat..noci su hrozne,budi sa mi min 5x s placom a to som vtedy plakala,ked sa mi budil 1x-ttaaak mi treba.nebola to ziad.sranda,ale uz ked na to pozeram,tak sa smejem,sice to sme len tyzden doma...ta neviem co tu machrujem.
Lila veru,co sme boli v nemocke/to sa tam za ten cas prestriedalo hodne deti a mamiciek/,taka 1/4 boli zapaly moc.ciest..az som nechapala ze je toho nejak vela..Kubko ti ma 7zubov,nechapacka..moj ma sice 2zuby,dalsie sa mu deru ale velmi zle to znasa,dost je podrazdeny
Tinka,ved mala vobec nie je nejaka tucnucka..ako rozpravas tyyy jedna..taky tanec by sa aj mne zisiel,bo moja pohyblivost-tanecna-na 3-4v znamkovani xi xi a drzim palceky na neurol.vsak nemozu robit deti vsetko presne naraz v jednom veku,nech idu do riti s tymi sv.tabulkami
Bambi uaaau a este ta je vobec vidno?no nech sa ti dari s chudnutim a nech to ide pekne rychlo dolu,urcite si to velmi zelas..nic kocky idem spat,zajtra tiez den,cauko kakauko...

tinka08
24. sep 2009

dadka, konečne si sa ozvala čo je nové.
nuž nemáte to ľahké, oproti tomu je to naše neurologické len prechádzka ružovou záhradou. Matúško to zvládne, je to kusisko chlapa 🙂 🙂 🙂 . a ty to zvládneš tiež, mama zvládne vždy všetko. 😉

ako tak čítam už máte aj vy zuby a ste mladší o mesiac.
nooo, zuby sú u nás zvláštna kapitola, Saminovi idú všetky očáky naraz, viete si predstaviť, aký je teraz čertík. a Tamine sa možno niečo vykľuje onedlho tiež, lebo je jedovitá a furt má niečo strčené v puse. naposledy môj nos. 😝 😀 😀 😀

dadka, s tými doktorskými tabuľkami máš pravdu, lebo Samino bol tiež lenivec a teraz by som ho najradšej uviazala o stôl. ten chlapec má tuším v zadku vrtuľu.... 😀 😀 😀
tá Mudr. na predčasníkoch dokonca Tamine napísala do chorobopisu, že sa jej predčasne uzatvára fontanelka. naša obvodná zas vravela, že je v normále. no vyber si.... ☹

jááj mladuchy, zase polnoc. idem do hajan. držte sa všetky a píšte.

lila13
25. sep 2009

ahojte kocky,
dakujeme za podporu, dobre to padne ked viem, ze niekto na nas mysli 😉 Kubko stale berie ATB, este asi mesiac a potom pojdeme na kontrolu, tak dufam, ze to bude vsetko OK.

dadka, joj tak aj vy ste boli v nemocke? ☹ dufam, ze uz bude len dobre a nic take uz nebudete absolvovat.Co mu operovali? Je to fakt hrozne s takymito malinkymi detickami v nemocke. Prajeme Matuskovi skore uzdravenie.
Ozaj co sa tyka nasich zubkov, tak ich uz mame 8, ja neviem kam sa ten Kubko ponahla 😀 😝 inak uz si musim davat riadne bacha na nase santenie, minule ma tak pokusal na ruku, ze tam mam riadnu modrinu 😒

jeej bambi, tinka, vy ste boli na dovolenke? dufam, ze ste dobre zrelaxovali. Tinka super fotky a to prostredie, waw. A dadka ma pravdu Tamarka vobec nieje tucko ako pises,mne sa zda akurat, je velmi zlata aj Samko je zlaty a tie ocka maju po kom?, nadherne... Kocik je super, co to je za znacku?

