Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

eva7780
autor
13. jún 2009

pekný víkend prajem 🙂

lusinkaj
13. jún 2009

prajem vam krasny vikend 🙂 skor som sa nevedela tu prihlasit,nebola som doma 🙂

katica1
14. jún 2009

Dobre rano...supeer Matelko.... 🙂 🙂 ,,baby neviete kedy maju v gyncare dovolenku...??,,,v lete...peknu nedelu...

katica1
14. jún 2009

Normalne mam chut ist do dalsieho ketka...ked citam tie pozitivne spravicky....a to som ostala kus skepticka....ale nie,,,,ide sa daleeej!!! 😉 😉 😉

eva7780
autor
14. jún 2009

ahojte 🙂 katica nedaj sa odradiť a šup do dalšieho boja 🙂

katica1
14. jún 2009

Dik..nedam...nenenenene....haha 😉 tak Evi ty nevies kedy v gyncare dovolenkuju...???musia mat dakedy aj zavrete,ci nie,....

eva7780
autor
14. jún 2009

katica veru neviem kedy majú dovolenku 😉 ale určite budú mať,podla mna aspon 2 týždne 🙂 ked sa budeš objednávať,spýtaj sa

katica1
14. jún 2009

mozno dakto napise...ved niekto by to mal vediet...pockame...ty varis???, 😉

eva7780
autor
14. jún 2009

už som dovarila 🙂 predchvilou 😝 aj buchty som upiekla,mm sadol k nim a pol plechu je fuč 😀 😀

katica1
14. jún 2009

mnammmm.. 😝 ja varim polievku kuraciu....a muz v praci dnes do tretej,,,tak upratujem v skriniach...dajak mam na to naladu ,aj ked je nedela... 😕

eva7780
autor
14. jún 2009

to sa stáva 😀 😀 😀 sem tam aj mna chytí daká práca a nerobím ju nasilu 😀 dnes musím ešte požehliť,ale to má čas,poobede chcem e ísť vonku

katica1
14. jún 2009

No dnes je konecne viac slnka... 😀 tak sa treba ist vyvencit,,, 😉

lusinkaj
14. jún 2009

ahojte,peknu krasnu slnecnu nedelu vam prajem 🙂
dnes som sa vobec nevedela prihlaist na konika neviem preco 😕

lusinkaj
14. jún 2009

prajem vam krasny zvysok nedele 🙂
idem pozerat lets dance a spinkat 😉
krasny pracovny tyzden 😉

csilla76
14. jún 2009

Ahojte hermanky 🙂 evy onedlho bude aj dalsia cast hermaniek,vidim ze ste toho popisali az-az,ale tak dobre 🙂 vitam nové babule,sme radi ze ste nasli tuto temu,tu sa dozviete vela veci alebo sa pytajte a niektora z nas vám odpovie 🙂
boli sme oberat ceresne,dost vela sme obrali,zajtra ich budem zavárat 😉 kto si prosi rada poslem. 😵
pekny vecer a uspesny zaciatok tyzdna zelám 😵 cmuk. 😵

eva7780
autor
15. jún 2009

dobré ránko 🙂 včera riadne blbol koník 😝

katica1
15. jún 2009

Dobreee..ano blbol vcera,,,robis poobede Evi???ja ano... 😉

katica1
15. jún 2009

Csilla76 dik za privitanie...dam sa do umyvania okien,,,asi.... 😎 😎 😎

eva7780
autor
15. jún 2009

zase mi to blbne 😀 ahoj katica,áno idem na poobednú 😝 sa ti che umývať okná?u nás to vyzerá na dážd 😢

eva7780
autor
15. jún 2009

csilla mne tie čerešne kludne pošli 🙂 inak už netreba otvárať a zatvárať témy 😉

janocka • 12. jún 2009 o 15:10 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Temy nad 10 tis. prispevkov uz nie je nutne zamykat a vytvarat si dalsie pokracovania, takze uz nam nemusite pisat, ze chcete temu zamknut z dovodu, ze ma vela prispevkov.

eva7780
autor
15. jún 2009

no teda,ako vidim kon blbol velmi dlho

cka
15. jún 2009

Ahojte....
bea, rodila som v Saci u dr. Dosedlu, vrelo odporucam, uplne uzasny doktor, keby nie on, tak sa trapim este cely den a noc. Ostatne tak ostali na vzdycharni, ale mna si vzal hned rano, ked videl, aka som utrapena. A velmi mi pomohol.

Mala je zlata, len spi cez den viac ako v noci. Ma to naopak. Ale v pohode. Ja stale sa trapim kvoli tej maternici. Neviem, ako to dopadne, ci sa nieco stiahla viac, alebo nie. Beriem oxytocin do nosa, snupem o dusu, kojim strasne vela, ale maternica nic a nic. Ked sa to nezlepsi, tak ma budu musiet cistit, a toho sa strasne bojim. Uvidime v stredu, co povie Dosedla.
Tak ahojte....akurat sme prvykrat sami s manzelikom kupali, doteraz mi kupala moja mamka, ja som iba asistovala, ale uz odisla, tak sme na to sami. celkom dobre to slo, len to otacanie babatka na brusko mi este nejde.
Krasne pozdravujem, drzim palceky a ozvem sa priebezne. Paaaa, Cmuk.

cka
15. jún 2009

Ahaaa...a rodila som prirodzene...to som zabudla, vo stvrtok na kontrole som bola na jeden palec poobede, v piatok cely den kontrakcie, doobedu raz za hodinu, poobede zacali raz za 30 min, potom raz za 15 min, a vecer raz za 5 min. O 23 hod. sme dosli do porodnice, a ja stale otvorena na 1 palec. Rano o 5 po celej noci kontraikcii kazdych 5 min. otvorena stale iba na 1 palec. Potom som nasilu cez bolesti vyskakala na lopte otvorenie na 3 palce, a konecne mi mohli pichnut epiduralku....pichli mi o 8 rano v sobotu, doktor pomohol roztiahnut na 10 palcov do 9:30 a o 9:55 uz bola mala na svete...tlacila som 15 minut, moc mi to neslo, ale pomahali o dusu. 🙂 Bola vraj nejako v zakrute a mala omotanu snuru okolo krku, a to zastavovalo pohyb. Ale chvalabohu, skuseny lekar a asistentky mi pomohli. 🙂
Tot vsjo. Paaaa

matelko1
16. jún 2009

ahojte.prajem pekny den.
vcera som nestihala na net,lebo som sama v praci a mam vela robotky.
cka blahozelam a pekne sa drzte 🙂

eva7780
autor
16. jún 2009

no baby na tretej strane? 😒

matelko1
16. jún 2009

ahoj evy.rovnako sme pisali.veru az na tretej str.sme boli.

katica1
16. jún 2009

caute...fakt konik blbol riadne,,,ale na tretej strane,,,??ved pozeram,,,hmmm no toto.... 😉 😉 😉

katica1
16. jún 2009

Je tu niekto..??? 😠 ahahhh ordinaca.... 😕

katica1
16. jún 2009

tak nic......bruuuuu 😔 😔

lusinkaj
16. jún 2009

ahojte,pekny vecer 🙂
prisla som z prace,odlozila som nakup,pozeram panelak a idem spinkat... 🙂