Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
4. máj 2010

no ved jasne ak mas odkial si zohnat,tak ta to vyjde lacnejsie.

lusinkaj
4. máj 2010

no hej taze budem rada ak sa bude dat lacnejsie... 🙂

matelko1
4. máj 2010

to ti verim.ale tie kociky su pekne,pozerala som sa na ne.

dolcevitta
4. máj 2010

🙂 ahoj kocky...Lusinkaj gratulujem,ja som tu uz davno nebola,ale si vas sem tam precitam 😉 neviete nahodou co je s Csillou?

lusinkaj
4. máj 2010

dolcevitta ahoooj,ako sa mas?ako pokracujes?dakujem pekne... 🙂
matelko ano pekne su tie bumbleride a cerveny mi hned padol do oka 😉 roz.si so sonikah ako to zvlada ako trojicky? 😉

matelko1
4. máj 2010

v piatok bola sona v spravach.ja som jej pisala,ale neodpisala mi.urcite ma vela prace s trojkami.

dolcevitta ahoj.ako sa mas.co mas nove.veru davno si tu nebola.

lusinkaj
4. máj 2010

v spravach no v piatok sme nepozerali...a co tam bolo??

dolcevitta
4. máj 2010

aaa som uz unudena....teraz este nic neriesim.....ale tento rok planujem ivf...kto caka 3ky??

matelko1
4. máj 2010

kukni si v archive na markize.ja som tiez nevidela,ale dnes som sa na to kukla.trojky pekne papakaju,priberaju a rastu.taki fajny su 🙂 🙂 🙂 ,ze mesacne minu plienky 750ks.no,je to mozne,lebo denne takych 7-8 spotrebujeme aj my na jedneho.

lusinkaj
4. máj 2010

tak to drzim prsty aby bolo uspesne..ktore v poradi?
nikto necaka trojky...uz ma jedna baba od hermiho trojky 🙂

matelko1
4. máj 2010

dolcevitta sonikah ma trojky a narodili sa 23.12.09.predcasne v 28tt.

lusinkaj
4. máj 2010

matelko kolko????750 ks plienok mesacne???pane boze ved to je jak velaaaaaaaaaaaaaaa.......ale matersku berie len jednu vsak? 😒

matelko1
4. máj 2010

dolcevitta drzim palce aby bolo ivf uspesne.

lusinkaj
4. máj 2010

kolko je v jednom baleni plienok??

matelko1
4. máj 2010

ano matersku berie len jednu.je to jedno ci cakas jedno dieta,alebo mas naraz dvojky,materska je stale len jedna.je to nespravodlive.
no 750ks mesacne plienok.vela,ale co sa da robit.ide to vsetko do penazi.aj ten nutrilon,ani sona nekoji a spotrebuje jednu skatulu denne.nam vydrzi jedna necele 2 dni.

matelko1
4. máj 2010

to mas rozne,zalezi ake kupujes.ja kupujem pampersky a tam ich je 80ks,ale aj 108ks.

lusinkaj
4. máj 2010

pana beka...tak to je strasne...veru s tym by mohli nieco urobit ked sa ti narodia dve naraz aby to bolo vysie 😒
este ze tych 25 000sk sa dostane na dve nie len na jedno,aj ked je to len jednorazove....ale pomoze 😉

lusinkaj
4. máj 2010

taze take 3 baliky mesacne...kolko stoja?

matelko1
4. máj 2010

veru mohli by nieco urobit,ale neurobia.a tych 25-tis.nieje vela,ale pomoze.

lusinkaj
4. máj 2010

tak to asi neurobia.mas pravdu 😒 tak nie je to vela ale predsa aspon to dostanes na 2 deti kedze sa dve narodia.... 😉

matelko1
4. máj 2010

veru lepsie ako nic.
tak ja koncim.
dobru noc 😔 .....chlapci uz spinkaju...............my si ideme dat s manzelom vinko.na zdravie.

betka30
4. máj 2010

Ahojte Hermanky🙂, rada by som sa informovala ak som podala žiadosť do poisťovne na lieky tak potom sa mam inf. u doktora, alebo u poisťovni či my ho schválily? Ďakujem

dicinka1
4. máj 2010

betka,u Hermana ..ale kludne si zavolaj aj do poistovne..aby to schvalili rychlejšie..lebo niekde to trva dost dlho..mne 1 žiadost schvalili až o mesiac.a druhu behom tyždna.. 😉

matelko1
5. máj 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
betka informuj sa u hermana,ale zalezi aj aka si poistovna,lebo niektore posielaju schvalenu ziadost aj domov.vszp posiela len hermanovi.

dicinka akí ste velkí.mala emka krasna. 🙂

lusinkaj
5. máj 2010

ahojte 🙂
ako sa mate? 😉 ja som bola na kontrole na hematologii vsetko je ok tak som rada len mi predpisala zelezo kedze mam dvoch drobcov 😉

matelko1
5. máj 2010

zelezo som aj ja brala.som rada,ze je vsetko ok.ja som sla von,a aj som sa po 2 hod.vratila,lebo zacalo prsat.
kupila som chlapcom ciapky,ale male,takze zajtra ich musim vymenit,obaja spali,tak som nemohla v obchode ani vyskusat.
dufam,ze mi vymenia.nedali mi ani blocek.

lusinkaj
5. máj 2010

tak si myslim,ze ak ich poprosis vymenia a ked nie vyhrazuj sa ze ti ani blok nedali..... 😀

matelko1
5. máj 2010

no,tak to som zvedava,ale myslim si,ze nebudu robit problem.ide ma porazit ked kuknem na stitok a vsetko z polska.to sa na slovensku nerobia ciapky?ved je problem nejake pekne kupit.uz mesiac chodim.aj to som mala uplne inu predstavu.

betka30
5. máj 2010

Ďakujem pekne za odpovede zajtra volám🙂

matelko1
5. máj 2010

betka potom daj vediet.