Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilly4
8. jan 2010

Ahojte baby 😉
uz dlhsie si vas citam a dnes som sa rozhodla prispiet...chodim k hermanovi a chcem sa svami podelit o svoje prve pocity, kedze dnes som si pichla prvu injekciu a som z toho celkom vzrusena 🙂 ...trosicka to zastipalo,ale inak pohodicka... :-tak dufam,ze sa nam to vsetkym snazilkam podari

vecernica76
8. jan 2010

Ahoj lilly....drzim palceky a prajem aby si sa uz onedlho tesila z dobrych vysledkov 🙂

lilly4
8. jan 2010

Ahoj vecernica dakujem pekne,ja som zatial velmi pozitivne naladena 😀 (uvidime ako dlho mi to vydrzi) a ty ako?tiez patris k snazilkam?

vecernica76
8. jan 2010

dufam, ze ti to vydrzi stale...byt pozitivne naladena 🙂....ja uz mam doma synceka...ma 6 rokov....do centra som chodila pri jeho otvoreni

matelko1
8. jan 2010

ahoj lilly.tak vitaj medzi nami 🙂 ...to je dobre,ze si pozitivne naladena,takto to ma byt 🙂
ja som si trosku zdriemla.uz nevladzem dlho vysedavat,ani chodit a aj zle sa mi v noci spi.

lilly4
8. jan 2010

ahoj matelko dakujem 🙂
jej to musi byt asi neopisatelny pocit mat v brusku hned dva babetka..aj ja chcem 🙂 ja som dnes tiez iba lenosila,ale uz musim ist daco ukuchtit.

matelko1
8. jan 2010

no je to krasny pocit,ale tiez sme si vytrpeli vela,kym sa to podarilo.
neboj sa aj tebe to vyjde.ja vam to vsetkym prajem 🙂

lusinkaj
8. jan 2010

ahojte,ja som sa dnes flakala 😝 teraz som prisla domob,pichla v poradi uz tretiu inj. 🙂
vitam nove hermanky,lily a klo...aj ostatne ahojte

terasa
8. jan 2010

cauko pozdravujem vas prijemny podvecer

matelko1
8. jan 2010

ahojte lusi a terasa. 🙂
lusi ale ti idu tie dni,uz tretia inj.super.kedy ides k hermimu?

terasa
8. jan 2010

ja som bola dnes v praci,teraz odychujem pri hudbe

matelko1
8. jan 2010

terasa a ako bolo v praci po sviatkoch.

lusinkaj
8. jan 2010

matelko porad,mam puregon 600 a uz som pichla tretiu picham po 200 to je 600 a mne este ostalo v inj.co stym?mam otvorit druhu krabicku kolko tam moze byt ako to zistim? 😨

terasa
8. jan 2010

dobre dalo sa som pratala,atd.a neboli tam deti tazke klud a mohla som si porobit svoje veci

matelko1
8. jan 2010

lusi otvor radsej dalsiu injek.a poto sa opytaj sestricky u hermanan kolko to ostavav este jednotiek puregonu tam.ja som sa pytala pri gonale,tiez som nevedela.

lusinkaj
8. jan 2010

aha jasne dobre matelko radsej...ale ked je 600 puregon a picham terti dne po 200 tak nemalo by tam nic ostat ci nie???

lilly4
8. jan 2010

no baby ja uz mam prvy problem,dnes som si pichla prvu davku puregonu o tretej a teraz som na wcku objavila krvicku.co to? lusi tebe sa to nestalo? moze to byt z tej injekcie? 😠

lusinkaj
8. jan 2010

lily ja mam tiez puregon,ano je to z toho presne to som citala v tom priba.letaku vies co je v krabicke taze nic sa neboj mozes sa to objavit pocas stimulky 😉 kolko si pichas,kedy ides na kontrolu?to je tvoje 1ivf?

lilly4
8. jan 2010

lusi aj mam puregon 600 ja si mam pichat po 225 a sestricka hovorila ze to mam na 3krat,a co sa mi zvysi mam odlozit a zacat nove balenie.cize musi tam byt toho viac

lusinkaj
8. jan 2010

aha tak super...taze mozem byt pokojna,lebo mne sa trosku zvysilo taze necham tak a mozno neskor bude treba..

lilly4
8. jan 2010

jaj uz som sa zlakla,tak esteze tak.idem o tyzden v piatok a ano moje 1ivf

lusinkaj
8. jan 2010

aha ty ides neskor ako ja..nic sa neboj to k tomu patri... 😉 a aky mate problem ze ivf?

lilly4
8. jan 2010

no ved som sa kus aj cudovala ze az po tyzdni...tak dufam ze sa tam nejake to vajko objavi,pretoze ja mam nejaky problem s vajecnikmi,ze su dake ako keby opotrebovane a mam redukovane mnozstvo vajicok.tak som to aspon pochopila a manzel je v poriadku 🙂

matelko1
8. jan 2010

lusi ano ak by bolo treba,tak to budes mat na dopichanie.
lilly aj ja ked som si pichala tak som normalne spinila,tiez som sa zlakla ale vsetko bolo ok.ze vraj je to normalne.

manzel kuka na nete hokej,takze vyuzivam prestavku 🙂

lusinkaj
8. jan 2010

lily aha...tak ja som tiez zvedava ako to u mna bude,pri 1ivf som mala okolo 10 vajok tak snad aj teraz ich bude dost a pekne hlavne 😉
ja zatila nic nepocitujesm,ani bolest nejaku,spinenie ziadne tak snad...ale malo pijem tak ohss nech sa ma vyhyba 😉

matelko1
8. jan 2010

lusi mozno ani nebudes nic pocitovat.ja som absolutne nic necitila az som nechapala ci je to vobec normalne.

lusinkaj
8. jan 2010

no matelko presne tak,kedze si ani nepamätam lebo pre 2 rok.som bola na 1ivf taze fakt nepamätam sa
no ale kedze ty vravis,tak snad tak to bude...

matelko1
8. jan 2010

ano pred dvoma rokmi?tak to je fakt davno.....

lilly4
8. jan 2010

tak to by som bola stastna keby bolo aspon 10 🙂 mne je zatial tiez fajn,no ale mam to pichnute iba par hodin,tak uvidime.no ja sa snazim pit,mam aj ja strach s toho ohss,tak si normalne robim ciarocky ze kolko poharov som vypila,ale ja som sisi 🙂
a baby dik za podporu,lebo ja fakt neviem do coho idem,vkada za taketo forum 🙂

matelko1
8. jan 2010

lilly nik nevedel do coho ide.ja tiez dakujem tomuto foru,vela som sa dozvedela,baby povzbudzovali,co som im za to vdacna.nebyt tohoto MK,tak neviem,neviem...