Snažilky, tehuľky a mamičky po 30 - tke. Pridáte sa?

melory
27. sep 2007

😅 kdo sa prida?

tinka08
29. nov 2009

čaute mladuchy,
bambi, ja som tá najlepšia baba pod slnkom, len MM to nevie.... 😀 😀 😀 😀 😀 muži si väčšinou ani nevšimnú čo majú doma, zabudnú prečo si tú babu zobrali za manželku...

jáááj, ani nehovorte, chytili sme sople - teda Tamarka, Saminovi už je lepšie...

mladuchy, viem o čom hovoríte, my síce bývame v našom vlastnom, ale aby som mohla presťahovať moju mamu bližšie,tak som tiež brala pôžičku. našťastie polovicu sme mali.... ake aj tak to nie je to ľahké....

bambi, môže byť intim kaviarnička.... daj echo keď bude vhodná doba, som pripravená, noha na plyne....

ináč, na vianoce sa kvôli tomu zhonu neteším, neznášam ten stres, mám pocit, že nič nestíham.... a hlavne som zvedavá, čo bude robiť Samino, keď zbadá stromček, dúfam, že nezačne obhrýzať ozdoby. najradšej by som zavesila stromček do luftu.... a ozdoby? tuším slamené... keď začne jesť , nech sa aspoň zasíti a nepriotrávi 😀 😀 😀 😀 😀

pá, dobrú noc

tinka08
29. nov 2009

bóóóže, sorry ...zasýti.... to som nebola ja, to bol škriatok 😝 😢 😢

tinka08
30. nov 2009

lila kde si? už aj na FB som ti písala..... 😅 nestihneš naše kafé s bambi 😢

dadka28
2. dec 2009

caute kocky...jooj teraz na vianoce mam vsetko v riti..ten uver nevyzera byt realny,akoze predpoklad je,ale nasa schopnost splacat asi nie..takze ma ide porazit..a taku nadej som mala..ja neviem co robt bozeeee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lila13
2. dec 2009

ahojte babulky 😉

Dlho, predlho som tu nebola, ste tu toho popisali. Mam teraz nejake zdravotne problemy, trvalo to dlhsie az som musela vyhladat neurologa, stale sa mi tocila hlava a napinalo na vracanie ☹ ☹ ☹ teraz beriem lieky, liecba bude trvat 2 mesiace ale co je dobre tak by sa to malo vyliecit bez nejakych nasledkov. Uz sa citim lepsie, sa uz aj dokazem o Kubka postarat, boli dni kedy som len lezala v posteli a spala, nastastie mam skveleho manzela a super svokru, ktori mi pomohli s Kubkom 😉
Tinka dakujem za kontakt na toho masera, ale taketo veci mi neurolog teraz zakazal ☹ a to kaficko asi tento rok s vami nestihnem ale buduci rok urcite 😉 🙂 a poznam jednu super kaviarnicku v starom meste, je tam super, je malicka, utulna, nefajci sa tam a robia tam vynikajucu horucu cokoladu 😉 teda dufam, ze tam este je, som tam vlastne uz dobre dlho nebola... 😢

som sa pobavila na Tinkinom prispevku, ze bude musiet zavesit stromcek do luftu pred Samkom...hihi som aj ja rozmyslala, kde dame ten nas, no a nastastie mame slamene ozdoby, takze sa Kubko aj napapa keby mu nestacilo nahodou co mu dam 😀 😀 😀 😝

Dadka, nie Kubko este nechodi sam, len tak popri nabytku alebo ked ho drzime za ruky 😉 no a vidim, ze Matusko je sikulko, do Vianoc vam bude sam chodit, budete mat pekny darcek 😉

