Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
6. sep 2009

lenisko staci ak tam zavolas a on ta objedna,a mu vsetko porozpravas a on uz vie co ma robit...

lenisko1
6. sep 2009

no ja mam tiež poly.. a ako si to riesila?? katica?

katica1
6. sep 2009

lenisko...ja som sa tiez bala...no fakt..jeden telefonat...ja som mu povedala,,,ze dlhodobo sa nam nedari otehotniet...objednal ma...a uz tam chodim asi rok a pol..... 😎

katica1
6. sep 2009

musela som ist na zakrok...odstranit to...ale to som uz riesila u svojho gynek...a potom som Hermanovi doniesla vysledky....

lenisko1
6. sep 2009

no to už dost dlho tam chodis.. a už ta dal dokopy???

katica1
6. sep 2009

je to tam velmi diskretne,co sa mi paci...vsetci tam chodia koli rovnakej veci,,,koli detickam vytuzenym.... 😀 ...

lenisko1
6. sep 2009

pockaj este raz katica zistil ti že mas aku maternicu?? neviem či myslime na to iste... ja mam velmi malu maternicu v t-čkovom tvare s možnostou že prve potratim ako mi to povedal doktor podotýkam možno... môže aj pekne rast s plodom... a to ma svoj nazov niejaka polycisticka či aka.. tak toto si mala??

katica1
6. sep 2009

tak este sa ma nezbavil...ale snazi sa....bola som na 1.ivf...nevyslo...tak na Ketko... a teraz idem na druhe ketko...vysledok ti nik nezaruci 100%-ny.....to uz na prirode zalezi..alebo na tom hore....ci ti to vyjde na prvykrat,,,ci na desiaty......ufffffff 😠 😠

lenisko1
6. sep 2009

no to ano to ti verim... ako dlho už sa snažite??? a teraz už mas vsetko v poriadku?? tak ako ma byt?? alebo aky mas este problem?? či musis ist na umele?? ja by som chcela prirodzene pokial je sanca...počula som že umele je neskutočne drahe že to stoji 50 tisic korun je to pravda?

katica1
6. sep 2009

ne ne...ja som mala polyp na maternici...ktory trebalo dat prec...maternicu mam ok....to bol len taky 10min.zakrok,ale v narkoze.....taky vraj bezny,,,,

lenisko1
6. sep 2009

no takže ty čakas teda chodis na umele už... držim silno pršteky.... a ževraj je aj niejaky poradovník že za rok môže určitý počet oplodnit umelo...

lenisko1
6. sep 2009

aha no tak potom mas nieco ine... no si predstav že som bola na vysetreni ci mam priechodne vajičkovody a tam mi povedal že mam malu maternicu... ale ja verim že ked sa mi podari otehotniet tak pekne bude rást s prodom...

katica1
6. sep 2009

tak ja by som mala byt ok...manzel ma horsi spermiogram...tak preto nam odporucil umele.....my uz 5rokov....upenlivo..sa snazime...dost dlho...ale je to realita....jasne ,ze to aj stoji peniaze a nemale...ale co neurobis pre babo.... 😔 😔 ......myslim,ivf stalo okolo 30 000sk....

katica1
6. sep 2009

utekam na obed ku mamke....lenisko...sak este popiseme......papa zatim....no poradovnik...neviem onom...jak ma objednal podla kramov,,,tak to slo uz rychlo...len treba zavolat..papa

lenisko1
6. sep 2009

no to ti verim... moj manžel mal perfektný spermiogram povedl mu že môže robit cigansku osadu vsetko mal až nadhodnotou 🙂 takže aspon že on je v poriadku... v podstate iba mna treba dat hormonalne dokopy aby som mala ovulaciu a potom by to malo vyjst.. aspon dufam.... No to už dost dlho sa snažite... My len rok ale roky utekaju tak sa bojim .... Ked sa môžem spýtat kolko mas rokov??

lenisko1
6. sep 2009

dik za info... dobru chut... maj sa 🙂

katica1
6. sep 2009

ja mam budem mat zachvilu 33....hmmmmmmm 😒

katica1
6. sep 2009

a ty???urcite si mladsia..... 😉

lenisko1
6. sep 2009

no ja 30 preto sa bojim...

lenisko1
6. sep 2009

to už tiež nieje malo ked si zoberies že by som mala čakat 5 alebo az 10 rokov... nechcem mat v 40-tke... bože dufam že nie...

katica1
6. sep 2009

okk...to si mlada neboj....dobru chut vsetkym.... 😝

lenisko1
6. sep 2009

dik aj tebe 🙂

lusinkaj
6. sep 2009

trosku to tu utichlo,kde ste vsetky? 🙂 ja mam uz popratane,idem sa okupkat a odychovat... 🙂

katkapetrik
6. sep 2009

Ahoj lenisko, ja som tu od vcera tiez nova a mam tiez 30🙂 a tiez sa chystam k dokotrovi H., ale este MM ide na jedno vysetrenie a potom uvidime...tak budem checkovat temu, napis potom, ked pojdes na prve vysetrenie a tak, ok?

matelko1
6. sep 2009

pekny vecer baby.ale ste sa rozkecali doobeda.
nove baby hermanky vitajte 🙂

matelko1
6. sep 2009

no,vidim,ze som dosla asi neskoro.nikoho,nikde.
baby herman je velky odbornik,on vam pomoze.ja som k nemu tiez chodila vyse roka.a co sa tyka veku,ja budem mat tento mesiac 35 rokov.

matelko1
6. sep 2009

tak nic baby nepokecala som ☹
dobru noc.zajtra pridem.
pa

sofia2008
6. sep 2009

pekny vecer baby, ja som tu tiez vlastne nova 🙂
aj ja si myslim, ze je velky odbornik 🙂 bola som taka nijaka z toho, ze musim ist prave ja na ivf, ze sa nam to nepodarilo prirodzene a on to asi vycitil a povedal mi, ze nesmiem byt smutna, ze som pekna mlada kocka a ze budem mat dietatko, tak nevie preco by som mala byt smutna 🙂

lusinkaj
6. sep 2009

ahojte,ja si to tiez myslim,hermi je super,je odbornik,on by chcel aby kazdej sa podarilo mat babo,len priroda je silnejsia,aj mne povedal,ze on nevidi problem v tom aby som nemohla mat babo raz 😵

sofia2008
6. sep 2009

presne tak 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