Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

arianat
12. jan 2010

Ahoj sofia, ty si mala ohss? Aké si mala pri tom ťažkosti a ako sa tie príznaky utlmili ?

wendicka
12. jan 2010

Ahojte Hermanky, Lusi IP

lusinkaj
12. jan 2010

wendi ahoj..mas odpisane 😵

sofia2008
12. jan 2010

ahoj arianat, ja som bola tri pred odberom na ultrazvuku a uz vtedy mi Herman povedal, ze mi hrozi OHSS, dva dni po odere vajicok sa mi zacalo nalievat brucho, mala som ho ako v piatom mesiaci, ked prisiel den vkladu, tak mi ho dr hned zrusil a mala som aj zvacsene vajecniky na ultrazvuku, ja som mala len 1.stupen OHSS, dokopy mi nic nebolo, len to brucho bolo velke, ale do par dni mi spadlo, na to lieky nie su, ono to samo zmizne.. ale OHSS sa v 90% tyka zien, co maju syndrom PCO..takze ak ho nemas, tak nemaj zbytoce obavy 🙂

arianat
12. jan 2010

ďakujem sofia za odpoveď, ja nemám PCO, takže dufam, že to celé prežijem v zdraví. Držím ti palce na KET, nech ti to vyjde.
Keď ideš na KET už nemusíš stimulovať, ale berieš nejaké injekcie, alebo lieky? Ako sa na to pripravuješ?

sofia2008
12. jan 2010

ariant, pred KET sa berie iba Estrimax na rast sliznice..kedy pojdes na KET neviem, lebo ako som pisala asi pred dvoma stranami, po polrocnom brani hormonalnych liekov a naslednom ohss mam uplne rozhadzany imunitny system a z toho koznu alergiu uz vyse mesiaca 😠
ale ak mi to dovoli imunolog, tak by som rada sla niekedy koncom februara, uvidime, lebo alergia sa mi vobec nelepsi 😠
drzim ti palce, neboj, urcite to nedostanes 🙂

matelko1
12. jan 2010

ahojte.
lusi pekna urodicka 🙂 .....
baby ale ste sa rozkecali.idem si vas precitat.

lusinkaj
12. jan 2010

matelko a ty kde sa flakas?no som aj ja spokojna uvidime na kontrole...dnes bol hermi zlaty... som zabudla vies ten papier protokol a on mi vrvai,ze dostanem zato trest...pojdem do rohu a budem preberat fazulu 😀 😀

matelko1
12. jan 2010

ariant neboj sa urcite to v zdravi prezijes,ani ohss nebude,ani na to nemysli.

sofia musis verit,ze do februara ti alergia vymizne uplne,budem drzat palce.

sofia2008
12. jan 2010

lusi 😀
no ked nezmizne, tak ma smolu 😀 ale dik..davam jej cas do februara 😀 a potom sa ide na KET..ved mam 11 mrazacikov 😠 chudata, ved ich tam nemozem nechat dlho cakat 🙂

lusinkaj
12. jan 2010

sofi no tak mi povedal... 🙂 ale ze klacat tam budem a tak...preberat 😀

lusinkaj
12. jan 2010

baby idem si lahnut...dobru nocku 😔

sofia2008
12. jan 2010

lusi 😀 😀 😀 😀 😀
tak dobru noc 😵

matelko1
12. jan 2010

lusi tak dobru noc 😔
sofia ty si este tu?

matelko1
12. jan 2010

kuk,nikde nikoho.......
tak nic,idem sa sprchnut.

matelko1
12. jan 2010

dobru noc 😔

matelko1
13. jan 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
dnes nam svieti slniecko.

lusinkaj
13. jan 2010

ahojte,tak mi sme po ranajkach,idem si urobit kafe a troksu pratat,pracka uz perie idem akurta pozehlit par veci tam mam...matelko aj u nas vieti slnko,cisto ako keby jar bola... 😉

matelko1
13. jan 2010

ahoj lusi....ja cakam na manzela a pojdeme si dat obedik.robila som mrkvovu polievocku a bude syr vyprazany a opekane zemiaky.uz davno som to nejedla.

lusinkaj
13. jan 2010

mňam,mam rada syr a opekane zemiaky uhhh...si mi urobila dobry typ na zajtra 🙂

matelko1
13. jan 2010

a ty co dobreho varis na dnes.daj typ aj mne na zajtra 😅

lusinkaj
13. jan 2010

ja mam este od vcera cestoviny zapecene so sunkou,syrom...a zelen.polievku 😉 dnes to dojeme a zajtra urobim to co ty.. 😉

matelko1
13. jan 2010

tak uz sme po obede.zajtra idem do poradne,tak ja to spojim tak,ze zajtra ma mamka narodky,tak urcite pojdeme spolu do restiky sa napapat 🙂 ...ak samozrejme vydrzim cakat od rana do 12-tej.

lusinkaj
13. jan 2010

tak mi ideme sa tiez napapat,potom pojdeme s muzikom na nakup a veget.... 🙂 neskor pridem...pa

matelko1
13. jan 2010

tak pa a moc neminajte 😀

lilly4
13. jan 2010

ahojte baby 🙂 bola som trochu mimo net,matelko no vidim ze to moze prist kazdu chviku,tak ti moc drzim palceky aby si to lahko zvladla,aby si tych vytuzenych drobcov uz drzala coskoro v naruci 🙂
lusi 10 jajok no super 🙂 .mozno sa tam v piatok aj stretneme.

lusinkaj
13. jan 2010

lily a na ktoru tam ides v piatok?ja na 9... 😉
matelko budem sa snazit 😀 niekedy sa to neda... 😝

lilly4
13. jan 2010

baby co to je ten syndrom PCO? 😕

lilly4
13. jan 2010

ja na 10 🙂

matelko1
13. jan 2010

lilly to je syndrom polycystickych vajecnikov.