Bambi dufam, ze ste uz vsetci zdravucki 😉 ozaj aj ja by som rada videla fotky a zavidela ako si pekne schudla 😉 samozrejme zavidela len v dobrom, odbivujem vas baby, ze mate to odhodlanie ist niekam cvicit, ja len stale o tom hovorim a skutek utek a potom mi je do placu ked vidim to moje huspeninove brucho ☹ 😠

maminy a stresy nechajte niekomu inemu, a pekne si tie Vianoce uzite... 😉

lila13
2. dec 2009

Dadka nezufaj, raz vam to urcite vyde, nadej umiera posledna 😉

bambi09
4. dec 2009

ahojte 🙂
liluš,no konečne si sa ozvala-ale mrzí ma,že máš také problémy zdravotné ☹ ☹ ☹ ja mávam občas tóčo,ale to je z tlaku,občas so mnou zamáva,ale toto vyzerá vážne-z čoho to vlastne máš??zistil Ti MUDr.??? 😕 😕 😕
nestresuj sa,oddychuj a bude dobre,ak máš lieky,to je fajn...viem,že pri malom bábätku musí človek fungovať,ale tak v rámci možností oddychuj 🙂 😉
tinuš,Tvoje príspevky žeriem 😀 😀 😀 aj vy sa držte,nech tú kávu spáchame do Vianoc,ja by som už šla aj hneď-ma trhá 😀 😀 😀 ale mladý má zas boľavé hrdlo-zajtra(teda už dnes 😅 😅 😅 ) majú byť výsledky výterov,tak uvidím,čo za zázrak sa mu zas usadil v hrdle 😒 😒 😒
som sa dnes vytočila,že až,nejaký sopliak mu volal na jeho mobil a tak mu škaredo nadával-samé vulgarizmy-naše slušne vychované dieťa bolo z toho paf,tak som zavolala tomu zasranovi naspäť a teda som mu pekne vyčistila žalúdok a že ak sa to zopakuje,nahlásim to na polícii,taká zábavka mne teda smiešna nepríde,ja to proste nechápem,tie myšlienkové pochody niektorých dvojnohých tvorov 😠 😠 😠 😠 😠 ale bolo to také drzé oprsklé čudo,že dobre,dobre,tak flegmaticky-mala som chuť mu zo dve vylepiť 😠 😠 😠 😖
dadka,Ty nesmúť,neboj,najneskôr po materskej vám to vyjde-my keby sme už vtedy mali malú,môžeme si fúkať,nemali by sme ani tento dvojizbák a stále by sme trčali v podnájme 😝 😝 😝
vydržte,my sme čakali na vlastné bývanie skoro 12 rokov ☹ ☹ 😒
a liluš,pošli mailovku,ak chceš,pošlem pár fotiek,ale neboj,ešte je ma dosť,aj keď som zhodila a držím váhu,musím sa cez Vianoce krotiť,čo spapám,to musím vybehať 😀 😀 😀 orgie pečenia ma ešte len čakajú,ale mám dobrých žrútikov doma,tak myslím,že veľa mi nezostane 😀 😀 😀
tak ženuše,stres poslať do hája a užívať si toto krásne obdobie 😵 😵 😵 veď zas bude až o rok,ja tento čas milujem,aj keď stresu sa úplne vyhnúť nedá 😝 😝
ale keď mi malá oduševnene rozpráva,čo všetko jej donesie Mikuláš a očká jej pritom žiaria šťastím,som šťastná aj ja,stále opakuje-pide mikujaš,onesie bajiček,kojadu,kesiky,jizatko,jabčko,entijky,bananik 😀 😀 😀
a obzerá si obrázky na oknách a chodí oblizovať snehuliakom lízatká 😀 😀 😀 a na anjela povedala pincezna,lebo má dlhé rúcho 😀 😀 😀 také je to zlaté,už som zabudla,aké to je-prežívať takú detskú radosť z Vianoc a Mikuláša 😵 😵 😵
ideme v sobotu na firemnú ekšn-Mikuláš v bábkovom divadle,tak som zvedavá,ako to bude malá prežívať 😅 😅 😅
ak sa mi podarí niečo pekné nafotiť-pošlem 😵 😵

tinka08
4. dec 2009

ahojte mladuchy

bambi, ty nočná sova konečne si sa ozvala 😀 😀 😀

lilka písala, že nemôže do vianoc tak si dáme liter kofeínu my dve keď sa malý zbaví bacila. budúci týždeň, prosím, prosím, povedz áno 😉

ináč veľmi ti ďakujem za mailové koláčiky ale asi ostanú v elektronickej forme , ja sa s rúrou čo sa týka koláčikov neráčim.... ale asi ich posuniem babke, nech sa nenudí 😀 😀 😀 😀

moja svokra vždy hovorí: to je jednoduché, bla, bla... tak som jej povedala, že keď to je také jednoduché tak nech mi napečie....

