Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
2. dec 2009

prajem pekny vecer..stupa mi teplota a snazim sa zaspat ☹

matelko1
2. dec 2009

sofia tak sa pekne preliec a cim skor,ze budes zdrava.

matelko1
2. dec 2009

dobru noc.
zajtra som tu,pa 🙂

matelko1
3. dec 2009

ahojte.
to dnes tu este nik nebol?....od rana nam nesiel prud,nieco robili na ulici,tak som sa az teraz pripojila,ale som smutna ☹ ...
tak nic.idem von trosku sa prejst.

walle
3. dec 2009

no toto.... matelko skalné tu je stále samo!!! ☹ chudáčik!!! ☹ 😉

sofinka - to snáď nie!!!ozaj????? chrípka?ojojoj...to je mi ľúto a čakala som na správy... 😔

lusinkaj - takže IVF v januári???? aj sofinka???? tak to žeby som aj ja išla v januári!!! 😉

no..len ja som dnes bola na hematologii a mám už nejaký prvý záver, čo mi brali krv skôr:

citujem:

- mutácia fibrinogénu G455A homozygotná forma
- mutácia MTHFR A1298C heterozygotná forma
- funkčná porucha trombocytov

Laboratórne zistená trombofília sa v.s. podiaľala na strate plodu v roku 2005 😔

tak zatiaľ neviem, čo presne to znamená...idem si to pozisťovať / lekárka dnes so mnou nebola, iba mi zobrali krv...zajtra mám volať/ale predpokladám...že objavujú sa prvé veci, ktoré bude treba riešiť, aby som plod udržala...

😔

walle
3. dec 2009

teraska - ako pokračuješ? 🙂

sofia2008
3. dec 2009

ahoj wal..no tak sa asi viacere stretneme v januari 🙂 ja som aj rada 🙂
citala som, ze sa chystas na vysetrenia do Prahy, tak ak ti nieco najdu, tak ti potom aspon nastavia spravnu liecbu a dalsie KET uz bude uspesne 🙂

terasa
3. dec 2009

cauko walle pozdravujem ta
ja pokracujem tak ze v utorok som bola u lekarky a robila mi ultrazvuk mala som 3 folikuly,tak mi povedala ze skusi inseminaciu.tak mi dala injekcie ktore sa museli pichnut v urcity cas a ze mam prist vo stvrtok rano s manzelom a potom na 10.30 ja znovu

walle
3. dec 2009

sofinko, teraska -čauki!!!! 🙂

tak to áno, všetky niečo riešime... 😔 sofi choručká momentálne, teraska inseminácia, ja príčiny neúspechu...

ale raz budeme všetky tehulky!!!! 😉 😅 😵

terasa
3. dec 2009

walle tak som dnes na tom bola a mam dalej brat ten liek parlodel,dala mi dalsi liek niejaky hormon a vaginalne tabletky.mam prist o 14 dni na krv ze ako to dopadlo
poznas niekoho kto na tom bol?
Ako sa mas ty,ako pokracujes?

walle
3. dec 2009

na inseminácii? no poznám...bohužiaľ, bolo to neúspešné 😔 ale nechcem ťa strašiť, zatiaľ všetky čo poznám, nevyšlo im to...tak myslím si, že tebe to vyjde!!! 😉 veď nevymysleli to zo srandy!!! 😉 držím ti palčeky!!!strrašne!!!!

ja sa mám lepšie...momentálne riešim si veci, prečo nám to nevyšlo 😢 KET neúspešné...

objednaná som na imunologiu do Prahy, hematologiu...to riešim, to si videla...a tak. Kým pôjdem na ďalšie KET, chcem mať poriadok v týchto veciach... 🙂

terasa
3. dec 2009

aha tak to mas co robit 😉
ja sa zatial citim dobre 🙂
zajtra idem do prace mame mat mikulasa pre deti

