Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
4. sep 2009

baby tak ja sa idem napapat a pojdem trosku von a odniest chlapom domov obed,aby nezomreli hladom.
tak zatial pa 🙂

lusinkaj
4. sep 2009

matelko sebe robim privarok a moj manzel ho nemusi,tak jemu robim zem.kasu a k tomu mu vyprazim jaternicu
dakujem 🙂

petronelka77
4. sep 2009

Matelko, manzel si myslel, ze to bude dievcatko, no ale bude mat chlapciatko, tak uz sa tesi 😉 , hlavne, ze je v poriadku. Ty to budes vediet uz za par tyzdnov 😉 .
Lusi, dodatocne vsetko naj a prijemnu oslavu 🙂

lana28
4. sep 2009

Caute baby 🙂 , tak sme doma, mame vlozene len jedno babatko, lebo nastali komplikacie.............a vsetko islo tak dobre..........rano, ked sme prisli, tak ma hermi este popozeral a zistil, ze sliznica maternice je dost nizka.....tak navrhoval bud nic nepodniknut alebo skusit len jedno vlozit........ze zatial sa mu iba u jednej pacientky s takou sliznicou podarilo donosit dietatko..............tak sme to skusili........mozno ja budem ta druha, ktorej sa to podari... 😉 ......tak som teraz uz doma a lezim...................ale boli zlati v centre.....

lusinkaj
4. sep 2009

peti dakujem 🙂
lana,tak to jedno urcite zabojuje a bude dobre 🙂 preco alebo od coho je nizka sliznica maternice?

matelko1
4. sep 2009

ahoj lana.tak teraz pekne lezkaj a hladkaj si brusko,uvidis,ze sa to podari.a kolko mm bola sliznica,vies?
aj mne povedal,ze to riskneme,lebo aj u mna to nebolo bohvieco a vidis,podarilo sa 🙂
petronelka jasne,ze je jedno co to bude,len nech je vsetko v poriadku.

lusi peknu oslavu.

lana28
4. sep 2009

diky baby 🙂

matelko sliznica bola len 57mm, dost malo..........
lusi, je to dolezite, aby bola maternica pripravena na tehotenstvo, aby sa babatko ujalo.....myslim si....
......a ty si kolko mala matelko, tu sliznicu?

lusinkaj
4. sep 2009

dakujem vam 🙂 chlebicky som urobila,kolaciky cerstve napecene z cukrarne 😀 urcite im budu chutit 😀

lana28
4. sep 2009

lusi, dala by som si..... 😉

katica1
4. sep 2009

ahojte,baby....lana neboj ja som mala super sliznicu..a nevyslo...ak to je sudene,,,vyjde to aj tak.... 😉 😉 ja som dnes dostala mrchu...volala som Hermimu....kazal mi brat estrimax...mam este zasoby z minula...14.9 kontrola...a tak sup asi okolo 25.26 sept..idem nato...jaaaaaaaaaaaj 😝 😝 aj sa tesim aj bojaaammm"""" 🙄 🙄

katica1
4. sep 2009

oooooooooooooooooooooojjjjjjjj 😕 😕 😕

lusinkaj
4. sep 2009

kati nebojaj bude dobre 🙂
lana posielam 😀

lana28
4. sep 2009

kati super.........uz sa to rozbehujeeee..............................lusi dik 😉

katica1
4. sep 2009

lusi dik...jaj...zas dopujem lieckami...a ty beries tie lieky....a jak dlho.... 😒

katica1
4. sep 2009

jaaj..ano lana...rozbieha sa to...ale som rada...aj aj...zmiesane pocity......no aspon ta nadej tu je.... 😔 😔

sofia2008
4. sep 2009

ahojte, chcem sa opytat, minuly tyzden sme poslali ziadost do poistovne do KE, cize by nam mali ivf schvalit zaciatkom oktobra, ak uz bude u Hermana, tak to sa hned ide na vec? mam trocha strach 😖

katica1
4. sep 2009

sofia ahoj...no ano potom mu zavolas...on povie ci mu doslo schvalenie....a objedna ta....uz to potom pojde rychlo...predpise ti injekcie...na stimulku ...tak odber vajok tak vkladik...a tak si tehotna...!!!! 😉 😉

katica1
4. sep 2009

nebojaj...aj ja bojim....ale druhych sa mi dari lepsie povzbudzovat....ako seba..... 😕 😕

sofia2008
4. sep 2009

jej dakujem...no ja si budem pichat Gonal, tak som to mala napisane na ziadosti...uz mam vsetko okolo ivf nastudovane 😀 uz iba prax mi chyba 😀 dakujem

lusinkaj
4. sep 2009

tak moja navsteva pred chvilou odisla 🙂 sme fajne podebatili 😉
sofi ty si posielala ziadost do KE?aku mas poistovnu?

sofia2008
4. sep 2009

Vseobecnu, najprv mi dali peciatku v pobocke v Presove a tak som to posielala na Senny trh 1 v KE, tak mi to kazal Herman

matelko1
5. sep 2009

dobre ranko baby 🙂 .prajem krasny vikend aj ked von vyzera strasne pochmurne.

lana ja som mala okolo 10 cm sliznicu,ja som mala super,len sa mi tam objavil myom a doki ma chcel poslat na operaciu,ale sme to riskli.myom mal 18mm.
katica neboj sa,budem drzat palce,urcite to vyjde a bobacikovia zabojuju 🙂

sofia vitaj medzi nami.ozaj aku mas poistovnu.ak to bude schvalene,tak potom to ide strasne rychlo.ani sa nenazdas a budes tehulka 🙂 ...drzim palce.

lusi vidim,ze oslava dopadla dobre 🙂

matelko1
5. sep 2009

sofia prehliadla som a az teraz citam,ze mas VSZP.

baby ozaj co mate dnes na plane v takom pocasi?

sofia2008
5. sep 2009

dakujem za privitanie 🙂
no niekedy chcem, aby to bolo cim skor, niekedy, aby to este nebolo 😀 sama neviem 😀
ja dnes budem upratovat a pozerat s mm filmy
prajem vam pekny, aj ked uprsany dnik 😉

matelko1
5. sep 2009

sofia takze ty tento mesiac zacinas so stimulkou.super.budem drzat palce.u vas bol kde problem,ak sa smiem opytat.

lusinkaj
5. sep 2009

ahojte,krasnu uprsanu sobotu prajem 🙂
matelko ano,bolo super vcera 😉
dnes moj manzel ma poobede,taze budem sama,neviem asi budem pratat 😉

matelko1
5. sep 2009

ahoj lusi 🙂 ........moc to s upratovanim neprehanaj 😀

lusinkaj
5. sep 2009

matelko este som ani nezacala,ale sa mi ani nechce zacat 😝

matelko1
5. sep 2009

ani mne sa nic nechce.tuto noc som zle spala.vecer som nemohla zaspat,strasne ma palila zaha a nevedela som,co si mam dat.

lusinkaj
5. sep 2009

matelko aj ja som sa zle vyspala,co som myslela,ze vonku prsi tak sa fajne bude spat a o pol noci som sa zobudila na bolest v zaludku a potom ma prehnalo 😝