lila, vyzdrav sa, držím palčeky... potom spolu zazumbujeme a vytrasieme tú našu slaninku 😀 😀 😀

a nedávaj babmbi mailovku, pošle ti recepty a ty budeš mať robotu navyše 😀 😀 😀 😀 😀

dadka moja, drž sa. po materskej sa to určite na dobré obráti...

bóóóže, mladuchy, dala som si večer kávu a teraz nemôžem spať.... 😝

lila13
9. dec 2009

ahojte 😉 ako sa máte?

Tinka Tamarke všetko najlepšie k prvému rôčiku 😉 ten čas teda rýchlo letííííí

aký bol Mikuláš? jéj bambi to musí byť zlaté keď tie detičky tak rozprávajú (pide mikujaš,onesie bajiček,kojadu,kesiky,jizatko,jabčko,entijky,bananik) a tie ich žiariace očičkáááááá 😉

no ja som tuším musela veľmi poslúchať koľko čokoládiek mi nadelil... akoby nevedel, že sa snažíííím schudnúť 😀 😝
inak cítim sa lepšie 😉 ďakujem 🙂

bambi09
9. dec 2009

jéééééééééééééééj tinka,malej Tamarke(vlastne už veľkej slečne 😎 ) prajeme ku krásnemu prvému rôčiku všetko naj,naj,naj,veľa zdravíčka,šťastíčka a radosti,nech sa jej v živote splnia všetky veľké sny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a maminke veľa radosti a tpezlivosti 🙂 😉 baby,ja nestíham,práve idem vaľkať a vykrajovať a plniť do formičiek a piecť cestá na 5 koláčikov,tak skončím o polnoci 😀 😀 😝 ale nevadí,to ja rada 😀 😀
keď bude chvíľka,pošlem všetkým mailíky 😵 😵 😵
držte sa babule moje,mám vás rada 🙂 😉 ideme bojovať ďalej 😀 😀 😀
lilka,no je to zlaté,ako oduševnene to hovorila 😀 😀 a ten Mikuláš v bábkovom bol super,keby ste malú videli,ako tancovala na koledy-tie pohyby,tak si cvrknete z nej,ja som k tomu nemala ďaleko-bola za hviezdu,mužove kolegyne ju "žrali" 😀 😀 😀 😀 hlavne tie slobodné a bezdetné 😀 😀 😀 😀
teraz je pár dní taká nijaká,nechcem napísať,že zlá,ale hrozne mrzutá,zle spí,v noci reve-asi stoličky 😝 😝 😝 tak sme dnes nadrábali a spali pol dňa 😀 😀 😀 😀
a som rada,že si mala bohatého Mikuláša(dúfam,že aj ostatné babule 😀 😀 ) a že je Ti lepšie-klop,klop,klop-teším sa s Tebou 😵 😵 😵
a inak aj Kubkovi prajeme k presným 10-tim mesiačikom všetko naj,naj,naj 😵 😵 😵
dadka,čo vy máte nové???
tinuš,ešte máme do Vianoc dva týždne-stíhame??? 😀 😀 😀 😀 😅
keď budú deti ok,napíš-niečo spáchame,2 hodiny bez nás doma vydržia 😀 😀 😀 a ak bude môcť aj lilka,budeme len radi 😵 😵 😵

