Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sobka
4. apr 2010

Ahojte hermanky, krásnu velkonocnu nedelu prajem vsetkým....lusi, pamatás si este, ci aj ty si brala po ET utrogestan len vecer 2tbl? My v splne sme brali aj rano 2tbl aj vecer...tak dufam, že sa doki nepomýlil....ako sa inak citíš?

sobka
4. apr 2010

Vitaj hanyr a držím silno palceky, nech to krásne dotiahmete do konca 9.mesiaca:-)

lusinkaj
4. apr 2010

sobka ano mi v nasom centre berieme utrogestan len len 2tab.vecer 🙂
ty si ktory tt?ktore ivf sa ti podarilo?

sobka
4. apr 2010

usi, máš IP 🙂

sobka
4. apr 2010

Kiež by som mohla písať, že už som v tt, Lusi, ale som este cakatelka na výsledok 😉

lusinkaj
4. apr 2010

aha jasne chapem...ty si este kratko po et a vsetko je v bozich rukach ci budes tehu ci nie...drzim prsty 🙂

babika2910
4. apr 2010

ahojte baby ako sa pozeram je vas tu dost co cakate prirastok normalne vam zavidim aj ja sa snazim a nic aj teplota sa ukazovala ze ano a potom velke sklamanie

hanyr
4. apr 2010

Ahoj Lusinkaj,
Bola som v Presove v starej nemocnici,tam pracuje moja obvodna lekarka tak som isla k nej,lebo som zastresovala a po telefonate s Hermanom a po tom ked povedal,ze sa to stava nech si dam 4 tab.Duphastonu tak mi to nestacilo.Ja mam trosku problem s tym,ze Herman je strasne strohy a tvari sa,ze ho vsetko otravuje(moj subjektivny nazor).Ta nemocnica je stresna tam sa nic nezmenilo ani po 50 rokoch.Vsetko stare a natalcene pacienky vsade,lebo si urobili velku noc a zatvorili gynekolog.oddelenie tak vsetko prestahovali na rizikove a sestonedelie.Dostala som Ascorutin3x1,Dicynone 3x1 a Kanavit.Ostatne beriem tak ako napisal Herman.Snad bude vsetko o.k.Je to nase prve IVF.

sofia2008
4. apr 2010

ahoj hanyr, aj ja som lezala v starej a dali mi to iste, co tebe..tak drzim palce, ja som tam sice bola iba tri dni, ale stacilo mi uplne.. 😒

hanyr
4. apr 2010

Tak to som rada,ze je tu niekto kto so mnou suciti,lebo ja som mala vycitky,ze som zdrhla.Vcera nam na izbu kde sme boli tri (po sekcii,cakatelka dvojciat a ja) dali romku po porode,ktora neskutocne chrapala a kaslala.Cely den sme nemohli spat a po prosbe nech ju prestahuju tak sa vyhovarali,ze nemaju miesto.Okolo polnoci sme si zavolali sestricky na izbu a tie schytali zachvat smiechu a radili nam nech ju zobudime,ze asi ma nejaky zdravotny problem.Potom jej priniesli malu na kojenie a pani sa vyhovarala,ze ona nenekoji,lebo mala to nevie a to iste mala s malym pred toma rokmi.To som uz bola rozhodnutaa,ze volam manzela nech po mna pride.Rano na vizite som sa dohodla s dokt,ze na vlastnu ziadost odchadzam. 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
4. apr 2010

hanyr tak ja to poznam ja som v starej nem.v kosiciach a nikdy v zivote do tejto nem.nepojdem,je to tam stare,skarede...niektore sestricky hrozne,lekari o nicom.... 😒
sofi ty si bola v presove v nemoc.?
tak ti hanyr drzim prsty aby 1ivf vyslo....a na to krvacanie,spinenie len lezat,odychovat nic ine...nic tazke nedvihat,nevysavat,nezmyvat podlahu,nevesat pradlo na snury ak musis dvihat ruky....proste mat len klud presla soms i tym,tak viem co to je mala som len spinenie skoro tyzden ale verim,ze sa uz neobjavi kedze mi uz vymizlo...
a budme vsteko robit preto aby som sa do nemoc.pocas teh.nedostala...az na porod lebo to prostredie je hrozne 😒