no a ti doktori? no nemam slov, cloveka len zbytocne zdeptaju...v nemocnici kazdy na Kubka, ze aku bledu pokozku ma??? 😒 truby, stale ho porovnavali so mnou, lenze ked clovek den co den kocikuje pri takom krasnom pocasi, nieje cudo, ze ma hnedu pokozku...mala som im asi vystrcit moju neopalenu rit pre porovnanie a zistili by ze je taka ista biela ako Kubkova pokozka 😀 😀 😝
a tie ich tabulky nech si uz vsetci niekam strcia, to ma tiez rozculuje...

bambi vy uz ste boli tento rok v Prahe, ze? sa vam tam musi velmi pacit 🙂 vas obidve aj s tinkou obdivujem, vy este stihate aj nejake tanecky, ci cvicenie? a bambi zavaranie? no klobuk dolu, ja som rada, ked stihnem Kubka a domacnost 😝
a prajem tiez skore uzdravenie, hes, hes s takymi dobrotami bambi... 🙂

ozaj baby, nejako sa mi nedari na kona dat Kubkove fotky ☹ par som ich tu mala a ja sikula som ich omylom vymazala 😒 nieste na FB? tam ich zopar mam 😉

prajem krasny vecer a sladke snicky 😉

tinka08
27. sep 2009

ahojte mladuchy,
lila, dobrééé, mala si ukázať holú prdel aby tí doktori vedeli, že nemajú vždy pravdu 😀 😀 😀 😀

na dovolenke sme boli, ale relax v nedohľadne. musím počkať, kým deti pôjdu do škôlky aby som sa vyspala. 😝 😀 😀 😀 Tamarka sa mi začala budiť dokonca 2x za noc a to už spinkávala do 4-5, teraz si vypýta papať aj medzi 1-2 aj medzi 4-5. je to večne hladné nedonosenča 🙂🙂🙂
i keď sa možno niečo rysuje. MM žehlí prúsery, tak ma pozval na 3 dni na výlet do Benátok, samozrejme je to spojené aj s prácou ale to mi nevadí. hádam sa po dlhých mesiacoch aj vyspím. 🙂

lila, my sme s MM obaja blonďáci, MM má modré oči doteraz a ja som mala modré oči do 10r. , aj všetci z našej aj MM rodiny sú svetlí vlasami aj očami, tak je málo pravdepodobné, že by sme mali tmavé deťúrence. hoci genetika dokáže zamiešať kartami a môže vytiahnuť praprapradeda z juhu 😉 😀

kočík sme kúpili Phil and Teds. je to určené vyslovene pre súrodencov narodených skoro po sebe. Jedno mimi však už musí sedieť, druhé môže byť novorodenec. aj teraz je na MK na predaj jeden taký kočík.

ja som na FB. hoď do IP meno nech si pozriem foto.

čaute mladuchy. idem do hajan, ak deti dovolia.