dadka28
10. dec 2009

no caute kocice
Lilka jeeej ty si az tak nam dopadla?fuuuha tak skore uzdravenie,nech na tie vianoce uz lietas jedna radost..ani si sa mi "nepochvalila na FB ze si taka chorucka ☹ ☹ a Kubko pocuva??
Bambi vidis,neviem teraz ci dobre pamatam,nechvalila si sa nahodou nedavno,ze zuby mate uz za sebou ha??? 😉 😉 😉 ja sa vobec necudujem,no dnes su hrozni ti pubertiaci..jasne ze okrem vasich vynimiek 😀 😀 ale chodim hore dole a taaaak nemozem pocuvat tie veeelke reci aaach.A este sa ti cudujem ze vobec mlady vydrzal ta pocuvat,ze hned nezlozil ti tel.
a to si viem predstavit,jak mala bola z toho nadsena..jeeej.aj my sme boli na Ussteelackom mikulasovi,ale jasnacka ze maleho to este vobec nezaujimalo..akurat pri pesnickach tancoval-sme ho naucili natriasat sa,tak pri kaz.pesnicke co ide,zhodi hracky a bezi kde je hudba,natriasa sa,s rukami ako keby muchy nahanal,jooj ake to je zlate
Tinka,vsetko naj naj najsamlepsie ku rociku..fotecky mame,chcem hrozne vidiet,idem kuknut ci daco mate..
aj Jakubkovi k 10mu vymesaciu zelame vse naj

dadka28
10. dec 2009

pocuvaj Bambi,ty odkedy si na konikovi ze mas tolko prispevkov ha?ci mam posielat po jednej vete,aby som ich mala aj ja tolko xi xi xi 😎 😎 😎 😎

dadka28
10. dec 2009

inac ja sa uz chystam cez vikend pekne krasne okna umyt aj dajake suche kolaciky napiect..inac este som suche nepiekkla,tak som zvedava,co mi z toho vyjde,drzte palce 😉 😉

bambi09
10. dec 2009

ahojte 🙂
dadka,zuby máme už komplet,len stoličky nie 😀 😀 😀 tie zadné,to bude des-bes 🙄 🙄 🙄
a tiež sa divím,že ten somár ma ešte počúval,ale mal to totálne v paži,taký drzý tón mal 😅 😅 😅 neviem,či bol zhulený,alebo čo 😀 😀 😀
a neboj,puberta čaká raz aj na vás,ale to je ešte u teba a lilky stráááášne ďaleko,tak si užívajte svojich drobčekov dosýtosti,kým sú malinkí a prítulní 😀 😀 😀
a k tomu počtu mojich príspevkov-píšem do všelijakých tém,ktoré ma oslovia a mám jednu takú srdcovú(okrem tejto tu 😅 ),kde máme už skoro 9.000 príspevkov-Darinkinu partiu vo Voľnej diskusii a tam teda fičííííííme každý deň 😀 😀 😀 😅 takže tak 😉
držím palce na pečenie,ja som včera machrovala,len mi linecké veľmi zhnedli,lebo som popri tom varila večeru a obchádzala a obsluhovala malú,takže tak,ale dnes idem na druhú dávku a tú už ustriehnem 😝 😝 😝
tinuš,ako???už ste zdravučkí???stále nestíham sadnúť k mailom 😝 😝 😝
lilka,drž sa,bude dobre,neboj 😵 😵 😵

dadka28
10. dec 2009

aha Bambi uz som si ta tam nasla...jezis kolko som toho este nestihla precitat...ja len babatka,uz zacinam pokukovat po batolatach,predtym som chodila na regiony na Sacu,ale ma to velmi nebavilo...teraz k vam..aj tak nechapem ako vy dve:Tinka a Bambi vobec stihate este daco popisat...aaach

lila13
10. dec 2009

dakujem vam mamulky za gratulacie 😉 no a Matuskovi dodatocne vsetko naj k 11 mesiacikom, uz sa vam to blizi..ten prvy rocik 😉
no vidis to dadka, aj takto sa da dopadnut 😒 ja viem bambi, ze bude lepsie, ono musi byt asi aj zle inak by bola nuda 😀 😝

jaj ze okna umyvat, dadka pridi aj ku nam, zopar ich tu mame 😀 😀 riadne spinavych 😝

bambi tie linecke neva ze su hnedsie, obal ich v cukre a hned budu svetlejsie 😉 😀 😝 a kedy to ty vsetko takto stihas? dve deti, pecies a este aj tolko pises na konovi? nieste vy nahodou dve? 😀 ja som rada, ked vam sem tam sem prispejem, sa budem hambit, ze som nestihacka 😝

dadka ako sa podarili kolaciky? ozaj chcem sa ta spytat a aj tinky, v com chodia, alebo lozia vasi drobci po byte? davate im uz riadne topanocky? neviem niekde som citala, ze je najlepsie na boso po byte a kamoska ma dnes presviedcala, ze by sme uz mali mat topanky... bambi ty ako si bola na tom s malou?