dalida
4. apr 2010

Dobry vecer, dievcence. Sem tam si vas citam.... ja som od vedla ( dr. Hredzak). Co ma motivovalo k tomu, aby som vam sem liezla, je hanyr. Aj ja som lezala v starej nemocnici (2x, raz v novej casti, lebo moj Dr. mal dovcu) tiez z toho isteho dovodu ako ty, hanyr. Mne to zial, nevyslo... ☹ Hanyr, aj ja som brala to iste ako ty... Moje babiky vsak boli slabunke a krvacanie... no.. co ti budem hovorit. Tebe drzim silno prstiky, nech bambulka s tebou ostane do uspesneho konca. 🙂 Co sa tyka nemocnice, vrelo s tebou suhlasim... je to tam strasne, ale za to moj lekar fantasticky, odbornik a ludsky pristup sa u neho ani po rokoch praxe nestratil 🙂 Nastastie ja som pri sebe mala spolubyvajuce, take kt. mi sedeli... Nebola som v pohode... nebolo mi do reci..., ale oni boli fajn. Lezala som na rizikovom, naposledy na prizemi... sekcie... (pripravovali ma na najhorsie.., no kontrolne odbery HCG rapidne stupli, moje babo bojovalo, a tak sa mi ho tyzden snazili udrzat, zial potom kontrolny odber na HCG klesom velmi... a...
Zelam ti len to naj... a vsetkym sestram hermankam tiez 😵

lusinkaj
5. apr 2010

Krasnu pondelkovu olievacku vam prajem 🙂

hanyr
5. apr 2010

Ahojte bambulky,
Dakujem Vam za rady.Ja len lezim,lebo mangel mi nedovoli nic robit.dalida je mi to luto,ale silno drzim palce,aby to na buduce vyslo 🙂 🙂 🙂 .Ta nemocnica je fakt odpudzujuca.Ako sa vola tvoj doki?
Takisto krasnu olievacku........

herriett
5. apr 2010

ahojte babenky-dufam, ze oblievacku uz mate za sebou a teraz poslusne oddychujete 😉 Hanyr drzim ti palce- inak, moj drahy mi tiez nic nedovoli robit-uz ma niekedy trha zobrat do ruky vysavac, ale slubila som, ze to necham na neho..... 🙂 Bohuzial nase nemocnice este maju co dohanat - a personal asi tiez. Ja som chvalabohu dlho v nemocnice nebola, ale ani po tom netuzim. Tak vam prajem krasny pondelok. Inak sobka, uvedomujes si, ze uz sme 5-ty den po ET? 🙂

dalida
5. apr 2010

Hanyr, moj lekar je MUDr. Kysely. 😉

sobka
5. apr 2010

Ahojte Hermanky, oblievacku a návstevy máme uspesne za sebou a teraz sa teším na ten klud...pozeráme hokej, zatial to z košiciami nevyzará dobre, ale hádam aj tento zápas vyhráme🙂 ja s i tých 5 dní uvedomujem, stale cítim brucho, akoby mi mrcha mala prísť každu chvilu, takže sa musím pozorovať a nemožem samu seba klamať, že na to nemyslím, ale snažím sa, ako sa dá....ja už tie pocity totiž poznám z predchádzajucich pokusov... 😉 Henrrie, vy ste ako dlho ležali v posteli po vklade, ked ste zisli z kozy? myslíte, že to má nejaký vplyv este tam ležať? mne sestricka hovorila, že nie, je tá postel , len pre také, co sa necítia dobre, alebo sa nikam neponáhlaju...no ja sa priznám, že som poležala max 6min. a obliekala som sa a teraz myslím na to, či som nemala poležať dlhsie, ci to bábatkám nemohlo napomocť...no, ale v splne sme neležali vobec a teraz som tu sancu nevyužila, kedže som sa na to ani necítila...ležať...mám asi zbytočné obavy, ale zaujíma ma vás názor... 🤐 Tak krásny zbytok dna a držím vsetkým palceky, nech tá vodicka, ktroou nas chlapci obliali, upevní zdravie a plodnosť🙂 pa

matelko1
6. apr 2010

ahojte.pekny den prajem.
sobka ja som lezala asi 20min.to nema ziadny vplyv na to.ked sa to ma uchytit,tak sa to uchyti ci lezis,alebo nie.