bambi09
7. okt 2009

ahojte kočky 😵
dlho som tu nebola,akosi nám rýchlo tie dni letia,máme nádherné babie leto,také už dlho nepamätám 🙂 inokedy prišla jeseň a s ňou jesenná depka,teraz nič 😀 😀 😀
tinka,tak tá dovolenka musela byť krásna 😵 😵 a smejem sa na tej prdeli 😀 😀 😀 naša malá sa zdá lekárke bledá,tak jej dávam kvapky-železo a musíme na kontrolu na KO,len najprv musím stihnúť gyndošku,za chvíľu nám ide rodiť 😝 😝 😝
inak chodíme hlavne na ihrisko,v sobotu sme boli v Modre-Harmónii,mladý tam chodí liezť na skaly,tak sme dali výlet 🙂 😉 krásne ticho tam bolo v lese,malá celú cestu šľapala sama,ale my sme boli viac unavení,ako ona večer 😀 😀
lila,hej,boli sme v Prahe už tento rok,ale toto bola taká bodka za správami 😉 ako Tinka píše,muž žehlí prúser 😉 a ...vyžehlil 😉
Tinka,uži si tie Benátky,zaslúžiš si to,mne musí stačiť aj Praha 😀 😀
Lila,Dadka,veľmi ma mrzí,že máte choré detičky,Dadka,malý je teraz viac naviazaný na vás,lebo to bol pre neho šok,tá nemocnica,chúďatko moje malé,držte sa,nech rýchlo vaši drobci zabudnú na to zlé ☹ ☹
my už máme okrem posledných stoličiek všetky zúbky,aj očáky,ale užili sme si s tým svoje 😝 😝 😝 🙄
včera sme boli po dlllllhej dobe za kultúrou,v divadle,na Skrotenie zlej ženy,výborné to bolo,nasmiali sme sa,len mám otlaky od lodičiek,rok a pol som nemala opätky a hodinu som hrabala v skrini,čo si obliecť 😀 😝
cvičenie pokračuje bezo mňa 😝 zatiaľ,v auguste nám prerábali sálu a odvtedy som sa akosi nedostala,včera som nemohla,pred týždňom som na to zabudla 😅 😅 ,ale dám poznámku do mobilu a zas pôjdem,zatiaľ som aspoň oprášila orbitrek 😀 😀 😝
inak to bolo super odreagovanie,to divadlo,bez detí,len my dvaja,malá bola prvý krát bezo mňa,ale zvládla to super,krstná ju strážila a tá to s deťmi vie,ale prvé,čo bolo,keď sme sa vrátili bolo didu 😀 😀 😀 ešte sa kojíme,chválabohu 🙂
kľudne by som takto chodila raz za mesiac,musíme počkať,kým malá podrastie a bude sa dať 😵 teraz najbližšie až 26.11.bude kultúra,máme lístky na Zlatý koncert-môj miláčik-Lucka Bílá,Drupi a iní hostia,tak opatrne teším 😵
držte sa kočky moje,máme toho každá dosť,ale ako Tinka píše,mamy vydržia všetko 😵
Tinka,dnes už hádam tie fotky pošlem 😅 😝 nestíham...

bambi09
9. nov 2009

ženy,mesiac nikto nepísal 😕 😕 😕 😕
čo máte nové??naša téma zapadá prachom 😅 😅 😅 ☹

tinka08
9. nov 2009

ahojte mladuchy,
strááááášne dlho som tu nebola. ako sa máte?

bambi, ty si bola v divadle? a aj na koncerte? ooooch ako vám závidím. 😉 😉 ako bolo??? aj tie otlaky by som prijala. chodím v bačkorách, tuším by som mala všetky štekle niekomu darovať. 😀
ináč som rada ak sa dostaneme do obchodu a nakúpime. prckovia ešte stále cez deň spia na striedačku ☹ a v noci Tamarka vymýšľa a budí sa 1-2krát na papanie ☹ . ale dnes som jej na večeru nastrkala do pusy (a následne do bruška) 150ml hustej krupice a prekladala som to rožkom, tak držte palce...

zázrak v Benátkach sa nekonal, s MM furt to isté. ale počasko vyšlo, a to nádherné mesto mi učarovalo.
akurát Samino keď sme prišli sa so mnou nebavil celý deň a odvtedy je na mne ako suchý zips. chytá Tamarine maniere a začína plačkať, lebo si všimol, že od Tamarky to na mňa zaberá. tak vám poviem mladuchy: "chrbát mám v pr...eli" 😝 😝 😝
ale veru bola som u rahabilitačného maséra. že to bol bývalý spolužiak mi už vôbec nevadilo, taká som bola zúfalá. skôr mi vadí, že môžu z môjho krku snímať jeho daktyloskopické otlačky. ale z masáže som odlietala nie odchádzala. nie len z toho koľko som u neho nechala peniažkov 😀 😀 😀 ale hlavne som sa cítila fantasticky. 😎 😎 😎 aby som nekrivdila, tak tie peniažky si naozaj zaslúžil a veru aj viac.

mladuchy, polepším sa a budem nakúkať pravidelnejšie.
nakúkajte aj vy a hlavne píšte.