prajem vam krasny vecer 😉
ozaj uz zacinate mat taku predvianocnu naladu? my sa chystame v sobotu na vianocne trhy, konencne po 100 rokoch niekam pojdeme, uz mi z toho doma a okolo domu harasi... 😒 tak dufam, ze nebude prsat ...

dadka28
11. dec 2009

ahoj Lilka,ja idem piect este len zajtra,stary ide na posedenie z rob,maleho nesieme k svokrovcom,jooj jak sa tesim,konecne bude klud..
ja malemu davam doma obyc.klasicke papucky,co dakedy sme my nosili..ta neviem,ani som nepozerala ze jak by mali deti chodit po doma...no ale napr my mame dlazbu..cize na boso by to neslo,lebo predsa podlaha je studena a s ponozkami tiez to nejde,hoc su aj protismykove/maly by mi stale padal/a tak je fajne stabilny,bez papucok by nespravil poriadne kroky,co teraz velmi potrebujeme xi xi xi
daj pokoj s oknami.. 😉 😉 😉 aj to ich len umyvam koli tomu,bo tu bude vela ludi,segra s detmi-bo so svojim debilom sa rozisli/aj som rada,lebo psychicke tyranie je najhorsie/,brat s cajou a jej mamkoou,mama a my..nas tu bude vela v 3izbovom byte,ale sa tesim,este nas tu nikdy tolko nebolo

dadka28
11. dec 2009

nie dlazbu ale podlahu som myslela-oprava

bambi09
14. dec 2009

ahojte 🙂
dadka,dúfam,že pečenie bolo úspešné 🙂 😉 a s tou sestrou ma to mrzí 😒 ale možno je to aj lepšie,ako píšeš 😨
lilka,poslala som mail aj fotky,ale malo to 10 mega,tak neviem,či ti to prešlo,ak nie,napíš,pošlem na 3krát 😀 😀 😀
aj tinke ešte 😅
tinuš,čo je s vami???dlho si sa neozvala,dúfam,že ste ok?? 😕 😕
a lilka,naša malá chodí len v ponožkách,máme anti-šmykové 😀 😀 😀 aj som jej dávala papučky,ale stále sa vyzúvala,tak som to nechala tak,my máme všade koberce,tak to ani nevadí 🙂 😉 ono záleží na tom,čo ktorému dieťatku vyhovuje 🙂
my sme včera boli na trhoch trošku vypnúť,ale tuším som niečo schytala,soplím,kýcham,ach jo 😒 a mladý kašle,zajtra mašírujeme ráno k MUDr.,vidím to na ATB a to s nami ani nebol-boli sme v meste aj v Inchebe,len by to chcelo ešte jedného sponzora 😀 😀 😀
idem piecť,uvidím,čo dnes stihnem,pri malej sa neviem rozbehnúť,stále niečo potrebuje+syn stále čaj,lieky,najesť...rozdvojiť sa by teraz padlo vhod,alebo naklonovať 😀 😀 😀 😀
čaute,držte sa a píšte 🙂 🙂 🙂 😉

dadka28
15. dec 2009

no caute zienky domace..
jeeej kolaciky sa mi veeeelmi vydarili,a pritom to bolo take lahucke...a moj Rado len lezie do skrini a ujeda..uz som povedala ze ich skryjem,bo takym tempom nic neostane do vianoc,a to este budem piect 3druhy..och tento rok som bááárs akcna..ta snad to bude stat za to..
joj vidis Bambi,furt daco musi byt..len sa nam rychlo vsetci uzdravte do vianoc..
aj maly berie atb.ne take mam nervy,nasli mu nej.bakteriu v moci..ta dufam ze nedostane dajaku infekciu,to zeby sa stale clovek bal..
Lilka,Tinus ta co s vami??
Bambi a stetko uz bude dajake?uz to vidim ze az po novom roku sa stretnete
Lilka akurat dnes mi behal maly len v ponozkach,lebo papucky som zabudla u kamosky..nevedel vobec urobit tych zopar krokov co vie,normalne padal..takze u nas sme bez papucok strateny-asi si na nich zvykol..