mejja
6. apr 2010

ahojte baby, nebola som tu tyzden... ale konecne mi dorazili papiere od poistovni, kedy to schvalili minuly tyzden som bola u hermana, pichli mi decapeptyl, aj ked doteraz neviem naco to bolo, znova mam ist k nemu na tyzden, ale neviem ci to uz dostanem tie injekcie aci ako... neviem mi niektora z vas povedat ako sa to postupuje dalej, co bude nasledovat?

sobka
6. apr 2010

Dobré ranko dievcence 😉 Matelko dakujem za povzbudenie... 🙂 Mejja, ak pojdes teraz najbližšie k dr. zoberu ti krv, urobia ti UTZ a s najvacsou pravdepodobnostou ti da recept na stimulanty...neviem ci decapeptyl ti pihol v 20ty den cyklusu alebo v prvý den MS, podla toho, aku budes mat kludnu maternicu a ovariá, vstrebané žlté teliesko, tak tie injekcie na stimuláciu dostanes...potom pojdes este raz na kontrolu folikulov a potom ta objedná na odber...uvidíš, zbehne ti to rýchlo...držím palce🙂 pekný den, pa

herriett
6. apr 2010

Pekny dobry den bambulky 🙂 -aj ked vonku asi nejak extra nie je. Mejja decapeptyl si dostala na vyvolanie ms-aspon ja som to mala kvoli tomu. Potom ked to dorazilo, som mu zavolala, kazal mi prist- vysetril ma a predpisal injekcie- Gonal-F. Povedal od ktoreho dna si to mam pichat a kedy mam prist na kontrolu. A na kontrole mi uz iba oznamil den odberu vajicok. A kedze mam PK (predlzenu kultivaciu)-tak na 5-ty den od odberu som sla na ET. Takze dost rychlovka 🙂 Sobka aj mna obcas brucho poboli, ale nie hrozne to nie je a snazim sa ho ignorovat. Len mi zacina byt blbo- ale to mi zvyklo byt aj pred ms - takze......Ale ja verim tomu, ze to bude OK. Ideme si dnes najst noveho gynekologa- rozmyslam nad mudr. muranskou a mudr. mikulovou. Mate niekto skusenosti?

matelko1
6. apr 2010

vitam nove baby 🙂

matelko1
6. apr 2010

mejja teraz najblizzsie ti zoberie sestricka krv,urobi utz a predpise ti uz injekcie a povie od ktoreho dna si budes pichat

herriett
6. apr 2010

a zacnu pichacky 😀

monikasun
6. apr 2010

ahojte zienky, ja sice chodim do ineho centra, ale obcas vas citam....herriett, MUDr. Muranska je v pohode, velmi mila osoba. Zatial som u nej len kratko, ale zlu skusenost nemam.

mejja
6. apr 2010

...dakujem... decapeptyl mi pichol na 20ty den od mestruacii, ale teraz som praveze po dacepeptylu vobec nekrvacala a aj menstruacia mi meska, tak neviem... a tie injekcie to ste zvladalipichat si same??,

herriett
6. apr 2010

Monika-vdaka. Chystam sa jej volat, ale dnes tusim ordinuje poobede. Mejja, ja som mala injekcne pero a s tym sa to pichalo jedna radost 🙂 Obcas som si sice trafila cievku 😀, ale prezila som to 🙂. Hlavne musis byt v pohode od zaciatku a verit tomu, ze sa to podari. Drzim ti palce. mimochodom, toto bude tvoje prve ivf?

herriett
6. apr 2010

Ozaj Moni, nevies ci berie nove pacientky?

monikasun
6. apr 2010

ano, berie nove pacientky 😉 ...a dnes pracuje poobede 🙂 myslim od 12.00-17.00

herriett
6. apr 2010

Tak tam skusim zavolat - dakujem Moni 🙂