pá bambi, naša skalná 🙂 🙂 🙂

tinka08
9. nov 2009

jéééj lila,
aj takto gratulujem k sviatku malého Jakubka. 9 mesiačikov, to je už pomaly dospelý chlap 😀 😀 😀 😀 už máte vyhliadnutú nevestu, ja mám jednu v ponuke. je síce o 2 mesiačky staršia ale v dnešnej dobe je to akceptovateľné 😀 😀 😀

lila13
10. nov 2009

ahojte maminy, normalne ste mi chybali, som sa bala, ze koncime ☹
ja tiez nejako nestiham, klasika Kubko je cim dalej tym viac hyperaktivnejsi, uz chodime popri nabytku a za ruky. V noci sa dost casto budi, neviem cim to je, snad to cim skor pominie. Cez den mi Kubko pospi aj 2 hodky ale iba vtedy ak som pri nom, tak s nim aspon dobieham nedospanu noc 😀

bambi dakujeme, dufam, ze uz sme z toho vonku a nevrati sa to, boli sme na kontrole pred 2 tyzdnami, tak bolo vsetko OK 😉 a co vy ako sa mate? co nove? dufam, ze ste OK 😉 no kultura to uz je pre mna nejake cudzie slovo, ani poriadne neviem co znamena 😒

tinka dakuujeeemmeee 😉 hej, hej velky chlapisko to je, aj dokina to vzdy tvrdi, ze je velky 😀 😝 zaujimave, ze uz ma tolko co bol v brusku, ako ten cas letiiiiiiiiiiiii.......
no ale ty mas uz doma tiez velkeho chlapiska a velku fesandu 😉 a zeby nastavajuca nevesticka? 😀 kedy ich zoznamime? 😉 a v dnesnej dobe je vsetko akceptovatelne, ved aj ja som starsia od mojho manzela 😉
som nevedela, ze Tamarka je tiez deviateho 🙂 tak tiez este sem dodatocne gratulejeme 😉
joj taka masaz by sa aj mne hodila, napises mi do IP kontakt prosim? mam ju slubenu za porod...hihi...len stale neviem najst nejakeho dobreho, raz som bola na takej kde ma stale hladkala, takze fasa, som mohla byt doma a ma mohol pol hodku manzel hladkat 😀 😝
tak si si uzila aspon dovcu, no a to vies chlapi 😝

jaj piste piste, tak rada vas citam

dadka28
11. nov 2009

ahojte kocice...pozdravujem vsetky..no Bambi,Tinku,Lillku..zabudla som na niekoho?? 😉
mame sa celkom fajne.maly si uz pekne zvykol,tie problemy boli len taky tyzden..ale uz dobre,prespavame cele noci asi mesiac,mame 4zubky-jasnacka ze na Jakubka sa netahame/vsetko naj naj zelame,aj Tamarke tiez/
Boli sme vikend v Tatrach,vam poviem ze nadhera,sice som tak troska v kutiku dufala ze bude sneh,nech maly vidi,ale bolo ho len troska..takze si este pockame a prvy krat v zivote som bola vo 4hviezdickovom hoteli,ta pekne som jajkala...a tie male trapasy-ze nevedeli sme zapnut telku,svetlo..sli sme naspat na recepciu ze nam nejde elektrina..a ona:dali ste kartu do vypinaca?ha ha 😀 😀 😀 😀 a to ani nehovorim ze sporak sme riesili polhodku,bo uz ani bohovi som nesla dole opytat sa ako sa zapina 😀 😀 to bol ten "platnickovy-na dotyk"neviem ako presne sa volaju tie sporaky..dodam aj foto
musim ist rychlo popozerat vase fotecky ako ste povyrastli..
Lilka ake miery ti ma Kubko?nas uz ma 11kg cca,tak som velmi zvedava jak bude presne na tom,o tyzden ideme na poradnu
Tinka,no len,kolko zobral kamosko za masaz??inac pekne je to drahe..nie?
Babmbi no ako chudnutie..?pozeram ze teraz je utlm,vaha stoji??

dadka28
11. nov 2009

tinka nehnevaj sa,ale tie Danieline fotky su uzasne..a ten tvoj dospelak 😀 😀 by som mu povedala ze ma viac...a pri tebe vyzera jak manzel xi xix

dadka28
11. nov 2009

bambi ty
kde mas foto?

dadka28
11. nov 2009

lilka a ty?