tinka08
18. dec 2009

ahojte mladuchy moje 🙂

ste sa rozrečnili... a koľko toho stíhate.... také ŠIKULKY.... ja snáď ani tomu neuverím. 😀
my sme pre zmenu znova všetci sopľaví vrátane mňa.... to sa mi vrátili veľkí chlapi z číny nakapatí ☹ 😢 😢 😢

Tamarke sa režú zúbky a rastúce zuby spolu so sopľom tvoria vražednú kombináciu.... pohybujem sa iba v dosahu vysávača, odsávame a odsávame (sopeľ). rádius má vysávač síce solídne veľký ale na to aby som niekam s deťmi zašla to nestačí... 😀 😝

ale dovolím si chodiť aspoň 2x do týždňa večer na zumbu. to nevynechám!!! za 1 1/2 mesiaca som v páse schudla 8cm a mám už 59kg. 😎 už iba 5kg a som na pôvodnej váhe...

bambi moja, ja naozaj neviem , či sa dostanem von na kafé... ☹ dúfam, že už budúci týždeň sa nám uľaví.
ani vianočné trhy nestihneme... snáď medzi sviatkami...

mladuchy, končím, ideme odsávať.... ☹ 😝

dadka28
18. dec 2009

panecky, Tinka,gratulujem,dobrá si...klobuk dole..ale co este chces chudnut,nechapem

tinka08
20. dec 2009

dadka, slaninku na bruchu treba vytriasť 😀 😀 😀 😀 😀 ešte je jej tam dosť. predstav si , že na váhu u mäsiara ti navŕšia 5kg slaniny.... 😀 😀 😀 😀 😝

lila13
21. dec 2009

ahojte 😉 , no opat nestiham vam odpisovat 😒 a vas teda obdivujem, ze peciete, upratujete a bambi ty este aj sit nove zaclony a zavesy?? fuha... tak klobuk dolu.

baby dufam, ze ste uz vsetci aj s drobcami pekne zdravucki a tesite sa na Vianoce 😉

bambi dakujem za mailik, presiel a mala je tak straaaaaasne zlata a ty si presne ako to napisala dadka, vcucnuta to slovo bolo tusim 😀 tesim na dalsie fotecky😉

tinka normalne mam kompelxy, ze 8 kg si schudla, waw, no to ja som teraz 2 kg pribrala a to este nezacali ani Vianoce 😠 mam take blbe tusenie, ze to bude z tych liekov co mi predpisal dr. 😒 zajtra idem na kontrolu, ale uz je to so mnou fajn.

dadka no chuda sestra ☹
Si sikulka kedze sa ti takto podarili kolaciky 😉

pocujte aj vase deti su take nabite ako duracelky? Kubko sa teda nie, nie vybit... dnes sa naucil vyliezt na gauc aj z neho zliezt a to este nevie chodit. Len tak sme asi 4x skusali s nim ako sa zlieza z gauca, ze idu najprv nozicky dolu a si predstavte, ze pride na koniec gauca a ked zisti, ze mu trci hlava tak zastavi, otoci sa a spusta nozky a sup a je dolu a lozi mi po celom byte, ide ako raketa...taky je zlaty 😉
a dostali sme aj aj na tie trhy, bolo fajn, tak sa tesim kedy zasa niekam vypadnem, by som stale len nejako labzovala 😝 😀

tak sa majte krasne 😉

bambi09
30. dec 2009

ahojte 🙂
ženušky,nejako sme sa zasekli 😅 😅 ani na Vianoce som sem nepísala,poslala som vám súkromne,dúfam,že ste dostali 🙂 😉
Vianoce ubehli,ako voda a toľko chystačiek a stresu zbytočného 😒 😒 😒 ale bolo príjemne,deti sa vytešovali,my sme si oddýchli a užívali sme si domácu pohodu 🙂 😉
tinka,ty si sa dlho neozvala,dúfam,že ste všetci zdraví,aj dadka a lilka,lilka,dík za IP-odpíšem 🙂
ak by som sa sem zajtra nedostala,tak vám kočky prajem do Nového roku všetko dobré,veľa zdravia,šťastia,lásky a radosti z vašich drobcov,nech vás všetko zlé obchádza a nech je medzi ľuďmi pokoj,láska a dobro...nech ten starý rok všetko zlé zoberie so sebou preč 😵 😵 😵

