Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
19. jan 2010

Ahojte kocky 🙂 davno som tu nebola...ako sa mate?

gerena
19. jan 2010

no pekne, zrazu ste vsetky prec ☹ tak idem aj ja

lusinkaj
19. jan 2010

gerenka ahoooj ja som tu 🙂 ja sa mam fajn.. 🙂

matelko1
19. jan 2010

ahoj gerena.dnes som na teba myslela.

gerena
19. jan 2010

ni vida......staci vas postrasit 😀 😀 to som rada Matelko, ale co som urobila? 😉 Lusi pripravujes sa na piatok?

lusinkaj
19. jan 2010

matelko flakas sa? 😀

matelko1
19. jan 2010

nie neflakam sa.sprchovala som sa a teraz som vyprevadzala manzela.siel hrat hokej.
gerena ako moja.tak malo sem chodis.chybas mi.ked potrebujem nejake rady 😀
lusi co robkas.

lusinkaj
19. jan 2010

matelko,ja som vzala vsetky lieky co mam a pozerame film s muzikom

gerena
19. jan 2010

malo zlatko, nestiham ☹ keby daco zavolaj...mne vcelku zbytocne vypisovat na skype alebo sms 😉 kym si ich vsimnem je po ☹ lusi otom vie svoje 😀

matelko1
19. jan 2010

gerena ja ti verim,ze mas toho vela,ale musis sem castejsie prist 😵

lusi ved nic nedavaju v telke.co kukate.

lusinkaj
19. jan 2010

ger veru... 😀 ale najistejsie ta zastihnut v praci alebo este ti crnknut 😉
matelko na markize thriler celkom dobre...

gerena
19. jan 2010

ja hram bubble shooter 😅 😅 trapne ale nemusim opuzivat mozog 😀

beadz
19. jan 2010

ahojte kocky.
lusiiiiii, super uspech. gratulujem. drz sa moja 😵
matelko, ako ? este si pokope ? ako sa citis ?
ger 😨 aj ty si tu ??? co sa stalo ? si citila ze dnes sa pripojim ? 😀

matelko1
19. jan 2010

ahoj beadz.este sme 3v1.najradsej by som uz rodila.budem mat cisarak.len sa bojim,stale som doma a zajtra mi zacina 37tt.ako pridem na to,ze to uz prislo,ja sa bojim,doma som cez den sama.

beadz
19. jan 2010

matelko, tak mne odtiekla voda, ale aj tak som nevedela ze to je to. ale ked pojdes na sekciu, tak asi ta taketo veci minu. ale keby to na teba prislo skor a budes mat kontrakcie, tak neboj ze budes o tom vediet 😀

matelko1
19. jan 2010

ved toho sa bojim.a aj ked sekciou rodit budem a pridu na mna kontrakcie,nebude to uz neskoro?

beadz
19. jan 2010

neboj, to tak skoro nejde. aj keby si bola z tych stastnejsich, tak sa dostanes do nemocnice vcas. a hlavne ako prvorodicka by to neslo tak skoro. viem o com hovorim 😝

gerena
19. jan 2010

matelko, neurcili ti datum sekcie? zvlastne...pokial budes mat kontrakcie dlhu dobu, tak ta stihnu pripravit.....ale krasne tahas tyzdne, tesim sa svami 😀 😀
Bea neverim ze ta vidim.......inac vy ste s lusi potvory, davate si kafe, ked mi slusni a pracujuci ludia nemozeme 😠 zase ste snami pekne vybabrali......... 😉
Simonko co ma nove? 🙂

matelko1
19. jan 2010

nie este mi neurcili datum sekcie,lebo v piatok som mala krcok uzavrety,tak primar povedal,ze sa uvidime o tyzden,ze maloktora zena co caka jedno dieta sa tak drzi.
beadz a kontrakcie to ako budem citit.
mne sem-tam tvrdne brusko,beriem magne B6.
spat absolutne uz nemozem,vsetko ma boli.
gerena a aku anestezu si mam dat spinal,alebo celkovu.

beadz
19. jan 2010

ger, tak vidis, ja zase nemozem vtedy ked ty uz mas veget. ja vtedy nastupujem na "nocnu" 😀
simonko je zlaty, dnes bol trochu zamamkany, idu mu zuby tak je trochu nesvoj. inak zlate decko. nejake novsie foto : http://www.facebook.com/#/album.php?aid=2027178...
ak chcete tak pozrite. 😉

beadz
19. jan 2010

matelko, kontrakcie su taka bolest ze to spoznas. neviem to ale popisat 😒
ja by som si dala na tvojom mieste epiduralku, ta sa da dopichovat aj tyzden keby si mala bolesti.

matelko1
19. jan 2010

takze je lepsia ano?...dam si povedat.
takze to spoznam hovoris ked to na mna pride.mam ale blbe otazky,ale ked sa bojim.na to,ze mam dvojky tak sa fakt dobre drzim.vsetky moje kamosky,teraz jedna bola predo mnou 2 dni na vklade a porodila dvojky v 34 tt-takze dalsie deti od hermana su na svete.my sme mali spolu termin,sme sa smiali,ze aj na izbe budeme spolu.

gerena
19. jan 2010

bea krasavec......poslala som ti aj navrh, ked sme uz boli na facebooku 😀 ,matelko obe maju rizika, spinalku hlavne sikovne pichat, ale ovela menej zatazi telo ako celkova a ako si povedala babatka uvidis hned, bolest bude po sekcii tak ci tak 😉

beadz
19. jan 2010

matelko, nie su to blbe otazky, ale ked to zazijes, tak uvidis, ze sa to neda opisat. teda aspon ja to neviem. ale fakt sa super drzis. 😉

matelko1
19. jan 2010

ja viem,ze bolest bude...bolest je aj po normalnom porode.
ked ta moja znama co sa jej teraz narodili dvojky,dala si spinal,prve babatko videla a potom odpadla...

no asi sa im paci v mojom brusku.a ani som vela nepribrala 18 kg a aj to len na brusku.

gerena
19. jan 2010

moja kamoska odpadla uz pred prvym a jedinym babatkom a rodila normalne.................matelko to nevadi, ale neviem ako dlho sa po celkovej nemoze kojit .......ja osobne celkovu nemam rada pokial nie je nutna, nielen pri porode
baby idem oddychovat, zajtra dlhy den, kazdy den mam nijake stretka, uz mi ztoho sibe 😀 😀 papa dobru noc a pekne sny

matelko1
19. jan 2010

gerena tak dobru noc. 😔
a prid zase medzi nas.

beadz
19. jan 2010

dobru ger, a vlastne aj matelko, lebo aj ja sa odpajam, idem vylozit nohy, lebo dnes som urobila asi milion krokov. dnes som si kupila krokomer v tesku, takze uz od zajtra to budem vediet presne

matelko1
19. jan 2010

beadz tak dobru noc 😔
ja idem tiez si narovnat chrbat a vystriet nohy.

lusinkaj
20. jan 2010

dobre ranko 🙂 juuuj vcera som tu na chvilu nebola a vy ste popisali..bea ahoooj 🙂
ger,mi sme ta volali ale ty nie,ty len praca,praca a praca 😀 srandujem... 😝
co dnes mate na plane?