sobka
3. dec 2009

ahojte dievčatá, chcem ta terasa povzbudiť...práve dnes som rozprávala s kamoškou, žije ale v Prahe, pred dvoma týždnami v piatok bola prvý krát na insemináciu a dnes mi volala, má tam dve čiaročky jak hrom, videla som aj fotky testov nejakých lacných...že dr. halíř sa ten test volá. Som skoro odpadla a ona tiež, lebo jej manželovi diagnostikovali zlé spermie, ona má niečo so štítnou žlazou a urolog im insemináciu vobec neodporucal, ale v centre jej povedlai, že pred prvou žiadostou to ale možu skusiť, aj ked nevidia v tom sancu ani len na 30%. A to tam bola igi migi, ani po vstreknuti pipetou neležala ani sekundu, rovno sa postavila a isla domov a sestricka kricala:"dalsí", kto je narade...dobré nie? Snažili sa prirodzene niekolko rokov, no a toto...podla mna..."zazrak"...este to tak aj brala, že to nevyjde...na druhý den isla pekne s trenerom do posilnovne makať, lebo chcela schudnuť a vidíte baby, ked sa má ujať tak sa ujme...no, ja sa len teraz modlím, aby im to vsetko dobre dopadlo...ved viete, že vsetko možné sa este može stať. Pekný vecer vsetkým, prajem, pa

beadz
3. dec 2009

ahojte kocky. tak ako sa mi tu mate ?

beadz
3. dec 2009

tak nikde nikto, idem do hajan. papa

matelko1
4. dec 2009

ahojte.
prajem pekny den 🙂
vcera som tu poobede nebola,bola som von,trosku sa po meste prejst 🙂 c 🙂 o je nove,a prisla som vecer a uz sa mi nechcelo notbook zapinat.

walle ja si kvoli tomu picham,lebo mam mutaciu MTHFR A1298C heterozygotna mutacia.tiez ked som potratila a znovu otehotnela,tak zistovali,ze preco sa to stalo a od jula si picham tie injekcie a budem az do porodu,aj po porode mozno.

matelko1
4. dec 2009

haloooo....tak kde ste kto.... ☹

matelko1
4. dec 2009

☹ ☹ ☹
az na tretej strane sme boli.

terasa
4. dec 2009

Cauko matelko1 pozdravujem ta.ako sa mas?

matelko1
4. dec 2009

ahoj terasa. mam sa fajn. 🙂 uz sa mi to pomaly krati 🙂
ty ako?
a to tu okrem nas nik nieje?

matelko1
5. dec 2009

ahojte.prajem pekny vikend 🙂
dufam,ze dnes sa aspon niekto prida 😉

terasa
5. dec 2009

cauko matelko1 dakujem za vcerajsi pozdrav
mam sa ok,len som v noci zle spala 😒

matelko1
5. dec 2009

to som aj ja zle spala.take krce do hlavy som dostala a tak ma priserne hlavva rozbolela,ze som myslela,ze sa zblaznim.nahrialasom si ju bio-lampou a dala som si paralen 500.to by som nevydrzala.
teraz idem rychlo nieco zbuchat na obed.neviem,ale ze co.
manzel siel hrat hokej,o chvilu dojde a nic nieje na obed.trosku som si zdrienmla a bum jedna hodina 🙂

matelko1
5. dec 2009

no uz aj obed mam pripraveny 🙂 rychlu sackovu polievku a bryndzove halusky.uz sa mi voda vari.

kuspitka
5. dec 2009

Ahoj matelko.
ako sa mas moja?

terasa
5. dec 2009

Ahoj kuspitka pozdravujem ta.mas pekny album 🙂
jaj jak ty zavidim to tehotenstvo 😉

matelko1
5. dec 2009

ahoj kuspitka.no uz dobre.tak ma hlava v noci bolela,ze som myslela,ze sa zblaznim.
a ty?este nejdes rodit?ved uz si v 39tt.malej sa akosi nechce z bruska von.

no ja uz som aj po obede.ideme sa s manzelom prejst do slovenskeho raja,trosku preluftovat sa idem.

kuspitka
5. dec 2009

matelko tak pokny dnik ti prajem
tak ja rodit este nejdem

terasa
5. dec 2009

kuspitka ako sa mas?kedy mas termin?
co si vsetko podstupila az si otehotnela,ako dlho ste sa snazili?

terasa
5. dec 2009

matelko1 🙂 tak aj ja ty prajem prijemnu prechadzku