lila13
30. dec 2009

ahojte maminky😉

suhlasim tie Vianoce velmi rychlo ubehli, aj my sme mali pohodu a Kubko sa asi najviac vytesuje z novej trojkolky, takze sa cele dni vozime po byte, ani z nej nechce zosadnut 😀 😝

pripajam sa k bambi a do Noveho roku prajem tiez vsetko dobre, hlavne zdravicko, uzite si v ramci moznosti s deturencami Silvestra, aj ked sa bojim ako to bude s tymi delobuchmi, dufam, ze to Kubko pekne prespinka 😉

bambi09
1. jan 2010

Nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo, nech sa zhojí,
čo tešilo, nech sa zdvojí.
Ešte raz všetko dobré v tom novom rôčku.
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dadka28
2. jan 2010

ahojte kocice...tak ja vam dodatocne prajem stastne a vesele a vsetko dobre do Noveho roka,hlavne vela vela zdravicka pre vsetkych 😀 😀 😀 😀 😀
joj mam nervy,vcera nam maly spadol zo stolicky/fabuly,bambi ty si urcite vies predstavit/sme boli v tom ze sme ho priputali-ale nepriputali...a dnes nam dal rucky do taniera s horucou polievkou... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ma porazi,teraz sme ho ulozili-lebo taky cas aj ma spat...rucku ma zacervenanu...nic nemame doma,dala som mu kalciovu mast a obvaz,lebo rucky si niekedy dava k tvari,alebo do pusy v spanku...podla vas moze byt aj kalciova???a neviete nahodou kedy sa vytvaraju pluzgiere od popalenia po nehode...ak nahodou..ale dufam ze nie

dadka28
2. jan 2010

bambi a nic som nedostala sukromne,,,,no sice mozno si mi ani nechcela poslat,vidis,to ma nenapadlo 😉 😉 😉 😉

bambi09
2. jan 2010

dadka,poslala som 😕 😕 😕 😕 všetkým,ako inak 😕 😕 😕 tak to nechápem,nedošlo mi nič,že ti to nedoručilo 😨 😨 😨 😨 idem pozrieť do mailov,pošlem ešte raz 😀 😀 😉 budeš mať oneskorené Vianoce,aj novoročný pozdrav som všetkým odoslala,tak teraz neviem,či si myslieť o tom mojom Outlooku 😒 😒
a inak teda až ma zamrazilo,my máme Fábulu a oj,oj,to je výška,ja som malú,kým bola menšia dávala na najnižšiu možnú polohu,ale aj teraz dávam sakra pozor,lebo v poslednej dobe má šťastie na pády z kadečoho ☹ ☹ ☹
sú to také šidielka,že stačí sekunda a nešťastie je na svete 😒 😒 😒 fúkame ručičky na diaľku,nech ste rýchlo v poriadku ☹
inak je dobrá na popáleniny homeo mastička Cicaderma a Panthenol v spreji-pena,my máme Api Panthen,to príjemne chladí a hojí a treba mu to často pod studenú vodičku dať,nech mu to pekne zachladí,podľa mňa by to nemalo byť až na pľuzgiere,ale veď uvidíte,keby sa to zhoršilo,tak šup na pohotovosť 😒 😒
tu je riadna kosa,včera sme boli lenivý ísť von a dnes fúka severák,tak len muž zobral deti von a po pol hodke sú už doma,nedá sa tam vydržať,malá nevie dýchať,keď jej fúka do tváričky a to mala šál na puse 😒 😒
dadka,tak daj vedieť,ako je Matúšlovi-držíme palce,nech sa to nezhorší
a tinka a lilka,ste v poriadku??tinka sa dlllho neozvala ☹ ☹