Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
9. nov 2009

ixi ja ho mam tak ze 25 niekedy 30...viac ako 30 no proste tazko povedat raz tak raz tak 😝

walle
10. nov 2009

to dnes tu nikto nie je? kde ste hermanky? 😉 ☹ ja ležím v posteli...niečo na mňa lezie...a zajtra idem na kontrolu k Hermanovi... ☹

lusinkaj
10. nov 2009

walle,tu som... 🙂 treba vypotit na cudzom tele

walle
10. nov 2009

no to sa teraz bránim!!! veď idem na KET... 😀či to môžem??? 😅

gerena
10. nov 2009

Caute baby 🙂 a ja som tu......ako sa mate?

lusinkaj
10. nov 2009

walle,tak si myslim,ze mozes ci nie 😕
ger ahooooj...porad moze sa sex pred ket? 😕 ja sa mam tak akurat...ale mohlo by aj lepsie 😝

walle
10. nov 2009

aho gerenka...vidím, že ty si skalná...ja relatívne nová...budem rada, ak mi povieš niečo o sebe...si tiež Hermanka... 😉 😵

lusinkaj
10. nov 2009

ger je nasa taka ina hermanka,vsak ger? 🙂 😀

gerena
10. nov 2009

podla mna moze......co ked sa trafi ta jedna potvorka??? ja skalna, raz za cas ked sa mi podari.........nemam velmi co osebe, ja nechodim k hermimu.......ja tu len chodim otravovat 😉 walle len sa pekne vypot 🙂

lusinkaj
10. nov 2009

ger....huhu...aj ja som tu 😀 😒

gerena
10. nov 2009

lusssssi ahhoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojjjjj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

walle
10. nov 2009

už aj kašlem na vás.....................
nie na vás !na počítač! 😀 doslova...zľakli ste sa, čo je to tu za potvora, že? 😠 😉 🙂
gerka...ako ti je dobre, že ty iba tak... ☹ 😵

lusinkaj
10. nov 2009

ger... 😀 😀 😉
walle,len nekasli na ans ja musim byt zdrava na ivf

gerena
10. nov 2009

a ani masky uz nemame 😀 😀

lusinkaj
10. nov 2009

nemate ani vy...jooj ti ludia su saleni 😉

lusinkaj
10. nov 2009

baby idem kuk odsudene a spinkat 🙂 😔
zajtra nesieme notbook na reklamaciu,taze nebudem tu dlhsie tak sa majte pekne a ked budem moct sa prihlasim niekde 🙂

gerena
10. nov 2009

kym som bola v sprche zmiznete 😖 tak pekny vecer a dobru noc.........ja idem kukat house ...choroba z povolania 😀 😀 walle drzim palce na zajtra 😉

fredy27
11. nov 2009

Ahojte,asi nikto tu nie je,hm?Včera som bola u Hermana na tretie vyšetrenie a ked mi robil ultrazvuk,niečo diktoval sestričke a pýtal sa,ktorý deň cyklu som a ona že 21 a on,nooo uvidíme,čo z toho bude.Neviem čo tým myslel,dúfam,že nič zlé 😒 A objednal ma na pohovor o dva týždne,tak hádam už sa konečne niečo dozviem.

lusinkaj a kedy ideš na ivf?

ixi,walle,gerena,napíšte niečo? 😉

sofia2008
11. nov 2009

fredy a co si sa ho neopytala ? 🙂

sofia2008
11. nov 2009

walle dufam, ze dnes donesies aspon ty dobru spravu 🙂

monika99
11. nov 2009

Ahojky,
ja som uz bola na pohovore no a neviem ci mam povedat ze to dopadlo dobre alebo zle.
Ma niektoa z vas info cosi ze pomerne zväčsene ovária a pre POF uríchliť plánovanie babätka.
Manzel ma vela bielych krviniek cize Leukosperma a morfologia 11% a dajaka terrratosperima stredná a mam ist na LPSK uz neviem co mam robit ☹ poraddte mi

Dakujem 😅

sofia2008
11. nov 2009

moj mm ma to iste, co tvoj, este horsie, iba 7 percent zdravych spermii a este 3. stupen terratospermie, co sa tyka teba, tak to nemam ani sajnu, ale ved ked ta poslal na laparku, tak potom mas normalnu sancu otehotniet 🙂 chod s tym reportom ku gynekologicke a ona ti to dopodrobna vysvetli, ak este niecomu nerozumies 🙂

matelko1
11. nov 2009

ahojte baby....no co mate nove?idem si vas precitat trosku aby som bola v obraze.konecne budem mat doma net,uz sa neviem dockat 🙂
my sa mame fajn.rastieme,priberame.ten cas strasne rychlo leti.

matelko1
11. nov 2009

vitam nove snazilky.
walle ze vraj pri KET je mala uspesnost a mne sa Ket vydaril a cakam dvojky.tak treba len verit,ze to vyjde.

sofia2008
11. nov 2009

ahoj matelko..no aj mna caka KET, kedze sa vklad nekonal kvoli OHSS..mam 11 mrazacikov, tak aspon jeden sa dufam ujme 🙂

matelko1
11. nov 2009

ahoj sofia.musis verit.budem ti drzat palce.kedy sa chystas na KET?

sofia2008
11. nov 2009

no neviem, lebo v pondelok som mala mat vklad a teraz mam cakat na menstr..tak neviem, ci to bude hned alebo bude mesiac pauza..dakujem..aj tebe drzim palce..nech uz je februar a mas deticky pri sebe 🙂

fredy27
11. nov 2009

sofi,sama neviem,bála som sa...a kedy ideš na KET?

monika,ktorý krát si uňho bola?

sofia2008
11. nov 2009

fredy 🙂 Hermiho sa netreba bat, ved on je super..ja sa stale pri nom tolko nasmejem 😀 na zaciatku sa mi zdal chladny, ale teraz vobec 🙂
neviem kedy bude KET, december alebo januar 🙂

matelko1
11. nov 2009

zo zaciatku sa aj mne zdal hermi chladny,ale on je v pohode,aj sme sa zasmiali,je zlaty,je to velky odbornik.
sofia ja som mala pri KET vklad na 21DC,ale to je asi u kazdeho inac.