Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
6. sep 2009

matelko chcela som 😀 ale nedostala som sa k tomu,vobec sa mi nechcelo 😝 ale dnes som fajne vyspinkana,tak si popratam,pozehlim budem sama...tak sa aspon nudit nebudem...

katica1
6. sep 2009

terba pratat ked je chut..mas pravdu... 🙂

lusinkaj
6. sep 2009

kati ja buduci pracujem,tak musim tento...aspon sa nebudem nudit,lebo dnes som sama poobede doma...

katica1
6. sep 2009

aha,,,hej,,,,, 😎

matelko1
6. sep 2009

no kde ste zmizli 🙂

katica1
6. sep 2009

ja som tu... 😕

matelko1
6. sep 2009

katica ano my s tym robime s umenim,takze moc s farbami nemozem vymyslat.
no neobjavili sa mi vase prispevky,az teraz.

lusi jasne,aj ja upratujem ked mam chut a nie ci je nedela,alebo nie.

katica1
6. sep 2009

aha..asi rychlo piseme..ze net nestiha,,haha

matelko1
6. sep 2009

veru rychlo pisete 😀 ...kedy ides k mamke na obed.byva asi niekde blizko od vas,ze?

katica1
6. sep 2009

ano asi 10minut chodze...tak okolo pol dvanastej pojdem....

matelko1
6. sep 2009

no tak blizucko...poobede co mas na plane.

katica1
6. sep 2009

ale rozhodla som sa ,ze to moje dalsie Ketko utajim,,,pred vsetkymi...samozzrejme okrem konika...aby mamka zase nebola smutna..zbytocne...konc.septembra vezmem dovolenku par dni...akoze ideme na chatu..mozno aj pojdeme... 😉 😉

matelko1
6. sep 2009

mas pravdu.ani ja som nikomu nic nerozpravala.

katica1
6. sep 2009

poobede...dojde muzik..okolo stvrtej....a dakde mozno vybehneme...mozno aj na bicykel....ked nebude prsat,,,alebo len tak ..dakde von,, 🙂

matelko1
6. sep 2009

no nic,koncim,lebo je plny byt hosti 🙂 🙂 ...dufam,ze sa mi podari este nakuknut ku vam.
tak zatial pa 🙂 ....a dobru chut

lenisko1
6. sep 2009

Ahojte som tu nova...

katica1
6. sep 2009

pa matelko...lenisko1 co potrebujes....poradit...?? 🙂

matelko1
6. sep 2009

este som tu 🙂
lenisko vitaj medzi nami.kludne sa pytaj my ti poradime.

lenisko1
6. sep 2009

dakujem pekne za privitanie...

ja sa chcem spýtať či gynkacare sa zaobera len čiste s umelým oplodnením... Ja chodim ku doktorovi Krausovi neviem ci ho poznate...
No a akosi mi velmi nepomaha ma dat dokopy... Tak sa chcem spýtať že ako to tam vlastne chodi a či je to tam velmi drahe...

lenisko1
6. sep 2009

ja ma pco syndrom... nemam ovuláciu, neviem sama dostat mrchu lebo ma zvýšený mužský hormon a prolaktin...
tak či tam sa chodi aj s takýmto problemom ci len cisto ked mam zaujem o umele??

katica1
6. sep 2009

on riesi hlavne umele opl.--ale vstupne vysetrenia nie su drahe,,,vysetri aj teba aj mangela....ale povie vam co by on riesila dalej..alebo vcom je problem.....je to velky odbornik...vela parom pomohol...

katica1
6. sep 2009

urcite knemu chodia pary s roznymi problemamy....hlavne riesi neplodnost,,,co bezny gynek.az tak neporiesia,,,,ako on....myslim.....

lenisko1
6. sep 2009

na ja mam za sebou už vsetky vysetrenia aj manžel ma tak ked mu dam vysledky tak aj tak budem musiet opat ist na tie vysetrenie??? a čo je to " nie drahe?" ja len že nemam ani paru že kolko to tam môže stat... takže vie poradit čo by bolo dobre... ale vie si ma aj zobrat a liecit??

katica1
6. sep 2009

ja som napr.myslela,ze je vsetko ok...ale ze sa nedari,,,moja gynekologicka...nic neriesila...a tym som stratila vela casu....a on nam pozistoval veci....dali sme to doporiadku...a zatial sme neuspeli..ale verime Hermanovi....ze nam pomoze.... 😉 😉 ..ako kopu inym parom.... 🙂 🙂

lusinkaj
6. sep 2009

tak ja som dnes sikovna,mi sme sa uz najedli zacali sme druhym obedom a polievku o chvilku 🙂
lenisko vitaj,ja by som v tvojom pripade isla za dr.hermanom a on by urobil vstupne vyse.a povedal co ako...

katica1
6. sep 2009

lenisko vstupne vysetrenie...okolo 1500sk...nepamatam si presne....cize asik 50ecka...ponovom...opravte ma baby ak kecam...hiii

lenisko1
6. sep 2009

no asi tam pojdem... objednáva sa tam?? aky je tam systém?
a vy mate aky problem??

lusinkaj
6. sep 2009

ta vy ste sa rozkecali 😀 nestiham citat...
katica dobre pises,stoji to okolo 1500 sk...

katica1
6. sep 2009

no on lieci hlavne priciny neplodnosti......ale ak napr.mne zistil ,ze mam polyp na maternici...musela som ist za svojim,a poriesit si to....

lenisko1
6. sep 2009

a potom sa tam plati za kazdu navstevu?? alebo len za dalsie vysetrenia??